Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.971
Πόντοι
2.046
Καλησπέρα στην παρέα.
Έχω πείσει τη γυναίκα μου να δοκιμάσουμε τρίο. Ψήνεται κάνεις;

29 χρονών είναι. Για παραπάνω πληροφορίες στείλτε μου πμ.
Παρακάτω βάζω μερικές φωτογραφίες της .
ρε φίλε
μην μας παρεξηγήσεις αλλά και έναν που βρήκε πολύ της είναι
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
714
Κριτικές
5
Like
2.757
Πόντοι
726
Γίνεται και χωρίς προφυλακτικό ναι
Τώρα ποιό ΣΟΒΑΡΟ μέλος θα απαντήσει ,θα θελήσει τρίο με αυτήν την απάντηση? Γιατί ρε τύπε παίζεις με την υγεία της γυναίκας σου? Που ξέρεις ο άλλος, ο α ,β,χ,ψ,ω που τον έχωνε πρίν τον χώσει στην γυναίκα σου ακάποτα? Στον βωμό της ηδονής τα ισοπεδώνετε όλα ,,,,κάπου έλεος ....
 

npg13

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2021
Μηνύματα
330
Like
7.957
Πόντοι
1.041
Τώρα ποιό ΣΟΒΑΡΟ μέλος θα απαντήσει ,θα θελήσει τρίο με αυτήν την απάντηση? Γιατί ρε τύπε παίζεις με την υγεία της γυναίκας σου? Που ξέρεις ο άλλος, ο α ,β,χ,ψ,ω που τον έχωνε πρίν τον χώσει στην γυναίκα σου ακάποτα? Στον βωμό της ηδονής τα ισοπεδώνετε όλα ,,,,κάπου έλεος ....
Σε αυτό έχεις δίκιο...
Το συζήτησα και μαζί της. Καλύτερα με προφυλακτικό
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.973
Κριτικές
3
Like
10.465
Πόντοι
3.936
Τελικά εκτός από blind chat δεν υπάρχει κάτι άλλο αξιόπιστο? Εννοώ να μην έχει ψεύτικα προφίλ και coins
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Γεια σας μαγκες,θελω να ρωτησω, μιλφαρα παλια γνωστη,μαλλον πλεον χωρισμενη,φιλη στο facebook...Εγραφε οτι ειναι παντρεμενη αλλα εδω και καιρο δεν γραφει κατι...Βαζει ιστορια,και ειναι καλοντυμενη στη φωτο...γραφω κατι πιασαρικο ομως στην σκεψη οτι μπορει ακομα να ειναι παντρεμενη,το σβηνω,ομως προλαβαινει να διαβασει κατι...Της στελνω καλο απογευμα μου στελνει κι αυτη κι ετσι τελειωνει η υποθεση...Μετα απο δυο μερες στελνω καλημερα με φωτο και δεν απανταει...λιγο μετα βαζω ιστορια και παταει λαϊκ στο δευτερολεπτο..Αφηνω μερες να περασουν...Εχει βαλει τραγουδι και δεν της εχει πατησει κανεις,της παταω λαϊκ εγω και μπαινω σημερα και εχει σβησει το τραγουδι... Παιζει;Θελει προσοχη;;Ή ειναι αδιαφορη εντελως;;Με συγχωρειτε αλλα απο μουναρες μιλφ δεν εχω τρελη εμπειρια για αυτο ρωταω...
Είναι περίπλοκο
μπορεί να σου κάνει like o μπόμπιρας ο γιος της τριών ετών που του δίνει το τηλέφωνο να παίζει,
μπορεί να κάνει like ο άντρας της που ψάχνει να βρει να γαμησει τον υποψήφιο γαμιά,
μπορεί να κάνει like o γαμιας της και να φτιάχνονται μαζί με την παντρεμένη από τα like.....
Ξέρεις τι είναι να σου στέλνουν dick pic και να είναι στραβή η πουτσα;
 
Τελευταία τροποποίηση:

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
327
Like
876
Πόντοι
81
Τώρα ποιό ΣΟΒΑΡΟ μέλος θα απαντήσει ,θα θελήσει τρίο με αυτήν την απάντηση? Γιατί ρε τύπε παίζεις με την υγεία της γυναίκας σου? Που ξέρεις ο άλλος, ο α ,β,χ,ψ,ω που τον έχωνε πρίν τον χώσει στην γυναίκα σου ακάποτα? Στον βωμό της ηδονής τα ισοπεδώνετε όλα ,,,,κάπου έλεος ....
Βάσει μαθηματικού τύπου που'χει βγάλει φίλος για την ομορφιά -> χρόνος αγαμία X βαθμός μυωπίας X % αλκοόλ στο αίμα, από τη στιγμή που δέχτηκε έχει να τον χώσει καμιά 5ετία και γενικά έχει πεθάνει από κύρρωση του ήπατος.
 

Nick1312

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
33
Like
46
Πόντοι
0
Εγώ blind chat βρήκα μια που είναι αυτή την στιγμή σεασον περιμένω πως και πως να γυρίσει μου στέλνει καθημερινά αλλά μερικές φορές φωτό στα άκυρα για να προκαλέσει
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.973
Κριτικές
3
Like
10.465
Πόντοι
3.936
Εγώ blind chat βρήκα μια που είναι αυτή την στιγμή σεασον περιμένω πως και πως να γυρίσει μου στέλνει καθημερινά αλλά μερικές φορές φωτό στα άκυρα για να προκαλέσει
Ζακυνθο?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να χαλάμε τα λεφτα μας για το χόμπι μας Οχι όμως και τον χρονο μας χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα έχει αποτελεσμα
Σιγουρο ειναι μονο ο Θανατος και η εφορια τυπε.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Τώρα ποιό ΣΟΒΑΡΟ μέλος θα απαντήσει ,θα θελήσει τρίο με αυτήν την απάντηση? Γιατί ρε τύπε παίζεις με την υγεία της γυναίκας σου? Που ξέρεις ο άλλος, ο α ,β,χ,ψ,ω που τον έχωνε πρίν τον χώσει στην γυναίκα σου ακάποτα? Στον βωμό της ηδονής τα ισοπεδώνετε όλα ,,,,κάπου έλεος ....


Τι θες να πεις ρε τύπε ;

Τα μέλη εδώ, δεν έχουν παράσημα .
War-Relics-Forum.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom