Νέα

Επάγγελμα πορνοστάρ !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 247
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία

Πως θα αντιδρούσατε αν η κόρη σας γινόταν πορνοστάρ

  • Θα τη σκότωνα ή θα αυτοκτονούσα

    Ψήφοι: 13 11,4%
  • Θα της έκοβα την καλημέρα και θα άλλαζα πόλη

    Ψήφοι: 41 36,0%
  • Αδιάφορο, αλλά δεν θα της έλεγα και μπράβο

    Ψήφοι: 22 19,3%
  • Δεν θα είχα κανένα πρόβλημα

    Ψήφοι: 8 7,0%
  • Θα γούσταρα και θα έβλεπα και ταινίες της

    Ψήφοι: 30 26,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    114

Επισκέπτης
1. Θα κάνατε σχέση ή θα παντρευόσασταν μια πρώην ή ακόμα και εν ενεργεία πορνοστάρ ?

2.Αν η κόρη ή και η αδερφή σας γινόταν πορνοστάρ πως θα αντιδρούσατε ?

 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
1)οχι
2)Θα τις εσφαζα στο γονατο
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
1. Θα κάνατε σχέση ή θα παντρευόσασταν μια πρώην ή ακόμα και εν ενεργεία πορνοστάρ ?

2.Αν η κόρη ή και η αδερφή σας γινόταν πορνοστάρ πως θα αντιδρούσατε ?
Καθετα οχι !!!
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
πως να κανεις σχεση για παραδειγμα με την audrey hollander που οποια τρυπα εχει πανω της εχει κλαταρει τελειως;  :S
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
1. Θα κάνατε σχέση ή θα παντρευόσασταν μια πρώην ή ακόμα και εν ενεργεία πορνοστάρ ?

2.Αν η κόρη ή και η αδερφή σας γινόταν πορνοστάρ πως θα αντιδρούσατε ?
1)με τετοια κριση μαλλον ναι.......
2)καμια δουλεια δεν ειναι ντροπη μαν
 

Επισκέπτης
Εγώ ήθελα πολύ να παντρευτώ Βούλα Βαβάτση,αλλά φαίνεται τελικά ότι δεν θα καταφέρω ούτε να τη συναντήσω !
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.975
Κριτικές
1
Like
29.690
Πόντοι
8.006

Επισκέπτης
Όχι αλλά έχω προσπαθήσει να τη συναντήσω μέσω φίλων της και του Σειρηνάκη και δεν με βοηθάει κανένας.Ο Σειρηνάκης μάλιστα μου είπε ότι δεν του επιτρέπει να δίνει τα στοιχεία της σε κανέναν...
Τι με συμβουλέυεις ? Να ανοίξω τόπικ εδώ ?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Όχι αλλά έχω προσπαθήσει να τη συναντήσω μέσω φίλων της και του Σειρηνάκη και δεν με βοηθάει κανένας.Ο Σειρηνάκης μάλιστα μου είπε ότι δεν του επιτρέπει να δίνει τα στοιχεία της σε κανέναν...
Τι με συμβουλέυεις ? Να ανοίξω τόπικ εδώ ?
να κανεις αιτηση για αντρικο καστινγκ στον σιρινακη......αμα εισαι και πουτσαρας εχεις ελπιδες
 

Επισκέπτης
Άμα θα δω την κάμερα πιστεύω ότι θα μου πέσει η πούτσα τελείως και θα γίνω ρεζίλι...Άσε που δεν ξέρω αν θα ξαναπαίξει τσόντα η Βούλα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Άμα θα δω την κάμερα πιστεύω ότι θα μου πέσει η πούτσα τελείως και θα γίνω ρεζίλι...
σωπα ρε....πιο ρεζιλης απο τον μαυρο που δεν του σηκωνοταν με την τσουλια αποκλειεται να γινεις......
 

Rygg

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.646
Like
2
Πόντοι
16
1.ναι
2.θα την πεθαινα στη πουτσα.
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
1. Θα κάνατε σχέση ή θα παντρευόσασταν μια πρώην ή ακόμα και εν ενεργεία πορνοστάρ ?

2.Αν η κόρη ή και η αδερφή σας γινόταν πορνοστάρ πως θα αντιδρούσατε ?
Να ρωτησεις τον δασκαλο!!!  :rolleyes:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
1.jpg
 

Επισκέπτης
ο Γκουσγκούνης έχει κόρη...θα του γαμηθεί σε τσόντα ?
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
παιχτες.. το θεμα ειναι περιπλοκο..

εδω δηλαδη η πλειοψηφια που γαμαει κολ γκερλ και πουτανες.. σκεφτητε οτι και αυτες εχουν πατεραδες, μαναδες και οικογενειες, φανταστειτε ομως τι σοκ και τι στεναχωρια να μεγαλωνεις ενα παιδι και λογω δεν ξερω ποιον συνθηκων να παει να γινει πουτανα..

και το χειροτερο, να κανεις γιο και να παει να γινει τραβεστι

οποτε σε καμια περιπτωση...

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
και στο πρωτο ερωτημα..

πρωτα απο ολα, ο ερωτας και το σεξ με μια γυναικα ειναι πρωτα πολλα κατακτηση δικη σου, αρα ο ερωτας ειναι κτητικος..

πως θα γινει δηλαδη ειναι δικη σου η δεν ειναι? Η ξερω γω θα γυρναει το βραδυ σπιτη θα την ρωταας

<πως πηγε αγαπη σημερα στην δουλεια?>

και θα σου απανταει < ε εφαγα καμαι 10αρια πουτσες μωρε , δεν ειχε δουλεια σημερα>  :2funny: :2funny:

οποτε ειμαι καθετος και στης δυο αποψεις  :2on1:
 

Επισκέπτης
παιχτες.. το θεμα ειναι περιπλοκο..

εδω δηλαδη η πλειοψηφια που γαμαει κολ γκερλ και πουτανες.. σκεφτητε οτι και αυτες εχουν πατεραδες, μαναδες και οικογενειες, φανταστειτε ομως τι σοκ και τι στεναχωρια να μεγαλωνεις ενα παιδι και λογω δεν ξερω ποιον συνθηκων να παει να γινει πουτανα..

και το χειροτερο, να κανεις γιο και να παει να γινει τραβεστι

οποτε σε καμια περιπτωση...



Νομίζω όμως ότι τουλάχιστον στις δυτικές κοινωνίες το πορνοσταριλίκι είναι πιο κοινωνικά αποδεκτό από call-girl και μπουρδελοπουτάνες.Οι πορνοστάρ τα βγάζουν όλα στη φόρα,ενώ σχεδόν όλες οι βιζιτούδες και οι πουτάνες κρύβουν τι δουλειά κάνουν.Οπότε υπάρχει μια διαφορά...
Είναι και κοινωνικό ταμπού γιατί αν είσαι άντρας πορνοστάρ όλοι θα είναι λιγότερο αυστηροί μαζί σου σε αντίθεση με τις γυναίκες,ενώ η αντιμετώπιση θα έπρεπε να είναι η ίδια,λόγω ισότητας..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom