Νέα

Εξαρθρώθηκε κύκλωμα πορνείας με ανήλικες κοπέλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SEXTYPHOON
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 303
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.164
Like
25.874
Πόντοι
5.506
giphy.gif
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.281
Κριτικές
8
Like
2.928
Πόντοι
456
Απο φωτό που τις βλέπω λέω "εμπαινα και την έκανα την μαλακία κι ας μου περάσουν βραχιολάκια"...για να τα λέμε ανοιχτα και αρχιδάτα....απο κοντα αλλαζουν πολλά ομως...αν σου βγάλει στην επικοινωνια μπεμπέ στυλάκι και εφηβική αφέλεια...προχωράς ή οχι???Απο μένα ειναι ΟΧΙ....δεν...πρεπει να μην έχεις ψυχη μέσα σου αδερφια!!!!
Λιγο να εχεις πιει λιγο τα σκοταδια σε κανα κλαμπ η μπαρ αντε κ λιγο να σου κουναει τον πατο της η τις βυζαρες της στα μουτρα σου....Δε θελει και πολυ
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.385
Εξαρταται τύπε, αν ειναι μελη της ΝΔ ή οχι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Θέλω ισότητα: αν όποιος πηγαίνει με ανήλικο είναι βιαστής, όλοι πρέπει να πάνε μέσα ισόβια για βιασμό.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.224
Πόντοι
446
Λιγο να εχεις πιει λιγο τα σκοταδια σε κανα κλαμπ η μπαρ αντε κ λιγο να σου κουναει τον πατο της η τις βυζαρες της στα μουτρα σου....Δε θελει και πολυ
Επειδη μου έχει τύχει τέτειο σκηνικό σε μαγαζί με γυναικοπαρεά 19χρονης που "κάρφωνα" τοτε και ειχε βγει με φιλες της 16αρες και κατι ψιλά....ειχα την ευκαιρια να φορτώσω και μια απο αυτες...δεν το προχωρησα κι ας ειχα πιει (ελαφρώς) τον Πατούλη μου...δεν μας πιάνει ολους το ιδιο το πιώμα!!!!!
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.281
Κριτικές
8
Like
2.928
Πόντοι
456
Επειδη μου έχει τύχει τέτειο σκηνικό σε μαγαζί με γυναικοπαρεά 19χρονης που "κάρφωνα" τοτε και ειχε βγει με φιλες της 16αρες και κατι ψιλά....ειχα την ευκαιρια να φορτώσω και μια απο αυτες...δεν το προχωρησα κι ας ειχα πιει (ελαφρώς) τον Πατούλη μου...δεν μας πιάνει ολους το ιδιο το πιώμα!!!!!
Εγω λεω να περιμενω Μεχρι να μεγαλωσουν στην ταυτοτητα να τις βρω σε κανα γραφειο και να ξεκωλιασω το ψηλο το νταρντανομουνικο:hi:
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.224
Πόντοι
446
Εγω λεω να περιμενω Μεχρι να μεγαλωσουν στην ταυτοτητα να τις βρω σε κανα γραφειο και να ξεκωλιασω το ψηλο το νταρντανομουνικο:hi:
Σε 3-4 χρονάκια κι εγω εμπαινα πολυ πιο ελεύθερα....αν τις βρεί κανεις μετα απο αυτο το περιστατικό και την έκταση που πήρε και τις φωτο που διαρρέουν ΑΝ ειναι αυτες....πιο πιθανό ειναι να τις στείλουν οι γονεις τους καμποσα χρονάκια εσωκλειστες σε αναμορφωτήριο στον Αρκτικό Κύκλο!!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.975
Κριτικές
1
Like
29.692
Πόντοι
8.006
Θέλω ισότητα: αν όποιος πηγαίνει με ανήλικο είναι βιαστής, όλοι πρέπει να πάνε μέσα ισόβια για βιασμό.
Οχι τύπε, ισοβια μονο αν ειναι μελη της ΝΔ
Εχει αποφανθει το μπου κομ
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.281
Κριτικές
8
Like
2.928
Πόντοι
456
Σε 3-4 χρονάκια κι εγω εμπαινα πολυ πιο ελεύθερα....αν τις βρεί κανεις μετα απο αυτο το περιστατικό και την έκταση που πήρε και τις φωτο που διαρρέουν ΑΝ ειναι αυτες....πιο πιθανό ειναι να τις στείλουν οι γονεις τους καμποσα χρονάκια εσωκλειστες σε αναμορφωτήριο στον Αρκτικό Κύκλο!!!!
Τι σε 3-4 χρονια σε κανα 6μηνο θα ειναι στα μανταλακια...Οσο για τους γονεις πουτσα τους σιγα μην τους νοιαζει
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.224
Πόντοι
446
Τι σε 3-4 χρονια σε κανα 6μηνο θα ειναι στα μανταλακια...Οσο για τους γονεις πουτσα τους σιγα μην τους νοιαζει
Τώρα που θα τους τρέξει κι αυτους ο εισαγγελέας για παραμέληση ανηλίκου...δεν θα τους νοιάξει οχι...θα τους πάει πιπα κώλο εμπλοκή!!!!ΑΝ εχει μεινει κανας σοβαρος εισαγγελέας να το πάει γαμιωντας μεχρι τερμα....!!!!
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
2
Like
3.050
Πόντοι
456
Ευγε δικέ μου....μπηκα για να γράψω σε αυτο το μήκος κύμματος ακριβως και με κάλυψες απόλυτα!!!!!Σε καμια περίπτωση δεν παιρνω το μέρος των παιδόφιλων(ουδέποτε αλλωστε με "τράβηξαν" ερωτικά τα μυξιάρικα ημουν πάντα του πιο ώριμου) αλλα και τα κοριτσάκια τα οριάκα ανήλικα ειναι απολυτος σε θέση να γνωρίζουν τι κάνουν,γιατι το κάνουν και εν μέρει να συνενούν...βιασμός δεν στέκει σε καμια περίπτωση...και πριν μιλήσει κανεις για "παιδικότητα",ανωριμότητα κλπ...ας φέρει στο μυαλό του μια σημερινή 17άρα με μια της δεκαετίας του 90 πχ...σε ντύσιμο,σε στυλ,σε νοοτροπία,ενημέρωση,μέσα επικοινωνίας,ακόμα και σε σωματική ανάπτυξη....καμια σχέση!!!!Την σημερινή θα την βρείς ετοιμη γυναίκα ικανη για τα πάντα ολα την "τότε"...ευκολα την πάς στην παιδική χαρά για τραμπάλα και παγωτο Καραμπόλα!!!!Μην τρελλαθούμε...εντελώς!!!!
οταν θεωρουν ενα παιδι ηλικιας 14-15 ικανο και ωριμο να αποφασισει τι φυλο θελει να ειναι αρα να παρει μια πολυ πιο σοβαρη αποφαση ειναι τελειως υποκριτικο να λεμε οτι αυτα τα κοριτσια ειναι θυματα εκμεταλλευσης.....συνηδειτα και νηφαλια παιρνουν την αποφαση να βγουν στη βιζιτα..... ας μην ξεχναμε οτι δεν υπαρχει πουθενα σε αυτες τις δυο ιστοριες κανενας εξαναγκασμος η βια......επισης απο την πρωτη υποθεση το ενα "θυμα"(γνωστη και μη εξαιρετεα) εξακολουθει να βγαζει αγγελιες.....
υπαρχνουν πολλα λαθη απο ολες τις πλευρες...η αστυνομια ξερει οτι κανουν κατι παρανομο αλλα τις αφηνουν για να πιασουν τους πελατες οι τους μαστρωπους μιας και η κατηγορια της πορνειας δεν ειναι πλεον και τοσο σοβαρη......η κοινωνια θεωρει τους τραπερς και τις ινφλουενσερς προτυπο για τους νεους και τις νεες....το λαιφσταιλ ειναι σημαντικοτερο απο τις σπουδες....οι γονεις και ειδικοτερα οι μητερες εχουν φτασει να συναγωνιζονται τις κορες ποια θα ντυθει πιο ξεκωλο.....τα μαγαζια επειδη εχει πεσει σημαντικα ο τζιρος τους λογο κρισης θεωρουν οτι ειναι καλο να αφηνουν τα ανηλικα να μπαινουν και να κλεινουν τραπεζια....και γενικοτερα να συμπεριφερονται σαν ωριμες γυναικες αφου το ματι τους ειναι σαν περισκοπιο υποβρυχιου ψαχνωντας γενικα εναν χορηγο(απο νυχια και βλεφαριδες μεχρι διακοπες στο εξωτερικο)....η καταντια ειναι οτι δεν εχουν κανεναν ενδιασμο στο πως θα το καταφερουν......
αλλα για να μην τα ισοπεδωνουμε ολα υπαρχουν οι περιπτωσεις που οντως ειναι μεγαλη η αναγκη και αναγκαζονται να βοηθησουν οικονομικα την οικογενεια.......
ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΤΗΣ ΔΩΔΕΚΑΧΡΟΝΗΣ για να μην παρεξηγηθω.....
αναφερομαι σε περιπτωσεις οπως αυτες που δημοσιευτηκαν προσφατα με τα δυο υποτιθεμενα κυκλωματα μαστροπειας.......με κοινους πρωταγωνιστες ειδικα απο την πλευρα των υποτιθεμενων "θυματων".....
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
2
Like
3.050
Πόντοι
456
Απαξ και γίνει έρευνα με τα σημερινά δεδομένα...δεν θέλω να ξέρω πραγματικά τι πρόκειται να δείξουν τα αποτελέσματα για το τι γινεται σε αυτες της ηλικιες και αν εχει πέσει κι αλλο το οριο εναρξης...εργασιών!!!!Ασε φιλε μου......ζουμε κατι το ασύλληπτο σε ολα τα ζητήματα και κατι μου λεει οτι ακομα δεν πιάσαμε πάτο!!!!
το οριο εχει πεσει συμφωνα με μια παιδοψυχολογο στα 12 ετη........δυστυχως οταν ενα κοριτσι βλεπει διαφορες στα σοσιαλ να ζουν μεσα στη χλιδη και να δηλωνουν οτι τα χρηματα τα εβγαλαν απο το ινσταγκραμ η το τικ τοκη το ονλυφανς τοτε ειναι φοβερα ευκολο να κανει την επιλογη.....ειδικα αν εχει μεγαλωσει σε ενα σπιτι με οικονομικα προβληματα η με γονεις που ειναι αναγκασμενοι να δουλευουν δωδεκαωρα.....
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.563
Like
6.491
Πόντοι
1.056
Πάντως αυτό το μελαχρινό εντελώς στα χαμένα ...στον ευαγγελατο εξέφρασε την ανησυχία της πως θα την εχωρισει το αγόρι της τώρα με όλη αυτήν την φασαρία ................…................................
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.281
Κριτικές
8
Like
2.928
Πόντοι
456
Πάντως αυτό το μελαχρινό εντελώς στα χαμένα ...στον ευαγγελατο εξέφρασε την ανησυχία της πως θα την εχωρισει το αγόρι της τώρα με όλη αυτήν την φασαρία ................…................................
Θα βρει αλλο αγορι και θα της περασει και μετα θα βρει πολλα αγορια και δε θα τα θυμαται καν αυτα που γινονται τωρα..:confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.975
Κριτικές
1
Like
29.692
Πόντοι
8.006
Πάντως αυτό το μελαχρινό εντελώς στα χαμένα ...στον ευαγγελατο εξέφρασε την ανησυχία της πως θα την εχωρισει το αγόρι της τώρα με όλη αυτήν την φασαρία ................…................................
Φαντασου για τι ντουγανι μιλαμε
Κινδυνευει να παει στη μπουζου για χρονια και τη νοιαζει τι θα πει ο γκομενος

Ο οποιος πρεπει να ειναι απιστευτο ζωον αν δεν ηξερε τι κανει η δικια του
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.281
Κριτικές
8
Like
2.928
Πόντοι
456
Φαντασου για τι ντουγανι μιλαμε
Κινδυνευει να παει στη μπουζου για χρονια και τη νοιαζει τι θα πει ο γκομενος

Ο οποιος πρεπει να ειναι απιστευτο ζωον αν δεν ηξερε τι κανει η δικια του
Και ποσους θα βαλει μεσα ακομα να λες μεχρι να μεγαλωσει.Κανα 6μηνο δηλαδη
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.698
Κριτικές
3
Like
4.162
Πόντοι
456
Φαντασου για τι ντουγανι μιλαμε
Κινδυνευει να παει στη μπουζου για χρονια και τη νοιαζει τι θα πει ο γκομενος

Ο οποιος πρεπει να ειναι απιστευτο ζωον αν δεν ηξερε τι κανει η δικια του
Αν δεν ήξερε φαντάσου τι μουνοδουλάκιας - άμπαλος θα ήταν.Λες να ήταν σε σχέση και να βλεπόντουσαν κάθε 2ο ΣΚ;
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.563
Like
6.491
Πόντοι
1.056
Φαντασου για τι ντουγανι μιλαμε
Κινδυνευει να παει στη μπουζου για χρονια και τη νοιαζει τι θα πει ο γκομενος

Ο οποιος πρεπει να ειναι απιστευτο ζωον αν δεν ηξερε τι κανει η δικια του
Σιγά που δεν ξέρουν ότι οι δικές τους το δίνουν για λεφτά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom