Νέα

Ένα καλύτερο BOURDELA.COM! Η γνώμη σου μετράει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να ψηφίζουμε αν μια κριτική μας βοήθησε

  • Ναι

    Ψήφοι: 220 91,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 20 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    240
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Αυτό που θα μπορούσε να γίνει είναι το εξής: να υπάρξει σύνδεση της βαθμολογίας του κάθε μαγαζιού με το που βρίσκεται και όσο πιο ψηλή βαθμολογία έχει ένα μαγαζί, τόσο πιο έντονο να είναι το χρώμα, π.χ. κόκκινο. Να μην κοκκινίζει μόνο το στίγμα, αλλά και ένας κύκλος. Κι όσο πιο μεγάλος είναι ο κύκλος, τόσο θα καταλαβαίνει ο χρήστης ότι έχει υψηλότερη βαθμολογία το μαγαζί. Η γεωγραφική αυτή πληροφορία, θα είναι πάνω στο υπόβαθρο του google maps. Με τον τρόπο αυτό, ο χρήστης θα καταλαβαίνει προς ποια μικρογειτονιά πρέπει να κινηθεί. Οπότε, ανά πάσα στιγμή, live, θα αυξάνεται ή θα μειώνεται μια βαθμολογία, οπότε ο χρήστης του χάρτη θα ξέρει προς τα που θα κινηθεί για να κάνει "κατάθεση"...
 

limari

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
ο απολυτος οδηγος, με ενα chaτ του λύπει  και θα γίνει τελειο
 

pouk58

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
591
Like
181
Πόντοι
6
Γίνεται να υπάρχει auto-correct ούτως ώστε να διορθώνω τα ορθογραφικά λάθη στα post που γράφω?
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Παρατήρησα ότι κάποια μπουρδέλα τα οποία πλέον δεν λειτουργούν (Πχ Προύσσης. Αδάνων) έχουν διαγραφεί από την λίστα με τα μπουρδέλα. Νομίζω ότι θα πρέπει να παραμείνουν στην λίστα, ίσως με μία ένδειξη δίπλα (πχ, κλειστό πλέον). Κάποιος μπορεί να θέλει να δει κριτικές για κοπέλες που έχουν εργαστεί σε αυτούς τους οίκους και που τώρα εργάζονται αλλού, αλλά και για "ιστορικούς" λόγους νομίζω ότι θα πρέπει να παραμείνουν στην λίστα.
Αν έχει ξαναγραφτεί από κάποιον άλλον αυτή η παρατήρηση ζητω συγνώμη, δεν είχα χρόνο να διαβάσω όλο το νήμα.   
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Παρατήρησα ότι κάποια μπουρδέλα τα οποία πλέον δεν λειτουργούν (Πχ Προύσσης. Αδάνων) έχουν διαγραφεί από την λίστα με τα μπουρδέλα. Νομίζω ότι θα πρέπει να παραμείνουν στην λίστα, ίσως με μία ένδειξη δίπλα (πχ, κλειστό πλέον). Κάποιος μπορεί να θέλει να δει κριτικές για κοπέλες που έχουν εργαστεί σε αυτούς τους οίκους και που τώρα εργάζονται αλλού, αλλά και για "ιστορικούς" λόγους νομίζω ότι θα πρέπει να παραμείνουν στην λίστα.
Αν έχει ξαναγραφτεί από κάποιον άλλον αυτή η παρατήρηση ζητω συγνώμη, δεν είχα χρόνο να διαβάσω όλο το νήμα.   

Συμφωνώ απόλυτα!
    :hi:
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Μια Sandra Love και η Μόνικα σερβα έχουν sticky τα θρεντ τους αν και εχουν σταματησει εδω και καιρο
 

AXT

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
38
Like
18
Πόντοι
0
Νομίζω πως η ιστοσελίδα χρειάζεται μια εφαρμογή, την οποία θα μπορούμε να την κατεβάσουμε από εδώ. Μια εφαρμογή όμως που θα μπορούσε να τρέξει σε μία μεγάλη γκάμα κινητών, με την ικανότητα να διαβάζει κριτικές και threads offline, αφού τα είχε κατεβάσει όμως.
 

AXT

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
38
Like
18
Πόντοι
0
Καθώς και μία καθαρή "έκδοση" της ιστοσελίδας, χωρίς τις διαφημίσεις των κοπελιών από δίπλα.
 

Teig

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2019
Μηνύματα
16
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Αλήθεια αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος... έχω γράψει σε αρκετά ποστ για να μπορώ να στείλω pm και πάλι τίποτα. Τι να κάνω; Και βασικά που παω για να στείλω pm;;; Συγνώμη ελ των προτέρων
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.566
Κριτικές
190
Like
48.196
Πόντοι
41.443
Καλησπέρα! Αλήθεια αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος... έχω γράψει σε αρκετά ποστ για να μπορώ να στείλω pm και πάλι τίποτα. Τι να κάνω; Και βασικά που παω για να στείλω pm;;; Συγνώμη ελ των προτέρων


10 εγκεκριμενα ποστ θες για να μπορεις να στειλεις πμ
 

pussymaniac

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
448
Πόντοι
21
πως μπορω να ξεκινησω ενα νεο θεμα?
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
γιατι δεν γινονται καποια νηματα πριβε??

Ειναι καποια θεματα που μονο με συγκεκριμενους χρηστες μπορουν να αναρτηθουν
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.217
Πόντοι
6.056

pussymaniac

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
448
Πόντοι
21
στην κατηγορια που θες ..εδω πχ
www.bourdela.com/forum/index.php?board=2.0]https://www.bourdela.com/forum/index.php?board=2.0[/url]

πανω δεξια εχει 4 κουμπια
Σήμανση ως αναγνωσμένο|Ειδοποίηση|Νέο θέμα|Νέα ψηφοφορία
το ξερω απλα δεν μου εμφανιζεται το νεο θεμα μονο το νεα ψηφοφορια
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.217
Πόντοι
6.056
ευχαριστω πολυ απλα με το ξερω απλα δεν μου εμφανιζεται το νεο θεμα μονο το νεα ψηφοφορια
ουπς..

τοτε μαλλον εχεις λιγα ποστ ..η μπορει απλα να γκλιτσαρει ο browser σου
εμενα πχ με φαιρφοξ δεν μου εμφανιζει τα κουμπια για τα βιντεο
 

Παρης22grr

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2018
Μηνύματα
17
Like
1
Πόντοι
0
κατι πρεπει νομιζω να γινει και με τα banned δηλαδή πχ αν καποιος φαει banned για μια κουβεντα και δεν είναι σοβαρο αυτό που εκανε γιατι να μην μπορει καποια στιγμη μετα από μηνες να επαναφερει το προφιλ του;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom