Νέα

«Εξαφανισμένες» ιερόδουλες/CG/μασατζούδες στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kounelis Ioannis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 532
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Μια Μένια Ελληνίδα ξέρει κανείς; Έμενε απέναντι από το Σταθμό και ήταν από τις καλές. Πριν κάμποσα χρόνια.
Απ' όσο θυμάμαι, αγάπησε και είναι εκτός συνόρων η Μένια πλέον. Ίσως να επισκέπτεται για διακοπές την Ελλάδα.
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
Καλησπερα συναγωνιστες. !
η τσαρινα ξερουμε που βρισκεται; Η καμια πληροφορια για το πως να την βρουμε ;
ευχαριστω. Αν θελετε στειλτε πμ
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.217
Πόντοι
6.056
Καλησπερα συναγωνιστες. !
η τσαρινα ξερουμε που βρισκεται; Η καμια πληροφορια για το πως να την βρουμε ;
ευχαριστω. Αν θελετε στειλτε πμ
ξερουμε αλλα δεν δεχεται πελατες που δεν ξερει... :undecided:

μαλλον θα φας και μπινελικια αν παρεις ετσι στο ξεκαρφωτο
 
Τελευταία τροποποίηση:

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
ξερουμε αλλα δεν δεχεται πελατες που δεν ξερει... :undecided:

μαλλον θα φας και μπινελικια αν παρεις ετσι στο ξεκαρφωτο
Την γνωριζω συναθλητη και με γνωριζει. Εδω και 10 χρονια.
αν ηθελες να μου δωσεις πληροφοριες για να τη βρω θα το εκτιμουσα.
απο το ερως ακομη την ξερω. ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ξερουμε αλλα δεν δεχεται πελατες που δεν ξερει... :undecided:

μαλλον θα φας και μπινελικια αν παρεις ετσι στο ξεκαρφωτο
Την γνωριζω συναθλητη και με γνωριζει. Εδω και 10 χρονια.
αν ηθελες να μου δωσεις πληροφοριες για να τη βρω θα το εκτιμουσα.
απο το ερως ακομη την ξερω.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
435
Κριτικές
2
Like
1.296
Πόντοι
201
Την καλησπέρα μου αλάνια! Έχουμε πληροφορίες για Έλενα από Bella Dona; Ψιλό ουκρανικό μωρό με όμορφο πρόσωπο και σώμα και 4-5 φυσικό βυζι!
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21

sokr@tis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2019
Μηνύματα
13
Like
1
Πόντοι
0
Για Νατασα Τσαρίνα ενδιαφέρομαι και εγώ. Όποιος μπορεί να βοηθήσει...
 

GREEK SNIPER

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
232
Like
881
Πόντοι
81
Μαιρούλα,δούλευε πριν από χρόνια (2005-2008) στη Προμηθέως 5 Βαρδάρη .Μπορεί σα σώμα και φάτσα να μην έλεγε πολλά αλλά ήταν φουλ συμπαθητική γλυκιά μερακλού και με συμπαθούσε πολύ .Τι γλωσσόφιλα μου έδινε τι πίπες μερακλήδικες και κωλαράκι έδινε.Αλλά δυστυχώς εξαφανίστηκε από τη πιάτσα. Από τα καλύτερα κορίτσια. Επίσης τις καλύτερες αναμνήσεις έχω από Σάρα και Μόνικα.:smiling-face-with-heart-eyes:
 

Manuel Ferara

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
13
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
280
Μαιρούλα,δούλευε πριν από χρόνια (2005-2008) στη Προμηθέως 5 Βαρδάρη .Μπορεί σα σώμα και φάτσα να μην έλεγε πολλά αλλά ήταν φουλ συμπαθητική γλυκιά μερακλού και με συμπαθούσε πολύ .Τι γλωσσόφιλα μου έδινε τι πίπες μερακλήδικες και κωλαράκι έδινε.Αλλά δυστυχώς εξαφανίστηκε από τη πιάτσα. Από τα καλύτερα κορίτσια. Επίσης τις καλύτερες αναμνήσεις έχω από Σάρα και Μόνικα.:smiling-face-with-heart-eyes:
Την Μαιρουλα με τις μεγαλες βυζαρες που δουλευε στο μπλε εννοεις;;;
 

Manuel Ferara

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
13
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
280
Μαίρη Ιταλιδα με μεγάλα φυσικά βυζιά στο μπλε κτιριο στον Βαρδάρη.Έκανε πρόγραμμα με μια ρωσίδα ξανθιά ψηλή εναλλάξ.Γνωρίζει κάποιος κάτι; Πέρασα πολύ καλά μαζί της.
Η Μαιρη δεν ηταν Ιταλιδα αλλα απο την Μολδαβια, ακουσα οτι εφαγε πολλα φραγκα απο αυτους που ειχαν το μπουρδελο και εξαφανίστηκε, η αλλη που λες ειναι η Βίκυ Ουκρανη εχει σταματήσει εδω και 4-5 χρονια παντρεύτηκε ενα μπατσο.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
10
Like
4.767
Πόντοι
4.895
Η Μαιρη δεν ηταν Ιταλιδα αλλα απο την Μολδαβια, ακουσα οτι εφαγε πολλα φραγκα απο αυτους που ειχαν το μπουρδελο και εξαφανίστηκε, η αλλη που λες ειναι η Βίκυ Ουκρανη εχει σταματήσει εδω και 4-5 χρονια παντρεύτηκε ενα μπατσο.
Σώπα ρε...με μπάτσο η Βίκυ, καλό μουνί και καλό παιδί αν την ξεκλείδωνες.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.522
Πόντοι
2.480
Ξέρει κανένας που μπορούμε να βρούμε την γκιλφάρα τη Μόνικα που δούλευε στο συγκρότημα της τσαρίνας? Η την χοντρούλα με τις βυζάρες και μόνιμα άσπρα εσώρουχα που δούλευε επίσης εκεί?
 

GREEK SNIPER

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
232
Like
881
Πόντοι
81
Ξέρει κανένας που μπορούμε να βρούμε την γκιλφάρα τη Μόνικα που δούλευε στο συγκρότημα της τσαρίνας? Η την χοντρούλα με τις βυζάρες και μόνιμα άσπρα εσώρουχα που δούλευε επίσης εκεί?Τ
Ξέρει κανένας που μπορούμε να βρούμε την γκιλφάρα τη Μόνικα που δούλευε στο συγκρότημα της τσαρίνας? Η την χοντρούλα με τις βυζάρες και μόνιμα άσπρα εσώρουχα που δούλευε επίσης εκεί?
Τη Μόνικα με τις μεγάλες βυζάρες (λίγο πεσμέννα) Εννοείς;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Την Μαιρουλα με τις μεγαλες βυζαρες που δουλευε στο μπλε εννοεις;;;
Για το μπλε δε ξέρω αλλά εγώ την έβλεπα στη Προμηθέως κάτω κάτω το πρώτο σπίτι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dbaba

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.522
Πόντοι
2.480
Σωστα. Πεσμένη βυζάρα ρόγα δίευρο
 

Giorgosana

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2022
Μηνύματα
4
Like
9
Πόντοι
0
Η καρινα από το νικηφόρου ουρανού 26 που χάθηκε;είχα να περάσω από τα σπιτάκια 2 χρόνια περίπου και τώρα ξανά πέρασα και δεν την βρήκα.ρώτησα και στο στούντιο,η απαντηση ήταν δεν γνωρίζω!
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
10
Like
4.767
Πόντοι
4.895
Η καρινα από το νικηφόρου ουρανού 26 που χάθηκε;είχα να περάσω από τα σπιτάκια 2 χρόνια περίπου και τώρα ξανά πέρασα και δεν την βρήκα.ρώτησα και στο στούντιο,η απαντηση ήταν δεν γνωρίζω!
Μάλλον εσύ χάθηκες, μιας και είχες να περάσεις δυο χρόνια.
 

Manuel Ferara

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
13
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
280
Η καρινα από το νικηφόρου ουρανού 26 που χάθηκε;είχα να περάσω από τα σπιτάκια 2 χρόνια περίπου και τώρα ξανά πέρασα και δεν την βρήκα.ρώτησα και στο στούντιο,η απαντηση ήταν δεν γνωρίζω!
Έφυγε στην Ουκρανια οταν έκλεισαν για τον κορωνιο, οταν ανοιξαν το καλοκαιρι ειχα παει και η γνωστη τσατσα που δούλευε μαζι της μου ειπε οτι εφυγε για την πατριδα της γιατι εληξε η αδεια παραμονης της και θα κανει πολυ καιρο να ξαναερθει, κριμα παντως γιατι το τσιμπουκι της ηταν πορνοσταρικο (adriana chechik Cathy heaven)
 

chessmaster

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2022
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλοι, γνωρίζει κανένας κάτι για την Έυη που δούλευε με Νάνσυ; εργάζεται ακόμα;
 

bigjohny

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
18
Like
492
Πόντοι
290
Μια Αφροδιτη που δουλευε στα Red Light/Night/Diamond, ελληνιδα μελαχρινη με πολυ δυνατο βυζι. Εχει καμποσους μηνες που δεν ειναι στο ροστερ της αλυσιδας. Που να βρισκεται αυτη η ψυχη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom