Νέα

Φαντασίωσή μας το τρίο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearozeugari
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 152
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.291
Πόντοι
456
για να μην διαβαζω 8 σελιδες,υπαρχει φωτο απο το γκομενακι;Ηλικια και περιοχη;
 

NearosKeratasAth

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2023
Μηνύματα
26
Like
46
Πόντοι
0
@ NearosKeratasAth

Βασικά νομίζω έχει σχέση με τον @NearosKeratasAth που έκανε εγγραφή 1/6/23 μέχρι 10/1/24 τελευταία εμφάνιση,
Μετά χάνεται και φυτρώνει ο @Nearozeugari (το nearo είναι κοινό) 17/1/24 (7 μέρες μετά) και βασικά έχουν τον ίδιο καημό, ποιος θα πηδήξει την κοπέλα του και ΙΣΩΣ και τον ίδιο.
Ποσο psycho είσαι, μαν Φαντάσου να με νοιάζει εμένα τι ψάχνεις και ποτε έκανες login την τελευταία φορά. Δεν παίζει τπτ εδώ, και μέσα στα σχόλια βλέπω ποσο τοξικά είναι τα πράγματα, οπότε δεν μπαίνω απλά. Και σε όποιον έχει αυτές τις απορίες και όντως γουστάρει το kink, προτείνω το SDC. Το πληρώνεις ναι μεν, αλλά η ποιότητα των ανθρώπων είναι σε άλλο λεβελ. Καλή συνέχεια σε όλους :)
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
125
Like
278
Πόντοι
21
Εχεις δικιο ναιι καλα δεν ξερω μεχρι που θα φταναμε νομιζω αν ηταν καθαρα για σεξ δεν θα ειχα κανενα θεμα αν τα ειχαμε συμφωνησει εξαρχης αλλα αυτο ναι το οτι μπορει να γουσταρει και σε μεγαλυτερα σχηματα υπαρχει περιπτωση αλλα οχι κατα πολλα ατομα δεν την φτιαχνει απλως ειναι αχορταγη για πουτσο να του πουμε χυμα αλλον εναν θα εβαζε πχ στο παιχνιδι
Πολύ ωραίο θα είναι αν το θέλετε και οι δύο και είσαι τυχερός να έχεις τόσο απελευθερωμένη κοπέλα.
Πολύ σημαντικό, είναι ο τρίτος που θα βρείτε, να έχει το επίπεδο και την σοβαρότητα που πρέπει.
Οι δικοί του χειρισμοί είναι που θα φέρουν την επιτυχία ή την αποτυχία του εγχειρήματος, όπως και την συνέχεια της σχέσης σας χωρίς προβλήματα.
Δεν εννοώ στο κομμάτι του σεξ και των σωματικών προσόντων του τρίτου , αλλά καθαρά στην συμπεριφορά, την ηρεμία, την χαλαρότητα και τον ερωτισμό που μπορεί να φέρει. Επίσης το σημαντικότερο ο ίδιος σε καμία περίπτωση να μην δείξει ανταγωνιστικός. Αντιθέτως να είναι ο άνθρωπος που θα θέλει να παραμείνετε ζευγάρι και με τον τρόπο του και την συμπεριφορά του, θα σας βοηθήσει και θα σας κρατήσει ενωμένους.
Ελπίζω να μπόρεσα να είμαι κατανοητός τι θέλω να πω.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
τι ζιτατε πουτσα αφου μετα το μςτανιονετε, αμα ινε κε αποφασισετε μου λετε
 

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
281
Κριτικές
11
Like
600
Πόντοι
881
Σε μακροχρονια σχέση έγω συζητήσει μια πιθανοτητα που ανοιξα εγώ και για την ακρίβεια οχι για τριο (δεν εγινε αναφορα εκει) αλλα για πηδημα με καποιον αλλο/αλλη. Συντηρητική τύπισα που τσίμπησε στην κουβέντα,και μου είχε κάνει εντύπωση αυτό, στο ρεζουμε είχε πει οτι δεν το βλεπει απαραίτητα κακό αρκει να μην υπαρχει συναίσθημα γιατι λεει τοτε το θεωρει κερατο. Στο καπακι λεει οτι θα της ηταν δυσκολο γιατι λειτουργει στο σεξ μονο με συναισθημα, παπαριες ουτε που το πιστεψα προσωπικα, και ηθικολογησε υπερ του αγοραιου οτι υπαρχουν ανθρωποι που βρισκουν ικανοποιηση που δυσκολευονται να κανοουν σχεση κλπ. Ολα αυτα τα αναφέρω γιατι η συγκεκριμένη ουτε του σεξ ηταν ουτε μου φαινοταν να εχει τετοιες ορεξεις αλλα μπηκε στην ιδεα της συζητησης. Αυτο που καταλαβα απο την κουβεντα ειναι οτι οι γυναικες δεν ξερουμε τι σκεφτονται και που θα οδηγησει μια τετοια φαση. Εγω προσωπικα θα ηθελα να δω μια σχεση μου να την παιρνει κάποιος αλλα στην πράξη μονο που σε ενα μαγαζί αν ΑΥΤΗ (η οποιαδήποτε σχεση μου) κοιτάξει αλλον τοτε μου αναβουν λαμπακια συνεπως και εγω δεν ξερω τελικα πως θα αντιδράσω. Τελος καταλαβα οτι απλα θελω το τριο απλα για την εμπειρια γιατι με γκαβλωνει εξίσου οι ιδεα να γινει καποια στιγμη με επαγγελματιες συνεπως δεν θα το ρισκαρα σε μια σχεση μου, παω πληρωνω το κανω και τελος.
 
OP
OP
N

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
26
Like
118
Πόντοι
0
Ευχαριστω οσους βοηθησαν και προτειναν πραγματα σε οτι ρωτησα αρχικα ολα τα αλλα τι να πω κρατηστετα για τον εαυτο σας απο τι να ξεκινησω πρωτα οτι ειμαι αδερφη οπως ειπαν καποιοι οτι δεν ειμαι αρσενικο οτι καλυτερα να το κανεις το τριο με αλλες και αλλους παρα με την κοπελα σου οτι δεν ειμαι γνησιο αρσενικο οτι οτι οτι τι να πω ρε παιδια χαλαρωστε λιγο τον ανδρισμο σας και δειξτετον εκει που πρεπει αφηστε τον καθενα να κανει οτι τον φτιαχνει με την σχεση του τελος παντων σας ευχαριστω οσους εδωσαν μια ανθρωπινη απαντηση και δνε εκαναν κριτικη η εκραξαν η ζητησαν φωτο !!!
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Εε μα τι έλεος θες και τα ακούς μωρέ γελοίε.Που ζεις? στη Ελλάδα ζεις,νομίζεις ότι ζεις Σουηδία?πρέπει να καταλάβεις ότι όποιος πει θέλω παρτουζα να κάνω με τη σχέση μου γίνεται ρόμπα και λογικό είναι.
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
224
Like
1.445
Πόντοι
201
Αφου δεν σαρεσει ολο αυτο και εισαι κατα γιατι χωθηκες τοτε εδω; Ασε τον καθενα μα κανει αυτο που θελει. Να ηταν αυτα προβληματα την σημερινη εποχη καλα θα ηταν
Να μην σου την πει να τονώσει τον αντρισμό του λίγο? Ξέρεις πως κοκορευόταν στον καθρέφτη μετά?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.558
Κριτικές
12
Like
6.385
Πόντοι
2.646
Τυπε, χωρίς να έχω διαβάσει τι έχουν γράψει τα άλλα αξιότιμα ναυάγια, εσύ τι θα κάνεις? Θα τη γαμας? Θα κάθεσαι στην πολυθρονα να βλέπεις? Θα γλειψεις τα χυσια? Θα σε μερεμετισει? Και γιατί κάθεσαι και συζητάς να είναι 2Α 1 Γ την πρώτη φορά και όχι 1Α 2Γ που είναι το απόλυτα λογικό για αρχή?
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
παίκτη όποτε διαβάζεις τη λέξη "λογικό" σε σχόλιο, κάνε το παράλογο.
 

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
125
Πόντοι
0
Ευχαριστω οσους βοηθησαν και προτειναν πραγματα σε οτι ρωτησα αρχικα ολα τα αλλα τι να πω κρατηστετα για τον εαυτο σας απο τι να ξεκινησω πρωτα οτι ειμαι αδερφη οπως ειπαν καποιοι οτι δεν ειμαι αρσενικο οτι καλυτερα να το κανεις το τριο με αλλες και αλλους παρα με την κοπελα σου οτι δεν ειμαι γνησιο αρσενικο οτι οτι οτι τι να πω ρε παιδια χαλαρωστε λιγο τον ανδρισμο σας και δειξτετον εκει που πρεπει αφηστε τον καθενα να κανει οτι τον φτιαχνει με την σχεση του τελος παντων σας ευχαριστω οσους εδωσαν μια ανθρωπινη απαντηση και δνε εκαναν κριτικη η εκραξαν η ζητησαν φωτο !!!
Είσαι στο σωστό δρόμο. Μην αφήνεις τους ανόητους ΜΑΛΑΚAΣ να σε τρελαίνουν. Πολλοί άνθρωποι γράφουν αρνητικά εδώ μόνο επειδή δεν έχουν τα μπαλάκια να μιλήσουν στη γυναίκα τους γι' αυτό, ή είναι απλώς ερωτικοί άνθρωποι που προσποιούνται ότι έχουν σύζυγο αλλά οι σχέσεις τους συνίστανται μόνο σε επισκέψεις σε οίκους ανοχής. Έχω ήδη γράψει σε μερικά «ζευγάρια» όπου αποδείχθηκε ότι η γυναίκα δεν ήξερε τίποτα για την «ευτυχία» της και ο άντρας απλώς άφηνε τα όνειρά του να τρελαθούν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom