Νέα

Φιλί σε πουτάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 171
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SUPERBUS

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Τωρα τελευταια φιλησα τη ΝΑΤΑΣΑ (περιττα τα σχολια για τη ΘΕΑ!!!)στην ΙΠΠΟΝΑΚΤΟΣ 14,
απλο φιλι χωρις γλωσσα (της το κανω αυτο κατα καιρους)και βεβαια δυσανασχετησε σχετικως!!!Βεβαια τη ΝΑΤΑΣΑ την γνωριζω απο την πρωτη χρονια που ξεκινησε στη ΦΥΛΗΣ
και ξερω τις αντιδρασεις της.
 

Επισκέπτης
Τις πραγματικές πουτάνες που κυκλοφορούν έξω και το παίζουν κυρίες να φοβάστε να φιλήσετε γιατί τα περισσότερα κορίτσια που δουλεύουν στα σπίτια είναι πουτάνες μόνο ως προς το επάγγελμα που κάνουν για να βγάλουν τα προς το ζην..........γνώμη που πάντα.
για ακομα μια φορα σοστος ο σονι....πραγματι εετσι ειναι φιλε μου!σιμφονο απολιτος μαζι σου!
 

SUPERBUS

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Χαιρομαι που συμφωνει μαζι μου ενα διακεκριμενο μελος οπως εσυ.
P.S.Με τη ΝΑΤΑΣΑ εχω μεγαλο κολλημα εδω και πολλα χρονια....
 

deepthroat

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2005
Μηνύματα
196
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Τα συμπεράσματα (παρόλο που κατά βάση αθωώνουν) δεν νομιμοποιούν για μας καμιά παρέκκλιση από την αποφυγή και των φιλιών, στα οποία πολλές φορές και εγώ δυστυχώς (αν και σχετικός με τα ιατρικά) δεν κατόρθωσα να μην υποκύψω.


Δεν βλέπω από που προκύπτει από το παραπάνω site (και όσον αφορά στον HIV) ότι τα φιλιά πρέπει να αποφεύγονται. Αντιθέτως υπάρχουν πολλές αναφορές για το αντίθετο:

"Kissing never transmits HIV"

(Θέμα: Lips-to-lips closed-mouth kiss with cuts )

"in the history of HIV only ONE documented case's recorded of acquiring HIV through Kissing how ever they are still skeptical about it, it's not a concrete peice of information because they also think that, there is still a chance that the woman was infected in ways other than kissing"

"HIV through the kiss and the bite are extremely unusual events.

If you'd wanna asses the risk, I'd tell you, you are more likely to get an heart attack tonight and die (since you're thinking so much about it) instead of acquiring HIV through this incidence."

"Transmission of HIV by kissing just doesn't occur--at least it is so rare that nobody has ever documented it"

"Think through the odds (I have done this exercise before, but maybe helpful for people to see it again): Assume there is a 20% chance the guy you kissed is HIV positive. Assume there is one chance in 100,000 you could have got infected. (The actual chance probably is closer to 1 in a million.) Now add that 95% of infected people will have positive tests at 40 days. (It's probably more like 98-99%.) The math works out like this: 0.2 x 0.00001 x 0.05 = 0.0000001, i.e. one in 10 million. That is the maximum chance you caught HIV; your actual risk probably is 1 in 100 million or lower."
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
εμένα μου έτυχε να με φιλάει μια τάνα στο μάγουλο όμως, πρίν μήνες (αλίκη την λεγαν) ξανθια με μακρια μαλλια (μεταξουργειο, τωρα την έχασα). Έλεος έρωτας με τανα που θα καταλήξουμε πια?

Ααα δεν πειράζει, τίποτα δεν πειράζει!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Τελικά κολλάς τίποτα από φιλί σε ταναπού?Χωρίς γλώσσα υπάρχει πάλι κίνδυνος?
 

Επισκέπτης
ολα εινια επικινδινα....αλο λιγοτερο και αλο περισοτερα....αλλα ασ απαντισι καπιοσ γνοστισ και μιστισ του ειδουσ...!!!
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
παντως αυτο που μου κανει εντυπωση, ειναι πως μερικες κοπελες π.χ. ντενις σε πιεζουν για φιλια και μαλακιες ενω και να μην στα κανουν δεν θα τους πεις τιποτα ασε που δεν θελουμε κιολας.... δηλαδη για ποιο λογο το κανει??? και αφου μια κοπελα ξερω πως το κανει σε ολους λογικα θα το εκανε και στον πακιστανο τον μπιχλιαρη πριν απο εμενα..... οποτε εγω δεν θελω και αυτη επιμενει για ποιο λογο..... φανταζομαι θα θυμαστε την ντενις που στο 109 προσπαθουσε να φιλησει ολους τους πελατες της.......
Σκεφτηκατε ποτε να εχει τιποτα ηπατητιδες η αλλα περιεργα και εκδικητικα να θελει να σου τα <<κολλησει>>?
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Και μόνο να κολλήσεις λοιμώδη μονοπυρήνωση, δε θές τπτ άλλο...
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Και μόνο να κολλήσεις λοιμώδη μονοπυρήνωση, δε θές τπτ άλλο...

Μαλλον μιλας για την ασθενεια του φιλιου!!! ΕΒV

Εγω την εχω πατησει, δεν ξερω βεβαια αν ηταν απο επαγγελματια ή απο ερασιτεχνη ή απο ερασιτεχνη που κανει και την επαγγελματια.

Τελοσπαντων ο ιος λεγεται EBV και παραμενει στον οργανισμο για παντα. Οταν το ατομο νοσησει παθαινει Λοιμωδη Μονοπυρηνωση.
Αν και δεν ειναι τιποτα το ανησυχητικο (μπορει καποιοι απο εμας να εχουν τον ιο και να μην νοσησουν ποτε) ωστοσο δεν παυει να ειναι αλλη μια ασθενεια.

Ριξτε μια ματια στο συγκεκριμενο αρθρο και πριν ξαναφιλησετε σκεφτειτε το!!!!

 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Μαλλον μιλας για την ασθενεια του φιλιου!!! ΕΒV
Εγω την εχω πατησει, δεν ξερω βεβαια αν ηταν απο επαγγελματια ή απο ερασιτεχνη ή απο ερασιτεχνη που κανει και την επαγγελματια.
Τελοσπαντων ο ιος λεγεται EBV και παραμενει στον οργανισμο για παντα. Οταν το ατομο νοσησει παθαινει Λοιμωδη Μονοπυρηνωση.
Αν και δεν ειναι τιποτα το ανησυχητικο (μπορει καποιοι απο εμας να εχουν τον ιο και να μην νοσησουν ποτε) ωστοσο δεν παυει να ειναι αλλη μια ασθενεια.

Εμένα, επειδή άργησα να πάω νοσοκομείο, με γάμησε...
Επί 3 μήνες δεν έπρεπε να βάλω αλκοόλ στο στόμά μου για να μην πάθω κίρρωση ήπατος.
Υποτίθεται ότι άφησε κουσούρι στο συκώτί μου αν και ύστερα από αλλεπάλληλα "τεστ κοπώσεως", ακόμα αντέχει.
Με κόλλησε κοπέλα που μου έλεγε ότι έχει φαρυγγίτιδα, λαρυγγίτιδα, tonsilitis τέλος πάντων...ο,τι και αν σημαίνει αυτό.
 

huckleberry

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
245
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
EBV μπορεί εν δυνάμει να σε κολλήσει οποιαδήποτε κοπέλα και σίγουρα η πιθανότητα να συμβεί αυτό δεν πάει αναλογικά με το πόσους είχε πριν από σένα.
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Το πιθανότερο είναι να κολλήσεις από τη σύντροφο γιατί αυτή φιλάς συχνότερα. Αν όμως κάθε τόσο έσκαγες τρελά γλωσσόφιλα με τις πουτάνες, θα είχες κολλήσει όλους τους ιούς μαζί.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Το πιθανότερο είναι να κολλήσεις από τη σύντροφο γιατί αυτή φιλάς συχνότερα. Αν όμως κάθε τόσο έσκαγες τρελά γλωσσόφιλα με τις πουτάνες, θα είχες κολλήσει όλους τους ιούς μαζί.
Δεν εχει σημασια εαν φιλας πολυ ή λιγο, με γλωσσα ή χωρις..... αρκει και ενα απλο φιλακι στο στομα για να κολλησεις. Γενικα παντως λενε οτι ειναι απο τους ιους που ζουν στον ανθρωπινο οργανισμο για παντα και μπορει καποια στιγμη ενω εχουν απενεργοποιηθει να ξαναεπιστρεψουν...... Anyway τελος καλο ολα καλα.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Το παθαίνεις μικρός σε ηλικία από όσα μου είπανε οι γιατροί. Τώρα γιατί εγώ το έπαθα σε πιο μεγάλη ηλικία (εξού και οι επιπτώσεις ήταν πιο βαριές) και γιατί το είχε και εκείνη, αρονόου. Το θέμα είναι ότι με κόλλησε η καριόλα! (δεν ήταν πόρνη υποτίθεται)
 

deepthroat

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2005
Μηνύματα
196
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Μαλλον μιλας για την ασθενεια του φιλιου!!! ΕΒV

Εγω την εχω πατησει, δεν ξερω βεβαια αν ηταν απο επαγγελματια ή απο ερασιτεχνη ή απο ερασιτεχνη που κανει και την επαγγελματια.

Αν και το φιλί είναι ο πιο γνωστός τρόπος μετάδοσης, EBV μπορείς να κολλήσεις και με άλλους τρόπους που εμπεριέχουν ανταλλαγή σάλιου (ίδιο ποτήρι, ίδιο μαχαιροπήρουνο κλπ). Περίπου τα μισά παιδιά έχουν ήδη τον ιό πριν γίνουν 5 ετών. Ένα 80-90% των ενηλίκων, όταν φτάσουν τα 40 χρόνια έχει ήδη αντισώματα για τον ιο EBV, πράγμα που υποδεικνύει ότι έχουν τον ιό στον οργανισμός τους [1].
Το θέμα είναι ποιοι άτυχοι θα εκδηλώσουν την μονοπυρήνωση. Είχα μια συμμαθήτρια που έπαθε μονοπυρήνωση μετά τη πενταήμερη (γιατί άραγε...) και έχασε την χρονιά...

[1]
 

Επισκέπτης
Πίστεψε με πως?ανοιγοντας την πορτα του δωματιου
και προχωρωντας προς το κρεβατι που είναι ο πελατης,
σε καμια περιπτωση δεν θα καβλωσει θελοντας εγω να του ανοιξω
την ψυχη μου?.
Τα ποδια μου περιμενει να ανοιξω..
Γι?αυτό δινει τα ωραια του λεφτα?
Είναι λίγοι που συναισθανονται, κι αυτους τους
εχω βρει ντυμενους και καθισμενους στην ακρη του
κρεβατιου να θελουν μονο να μιλησουν λιγο μαζι μου..

?Αλλά δεν ξέρεις αν κανείς το σωστό ή όχι. Σε πολλές περιπτώσεις η κοπέλα νιώθει άβολα  και έρχεται σε πολύ δύσκολη θέση και σε διώχνει με τον τρόπο της. Δεν μπόρεσα να καταλάβω το ποτέ γιατί. Για αρκετές περιπτώσεις έχω μετανιώσει αλλά οι λίγες περιπτώσεις που μπορούν σε καταλάβουν πραγματικά, τότε καταλαβαίνεις ότι έχεις ανακάλυψη διαμάντια?!

(Είναι γνωστό ότι τα λίγα διαμάντια τα βρίσκουμε με σε ορυχεία μαζί με το καρβουνά)
 

Επισκέπτης
Και μόνο να κολλήσεις λοιμώδη μονοπυρήνωση, δε θές τπτ άλλο...

Αυτό είναι το μόνο που δεν είναι απαραίτητο να κολλήσεις  με το φιλί... και δεν υπάρχει φάρμακο για την θεραπεία του... Περνάει μόνο του. :P
 

akis35

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2006
Μηνύματα
128
Like
2
Πόντοι
1
Εχεται τρελαθεί εντελός.Εδώ συγγενής φιλάω στο μάγουλο και πάλι το σκέφτομαι.Καλή η κάβλα τών φιλιών αλλά καί η υγεία ακόμα καλύτερη για να πηδάμε περισσότερο
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.727
Πόντοι
6.925
Οταν υπάρχει τρελή καυλα το μυαλό μπλοκάρει. Η ιστορία έχει να δειξει τόσες μαλακίες που γίναν λόγω καυλας. Ολα είναι συναρτηση των εκάστοτε κοινωνικοοικονομικών συνθηκών με βασική σταθερή παράμετρο το πως εκλαμβάνει ο καθείς την υγειηνή. Οταν ημουν μονος χωρίς υποχρεώσεις και με λίγα χρόνια στην πλατη δεν κωλονα - αν αξιζε - φιλί, 69, 1-2 ακάποτα κλπ. Τωρα κόπηκαν αυτά, σχεδόν απολυμαίνομαι μετά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom