Νέα

Φαντασίωσή μας το τρίο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearozeugari
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 152
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
26
Like
118
Πόντοι
0
Καλησπερα σας ειπα να ριξω ενα θεμα μπας και βρω καποια βοηθεια η φιλο με αναλογη εμπειρια. Ειμαι σε σχεση 4 χρονια με την κοπελα μου και τελευταιους μηνες θα πω ολο λεμε για τριο με αλλον αντρα πανω στο σεξ και λιωνουμε και οι 2 μας πραγματικα της τα εχω πει και χυμα οπως και αυτη εμενα οτι θελει και αλλη πουτσα και αν θα αντεχω να την δω με αλλον οπου η απαντηση μου ηταν ξεκαθαρα ναι. Βεβαια μολις χυσουμε σπανια μετα να το αναλυσουμε να δουμε πως θα το κανουμε λιγες φορες το εχουμε συζητησει εκτος σεξ αλλα ξερω ποσο το θελει οπως και εγω. Τι κανουμε πως προχωραμε αξιζει να πμε σε ενα swinging club η καπου ειδους αλλη γνωριμια γιατι εχω διαβασει και αρκετα αρνητικα για αυτα τα κλαμπ δεν ξερω πως το προχωραμε λοιπον;
 
OP
OP
N

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
26
Like
118
Πόντοι
0

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.750
Πόντοι
1.206
Άρχικά φυσικά να το κάνετε! Το σεξ δεν έχει τίποτα κακό όταν (όλοι) όσοι συμμετέχουν σ' αυτό είναι συναινούντες ενήλικοι. Αν το κάνετε μπορεί να σας αρέσει (και να το ξανακάνετε) ή να μην σας αρέσει και να το μετανιώσετε. Αν δεν το κάνετε θα το μετανιώσετε σίγουρα γιατί θα σας μείνει απωθημένο.
Τώρα το να βρείτε δεύτερο άντρα είναι νομίζω το πιο εύκολο. Δεν θα έλεγα να τον βρείτε σε swingers club, καλύτερα σε ένα μπαρ που θα πίνετε το ποτό σας και κάποιος θα κοιτάξει την κοπέλα σου. Του μιλάει αυτή, συζητάτε και βλέπετε τί άνθρωπος είναι. Μην βιαστείτε να του προτείνετε αυτό που θέλετε, σχεδόν κανείς δεν θα αρνηθεί μια τέτοια πρόταση, εσείς έχετε δυνατότητα επιλογής οπότε αξιοποιήστε την.
Κάτι τελευταίο εκ πείρας. Το σεξ είναι κάπως σαν το τέννις, το ένας με έναν έχει την πιο άγρια ομορφιά στα διπλά γίνεται λίγο πλάκα. Ειδικά σε τρίο 2Α-1Γ όπου κατά πάσαν πιθανότητα οι δυο άντρες δεν θα έχουν την ίδια ικανότητα στύσης, την ίδια διάρκεια κλπ. Μην κοιτάτε τις τσόντες, αυτοί είναι επαγγελματίες.
Οπότε το κάνετε, το απομυθοποιείτε κατ' αρχήν και αποφασίζετε αν θέλετε να το ξανακάνετε.
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.425
Like
4.870
Πόντοι
456
Θελεις να σου την γ@μαει αλλος και εσυ να κοιτας (τυπου cuckold) ....... ή να την πάρετε παρέα όπου θα συμμετέχεις και εσύ??
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.750
Πόντοι
1.206
Κάποιοι ζηλεύουν και μόνο που έχεις γκόμενα φίλε, το που είναι τόσο ανοιχτόμυαλη τους τρελαίνει. Οπότε μην δίνεις σημασία στον κάθε βλάκα, θα διαβάσεις πολλά εδώ μέσα.
 
OP
OP
N

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
26
Like
118
Πόντοι
0
Άρχικά φυσικά να το κάνετε! Το σεξ δεν έχει τίποτα κακό όταν (όλοι) όσοι συμμετέχουν σ' αυτό είναι συναινούντες ενήλικοι. Αν το κάνετε μπορεί να σας αρέσει (και να το ξανακάνετε) ή να μην σας αρέσει και να το μετανιώσετε. Αν δεν το κάνετε θα το μετανιώσετε σίγουρα γιατί θα σας μείνει απωθημένο.
Τώρα το να βρείτε δεύτερο άντρα είναι νομίζω το πιο εύκολο. Δεν θα έλεγα να τον βρείτε σε swingers club, καλύτερα σε ένα μπαρ που θα πίνετε το ποτό σας και κάποιος θα κοιτάξει την κοπέλα σου. Του μιλάει αυτή, συζητάτε και βλέπετε τί άνθρωπος είναι. Μην βιαστείτε να του προτείνετε αυτό που θέλετε, σχεδόν κανείς δεν θα αρνηθεί μια τέτοια πρόταση, εσείς έχετε δυνατότητα επιλογής οπότε αξιοποιήστε την.
Κάτι τελευταίο εκ πείρας. Το σεξ είναι κάπως σαν το τέννις, το ένας με έναν έχει την πιο άγρια ομορφιά στα διπλά γίνεται λίγο πλάκα. Ειδικά σε τρίο 2Α-1Γ όπου κατά πάσαν πιθανότητα οι δυο άντρες δεν θα έχουν την ίδια ικανότητα στύσης, την ίδια διάρκεια κλπ. Μην κοιτάτε τις τσόντες, αυτοί είναι επαγγελματίες.
Οπότε το κάνετε, το απομυθοποιείτε κατ' αρχήν και αποφασίζετε αν θέλετε να το ξανακάνετε.
Σε ευχαριστω πολυ απλως εξω μας ειναι λιγο δυσκολο σιγουρα αλλα κραταω την αποψη σου πολυ καλη!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάποιοι ζηλεύουν και μόνο που έχεις γκόμενα φίλε, το που είναι τόσο ανοιχτόμυαλη τους τρελαίνει. Οπότε μην δίνεις σημασία στον κάθε βλάκα, θα διαβάσεις πολλά εδώ μέσα.
Ειμαι σιγουρος να σαι καλα και παλι ;)
 
OP
OP
N

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
26
Like
118
Πόντοι
0
Θελεις να σου την γ@μαει αλλος και εσυ να κοιτας (τυπου cuckold) ....... ή να την πάρετε παρέα όπου θα συμμετέχεις και εσύ??
Τριο εχουμε φανταστει κυριως αλλα σιγουρα μας εξιταρει και αυτο δεν το κρυβω
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.750
Πόντοι
1.206
Σε ευχαριστω πολυ απλως εξω μας ειναι λιγο δυσκολο σιγουρα αλλα κραταω την αποψη σου πολυ καλη!!
Κατανοητό αν μένετε σε μικρή πόλη. Τότε ίσως στις διακοπές ή σε κάποιο ταξίδι.
Να σκεφτείς παλιότερα σε μια κρουαζιέρα με τη γυναίκα μου μας την είχε πάσει μια άλλη γυναίκα και κάναμε τρίο κι αυτή την περιπέτεια έψαχνε. Δεν ήταν κάτι συγκλονιστικό, απλά μια εμπειρία.
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.878
Like
6.651
Πόντοι
1.056
πως γινεται ρε φιλε να μοιραζεσαι την γκομενα σου:think:
εγω ξερω οτι ο αντρας πολεμα για το φαι του
δεν το μοιραζεται
μηπως να εγραφες καλυτερα στο νημα με τους κεραταδες:confused:
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
1
Like
5.065
Πόντοι
456
πως γινεται ρε φιλε να μοιραζεσαι την γκομενα σου:think:
εγω ξερω οτι ο αντρας πολεμα για το φαι του
δεν το μοιραζεται
μηπως να εγραφες καλυτερα στο νημα με τους κεραταδες:confused:
ο καθενας εχει τα βιτσια του φιλε μου,αν την εχουν βρει αυτοι οι δυο την ακρη τους εσενα τι σε κοφτει;ασε τον κοσμο να πειραματιστει οπως θελει να μη μενει με αποθυμενα..
 
OP
OP
N

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
26
Like
118
Πόντοι
0
πως γινεται ρε φιλε να μοιραζεσαι την γκομενα σου:think:
εγω ξερω οτι ο αντρας πολεμα για το φαι του
δεν το μοιραζεται
μηπως να εγραφες καλυτερα στο νημα με τους κεραταδες:confused:
Γιατι οχι; Αν μας αρεσει και τα βρισκουμε ετσι; Δηλαδη εσυ πιστευεις η δικια σου δεν την καυλωνει κατι τετοιο; Γιατι να μη το κανετε μαζι και να το κανει κρυφα με αλλους; Παραδειγμα λεω
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.750
Πόντοι
1.206
πως γινεται ρε φιλε να μοιραζεσαι την γκομενα σου:think:
εγω ξερω οτι ο αντρας πολεμα για το φαι του
δεν το μοιραζεται
μηπως να εγραφες καλυτερα στο νημα με τους κεραταδες:confused:

Γιατι οχι; Αν μας αρεσει και τα βρισκουμε ετσι; Δηλαδη εσυ πιστευεις η δικια σου δεν την καυλωνει κατι τετοιο; Γιατι να μη το κανετε μαζι και να το κανει κρυφα με αλλους; Παραδειγμα λεω
Είναι η λογική του "άγριου" άντρα που ο ίδιος θέλει να γαμάει πουτάνες, άλλες παντρεμένες ή ανύπαντρες γυναίκες (αλλιώς δεν θα βρισκόταν εδώ μέσα), αλλά "σκοτώνει" αν τη δική του γυναίκα αν την ακουμπήσει άλλους.

Λοιπόν όποιος φοβάται το "κέρατο" να μην κερατώνει κι ο ίδιος! Προσωπικά ως κέρατο θεωρώ μόνο το να ερωτευθεί η δικιά σου κάποιον άλλον. Επί τέλους για σεξ μιλάμε το βρίσκουμε παντού, ακόμα δεν το απομυθοποιήσαμε;
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.878
Like
6.651
Πόντοι
1.056
Γιατι οχι; Αν μας αρεσει και τα βρισκουμε ετσι; Δηλαδη εσυ πιστευεις η δικια σου δεν την καυλωνει κατι τετοιο; Γιατι να μη το κανετε μαζι και να το κανει κρυφα με αλλους; Παραδειγμα λεω
μπα δεν μου αρεσει να μου πηδανε τη γυναικα φιλε
αλλα βιτσια ειναι αυτα (εγω δεν συμφωνω)
να φανταστεις ποσο πισω ειμαι
παλαιοτερα οταν ημουν μικρος ειχα βρει σε μια κουτα κασετες με γαμησια της γκομενας μου με τον πρωην της και τη χωρισα
μερικα πραγματα καλο ειναι να μην τα βλεπεις
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
.

Λοιπόν όποιος φοβάται το "κέρατο" να μην κερατώνει κι ο ίδιος! Προσωπικά ως κέρατο θεωρώ μόνο το να ερωτευθεί η δικιά σου κάποιον άλλον. Επί τέλους για σεξ μιλάμε το βρίσκουμε παντού, ακόμα δεν το απομυθοποιήσαμε;
Πες τα ρε τύπε... Και άμα τον αρπάξουμε κ λίγο δεν έγινε και τίποτα.. δώσε θάρρος στους αμφιδρομους.
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.878
Like
6.651
Πόντοι
1.056
Είναι η λογική του "άγριου" άντρα που ο ίδιος θέλει να γαμάει πουτάνες, άλλες παντρεμένες ή ανύπαντρες γυναίκες (αλλιώς δεν θα βρισκόταν εδώ μέσα), αλλά "σκοτώνει" αν τη δική του γυναίκα αν την ακουμπήσει άλλους.

Λοιπόν όποιος φοβάται το "κέρατο" να μην κερατώνει κι ο ίδιος! Προσωπικά ως κέρατο θεωρώ μόνο το να ερωτευθεί η δικιά σου κάποιον άλλον. Επί τέλους για σεξ μιλάμε το βρίσκουμε παντού, ακόμα δεν το απομυθοποιήσαμε;
ανδρικη λογικη φιλε :smiling-face-with-heart-eyes:
και πολυ μου αρεσει που την εχω
αυτη ειναι φυση του ανδρα και αυτη ακολουθούμε
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.878
Like
6.651
Πόντοι
1.056
OP
OP
N

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
26
Like
118
Πόντοι
0
μπα δεν μου αρεσει να μου πηδανε τη γυναικα φιλε
αλλα βιτσια ειναι αυτα (εγω δεν συμφωνω)
να φανταστεις ποσο πισω ειμαι
παλαιοτερα οταν ημουν μικρος ειχα βρει σε μια κουτα κασετες με γαμησια της γκομενας μου με τον πρωην της και τη χωρισα
μερικα πραγματα καλο ειναι να μην τα βλεπεις
Αφου δεν σαρεσει ολο αυτο και εισαι κατα γιατι χωθηκες τοτε εδω; Ασε τον καθενα μα κανει αυτο που θελει. Να ηταν αυτα προβληματα την σημερινη εποχη καλα θα ηταν
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.755
Κριτικές
56
Like
18.024
Πόντοι
13.636
Τριο εχουμε φανταστει κυριως αλλα σιγουρα μας εξιταρει και αυτο δεν το κρυβω

Γιατι οχι; Αν μας αρεσει και τα βρισκουμε ετσι; Δηλαδη εσυ πιστευεις η δικια σου δεν την καυλωνει κατι τετοιο; Γιατι να μη το κανετε μαζι και να το κανει κρυφα με αλλους; Παραδειγμα λεω
Φίλτατε , εσείς ενδιαφέρεστε να σας γαμήσουν τη γκόμενα ή θα θέλατε να γαμήσουν και εσάς τον ίδιο ? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom