Νέα

«Εξαφανισμένες» ιερόδουλες/CG/μασατζούδες στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kounelis Ioannis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 532
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
ο τίτλος λέει και μασατζουδες τύπε μου.

αλλο μασατζουδες και αλλο μασατζιδικα. καλυτερα να ρωτησεις στα θεματα με τα μασατζιδικα πιο πολυ ακρη θα βγαλεις. εγω για σενα το λεω.
 

Duster

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
28
Like
18
Πόντοι
0
Εύα ψανθο μιλφ βουλγαρα..απο τα καλύτερα  που πέρασαν
 

kaltsounis1

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Ναι ρε εσυ την θυμαμε, μια ελεγε οτι την λενε Ναταλια μια Μαιρη και συστηνωτανε για Ιταλιδα αλλα μαλλον απο Αλβανια μερια ητανε! Βυζαρες απιστευτες, οι ποιο καλοσχηματισμενες που εχω δει ποτε μου!!! Την Ουκρανεζα δεν θυμαμε πως την λεγανε αλλα ητανε πανεμορφη γυναικα!!! Τι θυμασε ρε αδερφε...

Μη μας το χαλάς ρε φίλε. Όχι κι απ την Αλβανια
 

thesnes

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά έχει δει κανείς τη Ρίτα?  που έκανε πεζοδρόμιο, ξέρει κανείς κάτι?
 

Jons456

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Δουλεύει ακόμα, την έχει γνωρίσει κανείς;
Την γάμησα πριν δυο χρόνια.
Το όνομά της είναι Όλγα.
Αν υπάρχει ένα άλλο infa ή άλλα ερωτηματολόγια ή φωτογραφίες ρίξει επάνω θα είναι ευγνώμονες
Συγγνώμη αν το έγραψα σε λάθος μέρος.
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
349
Like
595
Πόντοι
81
Γραφω κι εγω για θεσνικη

Εμμα παιδες. Η καλυτερη πουτανα που εχω γαμησει ποτε.ακομα μετα το πρωτο λοκ νταουν ειχε ξανα φανει γενικα? Γενικα εμεινε στον χωρο?

Ιζαμπελα. Μια καυλοφτασα μελαχινο καρε με ωραια βυζια στο παλιο μελισσες στην γεωργιου.δουλευει πλεον καπου?

Μια ακομα ουκρανη που πηρα 2 φορες .δεν θυμαμαι ονομα,δουλευε αριστερα στο πρωτο μαγαζι ετσι οπως μπαινουμε στην αλανα που ειναι ολα μαζεμενα πλεον,εκει που ειναι τα λας βεγκας.
Ομορφη γκομενα. Δεν τα ειχαμε βρει αρχικα λογο πουτσου.αλλα τετοιον συγχρωνισμο σε σκισιμο στα 4 δεν εχω ξαναζησει
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Μια Μένια Ελληνίδα ξέρει κανείς; Έμενε απέναντι από το Σταθμό και ήταν από τις καλές. Πριν κάμποσα χρόνια.
 

Anestis31

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
18
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα Η Αλεξάνδρα η Ουκρανή η ξανθιά που δούλευε στα στούντιο μετά την καραντίνα έφυγε;;;Ξέρει κανείς κάτι;
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
314
Κριτικές
4
Like
795
Πόντοι
361
Καλησπέρα παιδιά ψάχνω μια μασατζου που δούλευε στο μασατζιδικο luxuri στον Εύοσμο Μαριάννα τότε Ξανθιά με ραστα και μετά μελαχρινή αν έχεις κάποιος κάποια πληροφορία
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
314
Κριτικές
4
Like
795
Πόντοι
361
Καλησπέρα παιδιά ψάχνω μια μασατζου που δούλευε στο μασατζιδικο luxuri στον Εύοσμο Μαριάννα τότε Ξανθιά με ραστα και μετά μελαχρινή αν έχεις κάποιος κάποια πληροφορία
Up
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
284
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
21
Α
Γραφω κι εγω για θεσνικη

Εμμα παιδες. Η καλυτερη πουτανα που εχω γαμησει ποτε.ακομα μετα το πρωτο λοκ νταουν ειχε ξανα φανει γενικα? Γενικα εμεινε στον χωρο?

Ιζαμπελα. Μια καυλοφτασα μελαχινο καρε με ωραια βυζια στο παλιο μελισσες στην γεωργιου.δουλευει πλεον καπου?

Μια ακομα ουκρανη που πηρα 2 φορες .δεν θυμαμαι ονομα,δουλευε αριστερα στο πρωτο μαγαζι ετσι οπως μπαινουμε στην αλανα που ειναι ολα μαζεμενα πλεον,εκει που ειναι τα λας βεγκας.
Ομορφη γκομενα. Δεν τα ειχαμε βρει αρχικα λογο πουτσου.αλλα τετοιον συγχρωνισμο σε σκισιμο στα 4 δεν εχω ξαναζησει
ΑΝ εννοεις την ανναμπελα αυτή ψάχνω και γω. Με πορνογυαλακι και καλτσοδετες
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
284
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
21
Ναι αυτην κεω και στο ιδιο επισης δουλευε παλι μια με γυαλια μελαχρινη κι ακομα καλυτερη
Την ανναμπελα που μπορούμε να την βρούμε φίλε. Και τις 2 φορές είχα περάσει καλά και τρελαίνεται να τη γλείφεις,
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
349
Like
595
Πόντοι
81
Την ανναμπελα που μπορούμε να την βρούμε φίλε. Και τις 2 φορές είχα περάσει καλά και τρελαίνεται να τη γλείφεις,
Μισο να βρω το τηλ του σακη του νταβα και θα σου πω,εγω ειχα αλλη ακτινα
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
284
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
21
Μισο να βρω το τηλ του σακη του νταβα και θα σου πω,εγω ειχα αλλη ακτινα
Ρε μεγαλε πως ρωτησες εσυ για την ιζαμπελα αν βρισκεται καπου ετσι ρωτησα και γω για την ανναμπελα. Τι θα επρεπε να σου πει καποιος δηλαδη περιμενε να βρω το τηλ του νταβα της ιζαμπελας γιατι εγω εχω αλλη ακτινα; Σε ποστ εξαφανισμενες ιεροδουλες ρωτησα ετσι γραφει πανω. Δεν ειναι ασχετο. Δε σε ρωτησα πως να αλλαξω μια πριζα; ΕΛΕΟΣ!!!
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
349
Like
595
Πόντοι
81
Ρε μεγαλε πως ρωτησες εσυ για την ιζαμπελα αν βρισκεται καπου ετσι ρωτησα και γω για την ανναμπελα. Τι θα επρεπε να σου πει καποιος δηλαδη περιμενε να βρω το τηλ του νταβα της ιζαμπελας γιατι εγω εχω αλλη ακτινα; Σε ποστ εξαφανισμενες ιεροδουλες ρωτησα ετσι γραφει πανω. Δεν ειναι ασχετο. Δε σε ρωτησα πως να αλλαξω μια πριζα; ΕΛΕΟΣ!!!
Εισαι στην πριζα? Γιατι εγω δεν σοβαρολογουσα τυπε.χαλαρωσε και υπαρχουν καλυτερες
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
284
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
21
Το υπάρχουν καλύτερες είναι κάπως σχετικό. Μια καλή για μένα μπορεί να είναι κακή για σενα όπως και το αντίστροφο. Οπότε το υπάρχουν καλύτερες πάει στα σκουπίδια. Τώρα όσον αφορά το εάν σοβαρολουγουσες η όχι όταν απαντάς σε κάποιον....φίλε περίμενε να βρω το τηλ του νταβα της και θα σου πω...είναι σαν να μου τη λες. Δε νομίζω να είπα καμία μαλάκια. Σου ξαναλέω είμαστε σε σελίδα εξαφανισμενες ιερόδουλες. Ρώτησα κάτι το οποίο ρώτησες και συ πιο πάνω.
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
349
Like
595
Πόντοι
81
Το υπάρχουν καλύτερες είναι κάπως σχετικό. Μια καλή για μένα μπορεί να είναι κακή για σενα όπως και το αντίστροφο. Οπότε το υπάρχουν καλύτερες πάει στα σκουπίδια. Τώρα όσον αφορά το εάν σοβαρολουγουσες η όχι όταν απαντάς σε κάποιον....φίλε περίμενε να βρω το τηλ του νταβα της και θα σου πω...είναι σαν να μου τη λες. Δε νομίζω να είπα καμία μαλάκια. Σου ξαναλέω είμαστε σε σελίδα εξαφανισμενες ιερόδουλες. Ρώτησα κάτι το οποίο ρώτησες και συ πιο πάνω.
Οκ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom