Νέα

Ερωτική πάλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα passionfruit
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
τυπε νηματοθετη με ενα 50ρικο ερχομαι οπου εισαι εντος λεκανοπεδιου και σου σπαω τα μουτρα με ερωτικα κλοτσομπουνια.
Για καλυτερο ιμμερσιον θα φοραω και περουκα (και γυαλια ηλιου και μασκα κοβιντ, για τις μηνυσεις).
πμ
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.901
Πόντοι
8.746
τυπε νηματοθετη με ενα 50ρικο ερχομαι οπου εισαι εντος λεκανοπεδιου και σου σπαω τα μουτρα με ερωτικα κλοτσομπουνια.
Για καλυτερο ιμμερσιον θα φοραω και περουκα (και γυαλια ηλιου και μασκα κοβιντ, για τις μηνυσεις).
πμ
Τύπε δεν είσαι αρκούντως ερωτικός... :confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.901
Πόντοι
8.746
Εγώ για να καταλάβω, αυτό το mood ψάχνουμε? :think:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20221030-163449_Google.jpg
    Screenshot_20221030-163449_Google.jpg
    121,3 KB · Εμφανίσεις: 64

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.307
Κριτικές
21
Like
9.551
Πόντοι
3.346
τυπε νηματοθετη με ενα 50ρικο ερχομαι οπου εισαι εντος λεκανοπεδιου και σου σπαω τα μουτρα με ερωτικα κλοτσομπουνια.
Για καλυτερο ιμμερσιον θα φοραω και περουκα (και γυαλια ηλιου και μασκα κοβιντ, για τις μηνυσεις).
πμ
Χαλάς την πιάτσα με 50 ευρώ....τι είμαστε τίποτα ψιλικατζήδες?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.597
Πόντοι
3.656
τυπε νηματοθετη με ενα 50ρικο ερχομαι οπου εισαι εντος λεκανοπεδιου και σου σπαω τα μουτρα με ερωτικα κλοτσομπουνια.
Για καλυτερο ιμμερσιον θα φοραω και περουκα (και γυαλια ηλιου και μασκα κοβιντ, για τις μηνυσεις).
πμ

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.597
Πόντοι
3.656

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Τύποι προσφέρετε η κυρία να πραγματοποιήσει το φετίχ του τύπου νηματοθέτη

1667157207318.png



αλλά εγώ προειδοποιώ είναι δυνατή και ίσως καταλήξει κάπως έτσι το όλο σκηνικό.:undecided::undecided::undecided::undecided::undecided:

1667157269562.png
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
Τι έγινε ρε μαλάκα τελικά με το ραντεβού ? έπεσαν μάπες ?

Τύπος νηματοθέτης ... έριξα μια ... αλλά έφαγα κιόλας οοοουυυυ
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
Ρε σεις άσχετο ... όχι βέβαια ότι και το νήμα είναι σχετικό αλλά τεσπα

Ποιο μέλος είναι στο βίντεο ?

 
OP
OP
P

passionfruit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
332
Κριτικές
5
Like
1.121
Πόντοι
361
Περα απο τους εξυπνους με τις παραπανω απαντησεις...
Στο θεμα του νηματοθετη, ερχεται η Rada Gold σε λιγες μερες στην Αθηνα, αυτη κανει αυτο που λες χωρις σεξ, δεν καταλαβα αν θες μετα να παιξει και σεξ ή απλα να χυσεις με μαλακια. Googlαρε την, θα βρεις και στοιχεια επικοινωνιας ωστε να τα πειτε.
Ελπιζω να βοήθησα.
Ναι, το σεξ φυσικά παίζει. Είναι απαραίτητη προϋπόθεση. Υπάρχουν αρκετές σαν τη συγκεκριμένη που αναφέρεις που κάνουν επισκέψεις σε διάφορες χώρες, αλλά δεν κάνουν σεξ. Είναι επαγγελματίες στην πάλη. Εγώ θέλω να υπερισχύει το ερωτικό στοιχείο. Δεν θα πλακωθούμε και στο ξύλο. Απλά σα διάθεση θέλω να υπάρχει αυτό το "παιχνίδι". Ευχαριστώ πάντως που ασχολήθηκες. Να είσαι καλά.
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
Έχω μια κάπως ιδιαίτερη φαντασίωση για ερωτική πάλη με γυναίκα. Εννοώ να υπάρχει μια αυταρχική διάθεση από μέρους της, αλλά χωρίς μαστίγια, δεσίματα ή strapon. Να θέλει να με υποτάξει με το σώμα της μόνο κι εγώ να μην την αφήνω. Να προσπαθούμε να επιβληθούμε ο ένας στον άλλον, ποιος θα έχει το πάνω χέρι και σιγά-σιγά το πάλεμα να γίνεται ταυτόχρονα ερωτικό και σταδιακά όλο και πιο ερωτικό, ώσπου να φτάσουμε στην κορύφωση.
Έψαξα στη βιβλιοθήκη μπας και βρω κάτι σχετικό αλλά δε βρήκα κάτι.
Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιος που να του αρέσει η φάση και να ξέρει περισσότερες λεπτομέρειες από κοπέλες που μπορεί να κάνουν κάτι τέτοιο ή κοπέλες που να θέλουν να δοκιμάσουν κάτι τέτοιο.
Εχει τύχει να το κάνω με μερικές κοπέλες στο παρελθόν που είχαμε μια παραπάνω οικειότητα και πραγματικά το ευχαριστηθήκαμε πολύ.
Τύπε εδώ είσαι ,πηγαίναμε στο ίδιο γυμναστηριο
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
21
Like
5.902
Πόντοι
2.846
Ναι, το σεξ φυσικά παίζει. Είναι απαραίτητη προϋπόθεση. Υπάρχουν αρκετές σαν τη συγκεκριμένη που αναφέρεις που κάνουν επισκέψεις σε διάφορες χώρες, αλλά δεν κάνουν σεξ. Είναι επαγγελματίες στην πάλη. Εγώ θέλω να υπερισχύει το ερωτικό στοιχείο. Δεν θα πλακωθούμε και στο ξύλο. Απλά σα διάθεση θέλω να υπάρχει αυτό το "παιχνίδι". Ευχαριστώ πάντως που ασχολήθηκες. Να είσαι καλά.
Εγώ θα σου έλεγα να δεις στο sessiongirls ή το wb270, αλλά αφού θες να υπερισχύει το ερωτικό στοιχείο, τότε δεν νομιζω να σε καλύψει. Η rada πχ που σου εγραψε ο συναγωνιστης επειδή την εχω δει, ερχεται σε 2 μηνες Ελλάδα και ειναι αυτο που θες, δηλαδή θα παλεψετε ερωτικά, θα σε κυριαρχήσει, αλλά σεξ δεν προσφέρει. Ηandjob ναι αν σου αρκεί. Αν οχι απο οτι κατάλαβα, τότε ισως πρέπει να ψάξεις σε c.girls που να προσφέρουν αυταρχικό και να τους το ζητήσεις. Μπορεις να τους δείξεις πχ και ενα βιντεάκι εκεινη την ώρα για να παρουν μια ιδέα πως το θέλεις περίπου. Θα πρότεινα πχ μια ερωτηση στην Μυρτώ που ειναι αρκετά γυμνασμενη και πολυ δυνατη ή την Νεράιδα .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom