Νέα

Ερωτική πάλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα passionfruit
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
P

passionfruit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
332
Κριτικές
5
Like
1.121
Πόντοι
361
Εγώ θα σου έλεγα να δεις στο sessiongirls ή το wb270, αλλά αφού θες να υπερισχύει το ερωτικό στοιχείο, τότε δεν νομιζω να σε καλύψει. Η rada πχ που σου εγραψε ο συναγωνιστης επειδή την εχω δει, ερχεται σε 2 μηνες Ελλάδα και ειναι αυτο που θες, δηλαδή θα παλεψετε ερωτικά, θα σε κυριαρχήσει, αλλά σεξ δεν προσφέρει. Ηandjob ναι αν σου αρκεί. Αν οχι απο οτι κατάλαβα, τότε ισως πρέπει να ψάξεις σε c.girls που να προσφέρουν αυταρχικό και να τους το ζητήσεις. Μπορεις να τους δείξεις πχ και ενα βιντεάκι εκεινη την ώρα για να παρουν μια ιδέα πως το θέλεις περίπου. Θα πρότεινα πχ μια ερωτηση στην Μυρτώ που ειναι αρκετά γυμνασμενη και πολυ δυνατη ή την Νεράιδα .
Ναι, σ' ευχαριστώ για τις προτάσεις σου. Εχω προτείνει στη Μυρτώ αλλά δεν μου απάντησε. Προφανώς δεν ενδιαφέρεται για κάτι τέτοιο. Κατανοώ ότι είναι κάπως εξεζητημένο και σπάνιο να βρω αυτό που ζητάω. Έχω κατά καιρούς κάνει πολύ απολαυστικές συνεδρίες με κοπέλες που επίσης γούσταραν τη φάση, αλλά χρειάζεται πρώτα να χτίσεις σχέση εμπιστοσύνης και να προηγηθούν αρκετές συνεδρίες ώστε να μπορείς έστω να προτείνεις κάτι τέτοιο. Και φυσικά να δεις και τι προσωπικότητα έχεις απέναντί σου. Πάντως με όσες το έχω κάνει, γούσταραν φοβερά, σε σημείο να το θέλουν περισσότερο κι από εμένα.
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
21
Like
5.902
Πόντοι
2.846
Ναι, σ' ευχαριστώ για τις προτάσεις σου. Εχω προτείνει στη Μυρτώ αλλά δεν μου απάντησε. Προφανώς δεν ενδιαφέρεται για κάτι τέτοιο. Κατανοώ ότι είναι κάπως εξεζητημένο και σπάνιο να βρω αυτό που ζητάω. Έχω κατά καιρούς κάνει πολύ απολαυστικές συνεδρίες με κοπέλες που επίσης γούσταραν τη φάση, αλλά χρειάζεται πρώτα να χτίσεις σχέση εμπιστοσύνης και να προηγηθούν αρκετές συνεδρίες ώστε να μπορείς έστω να προτείνεις κάτι τέτοιο. Και φυσικά να δεις και τι προσωπικότητα έχεις απέναντί σου. Πάντως με όσες το έχω κάνει, γούσταραν φοβερά, σε σημείο να το θέλουν περισσότερο κι από εμένα.
Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Και εγώ αντίστοιχα έχω παρόμοιο φετίχ που οι περισσότερες κοπέλες δεν ξέρουν καν οτι υπάρχει, αλλά κάθομαι και τους το γράφω οταν ειναι να κλείσω ραντεβού ή τους το λέω απο κοντά και αρκετές ειναι πρόθυμες να το κάνουν , έστω με καποιο επιπλέον ποσο , οχι ολες φυσικα. Και στα μηνύματα καποιες θα πουν ναι, αλλες θα νομιζουν οτι κανεις πλάκα, αλλες θα πουν απλά οχι.
Αλλά προσωπικά επιλέγω να το ρισκάρω και οτι βγει. Προτιμώ να μετανιώσω για κάτι που έκανα στην τελική παρά για κάτι που δεν έκανα. Αρκετό καιρό δίσταζα να το ζητησω απο καποια κοπέλα γιατι φοβόμουν πως θα το πάρει, αλλά απο την στιγμή που το έκανα μια φορά, πλέον το λέω χωρις φόβο ή δισταγμο. Ολα νομίζω έχουν να κάνουν με τον τρόπο που το λες και φυσικά με τον χαρακτήρα του άλλου.
Φυσικά εγώ φροντίζω και επιλέγω και κοπέλες που να μπορούν να το κάνουν και σωματικά πχ να ειναι ψηλές, ή γυμνασμένες ή κάπως πιο εύσωμες, οχι δηλαδή skinny γιατι εκει προφανώς η απάντηση θα ειναι αρνητικη απο την αρχη και ειναι και το λογικο.
Για μένα λοιπον βρες c.girl που σου αρέσει, ρώτα το και οτι βγει. Αν η Μυρτώ δεν απάντησε, δες την Νεράιδα ή κάποια άλλη κοπέλα που σου αρέσει και ρώτα την. Κυριως αυτες που έχουν στο προγραμμα τους το αυταρχικο θα έλεγα. . Καλή συνέχεια.
 

javelinos 12

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
234
Like
43
Πόντοι
1
Για όσους γνωρίζουν η Andrea η κουκλάρα από το IFW έρχεται τον Μάιο Αθήνα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom