Νέα

Γιατί πάτε στα strip . Ποια είναι για εσάς Value for Money

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pouranger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

comvos2002

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
11
Like
270
Πόντοι
290

...εγω προσωπικα πηγαίνω με κοπέλες που ειναι περίεργες να δουν πως ειναι το στριπ κλαμπ, αρκει να βρήτε το θάρρος να το προτείνεται εσείς θα εκπλαγείται οταν δείτε πόσο εύκολα σας ακολοθουν, και μερικές "λεσβο-περίεργες" δοκιμάζουν και χωρό με αλλη γυναικα. Ακρως ερωτικο το θέαμα για μένα, λειτουργεί ως πολύ δυνατό αφροδισιακό για αργότερα οταν είμαστε μόνοι.
Μια φορά το χρησιμοποιησα για να πείσω δυο κορίτσια να κάνουν τριο μαζι μου. Αφου κάνανε χορό με μια πανέμορφη στριπερ που διαλέξανε απο μόνες τους, ειχαν ερεθηστεί τόσο πολύ ωστε το να τις πέισω για να δοκιμάσουν και μεταξύ τους χορο μετά, σε ενα ξενοδοχειο, ήταν σχεδον αυτόματο...με βοήθησε λοιπόν αφάνταστα στο να ολοκληρωσω τελικα το πρώτο μου τρίο.
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
βαλιουε φορ χανει,πιασ τα αβγο κε κουρεφτο ινε η φασι
 

sultanius

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
44
Κριτικές
7
Like
21
Πόντοι
0
η αλήθεια είανι ότι το strip είναι λίγο για τον πούτσο εδώ στην Ελλάδα...
Για μένα είναι απαραίτητο το να υπάρχουν όμορφες γκόμενες με καλή διάθεση. Άμα είναι να καβλαντήσω και να μην πηδήξω, τότε θέλω να χορτάσει το μάτι μου, η διάθεσή μου και το χέρι μου.
Και το κακό είναι ότι έχουν γεμίσει τα μαγαζιά ψωνισμένες γκόμενες και σαβούρες.... Ειδικά αν έχετε πετύχει έφοδο στρούμφ και έχετε δει κατάματα τον τρόμο στο φως των προβολέων καταλαβαίνετε τι εννοώ...

Το κακό είναι ότι το στριπτιτζάδικο λειτουργεί σαν εύκολο άλλωθι για τους καβλιάριδες που ντρέπονται να πάνε να γαμίσουν σε κανένα στούντιο.
Οπότε και κακομαθαίνει η κάθε πεταμένη να παίρνει 100ευρα για μια αγχωμένη μαλακεία πίσω από μια κουρτίνα...

Είναι λίγο φάβλος κύκλος βασικά...
 

Antigoni367

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3.767
Like
5
Πόντοι
16
Και βρίσκεσθαι εκεί με την ιδιότητα του θαμώνα ή του καλλιτέχνη;

χαχαχα!
:2funny: :2funny: :2funny:

για να είμαι απολύτως ειλικρινής
θα ήθελα να είμαι ως καλλιτέχνης
αλλά είμαι ενας απλός θαμώνας!!!
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
χαχαχα!
:2funny: :2funny: :2funny:

για να είμαι απολύτως ειλικρινής
θα ήθελα να είμαι ως καλλιτέχνης
αλλά είμαι ενας απλός θαμώνας!!!

Μην ανησυχείτε. Η ζωή δεν είναι άδικη μόνο μαζί σας. Είναι (σχεδόν) με όλους μας...
 

guroperpatitis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2011
Μηνύματα
65
Κριτικές
13
Like
9
Πόντοι
10
ΔΕΝ υπαρχει value for money σε ενα στριπ οπως δεν υπαρχει σε οποιοδηποτε μερος
club/bar, που δινεις λεφτα σε κατι που η' θα το κατουρησεις η' μπορεις να το πιεις
κυριολεκτικα παφθηνα στο σπιτι σου η' θαναι υπευθυνο που
δεν θα φτασεις ποτε σπιτι σου (οδηγωντας ντιρλα). πας για να χαλαρωσεις με το
απλο σκεπτικο οτι θα κανεις ευκολα οτι θα ηθελες να κανεις και σε ενα απλο μπαρ, να κατσεις
με μια κοπελα κερνωντας. Απλα εδω θα το διπλοπληρωσεις επειδη σου προσφερεται
αυτη η δυνατοτητα στο πιατο. Ποιο το σκεπτικο του πρωτου που σκεφτηκε αυτο το τροπο διασκεδασεως
ετσι και αλλιως? απλα παρατηρησε το αυτονοητο... αντρες κερναγανε για να προσεγγισουν μουνια (γαλλια 19 αιωνας απο ενα βοσκο που ετυχε και πηγε μια φορα στην ζωη του στο παρισι, σε καμπαρε με το υιο του, 6 μηνες μετα γεννηθηκε το στριπ περιπου με την σημερινη μορφη).   
 

Mortismortis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
444
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
Πιο πιτσιρικάς πήγαινα τακτικά σε στριπτιζάδικα, να πω καμιά μλκ. με την γκόμενα, να πάρω κανένα χορό κτλ.

Πλέον τα τελευταία χρόνια τα επισκέφτομαι μόνο με φίλους, περισσότερο για το χαβαλέ. Αλλά δεν τρελαίνομαι για πριβέ χορούς κτλ. Θα κεράσω 1-2 ποτά, θα πω καμιά μλκ. με κανένα γκομενάκι που θα μου κάνει κλικ, θα κάνουμε την πλάκα μας με τα φιλαράκια μου και... καληνύχτα.

Δεν τα θεωρώ ως VFM τα στριπτιζάδικα. Το αντίθετο. Πολλές φορές τα σκας και χοντρά και μένεις χωρίς να  :knockinb: Τέτοιες βλακείες τις έκανα στο παρελθόν, αλλά ήμουν πιτσιρικάς, μιλούσε το κάτω κεφάλι. Τώρα ξέρω πως με τα ίδια λεφτά θα μπορέσω να περάσω καλύτερα σε ένα στουντιάκι. Οπότε τα στριπ τα προτιμώ μόνο και μόνο για το χαβαλέ με την παρέα και τπτ περισσότερο.
 

nicospap

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2011
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Είδατε προσφορά που έβγαλε το lido palace ( ).... λέτε σε λίγο καιρό να βγάζουν και τα call girls ??? μακάρι άντε να δούμε μήπως η κρίση μας κάνει και σε κάτι καλό....είχε βγάλει παλιότερα και το amnesia club...
 

dimitris k

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2011
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Στα strip πας για να πιεις το ποτο σου και να χουφτωσεις και  :tits: και κωλαρες και μπορει να εχεις και καποιο τυχερο  :knockinb: αν τα σκασεις στην κοπελα
 

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.837
Πόντοι
456
Τα  στριπ  εντάσσονται  στην  μεγάλη  βιομηχανία  του  αγοραίου  έρωτος

Υπάρχουν στριπ  για  όλα  τα  γούστα .
Υπάρχουν πελάτες  με  διαφορετικά  γούστα .
Έχω  βαρεθεί  να  βρίσκομαι  στο μάτι του  κυκλώνα .
Να  τσακώνομαι ταυτοχρόνως  με  όλους , και  όλοι να  συμφωνούν μαζί μου .

Θα  ήθελα  μετά  από  τόσα  χρόνια  να  με  διαφωτίσετε .
Εσείς  γιατί  πάτε  στα  στριπ ?
Ποια  ανταποκρίνονται  στους  λόγους για τους  οποίους  πάτε ?
Από  αυτά  που  ανταποκρίνονται στις  προσδοκίες  σας , ποια  θεωρείτε VALUE FOR MONEY ?
αυτη την κουκλα!!
 

Συνημμένα

  • strip girl2.jpg
    strip girl2.jpg
    129,4 KB · Εμφανίσεις: 89

kouv79

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ προσωπικά πηγαίνω για 2 λόγους, όπου ο δεύτερος είναι αποτέλεσμα του πρώτου.

Ο πρώτος λόγος, που τον έχω αναλύσει και σε πολλούς φίλους, χωρίς να βρώ αντίλογο πολλές φορές, είναι ότι αντί να πάω σε ένα κανονικό μπάρ-club, όταν είμαι με φίλους, προτιμώ το στρίπ, όπου και καλύτερα μουνιά θα δώ από τις Ελλεεινίδες που κυκλοφορούν και θα απολαύσω καλά show.

Ο δεύτερος λόγος έχει να κάνει με τα καλά show και τις κοπέλες που κυκλοφορούν σε αυτά. Αν ο συνδυασμός των 2 είναι καλός, τότε συνήθως θα οδηγηθώ από την καύλα να ξαλαφρώσω με ένα καλό πριβέ.

Τώρα για το value for money δεν είναι κάποια συγκεκριμένη, αλλά συγκεκριμένο μαγαζί, το οποίο δυστυχώς πλέον έχει κλείσει. Το "Κούκλες" στον Πειραιά ήταν εγγύηση για ξαλάφρωμα, χωρίς καλά show, αλλά η όλη underground ατμόσφαιρα σε έστελνε στο πατάρι του μαγαζιού.

Το "Κούκλες" στον Πειραιά ήταν εγγύηση για ξαλάφρωμα, χωρίς καλά show, αλλά η όλη underground ατμόσφαιρα σε έστελνε στο πατάρι του μαγαζιού.

πολύ κρίμα που έκλεισε...
 

Midnight Mover

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
8
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Το κακό είναι ότι το στριπτιτζάδικο λειτουργεί σαν εύκολο άλλωθι για τους καβλιάριδες που ντρέπονται να πάνε να γαμίσουν σε κανένα στούντιο.
Οπότε και κακομαθαίνει η κάθε πεταμένη να παίρνει 100ευρα για μια αγχωμένη μαλακεία πίσω από μια κουρτίνα...


Καλά τα λες... τα ληγούρια, οι αγάμητοι και αυτοί οι μαλάκες μας γαμήσανε! Το '99 με ένα δεκαχίλαρο περνούσες ζάχαρη, τώρα θέλεις 200+ και αν για να περάσεις απλά ικανοποιητικά.

 

Επισκέπτης
Ανέκαθεν μου άρεζαν τα μαγαζιά που υπάρχει ένα επίκεντρο που να τραβάει την προσοχή όλου του μαγαζιού. Γι αυτό μου άρεζαν οι ντίσκο (πίστα), γι αυτό μου αρέσουν τα μαγαζιά με ζωντανή μουσική (συγκρότημα-τραγουδιστής), για τον ίδιο λόγο μ αρέσουν και τα στριπ (πίστα)
Το μόνο που δε μ αρέσει είναι όταν δε θέλω να ασχοληθώ με κοπέλες, παρά να πιω μόνο το ποτό μου και να πάρω μάτι, και έρχονται διαρκώς κορίτσια για το ίδιο παραμύθι
- γεια σου
- πως σε λένε
- από που είσαι
- πρωτη φορα στο μαγκαζι
- να πάρει ένα ποτό

κλπ

μετά από κάποια φάση καταντάει κουραστικό

κατα τ άλλα συμφωνώ με όσα είπανε οι συναγωνιστές

στα μείον είναι ότι αν σε πιάσει χάλι μπορείς να φας ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ ΛΕΦΤΑ
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
506
Πόντοι
3.250
Καλά είναι τα strip αλλά value for money δεν είναι κανένα, και ούτε ήταν και ποτέ. Με το κόστος ενός ποτού δικού σου και ενός της κοπέλας πας άνετα και πηδάς σε μπουρδέλο.

Αν δε θελήσεις να κάνεις κατάσταση, με τα ίδια και λιγότερα λεφτά παίρνεις τζακούζι σε studio περνώντας ευχάριστα από 40 έως 60 λεπτά.

Βέβαια είναι άλλη φάση στα strip, πίνεις τα ποτά σου εναλλάσσεις συνεχώς κοπέλες στην αγκαλιά σου, αλλά το κόστος για να περάσεις καλά είναι δυσβάσταχτο.

Για όσους όμως έχουν τα φράγκα και τα διαθέτουν είναι super.

 

Επισκέπτης
ΔΕΝ υπαρχει value for money σε ενα στριπ οπως δεν υπαρχει σε οποιοδηποτε μερος
club/bar, που δινεις λεφτα σε κατι που η' θα το κατουρησεις η' μπορεις να το πιεις
κυριολεκτικα παφθηνα στο σπιτι σου η' θαναι υπευθυνο που
δεν θα φτασεις ποτε σπιτι σου (οδηγωντας ντιρλα). πας για να χαλαρωσεις με το
απλο σκεπτικο οτι θα κανεις ευκολα οτι θα ηθελες να κανεις και σε ενα απλο μπαρ, να κατσεις
με μια κοπελα κερνωντας. Απλα εδω θα το διπλοπληρωσεις επειδη σου προσφερεται
αυτη η δυνατοτητα στο πιατο. Ποιο το σκεπτικο του πρωτου που σκεφτηκε αυτο το τροπο διασκεδασεως
ετσι και αλλιως? απλα παρατηρησε το αυτονοητο... αντρες κερναγανε για να προσεγγισουν μουνια (γαλλια 19 αιωνας απο ενα βοσκο που ετυχε και πηγε μια φορα στην ζωη του στο παρισι, σε καμπαρε με το υιο του, 6 μηνες μετα γεννηθηκε το στριπ περιπου με την σημερινη μορφη).   

 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.576
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565

el titos

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Τα  στριπ  εντάσσονται  στην  μεγάλη  βιομηχανία  του  αγοραίου  έρωτος

Υπάρχουν στριπ  για  όλα  τα  γούστα .
Υπάρχουν πελάτες  με  διαφορετικά  γούστα .
Έχω  βαρεθεί  να  βρίσκομαι  στο μάτι του  κυκλώνα .
Να  τσακώνομαι ταυτοχρόνως  με  όλους , και  όλοι να  συμφωνούν μαζί μου .

Θα  ήθελα  μετά  από  τόσα  χρόνια  να  με  διαφωτίσετε .
Εσείς  γιατί  πάτε  στα  στριπ ?
Ποια  ανταποκρίνονται  στους  λόγους για τους  οποίους  πάτε ?
Από  αυτά  που  ανταποκρίνονται στις  προσδοκίες  σας , ποια  θεωρείτε VALUE FOR MONEY ?
προσωπικα πιγαινω μονο με κοπελες που εχω σχεση  για να δουμε το show,και για να αντιγραψει καμια κινηση....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom