Νέα

Επαγγελματα γυναικων που σας καυλωνουν/που γαμιουνται ευκολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα No_limits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
99
Like
162
Πόντοι
0
Καλημερα συναγωνιστες. Τις γνωμες σας για τα εξης: Ποιο επαγγελμα γυναικας σας καυλωνει και δευτερο, ποιο επαγγελμα θεωρειται οτι γαμιεται πιο ευκολα η σιγουρα.
Προσωπικα με καυλωνουν πολυ οι δικηγορινες. Πολλες ειναι πολυ ωραια μουνια και αυτο το σοβαρο υφος και ντυσιμο νε τη σκεψη οτι στο κρεβατι θα γαμιεται σαν πουτανα με καυλωνει πολυ. Δεν εχει τυχει ποτε να παρω καμια, οτι μου εχουν πει φιλοι. Οποτε και ειναι πιο δυσκολο να γαμηθουν θεωρω.
Απο την αλλη... Νοσηλευτριες/ γιατρινες σε νοσοκομεια. Εχω παρει αρκετες χωρις φυσικα να στοχευω εκει. Τυχαινε να ειναι στο κομματι αυτο. Η συντριπτικη πλειοψηφια, παντρεμενες η σε σχεση. Απο αυτα που μου ειπαν, στα νοσοκομεια με το βραδινο προσωπικο στις βαρδιες γινεται του μπουρδελου το καγκελο και οτι η μεγαλυτερη πλειοψηφια, ακομα και αυτες που δεν πιανει το ματι σου, γαμιουνται ασυστολα με γιατρους, νοσηλευτες κλπ. Ενα ελαχιστο ποσοστο δεν γαμιεται. Με λιγα λογια ειναι απο τα επαγγελματα που παντα θα εχεις στο πισω μερος του οτι σου γαμιεται. Η ζεις με αυτο και κανεις κι εσυ τα δικα σου και ολα καλα η δεν μπλεκεις αν δεν μπορεις να το διαχειριστεις.

Οι δικες σας γνωμες- αποψεις συναγωνιστες?
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.131
Πόντοι
3.556
Ειχα ανοιξει θεμα για γιατρινες. Μεγαλες παρτολες οπως και οι δικηγορινες. Μια δικηγορο που τα ειχα παλια ,ειχα ψαξει το κινητο της και την ειχαν παρει παρτουζα μπατσοι. Ειχε φετιχ μαζι τους. Παντως η συγκεκριμενη πρεπει να ειναι και ψιλοπεριπτωση. Μην τις βαζουμε ολες στο ιδιο καλαθι.
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Μπατσινες και γενικα ενστολες γουσταρω
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Μεγάλες παρτόλες οι νοσηλεύτριες και όλες οι ηλικίες μάλιστα! Μεγάλο φετίχ
μου είναι οι αεροσυνοδοί αλλά νομίζω ότι όταν ταξιδεύεις σε οικονομική θέση δύσκολο να σου δώσουνε σημασία προφανώς και γλυκοκοιτάζουν τυπάδες από business class ή πιλότους με τους οποίους σίγουρα
παίζουνε παρτουζίτσες στα ξενοδοχεία
που μένουν μαζί.
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Και εγώ αεροσυνοδοί θα έλεγα..
Θα ήθελα να λέω μια.. Έστω και επι πληρωμή!:sunglasses: :woldman:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.880
Like
23.224
Πόντοι
6.056
πουτανα να ξερεις τι παιρνεις απο την αρχη :piss:

πλακα κανω στο πουτσο μου εντελως η δουλεια της

εκτος απο τα καυλια στα γυμναστηρια που ειναι ολη μερα με τα κωλαν ουτε με απασχολει
 

jigis0702

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2012
Μηνύματα
233
Like
189
Πόντοι
1
Γυναικες με στολες ειναι το φετιχ μου.
 

gc_2009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
8
Like
497
Πόντοι
301
Αν και πάντα είναι υποκειμενικό αλλά και θέμα τύχης, οι πιο καυλιάρες που έχω παίξει μονό, είναι οι κομμώτριες (είτε ασκούν είτε όχι το επάγγελμα).
 

RISK

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
e502a54b04ad01d218f8c5eb8e6761d0--couple-photos-the-office.jpg


Γραμματέας φυσικά.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Από προσωπική επαγγελματική εμπειρία πάντα, λουλουδούδες & τραγουδιάρες.
 
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.201
Like
204
Πόντοι
36
Αν είναι να κάνουμε σοβαρή συζήτηση, μόνο οι κομμώτριες δίνουν πιθανότητες για να γίνει παιχνίδι. Κι αυτό γιατί το επάγγελμα είναι γυναικοκρατούμενο και οι άντρες είναι ισχνή μειοψηφία. Οπότε υπάρχει περιθώριο κινήσεων. Συν την καύλα βέβαια όταν σε λούζει, όπου και αυτές ξέρουν ότι σε φτιάχνουν με το μασάζ που κάνουν στο κεφάλι, συν την τυχαία σωματική επαφή όπως σκύβει στον λουτήρα. Και μάτι παίζει και μπορεί να είναι και πολύ καλό. Τώρα δυστυχώς με τα πολλά αντρικά κομμωτήρια έχει χαλάσει η πιάτσα, έχει γίνει ΚΨΜ το επάγγελμα. Σε επόμενο ποστ θα περιγράψω δύο παλιότερα σκηνικά με κομμώτριες, που τα θυμάμαι και αυτομουτζώνομαι που δεν έκανα κίνηση. Το προφανές θέμα με μπαργούμεν και σερβιτόρες είναι χάσιμο χρόνου και χρημάτων. Μπάλα παίζει μόνο το αντρικό προσωπικό του μαγαζιού και αυτό το ξέρουν οι πάντες. Και δευτερευόντως, οι πολύ κολλητοί του προσωπικού του μαγαζιού. Γενικά, η νύχτα είναι η μεγαλύτερη απάτη σε ότι αφορά το θέμα καμάκι/πέσιμο. Μεγαλύτερες πιθανότητες έχεις με πωλήτριες την ημέρα, σε μαγαζιά κάθε είδους. Οι νοσηλεύτριες εννοείται ότι είναι αξιοπρόσεκτες, αλλά ανήκουν στα επαγγέλματα με πολύ σοβαρό πρωτόκολλο, σε φάση "ποτέ με επισκέπτες/συγγενείς ασθενών". Μόνο σε ιδιωτικές κλινικές με σχετικά λίγο προσωπικό, μπορεί να υπάρχει ευελιξία. Εχετε όμως το νου σας για Ρωσίδες αποκλειστικές. Ούτως ή άλλως, εσείς τις πληρώνετε. Εκεί κάτι μπορεί να γίνει, αν βέβαια είναι ανεκτό το επίπεδο εμφανισιακά, πράγμα που δεν συμβαίνει πολύ συχνά. Και συνειρμικά, ερχόμαστε στις οικιακές βοηθούς. Μεγάλο κεφάλαιο, αξίζει δικό του θρεντ και ήδη έχουν υπάρξει πολλές συζητήσεις επ αυτού. Προτείνω να παραθέσετε εμπειρίες οι γνώστες. Τώρα κάτι άλλα για ένστολες ή δικηγορίνες κλπ, ανήκουν στην σφαίρα της τσόντας, δηλαδή είναι φαντασιώσεις που προσφέρονται για σενάριο σε ταινίες. Εκτός αν είσαι συνάδελφος, συνεργάτης κλπ. Παρεμπιπτόντως, έχει πέσει πολύ το επίπεδο στις νεότερες κοπέλες σε δημόσιο, εφορίες. Μπορεί να είναι κουκλάρες, αλλά η συμπεριφορά τους είναι προσβλητική μέχρι αηδίας. Τσακώνομαι πάντα. Χαζές και κολλημένες, σε κομπλάρουν με το παραμικρό, δε μπορείς να κάνεις την δουλειά σου. Το μόνο επάγγελμα όπου παρακαλάω να πέσω σε άντρα. Εκεί μάς κατάντησαν...
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
2
Like
5.142
Πόντοι
1.056
Κι οι λογιστριες ειναι γκαβλιαρες

Μόνο στην αρχή του επαγγελμάτος, μετά γίνονται χοντροκώλες, πλαδαρές από το καθισιό στην καρέκλα και υστερικές από την πολύ πίεση της δουλειάς.

Βέβαια βγάζουν δυνατά γούστα στο γαμήσι από την πίεση αλλά αξίζει μόνο αν είσαι υπέρ του σωματότυπου που ανέφερα
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.733
Κριτικές
10
Like
2.088
Πόντοι
3.187
Κομμώτριες αγόρια, αυτές είναι πολύ καυλιάρες κι γαμιούνται εύκολα. Και φυσικά όλα τα περιφεριακά προς αυτό επαγγέλματα όπως νυχούδες μεικαπ κλπ κλπ. Μάλιστα πολλές από αυτές έχουν μεταπηδήσει στο χώρο του έσκορτ. Μετά έρχονται πωλήτριες και γκαρσόνες. Κλασσική αξία που για να γίνει κάποια πρέπει να έχει τα απαραίτητα προσόντα. Καλό βόλι ... :cheesy:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.014
Like
1.430
Πόντοι
216
Μεγάλες παρτόλες οι νοσηλεύτριες και όλες οι ηλικίες μάλιστα! Μεγάλο φετίχ
μου είναι οι αεροσυνοδοί αλλά νομίζω ότι όταν ταξιδεύεις σε οικονομική θέση δύσκολο να σου δώσουνε σημασία προφανώς και γλυκοκοιτάζουν τυπάδες από business class ή πιλότους με τους οποίους σίγουρα
παίζουνε παρτουζίτσες στα ξενοδοχεία
που μένουν μαζί.
Τύπε περίμενε, σε λίγο σκάει μυτη τύπος troubaman όπου αναλύει την παρτούζα με τις αεροσυνοδούς στην τουαλέτα του αεροπλάνου και τον κολλητό του να αποχωρεί σπασμένος κλείνοντας την πόρτα με δύναμη για να γυρίσει πίσω στη θέση και να κοιμηθεί :S
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.913
Πόντοι
3.556
Μεγάλες παρτόλες οι νοσηλεύτριες και όλες οι ηλικίες μάλιστα! Μεγάλο φετίχ
μου είναι οι αεροσυνοδοί αλλά νομίζω ότι όταν ταξιδεύεις σε οικονομική θέση δύσκολο να σου δώσουνε σημασία προφανώς και γλυκοκοιτάζουν τυπάδες από business class ή πιλότους με τους οποίους σίγουρα
παίζουνε παρτουζίτσες στα ξενοδοχεία
που μένουν μαζί.
Τύπε περίμενε, σε λίγο σκάει μυτη τύπος troubaman όπου αναλύει την παρτούζα με τις αεροσυνοδούς στην τουαλέτα του αεροπλάνου και τον κολλητό του να αποχωρεί σπασμένος κλείνοντας την πόρτα με δύναμη για να γυρίσει πίσω στη θέση και να κοιμηθεί :S

τυπε λες να παρομοιασει παλι τις ψωλες με περιστερια που δεν τον πειραζει να τσιμπολογησουν μαζι του?:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom