Νέα

Είναι οι παντρεμένοι οι καλύτεροι gay γαμιάδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1234567
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
εχω διαβασει γενικα τις αποψεις σου κ ταυτιζονται με καποιων φιλων μου(βεβαια αυτες ειναι 34-40) κ ειναι απο της παλαιας κοπης τα θυληκα,αυτα που ολοι οι αντρες λατρευουν :)

αρκετα με τις μαλακισμενες που γουσταρουν ξυρισμενο,με καρφακια κ καπρι παντελονι κ σαγιοναρα 'ανδρα' κ το περνουν προς τα εξω σαν 'φυσιολογικο'..

+απειρο ξανα,πρεπει να σε φυλαξουμε σαν κορη οφθαλμου στο site ..  :) :)  :)

Δεν ξερω αν ειμαι της "παλαιας κοπης" οπως λες εσυ, απλα λεω την αποψη μου, σε καποιους αρεσει σε καποιους οχι, αλλωστε δημοκρατια εχουμε  :)
 

paparounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2005
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0

    Καλα χερια και ποδια και στηθος αλλα γυρω απο τον Π@@@τσο δεν ξυριζεται κανεις??θυμαμαι στην σχολη που πηγαινα ειχε συζητηθει τετοιο θεμα και οι περισσοτεροι τα ξυριζαμαι.
 

vitruvian

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως κι εγώ γαμιέμαι με έναν παντρεμένο εδώ και αρκετό καιρό. Απολαμβάνουμε και οι δύο πολύ το σεξ. Εμένα με ερεθίζει γιατί μου φέρεται σαν πουτάνα στο κρεβάτι, κι εκεινού του αρέσει το ότι μαζί μου κάνει πράγματα που δεν κάνει με τη γυναίκα του. Ούτε πίπα δεν του παίρνει....
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
...μαζί μου κάνει πράγματα που δεν κάνει με τη γυναίκα του. Ούτε πίπα δεν του παίρνει....

Ούτε πίπα δεν του παίρνει ??? Εγώ στην θέση του θα την είχα χωρίσει! :headbang:
ΚΑΛΑ κάνει κ την κερατώνει λοιπόν... :rockon:
 

vitruvian

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ούτε πίπα δεν του παίρνει ??? Εγώ στην θέση του θα την είχα χωρίσει! :headbang:
ΚΑΛΑ κάνει κ την κερατώνει λοιπόν... :rockon:

Μην σου φαίνεται περίεργο.....πολλές γυναίκες περιορίζονται πολύ στο τί κάνουν στο κρεβάτι....γι αυτό και πολλοί άνδρες μένουν τελικώς ανικανοποίητοι (εγκεφαλικά). Δύο άνδρες περνάνε καλά γιατί ξέρουν και οι δύο πως να ικανοποιήσουν ο ένας τον άλλο.
Είχα κι εγω μια σχέση με κοπέλα κάποια στιγμή, αλλα το σεξ μαζί της μου ήταν αδιάφορο.....ήταν πολύ βαρετή στο κρεβάτι. Αλλά συνειδιτοποίησα καλύτερα οτι μου αρέσουν οι αντρες, και ειδικα οι μεγαλύτεροι απο εμενα.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Αλλά συνειδιτοποίησα καλύτερα οτι μου αρέσουν οι αντρες, και ειδικα οι μεγαλύτεροι απο εμενα.
φαίνεται και από το αβαταρ... :cheesy:

πάντως δεν είναι τυχαίο ότι τα τραβέλια όσο περνάει ο καιρός αναγνωρίζονται περισσότερο.... τα ταμπού αρχίζουν και εξαφανίζονται.
αυτοί που πάνε με τραβέλια πάνε γιατί έχουν σαφώς πάρα πολύ καλή περιποίηση καλή πίπα και καλό πρωκτικό που είναι κάργα σημαντικο... και αμα λάχει και ιεραποστολικό άμα έχει πέσει νιστέρι.
το ίδιο γίνεται και με τις λεσβίες(ααααΑΑααααχχχ ).ΝΑΙ ...  μια γυναίκα έρχεται περισσότερες φορές σε οργασμό όταν την γλύφει μια γυναίκα γιατί ξέρει ακριβώς που να επικεντρωθεί, κλειτορίδα σημείο G, που είναι τα νεύρα γύρω από τα μουνόχειλα... που να βάλει το χέρι της και πόσο μέσα, που να ακουμπήσει τον δονητή.. πως θα τον ταλαντεύσει και άλλα τέτοια....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
Μην σου φαίνεται περίεργο.....πολλές γυναίκες περιορίζονται πολύ στο τί κάνουν στο κρεβάτι....γι αυτό και πολλοί άνδρες μένουν τελικώς ανικανοποίητοι (εγκεφαλικά). Δύο άνδρες περνάνε καλά γιατί ξέρουν και οι δύο πως να ικανοποιήσουν ο ένας τον άλλο.
Είχα κι εγω μια σχέση με κοπέλα κάποια στιγμή, αλλα το σεξ μαζί της μου ήταν αδιάφορο.....ήταν πολύ βαρετή στο κρεβάτι. Αλλά συνειδιτοποίησα καλύτερα οτι μου αρέσουν οι αντρες, και ειδικα οι μεγαλύτεροι απο εμενα.

οι πιο πολλες παντρεμενες με το ζορι κανουν πιπα...ουτε λογος βεβαια να τα καταπιουν οσο για πρωκτικο...ουτε κατα διανοια..
αν τολμησει μαλιστα ο αντρας να ζητησει να τους γλυψουν μπαλακια , κωλαρακι παει τον βγαλανε κ πουστρακι..
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
λένε ότι ο γάμος σκοτώνει τον έρωτα... μέγα λάθος

σκοτώνει το σεξ.

και αντίστροφα το σεξ (σκοτώνει)καθορίζει τον γάμο.

δηλαδή κάποια που γουστάρει να γαμιέται σκληρά να τρώει ξύλο στο σεξ να φωνάζει να είναι πολύ απιτητική είναι πιο δύσκολο να παντρευτεί...

γιατί πάντα όλοι σκεφτόμαστε ότι θέλουμε να παντρευτούμε μια κυρά να είναι δούλα και νοικοκυρά... ενώ η άλλη η "σεξομανής" θα μας διαλύσει το σπίτι.

το σεξ πλέον το βλέπει κάποιος πολύ πριν το γάμο... αλλά η μλκία του έλληνα τον κάνει και καταπιέζεται με γυναίκες που δεν του ταιριάζουν.

το ίδιο ισχύει και για τις γυναίκες(όχι νομίζατε ότι θα μου ξεφεύγατε  :2funny:)
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
οι πιο πολλες παντρεμενες με το ζορι κανουν πιπα...ουτε λογος βεβαια να τα καταπιουν οσο για πρωκτικο...ουτε κατα διανοια..
αν τολμησει μαλιστα ο αντρας να ζητησει να τους γλυψουν μπαλακια , κωλαρακι παει τον βγαλανε κ πουστρακι..
τα κανουν...αλλα οχι με τον αντρα τους... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
    Καλα χερια και ποδια και στηθος αλλα γυρω απο τον Π@@@τσο δεν ξυριζεται κανεις??θυμαμαι στην σχολη που πηγαινα ειχε συζητηθει τετοιο θεμα και οι περισσοτεροι τα ξυριζαμαι.
To θεμα ειναι ποιος ξυριζει τον κωλο του !!!!!!!!!!!
 

vitruvian

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
To θεμα ειναι ποιος ξυριζει τον κωλο του !!!!!!!!!!!

Το θέμα του καλοπισμού νομίζω είναι απαραίτητο. Ειδικά αν έχεις ιδιαίτερα γούστα. Τότε σκέφτεσαι οτι απο τη στιγμή που γουστάρεις να κάνεις κάποια πράγματα στο κρεβάτι, πώς πρέπει να είσαι κιόλας. Κάποιοι δεν χρειαζόμαστε ξυράφι γιατί απλά δεν έχουμε τρίχες :sunglasses:
 

μπάμπης(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
ποτέ δεν κατάλαβα γιατί κάποιος να θέλει να γαμήσει ένα αντρικό κώλο που μοιάζει με γυναικείος; αν είναι γαμάει γυναίκα κι όχι ερμαφρόδιτο...εγώ όποτε γάμησα αντρικό κωλαράκι ήταν γυμνασμένο και τριχωτό κι ανήκε σε πραγματικό άντρα...αλλά τι να πω προφανώς περί ορέξεως...
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
16
Σαφως!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ποτέ δεν κατάλαβα γιατί κάποιος να θέλει να γαμήσει ένα αντρικό κώλο που μοιάζει με γυναικείος; αν είναι γαμάει γυναίκα κι όχι ερμαφρόδιτο...εγώ όποτε γάμησα αντρικό κωλαράκι ήταν γυμνασμένο και τριχωτό κι ανήκε σε πραγματικό άντρα...αλλά τι να πω προφανώς περί ορέξεως...
οι γυναικες μας δεν μας δινουν ευκολα κωλο,οποτε με gay το ευχαριστιεσε και πολυ
 

μπάμπης(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
είναι μερικά κωλαράκια αντρικά που είναι απίστευτα...τύφλα να έχουν οι γυναίκες κι ιδίως κάτι χοντροκώλες που κυκλοφορούν...είναι απίστευτη κάβλα να γαμάς και να χύνεις σε ένα γυμνασμένο αντρικό κωλαράκι που ξέρει να γαμιέται
 

μπάμπης(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
όσο για τις γυναίκες όλοι κάνουν τις επιλογές τους, η δική μου η κοπέλα με παίρνει πάντα από τον κώλο, ξεκινάω από μπροστά και καταλήγω πάντα πίσω κι είναι και παντρεμένη με άλλον που δεν τη γαμάει από τον κώλο. Ο κώλος ειναι στα γαμήσι όλα τα λεφτά, κι ο αντρικός είναι κι αυτός μες στη γλύκα αρκεί να ξέρει να γαμιέται
 

vitruvian

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
όσο για τις γυναίκες όλοι κάνουν τις επιλογές τους, η δική μου η κοπέλα με παίρνει πάντα από τον κώλο, ξεκινάω από μπροστά και καταλήγω πάντα πίσω κι είναι και παντρεμένη με άλλον που δεν τη γαμάει από τον κώλο. Ο κώλος ειναι στα γαμήσι όλα τα λεφτά, κι ο αντρικός είναι κι αυτός μες στη γλύκα αρκεί να ξέρει να γαμιέται

Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω γιατί γουστάρεις και ανδρικούς κώλους, εφόσον η δικιά σου "σου δίνει" κώλο.  :sunglasses:
Ο δικός σου είναι γυμνασμένος.....ή απλά αξιώσεις να έχουμε;;  :sunglasses: ;)
 

μπάμπης(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
διότι απλά γουστάρω να γαμάω κι αντρικούς. Ή θεωρείς ότι αυτοί που πηδάνε κι άντρες δε θα το έκαναν αν η γυναίκα τους τους έδινε κώλο; όσο για τον δικό μου κώλο είναι πολύ γυμνασμένος όπως και το υπόλοιπο σώμα μου αλλά έτσι κι αλλιώς δεν διατίθεται για πήδημα.
 

nikos3535

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Εμενα παντως μαρεσει να γαμαω και ανδρικους και γυναικειους κολουσ ειναι τρελλα!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom