Νέα

Φιλί σε πουτάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 171
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Έχει φιλίσει ποτέ κανείς πουτάνα στο στόμα;Έχει ζητήσει ας πούμε γλωσσόφιλο ή κάτι τέτοιο από πουτάνα σε μπουρδέλο;Έτσι από περιέργεια ρωτάω να δω αν υπάρχει κάποιος που το έχει κάνει...
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.179
Κριτικές
5
Like
59.285
Πόντοι
12.056
Μονο στο μετωπο...πατρικα  :2funny: :2funny:
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
το εχω επιδιωξει αρκετες φορες και τα ειχα καταφερει μερικες.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.179
Κριτικές
5
Like
59.285
Πόντοι
12.056
Και πως ηταν συναδελφε σπατουλα?? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Επισκέπτης
εγω το εχω κανει.... βεβαια το μετανιωνεις αλλα οταν εισαι στο πεντακαθαρο στουντιακι σου και γαμας το μουνακι και η φαση ειναι τοσο gfe θα το φιλησεις... οπως η μιλανα που αν παει να με φιλησει και κανω πως δεν θελω με κεφαλοκλειδωνει..... βεβαια οπως μου εχει πει πηγαινω μονο στα στουντιο γιατι προλαβενει να κανει μπανιο και ειναι παντα  πεντακαθαρο..... και αυτο γιατι μια μερα πηγα μετα την δουλεια και ημουν βρωμικος (δεν μυριζα!!!! αλλα ρε παιδι μου ενιωθα βρωμικος) και μου λεει και εγω ειμαι βρωμικια καιπως μονο στο στουντιο ειναι παντα καθαρη..... αλλα ρε φιλε απο που εισαι ολοι εδω μεσα εχουμε υποκυψει στην καβλα και εχουμε κανει γλυφομουνια( εγω μονο αυτο δεν εχω κανει) και γλωσσοφιλλα κτλ... αλλα οχι σε μεταξουργεια και γενικα σε μπουρδελα...μονο με cg ή σε κανα καλο στουντιακι... τωρα που το ειπα θελω να παω καρεα 30 να πετυχω τα πολλα μουνια αλλα φοβαμαι μην και δεν μου αρεσει καμια και αν ειναι 3 θα αναγκαστω να παρω μια δεν μπορω να φυγω..... θα με κραξει η τσατσα....
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
συναδελφε αλτεκ21 ωραια ηταν.συναδελφε achro1416 εγω οταν βλεπω μουνακι ξυρισμενο τρελενομαι θελω να το φαω.κραταει χρονια αυτο το εργο.
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
16
Καποτε το εψαχνα αλλα τωρα εβαλα μυαλο!!!
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
286
Κριτικές
1
Like
671
Πόντοι
81
εμένα μου ειχε τυχει αυτο στη βριλλησου με τη τσεχα τη ξανθια.πολυ καλη γκομενα.η μονη που με εκανε να τελειωσω τοσο γρηγορα.
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.184
Κριτικές
3
Like
10.344
Πόντοι
3.506
Έχει φιλίσει ποτέ κανείς πουτάνα στο στόμα;Έχει ζητήσει ας πούμε γλωσσόφιλο ή κάτι τέτοιο από πουτάνα σε μπουρδέλο;Έτσι από περιέργεια ρωτάω να δω αν υπάρχει κάποιος που το έχει κάνει...
Ειναι θεμα ρισκου....Εκει που θελει πολυ προσοχη ειναι οταν αυτη επιμενει να σε φιλησει με το ζορι....Τοτε μακριαααααα...
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
εγω το εχω κανει.... βεβαια το μετανιωνεις αλλα οταν εισαι στο πεντακαθαρο στουντιακι σου και γαμας το μουνακι και η φαση ειναι τοσο gfe θα το φιλησεις... οπως η μιλανα που αν παει να με φιλησει και κανω πως δεν θελω με κεφαλοκλειδωνει..... βεβαια οπως μου εχει πει πηγαινω μονο στα στουντιο γιατι προλαβενει να κανει μπανιο και ειναι παντα  πεντακαθαρο..... και αυτο γιατι μια μερα πηγα μετα την δουλεια και ημουν βρωμικος (δεν μυριζα!!!! αλλα ρε παιδι μου ενιωθα βρωμικος) και μου λεει και εγω ειμαι βρωμικια καιπως μονο στο στουντιο ειναι παντα καθαρη..... αλλα ρε φιλε απο που εισαι ολοι εδω μεσα εχουμε υποκυψει στην καβλα και εχουμε κανει γλυφομουνια( εγω μονο αυτο δεν εχω κανει) και γλωσσοφιλλα κτλ... αλλα οχι σε μεταξουργεια και γενικα σε μπουρδελα...μονο με cg ή σε κανα καλο στουντιακι... τωρα που το ειπα θελω να παω καρεα 30 να πετυχω τα πολλα μουνια αλλα φοβαμαι μην και δεν μου αρεσει καμια και αν ειναι 3 θα αναγκαστω να παρω μια δεν μπορω να φυγω..... θα με κραξει η τσατσα....
Φιλε μου καλε,όλα καλα τα λες..
Αλλα θελω κι εγω να δηλωσω καποια πραγματα που πολλοι
από σας αγνοειτε.
Ξερεις ποσες είναι αυτές,που δουλευουν σε στουντιο και
κατά περιοδους σε μπουρδελα που στο εξης εμφανιζονται
με άλλο ονομα και προγραμμα στο σημειο Α,και στην συνεχεια
παλι με άλλο ονομα και προγραμμα στο σημειο Β?
Κι αυτό γινεται γιατι υπαρχει η διαφορα στα κολολεφτα.
Λιγες κοπελες είναι αυτές που κρατανε την προσωπικοτητα τους
και τους κανονες εργασιας τους ακεραιες.
Γι?αυτό ειπαμε?εμπιστοσυνη ουτε εκει που καθεσαι..
Και κοιτα κι αυτό περι φιλιου..ότι φιλι και να είναι αυτό..
Σύμφωνα με επιστήμονες από το πανεπιστήμιο της Καλιφόρνια, τουλάχιστο δύο τύποι του ιού HIV, μπορούν να μολύνουν τα κερατινοκύτταρα του στόματος. Τα κύτταρα αυτά βρίσκονται στο επιθήλιο που καλύπτει τις διάφορες επιφάνειες μέσα στο στόμα.

Τα κερατινοκύτταρα του στόματος μολύνονται πρώτα από τον ιό HIV οποίος μεταφέρεται στο στόμα από τα γεννητικά όργανα κατά την ερωτική επαφή. Το επίπεδο μόλυνσης των κυττάρων αυτών είναι χαμηλότερο σε σύγκριση με αυτό των λευκών αιμοσφαιρίων του αίματος. Δηλαδή ο ιός αναπτύσσεται δυσκολότερα και πιο αργά μέσα στα κερατινοκύτταρα.

Στη συνέχεια, τα κερατινοκύτταρα μεταφέρουν τον ιό στα κύτταρα του αίματος, όπου πλέον ο πολλαπλασιασμός του επικίνδυνου ιού γίνεται γρήγορα.

Οι ερευνητές διαπίστωσαν ότι μέσα στο σάλιο υπάρχει ένας παράγοντας ο οποίος καταστέλλει τη δράση του ιού. Όμως η δράση αυτή δεν είναι αρκετή για να παρεμποδίσει πλήρως τη μετάδοση του ιού.

Ο καλύτερος τρόπος για να παρεμποδισθεί πλήρως η μόλυνση των κερατινοκυττάρων του στόματος από τον ιό HIV είναι διαμέσου ενός εμβολίου. Δυστυχώς δεν υπάρχει σήμερα ένα τέτοιο εμβόλιο.

Συμπερασματικά θα πρέπει να ενημερωθεί το ευρύτερο κοινό ότι το AIDS μεταδίδεται από το στοματικό έρωτα. Είναι δυσκολότερο να μεταδοθεί με τον τρόπο αυτό λόγω των ιδιομορφιών των κερατινοκυττάρων του στόματος και λόγω φυσιολογικών παραγόντων που υπάρχουν μέσα στο σάλιο που καταστέλλουν ως ένα σημείο τη δράση του ιού HIV.  
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
φιλτατη κατερινα μας εκανες την καρδια περιβολι...
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Καλυτερα να σου κανω την καρδια περιβολι,
παρα να γινεις ο ιδιος περιβολι.
Παιδια?είναι δυσκολες οι εποχες?τον νου σας..!!!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Φιλε μου καλε,όλα καλα τα λες..
Αλλα θελω κι εγω να δηλωσω καποια πραγματα που πολλοι
από σας αγνοειτε.
Ξερεις ποσες είναι αυτές,που δουλευουν σε στουντιο και
κατά περιοδους σε μπουρδελα που στο εξης εμφανιζονται
με άλλο ονομα και προγραμμα στο σημειο Α,και στην συνεχεια
παλι με άλλο ονομα και προγραμμα στο σημειο Β?
Κι αυτό γινεται γιατι υπαρχει η διαφορα στα κολολεφτα.
Λιγες κοπελες είναι αυτές που κρατανε την προσωπικοτητα τους
και τους κανονες εργασιας τους ακεραιες.
Γι?αυτό ειπαμε?εμπιστοσυνη ουτε εκει που καθεσαι..
Και κοιτα κι αυτό περι φιλιου..ότι φιλι και να είναι αυτό..
Σύμφωνα με επιστήμονες από το πανεπιστήμιο της Καλιφόρνια, τουλάχιστο δύο τύποι του ιού HIV, μπορούν να μολύνουν τα κερατινοκύτταρα του στόματος. Τα κύτταρα αυτά βρίσκονται στο επιθήλιο που καλύπτει τις διάφορες επιφάνειες μέσα στο στόμα.

Τα κερατινοκύτταρα του στόματος μολύνονται πρώτα από τον ιό HIV οποίος μεταφέρεται στο στόμα από τα γεννητικά όργανα κατά την ερωτική επαφή. Το επίπεδο μόλυνσης των κυττάρων αυτών είναι χαμηλότερο σε σύγκριση με αυτό των λευκών αιμοσφαιρίων του αίματος. Δηλαδή ο ιός αναπτύσσεται δυσκολότερα και πιο αργά μέσα στα κερατινοκύτταρα.

Στη συνέχεια, τα κερατινοκύτταρα μεταφέρουν τον ιό στα κύτταρα του αίματος, όπου πλέον ο πολλαπλασιασμός του επικίνδυνου ιού γίνεται γρήγορα.

Οι ερευνητές διαπίστωσαν ότι μέσα στο σάλιο υπάρχει ένας παράγοντας ο οποίος καταστέλλει τη δράση του ιού. Όμως η δράση αυτή δεν είναι αρκετή για να παρεμποδίσει πλήρως τη μετάδοση του ιού.

Ο καλύτερος τρόπος για να παρεμποδισθεί πλήρως η μόλυνση των κερατινοκυττάρων του στόματος από τον ιό HIV είναι διαμέσου ενός εμβολίου. Δυστυχώς δεν υπάρχει σήμερα ένα τέτοιο εμβόλιο.

Συμπερασματικά θα πρέπει να ενημερωθεί το ευρύτερο κοινό ότι το AIDS μεταδίδεται από το στοματικό έρωτα. Είναι δυσκολότερο να μεταδοθεί με τον τρόπο αυτό λόγω των ιδιομορφιών των κερατινοκυττάρων του στόματος και λόγω φυσιολογικών παραγόντων που υπάρχουν μέσα στο σάλιο που καταστέλλουν ως ένα σημείο τη δράση του ιού HIV. 
έγραψες πάλι...μας έστειλες...μπράβο κατερινάκι..μπας και συνέλθουμε μερικοί και δεν παίζουμε με την ζωή μας... :headbang:
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
και εγω που νομιζα οτι ειναι καπως αθωο...ευχαριστω παντως :headbang:
 

Επισκέπτης
κατερινα κανε μου μια περιλιψι σε ολα αυτα βρε σι!!!διλαδι θελο να πο....τελικα κολας aids με το φιλι ι οχι???
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Νομιζω ότι ηταν παρα πολύ κατανοητα αυτά που εγραψα..
Υπαρχει πιθανοτητα να κολησεις αργα αργα και βασανιστικα..
Παρά τις σχετικές αυτές δυσκολίες, ο ιός του AIDS καταφέρνει να μολύνει τα κύτταρα του στόματος και στη συνέχεια τα λευκά αιμοσφαίρια, γενικεύοντας έτσι τη μόλυνση στον οργανισμό
 

Επισκέπτης
οποτε καυλιαριδες πρεπει να μαθετε να ελενχετε τιν καυλα σας!!!!προσοχι!!!!ι καυλα μερικες φορες μπορι να σκοτοσει!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom