Νέα

Εξαρθρώθηκε κύκλωμα πορνείας με ανήλικες κοπέλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SEXTYPHOON
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 303
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Τους παιδόφιλους δεν τους ανακαλύψαμε σήμερα...υπήρχαν απο πάντα αλλα τα κρούσματα ηταν σαν μια τρύπα στο νερό....το οτι το φαινόμενο βρισκεται σε εξαρση σήμερα,τον καιρό της γενικής παράνοιας και ισοπέδωσης των πάντων μονο τυχαίο δεν ειναι...γεμισαμε ανώμαλους???Ναι...γεμίσαμε αδίστακτα πουτανάκια ενήλικα και μή???Επισης ναι....ένοχοι σαφως οσοι τις πήδηξαν και γνώριζαν την ηλικια τους εννοειται...μέσα μεχρι τα βαθιά γεράματα...οχι οτι οι μικρες ομως ειναι αμοιρες ευθυνων και δεν ηξεραν τι εκαναν....ηξεραν ηθελαν και εδωσαν πληρη συγκατάθεση...αυτη η "θυματοποίηση" του γυναικειου φύλλου πια...ενα σίχαμα εχει καταντήσει!!!!Ολες "παραπλανήθηκαν" "εξαναγκάστηκαν" βιάστηκαν" "κακοποιήθηκαν".....καπου ώπα....παραγινε η παραμύθα!!!!!
Μάστορα, ωραία τα λες
και συμφωνούμε όλοι
ότι ήξεραν τι έκαναν.
Όμως ο νόμος είναι νόμος!
Τίποτα δεν είναι πάνω από τον νόμο και ελάχιστοι την γλυτώνουν για πάντα από τον νόμο όταν τον πατούν.
Μπορεί και να τους καθαρίσουν σε ανύποπτο χρόνο. Πολλά μπορεί. :confused:
Ο νόμος λοιπόν θα στηρίξει
τα ανήλικα που σίγουρα ήξεραν τι έκαναν αλλά έτσι πάει. Πρέπει λοιπόν να γίνει στεγνό καθάρισμα.
Και πρέπει επίσης
να νομιμοποιηθεί
η πορνεία αλλιώς
να καταργηθεί και ότι βρέξει ας κατεβάσει. Μόνο και μόνο που κάποιοι συγκεκριμένοι
θα χάσουν το χόμπυ τους (εννοώ την πορνεία) η θα τρέχουν σαν τις πουτάνες
για να βρουν πουτάνες, εγώ καυλώνω!!! Ας με συγχωρέσουν οι υπόλοιποι.

:rockon:
 

sugardadis

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
540
Κριτικές
10
Like
581
Πόντοι
4.245
Δικηγορος ειμαι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ακριβως, γι αυτο αναιρεθηκε η αποφαση απο τον Αρειο Παγο
Εγώ ευτυχώς όχι, αλλά έχω πάρε δώσε με 2 δικηγόρους, έχω καμιά 10αριά ποινικά στην πλάτη μου τα τελευταία 10 χρόνια :cheesy:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.975
Κριτικές
1
Like
29.692
Πόντοι
8.006
οταν ειναι πανω απο 15?
Συναινεση και ολα καλα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ ευτυχώς όχι, αλλά έχω πάρε δώσε με 2 δικηγόρους, έχω καμιά 10αριά ποινικά στην πλάτη μου τα τελευταία 10 χρόνια :cheesy:
Tι εκανες?
 

sugardadis

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
540
Κριτικές
10
Like
581
Πόντοι
4.245
Μπα, Πολυτεχνείο εγώ, καμία σχέση.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
723
Κριτικές
5
Like
2.882
Πόντοι
726
Ξέρουμε ποια κορίτσια είναι; Είχαν αγγελία εδώ μέσα κλπ είπαν στις ειδήσεις
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.224
Πόντοι
446
Μάστορα, ωραία τα λες
και συμφωνούμε όλοι
ότι ήξεραν τι έκαναν.
Όμως ο νόμος είναι νόμος!
Τίποτα δεν είναι πάνω από τον νόμο και ελάχιστοι την γλυτώνουν για πάντα από τον νόμο όταν τον πατούν.
Μπορεί και να τους καθαρίσουν σε ανύποπτο χρόνο. Πολλά μπορεί. :confused:
Ο νόμος λοιπόν θα στηρίξει
τα ανήλικα που σίγουρα ήξεραν τι έκαναν αλλά έτσι πάει. Πρέπει λοιπόν να γίνει στεγνό καθάρισμα.
Και πρέπει επίσης
να νομιμοποιηθεί
η πορνεία αλλιώς
να καταργηθεί και ότι βρέξει ας κατεβάσει. Μόνο και μόνο που κάποιοι συγκεκριμένοι
θα χάσουν το χόμπυ τους (εννοώ την πορνεία) η θα τρέχουν σαν τις πουτάνες
για να βρουν πουτάνες, εγώ καυλώνω!!! Ας με συγχωρέσουν οι υπόλοιποι.

:rockon:
Ο νομος μάστορα μου ειναι ενα τίποτα οταν είσαι "καποιος"!!!!Να μην πάμε στην υποθεση Μίχου και κουράσουμε...τα τηλέφωνα απο ψηλά πήραν φωτιά και ο καργιολόπουστας θεοσεβούμενος και ΝΔ ως το κόκκαλο παει να πεσει στα πούπουλα....εφοσον λοιπον οι περισσότεροι νόμοι ειναι απο λαστιχο και τρυπιοι σαν σουροτήρι στην χωρα αυτη μην αποκλείεις τίποτα αν αναλάβει την υπεράσπιση τους γατονι δικηγόρος...οχι οτι ευχομαι να αθωωθούν κάθε άλλο...να βγουνε με σάπια τσουτσου απο την "ψειρού"...αλλα ολα τα περιμένω πλέον!!!!!Στην περίπτωση Κορκολή οποιος θυμάται με το βιντεο στον Τριανταφυλλόπουλο...που γαμουσε ασυστόλως μια 14χρονη αν θυμαμαι καλα που εδειχνε και πίτα απο την μαστούρα η μικρή....πηγε κανα 24ωρο μέσα ο συνθέτης των μεγάλων επιτυχιόνε???
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.224
Πόντοι
446
Μάστορα, ωραία τα λες
και συμφωνούμε όλοι
ότι ήξεραν τι έκαναν.
Όμως ο νόμος είναι νόμος!
Τίποτα δεν είναι πάνω από τον νόμο και ελάχιστοι την γλυτώνουν για πάντα από τον νόμο όταν τον πατούν.
Μπορεί και να τους καθαρίσουν σε ανύποπτο χρόνο. Πολλά μπορεί. :confused:
Ο νόμος λοιπόν θα στηρίξει
τα ανήλικα που σίγουρα ήξεραν τι έκαναν αλλά έτσι πάει. Πρέπει λοιπόν να γίνει στεγνό καθάρισμα.
Και πρέπει επίσης
να νομιμοποιηθεί
η πορνεία αλλιώς
να καταργηθεί και ότι βρέξει ας κατεβάσει. Μόνο και μόνο που κάποιοι συγκεκριμένοι
θα χάσουν το χόμπυ τους (εννοώ την πορνεία) η θα τρέχουν σαν τις πουτάνες
για να βρουν πουτάνες, εγώ καυλώνω!!! Ας με συγχωρέσουν οι υπόλοιποι.

:rockon:
Ποιος σου ειπε οτι η πορνεία ειναι πάρανομη στην Ελλάδα????Καθόλου....απλα σχεδον καμια νόμιμη πόρνη δεν υπάρχει γιατι αν δηλωθουν ως πόρνες και εχουν νομιμη άδεια (που προυποθέτει συχνες υγειονομικες εξετάσεις) σταμπαριζονται για μια ζωή...ακομα και αν σταματήσουν καποια στιγμή!!!!Πληροφορία απο κοπέλα του χώρου που ειχα νταραβέρι κι εκτως επαγγέλματος....!!!!!!
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.250
Πόντοι
206
Tο πρωτο που μαθαινεις ειναι το Συνταγμα
Εμενα το πρωτο που μου ειπανε ητανε οτι η ηλικια συναινεσης ειναι τα 15 και οχι τα 18 που νομιζουν ολοι. Εκτος μαθηματων πριν μαθω οτιδηποτε αλλο.
Το δευτερο που εμαθα ηταν για ακαταλογιστο υπο την επηρρεια, που οπως εμαθα αργοτερα δεν ηταν ετσι ακριβως οπως το φανταζομουν.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Ο νομος μάστορα μου ειναι ενα τίποτα οταν είσαι "καποιος"!!!!Να μην πάμε στην υποθεση Μίχου και κουράσουμε...τα τηλέφωνα απο ψηλά πήραν φωτιά και ο καργιολόπουστας θεοσεβούμενος και ΝΔ ως το κόκκαλο παει να πεσει στα πούπουλα....εφοσον λοιπον οι περισσότεροι νόμοι ειναι απο λαστιχο και τρυπιοι σαν σουροτήρι στην χωρα αυτη μην αποκλείεις τίποτα αν αναλάβει την υπεράσπιση τους γατονι δικηγόρος...οχι οτι ευχομαι να αθωωθούν κάθε άλλο...να βγουνε με σάπια τσουτσου απο την "ψειρού"...αλλα ολα τα περιμένω πλέον!!!!!Στην περίπτωση Κορκολή οποιος θυμάται με το βιντεο στον Τριανταφυλλόπουλο...που γαμουσε ασυστόλως μια 14χρονη αν θυμαμαι καλα που εδειχνε και πίτα απο την μαστούρα η μικρή....πηγε κανα 24ωρο μέσα ο συνθέτης των μεγάλων επιτυχιόνε???
Συμφωνώ απόλυτα για τους νόμους λάστιχο. Σε αυτή την περίπτωση, κάτι μου λέει ότι "ειδικοί άνθρωποι" θα πλευρίσουν τις οικογένειες των ανηλίκων (γιατί δεν μπορεί να θαφτούν τα πάντα) και θα τους φουσκώσουν τα μυαλά όπως συνηθίζεται σε τέτοιες περιπτώσεις. :confused: Στην Ελλάδα των παλαιών εθίμων, μπορεί να βγάλει κανείς μπαμπάκας κανένα κουμπούρι για την κορούλα του και να ανοίξει κουμπότρυπες
σε κανέναν.
Όσον αφορά τον Μίχο, αυτός είναι ένας. Κανείς δεν ασχολείται με έναν όταν υπάρχουν πολλοί. Το θέμα είναι μην βγουν φάτσες και στοιχεία στην επιφάνεια γιατί τότε οι μαμαδομπαμπάδες θα αγριεψουν. Εγώ να σου πω μπέσα αλήθεια, το θέλω πολύ να γίνει της πουτάνας. Αφού δεν υπάρχουν νόμοι, ας τον πάρουν άλλοι στα χέρια τους. Εγώ χέστηκα. Το λέω κιόλας.


:rockon:
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.224
Πόντοι
446
Συμφωνώ απόλυτα για τους νόμους λάστιχο. Σε αυτή την περίπτωση, κάτι μου λέει ότι "ειδικοί άνθρωποι" θα πλευρίσουν τις οικογένειες των ανηλίκων (γιατί δεν μπορεί να θαφτούν τα πάντα) και θα τους φουσκώσουν τα μυαλά όπως συνηθίζεται σε τέτοιες περιπτώσεις. :confused: Στην Ελλάδα των παλαιών εθίμων, μπορεί να βγάλει κανείς μπαμπάκας κανένα κουμπούρι για την κορούλα του και να ανοίξει κουμπότρυπες
σε κανέναν.
Όσον αφορά τον Μίχο, αυτός είναι ένας. Κανείς δεν ασχολείται με έναν όταν υπάρχουν πολλοί. Το θέμα είναι μην βγουν φάτσες και στοιχεία στην επιφάνεια γιατί τότε οι μαμαδομπαμπάδες θα αγριεψουν. Εγώ να σου πω μπέσα αλήθεια, το θέλω πολύ να γίνει της πουτάνας. Αφού δεν υπάρχουν νόμοι, ας τον πάρουν άλλοι στα χέρια τους. Εγώ χέστηκα. Το λέω κιόλας.


:rockon:
Καλυμμένες πάντως οι φατσες απο τα κοράσια εχουν βγει ηδη...αν ειναι αυτες δεν ξέρω δεν επιβεβαιωνω...τσέκαρε 2-3 σελιδες πιο πίσω!!!!Βγουν δεν βγουν οι φωτο...πιστευεις οτι οι οικογενειες τους δεν τα ξέρουν ηδη τα χαμπέρια???Εχει πεσει σφαλιάρα και κράξιμο...ζειμπεκιές ριχνουν τώρα!!!!!!
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.564
Κριτικές
10
Like
2.891
Πόντοι
746
Για να λυθούν όλα τα προβλήματα στην πορνεία, πρέπει να γίνει παράνομη
με ισχυρό νόμο κι όχι με συζητησούλες καφενείου. :confused:
Να γίνει δηλαδή οριστικά παράνομη η πορνεία γι αυτόν που χρησιμοποιεί τέτοιες υπηρεσίες αλλά και για το εργαζόμενο άτομο που πολλές φορές εξαναγκάζεται ή εξαρτάται από ουσίες.
Οι γυναίκες ζουν εδώ και αιώνες χωρίς να υπάρχουν οίκοι ανοχής κτλ με άνδρες εργαζόμενους για να τις βολεύουν έναντι αμοιβής.
Άρα και οι άνδρες μπορούν μια χαρά να ζήσουν χωρίς σεξ έναντι αμοιβής. Αν κάποιοι δεν μπορούν να ζήσουν χωρίς πορνεία, σίγουρα κάτι συμβαίνει μέσα τους
αλλά και έξω τους!

:rockon:
Πορνεία υπάρχει από καταβολής κόσμου... Δεν λέγεται τυχαία το αρχαιότερο επάγγελμα...
Ακόμα και μέσα σε μία σχέση πολλές φορές μπορεί να υπάρχει πορνεία, με την μορφή του συμφέροντος... Το συμφέρον κυριαρχεί παντού... Δεν μιλάμε βέβαια για τις σχέσεις ανάμεσα σε πιτσιρίκια που ερωτεύτηκαν...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Ποιος σου ειπε οτι η πορνεία ειναι πάρανομη στην Ελλάδα????Καθόλου....απλα σχεδον καμια νόμιμη πόρνη δεν υπάρχει γιατι αν δηλωθουν ως πόρνες και εχουν νομιμη άδεια (που προυποθέτει συχνες υγειονομικες εξετάσεις) σταμπαριζονται για μια ζωή...ακομα και αν σταματήσουν καποια στιγμή!!!!Πληροφορία απο κοπέλα του χώρου που ειχα νταραβέρι κι εκτως επαγγέλματος....!!!!!!
Εγώ δεν είπα ότι πουλάνε κοκαίνη ή καλάσνικοφ
στα χύμα. :2funny:
Είπα να νομιμοποιηθεί.
Να μπει σειρά. Δεν μπορεί
ο καθένας να κάνει ότι γουστάρει στην χώρα.
Να δωθούν άδειες με βαρύ τίμημα αφού κονομάνε, να μπει ΙΚΑ και ένσημο, να γίνονται εξετάσεις αβέρτα, να τελειώνουμε με φύλακες κι αβανταδόρους, να γίνεται η παροχή σωστά, να τους κάνουν μέχρι και σεμινάρια, γενικώς να πέσει άπειρο τσεκούρι στην μαλακία. Εξάλλου κι οι ίδιες οι πουτάνες γκρινιάζουν ότι δεν το ένα και δεν το άλλο και τσακώνονται διαρκώς για το ποιες έρχονται στην δουλειά κι αν είναι οκ
κι έτσι κι αλλιώς. Πώς θα γίνει;
όλα δικά τους τα θέλουν; βγάζουν που βγάζουν άδεια εκδιδομένου προσώπου μπρος λοιπόν και στα υπόλοιπα. Αλλιώς ας κάτσουν μαζί με όλους τους πελατούληδες να κλαίνε για τις παρούσες συνθήκες! Εγώ να ξέρεις ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ
ΠΟΥ ΜΥΞΟΚΛΑΙΝΕ!

:rockon:
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.224
Πόντοι
446
Εγώ δεν είπα ότι πουλάνε κοκαίνη ή καλάσνικοφ
στα χύμα. :2funny:
Είπα να νομιμοποιηθεί.
Να μπει σειρά. Δεν μπορεί
ο καθένας να κάνει ότι γουστάρει στην χώρα.
Να δωθούν άδειες με βαρύ τίμημα αφού κονομάνε, να μπει ΙΚΑ και ένσημο, να γίνονται εξετάσεις αβέρτα, να τελειώνουμε με φύλακες κι αβανταδόρους, να γίνεται η παροχή σωστά, να τους κάνουν μέχρι και σεμινάρια, γενικώς να πέσει άπειρο τσεκούρι στην μαλακία. Εξάλλου κι οι ίδιες οι πουτάνες γκρινιάζουν ότι δεν το ένα και δεν το άλλο και τσακώνονται διαρκώς για το ποιες έρχονται στην δουλειά κι αν είναι οκ
κι έτσι κι αλλιώς. Πώς θα γίνει;
όλα δικά τους τα θέλουν; βγάζουν που βγάζουν άδεια εκδιδομένου προσώπου μπρος λοιπόν και στα υπόλοιπα. Αλλιώς ας κάτσουν μαζί με όλους τους πελατούληδες να κλαίνε για τις παρούσες συνθήκες! Εγώ να ξέρεις ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ
ΠΟΥ ΜΥΞΟΚΛΑΙΝΕ!

:rockon:
Στο ειπα ηδη ειναι νόμιμο....το οτι δεν πάνε οι ίδιες να νομιμοποιηθουν ειναι αλλη ιστορία κι ενας απο τους λογους ειναι οτι δεν μπορουν να αναστείλουν την άδεια οταν και αν το αποφασισουν...μενουν δια παντως καταχωρημένες ως πουτάνες!!!!Τεσπα ξεφυγαμε απο το θέμα και ειναι και αργά...και...καληνύχτα!!!!!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Στο ειπα ηδη ειναι νόμιμο....το οτι δεν πάνε οι ίδιες να νομιμοποιηθουν ειναι αλλη ιστορία κι ενας απο τους λογους ειναι οτι δεν μπορουν να αναστείλουν την άδεια οταν και αν το αποφασισουν...μενουν δια παντως καταχωρημένες ως πουτάνες!!!!Τεσπα ξεφυγαμε απο το θέμα και ειναι και αργά...και...καληνύχτα!!!!!
Καλά ..νόμιμη δεν την λες την πορνεία διότι κάθε λίγο και λιγάκι σκάνε κανόνια σε κάθε κατηγορία με κλεισίματα, συλλήψεις και σφραγίσματα. Παράνομη σε καθεστώς επιλεκτικής τύφλας την λες. Anyway...
να είσαι καλά.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Καλυμμένες πάντως οι φατσες απο τα κοράσια εχουν βγει ηδη...αν ειναι αυτες δεν ξέρω δεν επιβεβαιωνω...τσέκαρε 2-3 σελιδες πιο πίσω!!!!Βγουν δεν βγουν οι φωτο...πιστευεις οτι οι οικογενειες τους δεν τα ξέρουν ηδη τα χαμπέρια???Εχει πεσει σφαλιάρα και κράξιμο...ζειμπεκιές ριχνουν τώρα!!!!!!
Τι να τα κάνεις τα λίγα μαλακισμένα; εδώ μιλάμε ότι υπάρχει οργάνωση με λαό ανηλίκων. Παίζει κι η μία
να φέρνει την άλλη. :2funny:
Το 1/10 από αυτούς τους μαμαδομπαμπάδες
να ξεσηκωθεί αν βγουν φάτσες από τις κοράκλες τους θα γίνει ασφαλτόστρωση σε χωρίστρες κώλων. Όλοι μαζί πρέπει να πάνε πελάτες και ανήλικα σε δίκη. Κι ας αθωωθούν τα ανήλικα.
Στα παπάρια μας. Θα υπάρξει ηθικό κέρδος. Όταν δεν υπάρχουν νόμοι, υπάρχουν φυτιλιές.


:rockon:
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.385
Τους παιδόφιλους δεν τους ανακαλύψαμε σήμερα...υπήρχαν απο πάντα αλλα τα κρούσματα ηταν σαν μια τρύπα στο νερό....το οτι το φαινόμενο βρισκεται σε εξαρση σήμερα,τον καιρό της γενικής παράνοιας και ισοπέδωσης των πάντων μονο τυχαίο δεν ειναι...γεμισαμε ανώμαλους???Ναι...γεμίσαμε αδίστακτα πουτανάκια ενήλικα και μή???Επισης ναι....ένοχοι σαφως οσοι τις πήδηξαν και γνώριζαν την ηλικια τους εννοειται...μέσα μεχρι τα βαθιά γεράματα...οχι οτι οι μικρες ομως ειναι αμοιρες ευθυνων και δεν ηξεραν τι εκαναν....ηξεραν ηθελαν και εδωσαν πληρη συγκατάθεση...αυτη η "θυματοποίηση" του γυναικειου φύλλου πια...ενα σίχαμα εχει καταντήσει!!!!Ολες "παραπλανήθηκαν" "εξαναγκάστηκαν" βιάστηκαν" "κακοποιήθηκαν".....καπου ώπα....παραγινε η παραμύθα!!!!!
Όχι φίλτατε, τα ανήλικα έχουν απόλυτη ασυλία, και οι μανάδες τους επίσης. Μόνον όσοι πήγαν μαζί τους να μπούνε μέσα ισόβια γιατί όταν πηδάς ανήλικο σημαίνει βιασμός.
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
2
Like
3.050
Πόντοι
456
Καλυμμένες πάντως οι φατσες απο τα κοράσια εχουν βγει ηδη...αν ειναι αυτες δεν ξέρω δεν επιβεβαιωνω...τσέκαρε 2-3 σελιδες πιο πίσω!!!!Βγουν δεν βγουν οι φωτο...πιστευεις οτι οι οικογενειες τους δεν τα ξέρουν ηδη τα χαμπέρια???Εχει πεσει σφαλιάρα και κράξιμο...ζειμπεκιές ριχνουν τώρα!!!!!!
τιποτα δεν εχει γινει απο τους γονεις ....τα κορασια συνεχιζουν να κανουν τη ζωουλα τους καλυπτομενες απο την ανηλικοτητα.....κλαμπ,εστιατορια,ταξιδια ολα καλα......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom