Νέα

Επαγγελματα γυναικων που σας καυλωνουν/που γαμιουνται ευκολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα No_limits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.415
Πόντοι
2.356
Δυσκολα τυπε... θα παρει καιρο να σταθω στα ποδια μου ... με φαγαν οι καριολες! :confused:
E, δεν πειράζει... ας πάρει καιρό!
Τώρα δηλαδή είσαι καλύτερα? :grin:

Σκατα ειμαι αλλα δεν ασχολουμαι πια με το μουνι...

Σουπερλιγκ, νετφλιξ, σταυρολεξα, σπιτακι μεσα εχω βρει την υγεια μου! :grin:
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Αφου εισαι χαφιες καλα μα παθεις carma is a bitch
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Σκατα ειμαι αλλα δεν ασχολουμαι πια με το μουνι...

Σουπερλιγκ, νετφλιξ, σταυρολεξα, σπιτακι μεσα εχω βρει την υγεια μου! :grin:
Ναι... το βλέπω!!!! Δεν ξέρω κάποιον υγιή να παίρνει μουρλόχαπα! Αν είναι υγιής, δεν παίρνει! Απλά!
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.217
Πόντοι
6.056
εχει και την αλλη οψη το νομισμα βεβαια
εχει παρα πολλους που ειναι θεομουρλοι και δεν παιρνουν τιποτα και ουτε παν να σφιξουν καμια βιδα
ετσι γυρνανε σαν ωρολογιακες βομβες μεσα στη κοινωνια μεχρι να κανουν το μπαμ και να λεν οι γειτονες καλος ανθρωπας δεν ειχε δωσει ποτε δικαιωμα κλπ
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ταξιδιωτης ο Καραμανης προτου μπει στη μπουζου.

Τεσπα απο αεροσυνοδους. Τις καλυτερες τις ειχα δει σε πτηση της γουιζ ερ απο φρανκφουρτη για κατοβιτσε. Τρελα πολωνικα μουνια.

Την επομενη μερα πηγα απο κατοβιτσε αθηνα και ειχε μεσα τις δικιες μας τις μπαζολες.

Μια τρομερη ακομα ηταν μια Ισλανδη απο Μιλανο για Λουξεμβουργο. Φοβερο μουνι.

Μεσα στο αεροπλανο ειναι δυσκολο να γνωρισεις, αλλα γνωρισα μια φορα, τελειως απο τυχη, μια τυπισσα που δουλευε Ελλαδα προτου γινει αεροσυνοδος. Δε θα πω λεπτομερειες γιατι ποσες τυπισες να υπαρχουν που να ειναι ετσι, ειναι μικρος ο κοσμος. Καλο μουνι αλλα οχι τοσο οσο οι παραπανω. Νομιζω χρειαζεσαι υπερατλαντικη πτηση που να γινεται νυχτα και να ειναι και αυτη στην αρχη της βαρδιας της. Γενικα πρεπει γενικα να παει

Για τις ελληνιδες τι να πω? Μπλαζε και δηθεν. Οι τυπισες της ετζιαν μου κανουν πολυ μπλαζε. Οταν εχεις παει στα σλαβικα μουνολιβαδα τι να κλασει η καθε ελλεινιδοπατσολα, μη τα γαμησω ολα τα σκαμπο μου και τα αρχιδια μου (ειδα την ταινια προχτες βραδυ)

 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
Τα σκαμπό μου και τ άρχιδια μου... Δεν καταλάβαινες τι έκανες ρε μαλακά.. Αιλουρος.. Αιθέρας!!!

Καραμανης στρατος ρε μαλακα!!!
 

Awesome71

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
217
Πόντοι
21
Οι άνεργες γαμιούνται εύκολα για να βγάλουν χρήματα :P
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Με γκαβλωνουν οι ανεργες! :confused:

Αστα κ εμενα αυτο το απορο στυλ δεν εχω δουλεια αλλα κανω τα παντα δώσε μου κατι να ασχοληθω με τρελενει ... Πολλα δικια εχει και ο φιλος που ειχε ισογειο μαγαζι σε μεγαλο κτιριο με γραφεια εκει κανεις γερες γνωριμιες !!!

Επισης και ο φιλος που ειπε για λιμενικο εχει πολλα δικια αλλα δεν ξερω κατα ποσο το δινουν ευκολα. Παιζουν πολλες με πλαστικες και στυλ πορνοταρ!!!

Αχτη εχω της φυσικοθεραπευτριες ...
 

SexyBeast

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
21
Με γκαβλωνουν οι ανεργες! :confused:

Αστα κ εμενα αυτο το απορο στυλ δεν εχω δουλεια αλλα κανω τα παντα δώσε μου κατι να ασχοληθω με τρελενει ... Πολλα δικια εχει και ο φιλος που ειχε ισογειο μαγαζι σε μεγαλο κτιριο με γραφεια εκει κανεις γερες γνωριμιες !!!

Επισης και ο φιλος που ειπε για λιμενικο εχει πολλα δικια αλλα δεν ξερω κατα ποσο το δινουν ευκολα. Παιζουν πολλες με πλαστικες και στυλ πορνοταρ!!!

Αχτη εχω της φυσικοθεραπευτριες ...

Οι φυσικοθεραπεύτριες πρέπει να είναι καλές στα προκαταρκτικά. Ερωτικό μασάζ και τέτοια κόλπα.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.180
Like
10.509
Πόντοι
2.256
1. Λογίστριες (ελεγκτικών εταιρειών)
2. Καθηγήτριες (κατά προτίμηση ξένων γλωσσών)
3. Δασκάλες
4. Ηθοποιοί
5. Γραμματείς
6. Δικηγορίνες
7. Γιατρίνες / Νοσοκόμες

Η σειρά είναι πλήρως υποκειμενική. Έχει βγει από προσωπικά γαμήσια. Βέβαια έχει να κάνει και ο χαρακτήρας/διάθεση της καθεμιάς.

 

V-Slag

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2019
Μηνύματα
87
Like
225
Πόντοι
20
Σαν τις αεροσυνοδούς δεν υπάρχει παιδιά όλες μα όλες πουτανες που πηδιουνται για ένα καρβέλι ψωμί
 
  • Like
Αντιδράσεις: V-Slag

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Τις προάλλες είχα δει ένα καλό ξανθό...σε σκουπιδιάρα

Μάλλον καμια αλβανέζα θα'τανε,αλλά τώρα αυτήν πρέπει να τη βουτήξεις μες στη χλωρίνη πριν τη γαμήσεις

 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
571
Like
1.798
Πόντοι
206
Ένστολες (εκτός του Πεζικού) και αεροσυνοδοί κλαρίνα
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.563
Like
2.873
Πόντοι
506
I. Νέες χοντρούλες ταμίες σε σουπερ μαρκετ (τρελαίνομαι όταν φοράνε λεπτά πουκάμισα και τα βυζιά τους πάνε πέρα-δώθε ενώ σκανάρουν τα ψώνια)
II. Νέες χοντρούλες γκαρσόνες
III. Milfs/Gilfs γκαρσόνες
IV. Milfs/Gilfs καθηγήτριες
V. Milfs/Gilfs δικηγορίνες
VI. Milfs/Gilfs γιατρίνες + οδοντογιατρίνες
VII. Skinny γυμνάστριες
 
OP
OP
No_limits

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
99
Like
162
Πόντοι
0
Σαν τις αεροσυνοδούς δεν υπάρχει παιδιά όλες μα όλες πουτανες που πηδιουνται για ένα καρβέλι ψωμί

Καλα αν πηδιουνται οι αεροσυνοδοι με τα λεφτα που παιρνουνε σε σχεση με αλλα επαγγελματα για ενα καρβελι ψωμι.... Τι να πουνε αλλες.... Να γαμιουνται γιατι γουσταρουνε η με τυπαδες με χοντρο πορτοφολι για ντολτσε βιτα αντε να σου πω ναι. Μην ακους τις μυθοπλασιες που λενε... Οπως ειπε και ενας συναγωνιστης πιο πανω, οι δικες μας εχουνε υφος χιλιων καρδιναλιων και ειναι ξινομουνα. Για εξωτερικο δεν ξερω αν παιζει αλλη μπαλα. Και οσες φιλες τις δικιας μου ξερω ειναι οι κλασσικες ξινες, ντιβες Ελληνιδες που θελουν γαμους και πριγκηπες αλλιως τις τρωει η αγαμια και πιανουν αραχνες. Και οι περισσοτερες με χοντρα λεφτα απο γονεις. Αρα για καρβελια.... Ισως το 1%. Βαλε και κανα χαβιαρακι και καμια vuitton δωρο να εχουμε ελπιδες... :P :)
 

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
560
Like
249
Πόντοι
26
Λοιπόν τέρμα καυλωτικά επαγγέλματα:

Αστυνομικίνες. Δεν ξέρω ποιος κάνει το κάστινγκ στις σχολές αλλά πλέον έχουν κορμάρες, είναι ψηλές και προσέχουν τον εαυτό τους!

Νοσοκόμες,Μαίες, Βοηθοί κλπ Μαχίμια του σεξ!

Αεροσυνοδοί Μία επίφαση κυρίλας που σου βγάζει κάτι πού πρόστυχο. Πάντα σκέφτομαι το σενάριο πως η αεροσυνοδός που βλέπω μπορεί να είναι και εσκορτ :embarrased:

Σερβιτορες Όχι όλες όμως. Οι σερβιτόρες που δουλεύουν, όχι τα κοιμισμένα χαϊβάνια που μασάνε τσίχλα και το ξύνουν. Τις φαντάζομαι όπως δουλεύουν με ένταση και ταχύτητα να κάνουν το ίδιο στο σεξ:wink:
Άσε που εκτιμάνε και τα λεφτά γιατί ξέρουν πως βγαίνουν με κόπο
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
Σαν τις αεροσυνοδούς δεν υπάρχει παιδιά όλες μα όλες πουτανες που πηδιουνται για ένα καρβέλι ψωμί
Πολλές ταινίες βλέπεις και δεν έχεις επαφή με την πραγματικότητα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom