Νέα

Γιατί πάτε στα strip . Ποια είναι για εσάς Value for Money

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pouranger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Τα  στριπ  εντάσσονται  στην  μεγάλη  βιομηχανία  του  αγοραίου  έρωτος

Υπάρχουν στριπ  για  όλα  τα  γούστα .
Υπάρχουν πελάτες  με  διαφορετικά  γούστα .
Έχω  βαρεθεί  να  βρίσκομαι  στο μάτι του  κυκλώνα .
Να  τσακώνομαι ταυτοχρόνως  με  όλους , και  όλοι να  συμφωνούν μαζί μου .

Θα  ήθελα  μετά  από  τόσα  χρόνια  να  με  διαφωτίσετε .
Εσείς  γιατί  πάτε  στα  στριπ ?
Ποια  ανταποκρίνονται  στους  λόγους για τους  οποίους  πάτε ?
Από  αυτά  που  ανταποκρίνονται στις  προσδοκίες  σας , ποια  θεωρείτε VALUE FOR MONEY ?
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Κοίταξε, το μόνο καλό στριπ value for money είναι το BabyO σε όλα τα άλλα από 3 μέτρα σε ρωτάνε: "Χορό-Ποτό θέλεις?"
και φυσικά για να καταδεχτούν να κάτσουν μαζί σου θελουν τουλάχιστον 20 ευρώ σφηνάκι (λίγον λεπτών), χειρότερα είναι το
Alcatraz, Diamonds and Dolls, Tessera. Α καλά το μέγιστο value for money ήταν το παλιό καλό Άμαζον Καλλιρόης :grin:


quote author=pouranger link=topic=112347.msg2475920#msg2475920 date=1294395162]
Τα  στριπ  εντάσσονται  στην  μεγάλη  βιομηχανία  του  αγοραίου  έρωτος

Υπάρχουν στριπ  για  όλα  τα  γούστα .
Υπάρχουν πελάτες  με  διαφορετικά  γούστα .
Έχω  βαρεθεί  να  βρίσκομαι  στο μάτι του  κυκλώνα .
Να  τσακώνομαι ταυτοχρόνως  με  όλους , και  όλοι να  συμφωνούν μαζί μου .

Θα  ήθελα  μετά  από  τόσα  χρόνια  να  με  διαφωτίσετε .
Εσείς  γιατί  πάτε  στα  στριπ ?
Ποια  ανταποκρίνονται  στους  λόγους για τους  οποίους  πάτε ?
Από  αυτά  που  ανταποκρίνονται στις  προσδοκίες  σας , ποια  θεωρείτε VALUE FOR MONEY ?

[/quote]
 
OP
OP
pouranger

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Κοίταξε, το μόνο καλό στριπ value for money είναι το BabyO σε όλα τα άλλα από 3 μέτρα σε ρωτάνε: "Χορό-Ποτό θέλεις?"
και φυσικά για να καταδεχτούν να κάτσουν μαζί σου θελουν τουλάχιστον 20 ευρώ σφηνάκι (λίγον λεπτών), χειρότερα είναι το
Alcatraz, Diamonds and Dolls, Tessera. Α καλά το μέγιστο value for money ήταν το παλιό καλό Άμαζον Καλλιρόης :grin:

Ωραία  ,  αλλα  δε  με  διαφωτίζεις , αφού  δε μου  λες  το κατά  την άποψή σου  λόγο .

Εγώ  έχω  περάσει σχεδόν  από  όλες  τις  κατηγορίες .
Άλλοτε ,  πήγαινα  για να  δω  ένα  καλό χορό - σόου στην πίστα να  πιω  ένα  ποτό  και  να  χαβαλεδιάσω  με  τους  φίλους  μου .
Άλλοτε  για  τον ανωτέρω  λόγο  προκειμένου  να  ενισχυθώ  για  να  αποδώσω  αλλού  αργότερα .
Το value for money επομένως  ήταν καλό σόου , καλή  μουσική , καλά  ποτά
Άλλοτε  πήγαινα  για  να  « βοηθήσω  την αγάπη μου »
Εκεί το value for money ήταν ανύπαρκτο
Άλλοτε  για  να  κάνω  γνωριμία  και  να  φορτώσω   μετά , ή  την επομένη.
Επομένως ως value for money προσδιορίζονταν οι συζητήσιμες κοπέλες
Ενίοτε  για να σκοτώσω  το χρόνο μου  , να  κεράσω  κανά  ποτό και να  πω  5-10 μαλακίες .
value for money η ώρα παραμονής , η ποιότητα των τεμμαχίων , και ικανότης τους στο καυλάντισμα
Άλλοτε  για  να  εξυπηρετηθώ  επί  τόπου ( βαριάδα  υπηρεσιών που  ποικίλλει κατά  κατάστημα , ανά  εργαζόμενη και ανά  πελάτη ) .
vfm το πιο δυνατό πριβέ στην πιο προσιτή  τιμή
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
E κοίταξε να δεις τα πλεονεκτήματα των στριπ (πχ Baby O) για μένα είναι: διασκέδαση (μουσική, σόου πίστα, χαλάρωση), δεύτερον
ποιοτικός κόσμος στο μαγαζί (κορίτσια) ε και φυσικά καμία βρωμο-Ελληνίδα να στην ζαλίζει, θέλουμε και άλλα? με 10 ευρώ τιμή εισόδου μια χαρά είναι όταν ο καφές έχει 3-4 έξω  :grin:
 
OP
OP
pouranger

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
E κοίταξε να δεις τα πλεονεκτήματα των στριπ (πχ Baby O) για μένα είναι: διασκέδαση (μουσική, σόου πίστα, χαλάρωση), δεύτερον
ποιοτικός κόσμος στο μαγαζί (κορίτσια) ε και φυσικά καμία βρωμο-Ελληνίδα να στην ζαλίζει, θέλουμε και άλλα? με 10 ευρώ τιμή εισόδου μια χαρά είναι όταν ο καφές έχει 3-4 έξω  :grin:
τώρα  ναι !
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357
Συνηθως παω μονο για περασω την ωρα μου χαζευοντας το σοου

Για να κερασω 2-3 ποτα λεγοντας μαλακιες (εχω φτασει να κερασω και 7-8) οποια μου κανει κλικ

Για να εξυπηρετηθω απο οσες θελω αναλογα τα οικονομικα μου την συγκεκριμενη χρονικη στιγμη.... με χορους και πριβε

Το μαξιμουμ σε χορους πριβε ειναι μια φορα που εφτασα να κανω 17 χορους και 4 πριβε !!!!!

Το φιλαρακι μου ειχε χαζεψει....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



ΠΟΤΕ ομως δεν πηγα με το σκεπτικο να ''φορτωσω'' κοπελα η να ''κανω'' κατι με κοπελα απο εκει....
Απλα περναω την ωρα μου κανοντας το κεφι μου και μετα......

ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΛ !!!!!


Υγ 1. πολλα χρονια πισω αυτο...... 199?

Υγ 2. η πλακα ειναι που τα γκαρσονια νομιζουν οτι θα ξαναπαω γρηγορα.....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Συνηθως παω μονο για περασω την ωρα μου χαζευοντας το σοου και για να κερασω 2-3 ποτα λεγοντας μαλακιες (εχω φτασει να κερασω και 7-8)
και για να εξυπηρετηθω απο οσες θελω αναλογα τα οικονομικα μου την συγκεκριμενη χρονικη στιγμη.... με χορους και πριβε

το μαξιμουμ σε χορους πριβε ειναι μια φορα που εφτασα να κανω 17 χορους και 4 πριβε !!!!!



ΠΟΤΕ ομως για να φορτωσω κοπελα η να ''κανω'' κατι με κοπελα απο εκει....
Απλα περναω την ωρα μου κανοντας το κεφι μου και ......

ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΛ !!!!!


17  Χορουs?????.......Πιο  φτηνα θα σου ρχοτανε να εβλεπεs το  χορευτικο των  Σαρακατσαναιων :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357
Ετσι μου ειχε ερθει τοτε....... ΚΑΤΑΚΕΦΑΛΑ....
Μπαμ και κατω....  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:





ΔΕΝ το μετανιωσα ποτε..... Ηθελα και το εκανα !!!!!!
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357
υπομονη τυπε
οπου να ναι θα ρθει ο
παπαζολ ειναι γιατρος - παππας
ιερο συμβολο της ορθοδοξιας  :headbang2: :headbang2: :headbang2:
Τον παπαζολη τον συμπαθω ιδιαιτερα και τον παω πολυ.....

Τους παπαδες ομως τους σιχαινομαι !!!!!!!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Ετσι μου ειχε ερθει τοτε....... ΚΑΤΑΚΕΦΑΛΑ....





ΔΕΝ το μετανιωσα ποτε..... Ηθελα και το εκανα !!!!!!

Δεν λεω οτι τοκανεs  με το ζορι........αλλα κι εσυ  17 χορουs?????????????Τουλαχιστον..........αρτηθηκεs  η  μπααα???
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Εγώ προσωπικά πηγαίνω για 2 λόγους, όπου ο δεύτερος είναι αποτέλεσμα του πρώτου.

Ο πρώτος λόγος, που τον έχω αναλύσει και σε πολλούς φίλους, χωρίς να βρώ αντίλογο πολλές φορές, είναι ότι αντί να πάω σε ένα κανονικό μπάρ-club, όταν είμαι με φίλους, προτιμώ το στρίπ, όπου και καλύτερα μουνιά θα δώ από τις Ελλεεινίδες που κυκλοφορούν και θα απολαύσω καλά show.

Ο δεύτερος λόγος έχει να κάνει με τα καλά show και τις κοπέλες που κυκλοφορούν σε αυτά. Αν ο συνδυασμός των 2 είναι καλός, τότε συνήθως θα οδηγηθώ από την καύλα να ξαλαφρώσω με ένα καλό πριβέ.

Τώρα για το value for money δεν είναι κάποια συγκεκριμένη, αλλά συγκεκριμένο μαγαζί, το οποίο δυστυχώς πλέον έχει κλείσει. Το "Κούκλες" στον Πειραιά ήταν εγγύηση για ξαλάφρωμα, χωρίς καλά show, αλλά η όλη underground ατμόσφαιρα σε έστελνε στο πατάρι του μαγαζιού.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.488
Κριτικές
31
Like
1.321
Πόντοι
6.305
Ένα στριπ για να είναι καλό, πρέπει κατά τη γνώμη μου να έχει ωραίες κοπέλες που να ξέρουν να κουνηθούν στην πίστα-τον τελευταίο καιρό τα <<αγγούρια>> πολλαπλασιάζονται-, να ξέρουν να μιλήσουν και να πουν 2 κουβέντες πριν αρχίσουν να ζητάνε χωρό/ποτο, να μην κάνουν σαν κακομαθημένες ντίβες όταν τους αρνηθείς,.Όλα αυτά να συμβαίνουν σε ένα πολιτισμένο χώρο, με ωραία μουσική και ευγενικό προσωπικό.Το στριπ είναι ουσιαστικά club για ενήλικες, προσωπικά δεν περιμένω να κάνω τίποτα παραπάνω σε ένα τέτοιο χώρο.
Τέτοια μαγαζιά που στην Αθήνα-πάντα κατά τη γνώμη μου- είναι το Ριτόρνο-πάσχει από χώρο-,το Κίνκυ και το Ερότικα.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Τα  στριπ  εντάσσονται  στην  μεγάλη  βιομηχανία  του  αγοραίου  έρωτος

Υπάρχουν στριπ  για  όλα  τα  γούστα .
Υπάρχουν πελάτες  με  διαφορετικά  γούστα .
Έχω  βαρεθεί  να  βρίσκομαι  στο μάτι του  κυκλώνα .
Να  τσακώνομαι ταυτοχρόνως  με  όλους , και  όλοι να  συμφωνούν μαζί μου .

Θα  ήθελα  μετά  από  τόσα  χρόνια  να  με  διαφωτίσετε .
Εσείς  γιατί  πάτε  στα  στριπ ?
Ποια  ανταποκρίνονται  στους  λόγους για τους  οποίους  πάτε ?
Από  αυτά  που  ανταποκρίνονται στις  προσδοκίες  σας , ποια  θεωρείτε VALUE FOR MONEY ?

Εναλλακτικος τροπος διασκεδασης!
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
Λιγο πολυ οτι εχουν πει και οι συναγωνιστες...Με ενα απλο ποτακι μεσα ,καθομαστε χαλαρα 3-4 ωρες, αντι για το ποτακι σε μπαρ/κλαμπ εξω ,βλεπουμε τα show ,συνηθως περνανε κ  1-2 κοπελες που θα κατσουν μαζι μας αρκετη ωρα, η θα περασουν πολλες φορες ,χωρις να κερασουμε ποτο η κατι τετοιο ( πχ τελευταια φορα στο Κινκυ μια βραζιλιανα ξανθια που στο τραπεζι ημασταν 4 ατομα κ περασε συνολο 5-6 φορες κ καθοταν σχεδον δεκαλεπτο κ καβλαντιζαμε ) και για τους χορους που παιρνουμε με κανα δυνατο κομματι που θα βρουμε .

Πλεον ομως ,παω μονο Αλκατραζ για χορο με τη Βιολετα  :grin:  :grin:
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Τα  στριπ  εντάσσονται  στην  μεγάλη  βιομηχανία  του  αγοραίου  έρωτος
 
Ποια  ανταποκρίνονται  στους  λόγους για τους  οποίους  πάτε ?

Συνήθως προτιμώ το lido, γιατί μου αρέσει να την αράζω στο μπαρ που είναι βολικό.
 

brass balls

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Για μένα τα strip clubs είναι το παραδοσιακο στέκι για να πιείς μια μπύρα, να δεις έναν κώλο και δυό βυζιά και να ξεσκάσεις, να χαλαρώσεις.

Γουστάρω να κάθομαι κοντά στην πίστα και να βλέπω το μωρό να χορεύει αργά γιατί έτσι με ηρεμεί. Αν αρχίζουν τα show και τις μαλακίες χαλιέμαι τρελά. Δεν είναι θέατρο ούτε όπερα το strip. Είναι φάση που και η γκόμενα που χορεύει και ο πελάτης από κάτω βρίσκονται στον κόσμο τους. Η μία χορεύει γιατί το γουστάρει και την χαλαρώνει και όλα τ' άλλα τά χει γραμμένα και ο τύπάς από κάτω βλέποντας την γκόμενα σκέφτεται διάφορα.

Αυτά περί private και να πιώ ένα ποτό και παπαριές είναι ευκολίκια. Αν δεν χορέψει η γυναίκα στο σωλήνα δεν είναι γυναίκα και δεν έχει λόγο να βρίσκεται σε strip club.

Προσωπικά μ' άρεσε το Million Dollars το παλιό και το Lido όταν είχαν το ασανσέρ στην πίστα γιατί η είσοδος της γκόμενας στην αρένα σε έφτιαχνε. Τώρα είναι όλα 'γάμισέ τα'. Ψάχνω αλλά δεν έχω βρει κάτι που να αξίζει.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
εγω το βλεπω σαν μια εξοδο αντι να παω καπου αλλου..
συν μπορω να παω κ μονος μου να φυγω-παω οτι ωρα θελω...
οσο για τα λεφτα ποτε δεν εφαγα τιποτα τεραστια ποσα..

προσφερει κατι που ενα μπαρ/κλαμπ δεν μπορει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom