Νέα

Επάγγελμα πορνοστάρ !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 247
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία

Πως θα αντιδρούσατε αν η κόρη σας γινόταν πορνοστάρ

  • Θα τη σκότωνα ή θα αυτοκτονούσα

    Ψήφοι: 13 11,4%
  • Θα της έκοβα την καλημέρα και θα άλλαζα πόλη

    Ψήφοι: 41 36,0%
  • Αδιάφορο, αλλά δεν θα της έλεγα και μπράβο

    Ψήφοι: 22 19,3%
  • Δεν θα είχα κανένα πρόβλημα

    Ψήφοι: 8 7,0%
  • Θα γούσταρα και θα έβλεπα και ταινίες της

    Ψήφοι: 30 26,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    114

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
Αυτο που πραγματικά θα με εκανε να την δειρω θα ηταν να την δω να ξεκωλιάζεται ενώ σε εμενα θα ελεγε πως δεν κανει τετοια πράγματα
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Αυτο που πραγματικά θα με εκανε να την δειρω θα ηταν να την δω να ξεκωλιάζεται ενώ σε εμενα θα ελεγε πως δεν κανει τετοια πράγματα

Κάτι τέτοιο θα έπαθε και ο τύπος στην ιστορία του ananias και πήγε να της ζητήσει τον λόγο  :S :S :S
 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
810
Πόντοι
96
αρκεί να φέρνει λεφτά στο σπίτι ωρε τύποι  :headbaning2: :headbaning1: :headbaning2: :headbaning1: :headbaning2:
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Είμαι άντρας και το κέφι μου θα κάνω και θα πω και μια κουβέντα παραπάνω.
κάθε αμαρτία έχει και τη γλύκα της μαλον γκόμενα
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.870
Κριτικές
3
Like
1.464
Πόντοι
216
Τελικά ήταν αυτή ή δεν ήταν, σύντροφε ??

κατά τα λεγομενα της, δεν ηταν αυτή, τυπε!
Απλα με τα πολλα ειπε στον τυπο, ότι την τραβαγαν βιντεο να γαμιεται 2 πρωην της, παλια! :heavymetalbig:
Κι ο τυπος σκυλιασε περισσοτερο :orchestra:
να χαμε να λεγαμε και να χαμε να πουμε, δηλαδή...

Κυριακες συνηθως λεμε τα νεα της εβδομάδας μας...στο τιμημενο αυτό σαη, τις κυριακες λεμε τα νεα μιας ολόκληρης ζωης! :rockon: :rockon: :rockon:
 

teo_k

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
88
Κριτικές
2
Like
159
Πόντοι
0
Εγω νομίζω οτι οταν μαθαίνεις οτι η γυναικα σου ειναι πουτανα (αν εχει πληρωθεί για το βίντεο) πρέπει να κανεις οτι περνάει απο το χέρι σου για να ´κονομισεις....
Αν δεν πληρώθηκε για το βίντεο και θεωρείς οτι εχει ταλέντο γιατί να πάει χαμένο;;;
Κανε τα κονέ σου για να πληρώνεται κιόλας  :2funny:

Κατα τα αλλα...αν δεν εχει ταλέντο και εχει βίντεο χωρίς πληρωμή καλη χώνεψη τότε..ο χρόνος δεν γυρνάει πίσω.. :hi:



Μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Συμφωνώ 100%
Ειδικά τέτοιες εποχές μη σου πω και 1000%
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Εγω νομίζω οτι οταν μαθαίνεις οτι η γυναικα σου ειναι πουτανα (αν εχει πληρωθεί για το βίντεο) πρέπει να κανεις οτι περνάει απο το χέρι σου για να ´κονομισεις....
Αν δεν πληρώθηκε για το βίντεο και θεωρείς οτι εχει ταλέντο γιατί να πάει χαμένο;;;
Κανε τα κονέ σου για να πληρώνεται κιόλας  :2funny:

Κατα τα αλλα...αν δεν εχει ταλέντο και εχει βίντεο χωρίς πληρωμή καλη χώνεψη τότε..ο χρόνος δεν γυρνάει πίσω.. :hi:
και εκει που ειδα το ποσταρισμα σου αδερφε θυμηθηκα ( επειδη το ειδα καπου προσφατα) μια επικη ατακα απο τους δυο ξενους του Ρηγα, που την πρωτη φορα που την ειχα ακουσει πριν χρονια ειχα κλαψει στο γελιο .... νομιζω ταιριαζει γαντι στην ολοσωστη σου σκεψη.....
στο 29:42 του επεισοδιου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom