Νέα

Ένα καλύτερο BOURDELA.COM! Η γνώμη σου μετράει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να ψηφίζουμε αν μια κριτική μας βοήθησε

  • Ναι

    Ψήφοι: 220 91,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 20 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    240
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.819
Πόντοι
36.618

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.819
Πόντοι
36.618
Δημιουργείται πρόβλημα γιατί αν εγώ γράψω ένα σχόλιο ή κάνω μια ερώτηση σε μια παλιά κριτική ενός μέλους , εκείνος δεν θα το δει ποτέ

Ναι εχει συμβει και σε εμενα....Το βλεπω μετα απο αρκετο καιρο...Χανει ετσι την αξια το σχολιο δεν δινεται απαντηση εκαιρως...
 

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Δεν φτιαχνεται ενα dark theme, κατι που να μην χτυπαει στο ματι, να το ανοιγουμε και ωρα δουλειας?
Αυτο το κοκκινο κανει μπαμ απο χιλια μετρα, μας βλεπει η καθε κυρατσα
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.559
Κριτικές
190
Like
48.144
Πόντοι
41.443
Δεν φτιαχνεται ενα dark theme, κατι που να μην χτυπαει στο ματι, να το ανοιγουμε και ωρα δουλειας?
Αυτο το κοκκινο κανει μπαμ απο χιλια μετρα, μας βλεπει η καθε κυρατσα

υπαρχει ηδη. πας εκει που λεει <<ΕΜΦΑΝΙΣΗ>> πατα κι αλλαξε το
 

didentifier

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2017
Μηνύματα
144
Like
22
Πόντοι
1
Προτείνω να εκμοντερνηστεί λίγο και να γίνει λίγο πιο responsive για κινητά, επίσης δυνατότητα αλλαγής ονόματος
 

john_tsi4

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2016
Μηνύματα
158
Like
47
Πόντοι
1
εγω θα ελεγα να μπει κ ενα τσατ με καμερες και μικροφωνα..ισως να ζηταω πολλα...αλλα θεωρω θα ηταν super!!
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Να ρωτήσω κάτι τώρα εγώ....;

Όλα αυτά τα θέματα που συντηρούν κάποια λίγα άτομα με links για αρχεία (βιντεο κυρίως) ανεβασμένα σε filesharing sites οφελουν σε κάτι το forum?
Αν δεν είναι διαχειριστές πίσω από τα nicknames που μοιράζονται καθημερινά όλα αυτά τα βίντεο, τότε γιατί τα ανέχεται η διαχείριση;

ΌΛΑ αυτά τα βίντεο υπάρχουν στο νετ (torrents, tubes, κτλ, κτλ κτλ...) free of charge.

Για όποιον δεν γνωρίζει τι ακριβώς παίζει με αυτά τα ανεβασμένα αρχεία, θα προσπαθήσω να εξηγήσω πολύ σύντομα:

Κάνω συνδρομή σε ένα από αυτά τα file-sharing sites και γίνομαι affiliate. Affiliate σημαίνει ότι ανεβάζω αρχεία στο site αυτό και πληρώνομαι με (1) ποσοστά από τα πρόβατα που θα καταφέρω να μαζέψω στο μαντρί και θα κάνουν εγγραφή με συνδρομή (επί πληρωμή δηλαδή) για να μπορέσουν να κατεβάσουν τα αρχεία με φουλ ταχύτητα διαφορετικά θα πρέπει να περιμένουν να κατέβει με ταχύτητα της τάξης των 50kb/s (δηλαδή καληνύχτα) ή αν είναι από ένα μέγεθος και πάνω το αρχείο η εγγραφή είναι η μόνη επιλογή, ή (2) αν ο άλλος δεν κάνει εγγραφή βγάζω κάτι ψιλά από τις διαφημίσεις που υποτίθεται θα του παίζουν στην σελίδα όταν την ανοίξει.

Να ρωτήσω ξανά, γιατί η διαχείριση ανέχεται κάποιοι να χρησιμοποιούν της επισκεψιμότητα του bourdela για να κονομάνε; Και κονομάνε κυρίως από άτομα που  δυστυχώς δεν γνωρίζουν και πολλά πράγματα από νετ. Γιατί κάποιος που γνωρίζει, τις μπαρούφες που ανεβάζουν αυτά τα άτομα, τις βρίσκουν αλλού και 1000 φορες καλύτερα πράγματα χωρίς να πληρώσουν cent.

Μερικά από τα θέμα αυτά είναι:

Extreme XXX full movies and clips download (gay, bi, scat, piss, bbw, grannies, s/m,femdom etc)
Video with Lesbian (Only)
All Webcams Girls Here (Only Beautiful Premium Models)
Catfights,sexfights,ultimate surrender,nude fight club etc ΧΧΧ
Big tits
Group sex collection
BDSM thread
Interracial sex
Hairy Beautiful Pussy Full Movies (Update)
Softcore video
Spanking-Όταν η κυρία θέλει την τιμωρία της
Penthouse video
Foot fetish
czech streets!!!

Όλα τα παραπανω ήταν στα νέα θέματα όταν το άνοιξα πριν λίγο. Δηλαδή τα μισά νέα θέματα που είδα όταν άνοιξα πριν λίγο ήταν αυτά τα σκουπίδια.

ΑΝ ειναι η διαχείριση πίσω απο αυτό, με γειά σας με χαρά σας (το εννοώ). Να κάνει ότι μπορεί για να μένει κάτι για τον κόπο.
Απλα ελπίζω να μην είναι άσχετοι που κονομάνε καταχραζόμενοι το βήμα που τους δινεται.

*Οποιος δεν γνωρίζει που θα βρει βιντεάκια για οποιοδήποτε γούστο αν μου στείλει pm να τον κατεθύνο σε πηγες me free υλικό, χωρίς καμία συνδρομή και κανένα περιορισμό.
*Θα αρχίσω να ανεβάζω και γω affiliate μου φαίνεται. Μια χαρά μπίζνα....

 

Danae

Call-Girl
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
64
Θα εξυπιρετουσε αν ειχε οδηγιες για τα νεα μελη..πχοτι πρεπειν γινουν 5 ποστ για να απαντησεις σε μνμτα
 

Nabu

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2018
Μηνύματα
19
Like
43
Πόντοι
0
Ενδεχομένως να έχω καταλάβει εγώ κάτι λάθος, αλλά το θέτω. Παρατηρώ ότι όταν κάποια κοπέλα εργάζεται σε περισσότερα από ένα στούντιο, οι κριτικές για αυτή φαίνονται μόνο στο στούντιο που έγινε η επίσκεψη. Έτσι όταν αναζητώ με κριτήριο το στούντιο, ενδεχομένως να υπάρχουν κριτικές για τις ίδιες κοπέλες σε άλλο στούντιο. Θα ήταν χρήσιμο να μπορούν να συνδεθούν όλα αυτά.
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Στις κριτικές ,να υπάρχει το πεδίο "Θα ξανασυναντούσες την  κοπέλα;" και στις κριτικές των μπορδέλων, στούντιο κλπ και όχι μόνο στα cg
 

giannis_evo

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
262
Πόντοι
0
καντε το site mobile friendly για να μας συνοδευει στις τραρκες μας
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
live chat with voice-cam and games.Και εγω admin για να βοηθησω την κατασταση αφιλοκερδος σαν ηλεκτρονικος του Ε.Μ.Π που ειμαι.
 

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Απορία: που στέλνουμε μήνυμα στους admins για να προσθέσουν μια καινούργια κοπέλα/μπουρδέλο/στούντιο/οτιδήποτε νέο υπάρχει στην σχετική ενότητα;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.570
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
Καλησπέρα. Στείλε μου pm.
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.618
Πόντοι
731
ναι ! καλη ιδεα μια εφαρμογη για τα κινητα του σαιτ να βολευει και στα smartphone
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom