Νέα

Γιατί πάτε στα strip . Ποια είναι για εσάς Value for Money

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pouranger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Chris_25

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2021
Μηνύματα
17
Like
13
Πόντοι
0
[quote author=pouranger link= ]Τα  στριπ  εντάσσονται  στην  μεγάλη  βιομηχανία  του  αγοραίου  έρωτος

Υπάρχουν στριπ  για  όλα  τα  γούστα .
Υπάρχουν πελάτες  με  διαφορετικά  γούστα .
Έχω  βαρεθεί  να  βρίσκομαι  στο μάτι του  κυκλώνα .
Να  τσακώνομαι ταυτοχρόνως  με  όλους , και  όλοι να  συμφωνούν μαζί μου .

Θα  ήθελα  μετά  από  τόσα  χρόνια  να  με  διαφωτίσετε .
Εσείς  γιατί  πάτε  στα  στριπ ?
Ποια  ανταποκρίνονται  στους  λόγους για τους  οποίους  πάτε ?
Από  αυτά  που  ανταποκρίνονται στις  προσδοκίες  σας , ποια  θεωρείτε VALUE FOR MONEY ?
[/quote]

Για μένα τα ΣΤΡΙΠ είναι πιο VALUE FOR MONEY από τα μπουρδέλα και βραδινές εξόδους γιατί:

2) Στα μπουρδέλα δεν κάνουν ιδιαίτερα προκαταρτικά και δεν μπορώ να λειτουργήσω χωρίς προκαταρτικά - φασωμα στην αρχή και να έχω μιλήσει έστω λίγο στην κοπέα

3) Χύνω πολή γρήγορα (και στην πίπα άκόμη) και στα μπουρδέλα με ξεπετάνε στο άψε - σβήσε και γενικά έχω χειρότερες εμπειρίες (ενώ στο στριπ με τα ίδια λεφτά πες 40 ευρώ δύο χορόυς, στο πριβέ χορό καθόμαι περισσότερη ώρα και το ευχαριστιέμαι περισσότερο)

4) Πίνω το ποτάκι μου και αράζω παίρνοντας μάτι μουνάρες (γυμνασμένες με κωλάρες) με τη συνοδεία φίλου (βραδινή έξοδο φάση) και φασώμω κιόλας, ενώ σε κανονική βραδινή έξοδο μόνο μάτι παίρνουμε και στο τέλος παίζουμε το τσουτσούνι μας στην τουαλέτα !!

 

Chris_25

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2021
Μηνύματα
17
Like
13
Πόντοι
0
εγω το βλεπω σαν μια εξοδο αντι να παω καπου αλλου..
συν μπορω να παω κ μονος μου να φυγω-παω οτι ωρα θελω...
οσο για τα λεφτα ποτε δεν εφαγα τιποτα τεραστια ποσα..

προσφερει κατι που ενα μπαρ/κλαμπ δεν μπορει..

Σωστά τα λες !!
 

Chris_25

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2021
Μηνύματα
17
Like
13
Πόντοι
0
η αλήθεια είανι ότι το strip είναι λίγο για τον πούτσο εδώ στην Ελλάδα...
Για μένα είναι απαραίτητο το να υπάρχουν όμορφες γκόμενες με καλή διάθεση. Άμα είναι να καβλαντήσω και να μην πηδήξω, τότε θέλω να χορτάσει το μάτι μου, η διάθεσή μου και το χέρι μου.
Και το κακό είναι ότι έχουν γεμίσει τα μαγαζιά ψωνισμένες γκόμενες και σαβούρες.... Ειδικά αν έχετε πετύχει έφοδο στρούμφ και έχετε δει κατάματα τον τρόμο στο φως των προβολέων καταλαβαίνετε τι εννοώ...

Το κακό είναι ότι το στριπτιτζάδικο λειτουργεί σαν εύκολο άλλωθι για τους καβλιάριδες που ντρέπονται να πάνε να γαμίσουν σε κανένα στούντιο.
Οπότε και κακομαθαίνει η κάθε πεταμένη να παίρνει 100ευρα για μια αγχωμένη μαλακεία πίσω από μια κουρτίνα...

Είναι λίγο φάβλος κύκλος βασικά...

Εγω π.χ. θέλω να φάσωμα πριν το σεξ αλλιώς δεν το ευχαριστιέμαι τόσο και επίσης χύνω πολύ γρήγορα (όντας αγάμητος) εκτός αν τον παίξω πιο πριν που μετά δεν θα το ευχαριστηθώ καθόλου οπότε με ξεπετάνε στα μπουρδέλα, ενω στον πριβέ χορό δεν χύνω τόσο εύκολα και με τα ίδια λεφτά με τα μπουρδέλα π.χ. 40 ευρώ το ευχαριστιέμαι μια χαρά και πίνω και το ποτάκι μου και παίρνω το μάτι μου !!
 

Chris_25

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2021
Μηνύματα
17
Like
13
Πόντοι
0
Καλά είναι τα strip αλλά value for money δεν είναι κανένα, και ούτε ήταν και ποτέ. Με το κόστος ενός ποτού δικού σου και ενός της κοπέλας πας άνετα και πηδάς σε μπουρδέλο.

Αν δε θελήσεις να κάνεις κατάσταση, με τα ίδια και λιγότερα λεφτά παίρνεις τζακούζι σε studio περνώντας ευχάριστα από 40 έως 60 λεπτά.

Βέβαια είναι άλλη φάση στα strip, πίνεις τα ποτά σου εναλλάσσεις συνεχώς κοπέλες στην αγκαλιά σου, αλλά το κόστος για να περάσεις καλά είναι δυσβάσταχτο.

Για όσους όμως έχουν τα φράγκα και τα διαθέτουν είναι super.

Εξαρτάται....Για μένα είνα πχ....Με 40 ευρώ κάνω δυο πριβέ 10 λεπτά και με 30 ευρώ γαμάω 3 λεπτά (ανάλογα το άτομο και το τι κάνει είναι οπότε)....Και εγώ δεν είμαι υπέρ να κερνάς ποτά...ποτά μόνο σε πιο παρακμιακά στριπ που είναι πιο φθηνά και με μέτρο !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom