Νέα

Εμπειρίες με cross...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis254
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nickgreekgr

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
1
Επειδή βλέπω ότι δεν τραβάει ο τίτλος λέω να βάλω την ιστορία μου μπας και τσουλησει το πράγμα.Σποηλερ αλερτ η ιστορία είναι μεγάλη.Προπερσι η πρώτη φορά σε σπίτι κατόπιν συνεννόησης από το Okcupid(τώρα έχουν αλλάξει όροι και τα σχετικά και έχει γίνει πριξαρχιδικα αυστηρό).
Η Ντίνα ψηλή ωραίο κοντό πουτανε κόκκινο μαλλί-περουκα με ξανθιές ανταβιες,μαύρο καλσόν με δαντέλα και μαύρο σουτιέν, σκέφτηκα θα φάω καλά.Παω τουαλέτα κάνω ένα ντουζακι και πηγαίνω σαλόνι μένωντας μονο με βρακί (τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται)Πινουμε ένα ποτάκι στο σαλόνι ανταλλάζουμε ιδέες και απόψεις πάνω σε άσχετα θέματα για να σπάσει ο πάγος και πάνω στα μισά της κουβέντας έρχεται δίπλα μου,μου βγάζει το βρακί κι αρχίζει μια πίπα σαν να είναι πορνοστάρ.Το κεφάλι να ανεβοκατεβαίνει με αρκετά στιγμιότυπα να σταματάει σε τρελό ρουφηγμα του κεφαλιου και μη μπορώντας να αντέξω άλλο της λέω πάμε κρεβάτι γιατί θα χύσω στο στόμα σου έτσι που με ρουφας,απατωντας μου τέτοια ψωλή δεν μπορώ να τη χορτάσω θέλω κι άλλη πίπα
.Με κρατάει από το καβλι και πάμε κρεβάτι, στήνεται στα 4 με πεντακάθαρο το κωλος της ,τον φιλάω ξανά και ξανά και από τη Καβλα τη τρελαινω στα γλωσσοφιλα(είχε βάλει οδοντόπαστα και δεν σιχαθηκα να φιλάω κώλο σαν να ήταν στόμα).Στα του έργου τώρα στη στάση 69 να της φιλάω το κώλαρο που έβαλε στο στόμα μου και εκείνη να μου ρουφάει το καβλι μου κανωντας εναλλάξ ντηπθροουτ με λύσσα σαν να είναι το στόμα της Μουνι που ρουφάει και μετά από ένα πεντάλεπτο μη μπορώντας πάλι άλλο της λέω έλα να σου βάλω αλοιφή γτ δε κρατιεμαι τυρανιεμαι.Βαζει λίγο τα γέλια λέγοντας μου το βλέπω έτοιμο είσαι να με τσακισεις βρε άτιμο.Αρχίζω σιγά σιγά να μπαίνω μέσα της βαζωντας πάνω στο καβλι μου και στο κώλο της αλοιφή και μπαινω σιγά σιγά ολόκληρος χωρίς νά τη ξεθεωσω στο πόνο,σιγά σιγά και μετά εναλλάξ γρήγορα τη παίρνω στα 4 νιώθοντας ότι πηδάω παρθένα.Εκεινη να βογγαει και να σταματάμε με πολύ μικρά διαλείμματα λέγοντας μου με έχεις τσακίσει βρε ατιμο κάτσε λιγο.Μη σας τα πολυλογω τη πήρα στα 4,reverse cowgirl , ιεραποστολικό και πάλι στα 4 για τελείωμα πετώντας τα σκάγια στη μέση και στο κώλο.
Η όλη διάρκεια κράτησε πολύ παίρνω από 40 λεπτά+συν τα προκαταρκτικά και η πρώτη εμπειρία με τη κροσσαρα μου δεν ξεχνιέται με τίποτα.Πανε δύο χρόνια από τότε και συχνά πυκνά βρισκόμαστε και θάβω τον Κλεομένη μου με απόλυτη ευχαρίστηση μέσα στη κωλαρα τής.
Η αμαρτία μου είναι ότι έχω πάει με πολλές γυναίκες στη ζωή μου(αν βάλουμε τις αναρίθμητες φορές που έχω επισκεφτεί τα ντέλα αλλιώς είναι απλά αρκετές προς πολλές)και την ίδια απόλυτη ευχαρίστηση με τη κροςς την βίωσα μόλις 4 φορές,3 με την ίδια παντρεμένη το 19 και όλες Ιούλιο μήνα με τον άντρα της να ευχαροστοεται θέαμα και άλλη μία με πόρνη σε στούντιο το 2017.
Εδώ είμαιμε τη Κροσσ Ντίνα(πάντα με κράνος πάμε στη μάχη το λέω για την ακαποτη που εβγαλα στη φωτό)
Συμπέρασμα: δοκιμάστε με κροσσ και θα δείτε ότι δε θα χάσετε μιλάμε για μοναδική εμπειρία.
Συμφωνώ. Σαν cross τραβελια δεν έχει. Όποιος δεν έχει δοκιμάσει χάνει.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.337
Like
2.898
Πόντοι
456
Τα κροσακια είναι ωραία αλλά να είναι αδύνατα. Μόνο έτσι για μένα, όπως είναι η Τζένη από κυψέλη ας πούμε.
 

kinkysylfio

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
791
Like
730
Πόντοι
86
Συμφωνώ με φίλο ότι οι εμπειρίες.με.κρος είναι μοναδικές! Για μένα ήταν από τις μεγαλύτερες καύλες! Ειδικά με μία από Συγγρού (δεν θυμάμαι όνομα μετά από χρονια).
Είχε.ένα τεράστιο καυλί ατην κυριολεξία! Το αλληλοτσιμπούκωμα ήταν ονειρικό!
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
698
Like
1.181
Πόντοι
206
Συμφωνώ με φίλο ότι οι εμπειρίες.με.κρος είναι μοναδικές! Για μένα ήταν από τις μεγαλύτερες καύλες! Ειδικά με μία από Συγγρού (δεν θυμάμαι όνομα μετά από χρονια).
Είχε.ένα τεράστιο καυλί ατην κυριολεξία! Το αλληλοτσιμπούκωμα ήταν ονειρικό!

Ναι !!!!!

Οι Κρος είναι κορυφή !!!!

Λογικά θα λες για την Νικόλ με τσιμπουκοχειλαρες !!!!

Αυτή που μένει πάνω από το κινέζικο εστιατόριο επί της Συγγρού!!!!
 

kinkysylfio

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
791
Like
730
Πόντοι
86
Ναι !!!!!

Οι Κρος είναι κορυφή !!!!

Λογικά θα λες για την Νικόλ με τσιμπουκοχειλαρες !!!!

Αυτή που μένει πάνω από το κινέζικο εστιατόριο επί της Συγγρού!!!!
Όχι φίλε, δεν έχω πάει με Νικόλ. Ήθελα όπως την είδα έτσι με το καυλί έξω, αλλά δεν την προλαβα. Έχεις εμπειρία?
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
330
Κριτικές
4
Like
346
Πόντοι
21
Αρχές Σεπτέμβρη φέτος είχα καύλες και κατέβασα grindr να δω τι παίζει.
Βλέπω ένα Σλιμ κροςς και ξεκινάω κουβέντα.
Αμερικανα τουρίστρια με νοικιαζομενο αιρβνβ Ψυρή .
Γρήγορη συνεννόηση και πήγα στο δωμάτιο της.
Τα είχε όλα έτοιμα μια κατευθείαν στο ψητό.
Πέρασα πολύ καλά, είχε φάση. Και πολύ καυλα. Ναι σε όλα εννοείτε έλεγε. Και γενικά ήταν και χαλαρό τυπακι.
Έχω μιλήσει με Ελληνίδες κροςς που είναι για μπουκέτα. Μη αυτό μην μου τον κοιτάς είμαι γυναίκα και άλλα τέτοια ότι να ναι.
Γενικά αν βρείτε ποτέ ξανά χαλαρό κροσσακι πηγαίνετε καλά θα περάσετε. Αν είναι στη τσιτα , μακριά
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
ποια τσιτα ρε μουτρο μ τ μπαμπιδες !!!!!ουτε φωτο δεν στελνουν και θελουν και ραντεβου στ τιφλα μ φωτησμο σπήλιας
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
698
Like
1.181
Πόντοι
206

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
330
Κριτικές
4
Like
346
Πόντοι
21
ποια τσιτα ρε μουτρο μ τ μπαμπιδες !!!!!ουτε φωτο δεν στελνουν και θελουν και ραντεβου στ τιφλα μ φωτησμο σπήλιας
Αυτό ακριβως. Και έχουν και υφακι θεογκομενας. Άραξε τρελέ μια περούκα έβαλες και ένα στρινγκ
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
281
Like
285
Πόντοι
21
Ενω με μενα κανενας δεν εχει τα κοτσια να με γνωρηση απο κοντα ουτε καν απο περιεργια...
Τρια χρονια ειμαι εδω μεσα της περησοτερες φορες πεφτω σε ΑΝΩΡΗΜΑ ΑΓΓΟΡΑΚΙΑ που απλα κρηβονται πισω απο το πληκτρωλογιο τους...
Παλι καλα που τα καλα γυνονται εξω στην πραγματικη ζωη.
Δεν λεω οτι δεν εχετε δηκιο ορησμενη απο εσας οσον αναφορα τοις συμπερηφορες απο καποιες Κρος αλλα μην το ξεφτηληζουμε κιολας γιατι ειναι δικαιωμα τους να μην θελουν ορησμενα πραγματα πανω στο σεξ!!
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.458
Like
4.390
Πόντοι
456
Ενω με μενα κανενας δεν εχει τα κοτσια να με γνωρηση απο κοντα ουτε καν απο περιεργια...
Τρια χρονια ειμαι εδω μεσα της περησοτερες φορες πεφτω σε ΑΝΩΡΗΜΑ ΑΓΓΟΡΑΚΙΑ που απλα κρηβονται πισω απο το πληκτρωλογιο τους...
Παλι καλα που τα καλα γυνονται εξω στην πραγματικη ζωη.
Δεν λεω οτι δεν εχετε δηκιο ορησμενη απο εσας οσον αναφορα τοις συμπερηφορες απο καποιες Κρος αλλα μην το ξεφτηληζουμε κιολας γιατι ειναι δικαιωμα τους να μην θελουν ορησμενα πραγματα πανω στο σεξ!!
γεια σου χαρουλα
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
330
Κριτικές
4
Like
346
Πόντοι
21
Το κακο με πολλές τρανς και κροςς είναι ότι είναι εγωιστριες. Θέλουν να κάνουν μόνο ότι γουστάρουν αυτές και αν θες εσύ κάτι πχ να τους τον παίξεις σπάζονται.
Εκτός αυτού είναι τέρμα sub κάτι που το θεωρώ τέρμα pathetic και βαρετό.
Γενικά "κορίτσια" πηγαίνουμε με μεταλλαγμένα κορίτσια γτ γουστάρουμε το όλο θέαμα (καυλι δηλαδή) αλλιώς θα γαμαγαμε μόνο γυναίκες
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
281
Like
285
Πόντοι
21
Το κακο με πολλές τρανς και κροςς είναι ότι είναι εγωιστριες. Θέλουν να κάνουν μόνο ότι γουστάρουν αυτές και αν θες εσύ κάτι πχ να τους τον παίξεις σπάζονται.
Εκτός αυτού είναι τέρμα sub κάτι που το θεωρώ τέρμα pathetic και βαρετό.
Γενικά "κορίτσια" πηγαίνουμε με μεταλλαγμένα κορίτσια γτ γουστάρουμε το όλο θέαμα (καυλι δηλαδή) αλλιώς θα γαμαγαμε μόνο γυναίκες
Εχετε και εσυς τα δικια σας αλλα οταν λεμε μονο ΠΑΘΗΤΗΚΕΣ το εννοουμε γιατι διαφορετηκα δεν ευχαρηστιωμαστε σαν ΓΥΝΑΙΚΕΣ που ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ δηλ εγω χωρις παρεξηγηση αηδιαζω να μου περνη πιπα αντρας αλλα και να μου των παιζει οπως και εγω να του γληφω πατουσες,κωλο κτλ.
Αυτα...
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
330
Κριτικές
4
Like
346
Πόντοι
21
Εχετε και εσυς τα δικια σας αλλα οταν λεμε μονο ΠΑΘΗΤΗΚΕΣ το εννοουμε γιατι διαφορετηκα δεν ευχαρηστιωμαστε σαν ΓΥΝΑΙΚΕΣ που ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ δηλ εγω χωρις παρεξηγηση αηδιαζω να μου περνη πιπα αντρας αλλα και να μου των παιζει οπως και εγω να του γληφω πατουσες,κωλο κτλ.
Αυτα...
Ε ναι για αυτό δεν τα βρίσκουμε. Δηλαδή τις γκόμενες γιατί τις γλείφουμε? Έτσι θέλουμε να κάνουμε και με τις κροςς/τρανς.
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
535
Κριτικές
3
Like
766
Πόντοι
86
Εχετε και εσυς τα δικια σας αλλα οταν λεμε μονο ΠΑΘΗΤΗΚΕΣ το εννοουμε γιατι διαφορετηκα δεν ευχαρηστιωμαστε σαν ΓΥΝΑΙΚΕΣ που ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ δηλ εγω χωρις παρεξηγηση αηδιαζω να μου περνη πιπα αντρας αλλα και να μου των παιζει οπως και εγω να του γληφω πατουσες,κωλο κτλ.
Αυτα...
Ακριβώς για αυτό δεν παμε με εσάς αλλά με αυτές που τους αρέσει
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
281
Like
285
Πόντοι
21
Ε ναι για αυτό δεν τα βρίσκουμε. Δηλαδή τις γκόμενες γιατί τις γλείφουμε? Έτσι θέλουμε να κάνουμε και με τις κροςς/τρανς.
Καλα ρε μεγαλε τι δεν καταλαβαινεις;
Ειναι το ιδιο να κανεις γλυφωμουνι και το ιδιο να περνεις πιπα!
Το ενα ειναι νορμαλ στο ματι(γλυφωμουνι) ενω το αλλο εμενα δεν μου κολαη!!!
Δεν μηλαω για την περηπτωση οταν ενα ζευγαρη ειναι γκει!
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
330
Κριτικές
4
Like
346
Πόντοι
21
Καλα ρε μεγαλε τι δεν καταλαβαινεις;
Ειναι το ιδιο να κανεις γλυφωμουνι και το ιδιο να περνεις πιπα!
Το ενα ειναι νορμαλ στο ματι(γλυφωμουνι) ενω το αλλο εμενα δεν μου κολαη!!!
Δεν μηλαω για την περηπτωση οταν ενα ζευγαρη ειναι γκει!
Τυπε σόρρυ αν σου χαλάω τη φαντασία με κροςς πάμε δηλαδή Άντρες. Άρα πάμε με επίγνωση το τι θέλουμε. Αν δεν θέλαμε να έχει καυλι η γκόμενα θα πηγαίναμε με γυναίκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom