Νέα

Εμπειρίες με cross...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis254
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cross_eua

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2022
Μηνύματα
8
Like
62
Πόντοι
0
από κάποια άλλη εφαρμογή ίσως ίδιο όνομα ίδια φώτο. κοίτα στο προφίλ μ
 

Συνημμένα

  • ookkk.jpg
    ookkk.jpg
    156,4 KB · Εμφανίσεις: 310

cross_eua

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2022
Μηνύματα
8
Like
62
Πόντοι
0
πότε θα τελειώσει αυτή η επίβλεψη των μηνυμάτων που έχω;
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2022
Μηνύματα
6
Like
30
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • 20220110-131733.jpg
    20220110-131733.jpg
    76,9 KB · Εμφανίσεις: 320

CORINA_CROSS

Cross
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Like
181
Πόντοι
0
Είμαι πολύ καυλιάρα cross, μόνο παθητική, εντυπωσιακή με ωραίο σώμα και κωλάρα!! Τρελαίνομαι για πούτσα! Κάνω υπέροχη πίπα! Μου αρέσει το μπούκωμα με πούτσα, χαστουκάκια... Και γαμιέμαι σαν πόρνη... Είμαι εχέμυθη, καθαρή, υγιής! Ψάχνω για αληθινό άντρα να έρχεται να με ξεφτιλίζει στον πούτσο σαν πόρνη! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ!!
viber 6944 24 24 12⭐ Κυψέλη
 

Συνημμένα

  • ass5.jpg
    ass5.jpg
    127,7 KB · Εμφανίσεις: 290

paneakas

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2017
Μηνύματα
8
Like
24
Πόντοι
0
Είμαι πολύ καυλιάρα cross, μόνο παθητική, εντυπωσιακή με ωραίο σώμα και κωλάρα!! Τρελαίνομαι για πούτσα! Κάνω υπέροχη πίπα! Μου αρέσει το μπούκωμα με πούτσα, χαστουκάκια... Και γαμιέμαι σαν πόρνη... Είμαι εχέμυθη, καθαρή, υγιής! Ψάχνω για αληθινό άντρα να έρχεται να με ξεφτιλίζει στον πούτσο σαν πόρνη! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ!!
viber 6944 24 24 12⭐ Κυψέλη
Είσαι καυλα!!!
 

DomGuyM

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2018
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Είμαι 22, έχω φαντασιωθει πολλές φορές να πάω με Κρος αλλά διστάζω αρκετά. Κάποια σύμβουλοι από έμπειρους εδώ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: titanm

titanm

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
34
Like
42
Πόντοι
0
Είμαι 22, έχω φαντασιωθει πολλές φορές να πάω με Κρος αλλά διστάζω αρκετά. Κάποια σύμβουλοι από έμπειρους εδώ?
Αν σε καβλωνει πολύ να το κάνεις εγώ το σκεφτόμουν πολύ τελικά το έκανα και δεν το μετάνιωσα. Έκτοτε έχω πάει με αρκετές. Για το δικό μού γούστο όμως πρέπει να το υποστηρίζει καλά... να είναι σχεδόν κορίτσι άσχετα με το τί έχει ανάμεσα στα πόδια. Με αρρενωπα άτομα πού απλά μεταμφιέζονται προσωπικά δεν μού βγαίνει!
 

DomGuyM

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2018
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Αν σε καβλωνει πολύ να το κάνεις εγώ το σκεφτόμουν πολύ τελικά το έκανα και δεν το μετάνιωσα. Έκτοτε έχω πάει με αρκετές. Για το δικό μού γούστο όμως πρέπει να το υποστηρίζει καλά... να είναι σχεδόν κορίτσι άσχετα με το τί έχει ανάμεσα στα πόδια. Με αρρενωπα άτομα πού απλά μεταμφιέζονται προσωπικά δεν μού βγαίνει!
Αυτό ψάχνω και εγώ μια θηλυκια Κρος. Κάποια πρόταση που να ψάξω? Από τις φώτο που έχουν ανέβει σε αυτό το thread βλέπω ωραίες Κρος αλλά δεν ξέρω πως να έρθω σε επαφή
 

titanm

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
34
Like
42
Πόντοι
0
Αυτό ψάχνω και εγώ μια θηλυκια Κρος. Κάποια πρόταση που να ψάξω? Από τις φώτο που έχουν ανέβει σε αυτό το thread βλέπω ωραίες Κρος αλλά δεν ξέρω πως να έρθω σε επαφή
Η πρώτη ερώτηση είναι άν θέλεις κάτι πού να πληρώνεται.... αν είσαι οκ πιστεύω ότι υπάρχουν επιλογές στο kanesex και στα social γενικά. Αν θέλεις απλά να γουστάρετε.... τότε δύσκολο. Αν σού αρέσουν κάποιες από εδώ όπως λές στείλε τους μήνυμα!
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
742
Like
562
Πόντοι
86
Έτος 2003 περίπου μέχρι τότε γαμουσα μόνο γυναίκες αλλά λάτρευα το κωλαράκι, από όλες τις παρτενέρ μου ζητούσα κολο μερικές έδιναν και μια ήταν και παρθενα, για κρος και τρανς τότε δεν σκέφτηκα ποτέ να πάω ,κάτι με τραβούσε πίσω, καλοκαίρι του 2003 μόλις είχα φύγει από γκόμενά που με είχε καβλωσει τρομερά αλλά είπε είχε περίοδο δεν έδινε κωλαράκι και κάπου ξενέρωσα, ήθελα απεγνωσμένα να γαμησω κωλαράκι, ετοιμαζόμουν να πάω σε μια άλλη γκόμενά καθοδον σταματάω σε περίπτερο να αγοράσω τσιγάρα, εκεί βλέπω μια πανέμορφη γυναίκα, ντυμένη πολύ σεξυ ήταν ξημερώματα 3-4 το πρωί, μου χαμογέλασε της χαμογέλασα βγήκε έξω από το περίπτερο και μπήκε στο αυτοκίνητο της, περίμενε εκεί, βγαίνω πάω προς το δικό μου και μου λέει: έχω καβλες γουστάρεις? Η φωνή λίγο βραχνή δεν υποψιαστικα τίποτα, έμεινα λίγο σκεπτικός δεν είμαι κούκλος αλλά ούτε άσχημος, όμως της λέω: μαζί σου και στην κόλαση, γελάει μου λέει έλα μέσα, με πάει σε ένα πάρκινγκ, στην Κύπρο καλοκαίρι γαμαμε τουριστική περιοχή σχεδόν όπου βρούμε χάχα, με το που σταμάτα δίνουμε γλωσσοφιλο, τέλειο υπέροχο, δίνω γλωσσοφιλο με την ώρα, μου πιάνει τον πουτσο τον βγάζει έξω μου λέει: χοντρός και μεγάλος? Τον βάζει στόμα ρουφάει καλύτερη πιπα δεν μου έχουν ξανά κάνει γλώσσα στο πουτσοκεφαλο όλο μέσα και πάλι έξω, τρελάθηκα ήθελα να γαμησω, της βάζω χέρι βρίσκω την τρύπα βάζω δάκτυλα ένα στην αρχή δύο και μετά τρία, υπέροχα,κοντεύω να χυσω της ζητάω να την γαμησω, κάνουμε την μαξιλαρα πίσω έρχεται από πάνω και κάθεται κατευθείαν στην πουτσα, υπεροχα, όμως αισθάνθηκα στην κοιλιά να με ακουμπάει καβλι αντί μουνι δεν έδωσα σημασία από την καβλα, έρχεται η ώρα χυσιματος της το λέω σηκώνεται τον βάζει στο στόμα και αδειάζω μέσα τα ρούφηξε, πήραμε τις ανάσες μας την ρώτησα και μου είπε ότι είναι κρος και προσπαθεί να γίνει τραβεστί, μιλήσαμε αρκετά, κάναμε ακόμη δύο τρία γαμησια και μετά χαθήκαμε, εκ τότε απολαμβάνω το γαμηση με κρος,δυστυχώς στην Κύπρο είναι πολύ μπλα μπλα και στα ραντεβού δεν έρχονται, όμως έχω γαμησει καμία 10 αρια από τότε, και μερικές που έρχονται στο νησί διακοπές, τα κρος έχουν τα καλύτερα γαμησια, έχω προτίμηση στα ατριχα κρος και αυτές που ξέρουν να γαμιουνται υπεροχα
 
OP
OP
makis254

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
7
Like
436
Πόντοι
301
Έτος 2003 περίπου μέχρι τότε γαμουσα μόνο γυναίκες αλλά λάτρευα το κωλαράκι, από όλες τις παρτενέρ μου ζητούσα κολο μερικές έδιναν και μια ήταν και παρθενα, για κρος και τρανς τότε δεν σκέφτηκα ποτέ να πάω ,κάτι με τραβούσε πίσω, καλοκαίρι του 2003 μόλις είχα φύγει από γκόμενά που με είχε καβλωσει τρομερά αλλά είπε είχε περίοδο δεν έδινε κωλαράκι και κάπου ξενέρωσα, ήθελα απεγνωσμένα να γαμησω κωλαράκι, ετοιμαζόμουν να πάω σε μια άλλη γκόμενά καθοδον σταματάω σε περίπτερο να αγοράσω τσιγάρα, εκεί βλέπω μια πανέμορφη γυναίκα, ντυμένη πολύ σεξυ ήταν ξημερώματα 3-4 το πρωί, μου χαμογέλασε της χαμογέλασα βγήκε έξω από το περίπτερο και μπήκε στο αυτοκίνητο της, περίμενε εκεί, βγαίνω πάω προς το δικό μου και μου λέει: έχω καβλες γουστάρεις? Η φωνή λίγο βραχνή δεν υποψιαστικα τίποτα, έμεινα λίγο σκεπτικός δεν είμαι κούκλος αλλά ούτε άσχημος, όμως της λέω: μαζί σου και στην κόλαση, γελάει μου λέει έλα μέσα, με πάει σε ένα πάρκινγκ, στην Κύπρο καλοκαίρι γαμαμε τουριστική περιοχή σχεδόν όπου βρούμε χάχα, με το που σταμάτα δίνουμε γλωσσοφιλο, τέλειο υπέροχο, δίνω γλωσσοφιλο με την ώρα, μου πιάνει τον πουτσο τον βγάζει έξω μου λέει: χοντρός και μεγάλος? Τον βάζει στόμα ρουφάει καλύτερη πιπα δεν μου έχουν ξανά κάνει γλώσσα στο πουτσοκεφαλο όλο μέσα και πάλι έξω, τρελάθηκα ήθελα να γαμησω, της βάζω χέρι βρίσκω την τρύπα βάζω δάκτυλα ένα στην αρχή δύο και μετά τρία, υπέροχα,κοντεύω να χυσω της ζητάω να την γαμησω, κάνουμε την μαξιλαρα πίσω έρχεται από πάνω και κάθεται κατευθείαν στην πουτσα, υπεροχα, όμως αισθάνθηκα στην κοιλιά να με ακουμπάει καβλι αντί μουνι δεν έδωσα σημασία από την καβλα, έρχεται η ώρα χυσιματος της το λέω σηκώνεται τον βάζει στο στόμα και αδειάζω μέσα τα ρούφηξε, πήραμε τις ανάσες μας την ρώτησα και μου είπε ότι είναι κρος και προσπαθεί να γίνει τραβεστί, μιλήσαμε αρκετά, κάναμε ακόμη δύο τρία γαμησια και μετά χαθήκαμε, εκ τότε απολαμβάνω το γαμηση με κρος,δυστυχώς στην Κύπρο είναι πολύ μπλα μπλα και στα ραντεβού δεν έρχονται, όμως έχω γαμησει καμία 10 αρια από τότε, και μερικές που έρχονται στο νησί διακοπές, τα κρος έχουν τα καλύτερα γαμησια, έχω προτίμηση στα ατριχα κρος και αυτές που ξέρουν να γαμιουνται υπεροχα
Συγχαρητήρια απ τον νηματοθετη!Τύπους με περιγραφές σαν τις δικές σου χριαζεται για να τραβήξει το νήμα...Υπάρχει πολύς κόσμος όμως με ταμπού ,που το παίζει διθεν απελευθερωμένος ...Είμαι σίγουρος όμως ότι το νήμα σιγά σιγά θα τραβήξει !...
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
742
Like
562
Πόντοι
86
Συγχαρητήρια απ τον νηματοθετη!Τύπους με περιγραφές σαν τις δικές σου χριαζεται για να τραβήξει το νήμα...Υπάρχει πολύς κόσμος όμως με ταμπού ,που το παίζει διθεν απελευθερωμένος ...Είμαι σίγουρος όμως ότι το νήμα σιγά σιγά θα τραβήξει !...
Ελπίζω γιατί είναι καλή περίπτωση το νήμα
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
742
Like
562
Πόντοι
86
Λίγο πριν τον κορονοιο ήρθα Αθήνα, είχα κανονίσει από πριν να βρεθώ με κάποιο κρος στην Αθήνα αλλά φτάνοντας μου έστειλε φώτο και είχε πολύ τρίχα, ξενέρωσα, ρώτησα γιατί και μου είπε ότι στις προηγούμενες φώτο ήταν παλιές και είναι παντρεμένη και δεν ξυριζετε πλέον, αν ξενερώσω ότι και να κάνει μετά δεν πρόκειται να γίνει κάτι, πήγα στο ξενοδοχείο ξεκουραστικα και μετά άρχισα το ψάξιμο στα διάφορα σαιτ, είχε πολλά βίζιτα, βίζιτα δεν γουστάρω, μου αρέσει να γουστάρουμε και οι δύο, αλλά αν έχω πολλές καβλες και ξεμείνω μπορεί να πάω σε βίζιτα αν και μου αρέσει το ψωνισμα από τον δρόμο, αφού δεν βρήκα κάτι ιδιαίτερο αποφάσισα να πάρω ταξί και να ζητήσω αφού είμαι άγνωστος εκεί να με πάει σε μέρος που μπορώ να βρω τραβεστί, ο ταξιτζής ένα νεαρό γλυκό αγόρι μου ζήτησε να κάτσω μπροστά στο άκουσμα που θέλω να πάω και χαμογέλασε, μου είπε για την επικυνδηνοτητα της περιοχής και ειδικά όταν είσαι μόνος, πιάσαμε κουβέντα, μαζευε πελάτες τους πήγαινε εκεί που ήθελαν αλλά εγώ εκεί, στο τέλος σταμάτησε έξω από μια πολυκατοικία και μου λέει: περίμενε εδώ και μόλις είμαι έτοιμος θα έρθω κάτω, περίμενα εκεί έξω από την πόρτα της πολυκατοικίας για περίπου μισή με μια ώρα, κάποια στιγμή ήθελα να φύγω δεν ήξερα και τι γινόταν ,ξαφνικά από το θυρωτηλεφωνω ακουω: έλα στον τάδε όροφο τάδε διαμέρισμα, πήγα ανέβηκα και είδα μια γκομεναρα, σεξυ κάτι πόδια υπέροχα, στην γυναίκα μου αρέσει να φοράει κοντές φούστες και να βλέπω τα πόδια της, ήταν ο ταξιτζής μου, ήταν γκομεναρα, μπήκα μέσα αρχίσαμε τα γλωσσοφιλα, φιλιομασταν πέσαμε στον καναπέ μου έβγαλε το παντελόνι και λέει: σιγά που θα άφηνα τέτοια πουτσα να την πάρει άλλη, άρχισε πιπα ρουφαγε όμορφα, την έβαλα 69 έπαιζα με το κωλαράκι της, δουλεμένο αλλά όμορφο, γλυκό, μύριζε υπέροχα, της ζήτησα μόλις είναι έτοιμη να κάτσει πάνω αυτό έκανε ήρθε από πάνω, είχε ένα πουτσο ανύπαρκτο, ήταν τέτοια η καβλα μου που εχυσα αμέσως, πήρε το προφυλακτικό και ρούφηξε τα χυσια, εκείνο το βράδυ και μετά γαμιομασταν καθημερινά μέχρι που έφυγα από Αθήνα, είχα γίνει η προσωπική μου πουτανα-ταξιτζινα, είχαμε πει να ερχόταν Κύπρο όμως με τον ψευδο ιό δεν βρεθήκαμε και κάπου χαθήκαμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom