Νέα

Είναι οι παντρεμένοι οι καλύτεροι gay γαμιάδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1234567
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Με καυλώνει αφάνταστα να γαμιέμαι με ώριμους παντρεμένους άντρες (45+) γιατί είναι οι πιο διεστραμένοι και απαιτητικοί. Συμφωνείτε?
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
ε ρε γλέντιαααα......
και που να ξέρουμε;;; χαχα....

χρήστη 1234567, άντρας είσαι ή γυναίκα??

 
OP
OP
1

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Είμαι παντρεμένος αλλά με άντρες έχω μόνο παθητικό και υποτακτικό ρόλο. Συγγνώμη αν ενόχλησα με αυτό το θέμα αλλά ο σκοπός του είναι να μα΄θω έαν απλά μου έχει τύχει οι ώριμοι να είναι οι καλύτεροι ή όντώς είνια κανόνας. Εάν είμαι σε λάθος θέμα ή απαγορέυεται παρακαλώ ναμε ενημερώσετε να μην ξαναγράψω. Ευχαριστώ
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Είμαι παντρεμένος αλλά με άντρες έχω μόνο παθητικό και υποτακτικό ρόλο. Συγγνώμη αν ενόχλησα με αυτό το θέμα αλλά ο σκοπός του είναι να μα΄θω έαν απλά μου έχει τύχει οι ώριμοι να είναι οι καλύτεροι ή όντώς είνια κανόνας. Εάν είμαι σε λάθος θέμα ή απαγορέυεται παρακαλώ ναμε ενημερώσετε να μην ξαναγράψω. Ευχαριστώ

Κάνε δουλειά σου μεγάλε, ο καθένας όπως τη βρίσκει...........!!!!!!!!!!!!
Εδώ μέσα πάντος για να βρεις απαντήσεις στις απορίες σου είναι λίγο δύσκολο,
όπως σου είπε και η evabb, είσαι σε λάθος side, παρ'όλα αυτά πήγαινε στο thread Τραβέλια με προσόντα κι εκεί τα "κορίτσια" μας κάτι θά'χουν να σου πουν από τις εμπειρίες τους..........!!!!!!!!!!!
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
OP
OP
1

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Χτες "δοκίμασα" άλλον έναν ώριμο παντρεμένο και μακάρι να μπορούσα να πω στην γυναίκα του ότι δεν ξέρει τι χάνει που δεν του "δίνει κώλο"!!!
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.683
Κριτικές
3
Like
4.243
Πόντοι
606
Χτες "δοκίμασα" άλλον έναν ώριμο παντρεμένο και μακάρι να μπορούσα να πω στην γυναίκα του ότι δεν ξέρει τι χάνει που δεν του "δίνει κώλο"!!!
του μυρισες τα εσωρουχα πριν σε καρφωσει? :2funny:
 
OP
OP
1

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Μόνο τα γυναικεία εσώρουχα γνωστών μου γυναικών που δεν λεχω πηδήξει με ερεθίζουν. Σ ευχαριστώ που παρακολουθείς τα θέματα μου.
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
Μόνο τα γυναικεία εσώρουχα γνωστών μου γυναικών που δεν λεχω πηδήξει με ερεθίζουν. Σ ευχαριστώ που παρακολουθείς τα θέματα μου.
ρε φιλε ποσα προφιλ εχεις στο bourdela?
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
σωστα, εδω πλεον τα αγορακια κανουν αποτριχωση και πετανε εξω και τα ντεκολτέ τους.. :tooth:
πάτερ..κάποτε λέγαμε πέτα έξω το ...δασύτριχο να γεμίσει αντρίλα..τώρα λέμε...πέτα έξω ντεκολτέ και δείξε μου το...nautica σου..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
όχι βρε...έβαλα φυτευτές στο...στήθος για βαρβατίλα.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

γενικώς δεν ξυρίζομαι πουθενά εκτός απο το...πρόσωπο...... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
πάτερ..κάποτε λέγαμε πέτα έξω το ...δασύτριχο να γεμίσει αντρίλα..τώρα λέμε...πέτα έξω ντεκολτέ και δείξε μου το...nautica σου..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
κι εσυ στα laserline clinics ????  :rolleyes: :rolleyes:

μπρρρρ... ανατριχιλα... ο αντρας πρεπει να εχει κ λιγη τριχα, ελεος... δεν θα παω για αποτριχωση με τον γκομενο μου .... πω πω... μονο που το φανταζομαι κ....  :S
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
μπρρρρ... ανατριχιλα... ο αντρας πρεπει να εχει κ λιγη τριχα, ελεος... δεν θα παω για αποτριχωση με τον γκομενο μου .... πω πω... μονο που το φανταζομαι κ....  :S


Πέσ'τα ρε κοπελιά, έχουμε γεμίσει φλώρους και η πλάκα είναι πως αρέσουν στις περισσότερες γυναίκες, όταν όμως οι φλώροι,και λογικό είναι, συμπεριφέρονται σαν λιμοκοντόροι, τότε τα γκομενάκια αρχίζουν τις μαλακίες, πως δεν υπάρχουν άντρες πια και άλλα τέτοια..........!!!!!!!!!!
Ρε ουστ........!!!!!!!!!!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
μπρρρρ... ανατριχιλα... ο αντρας πρεπει να εχει κ λιγη τριχα, ελεος... δεν θα παω για αποτριχωση με τον γκομενο μου .... πω πω... μονο που το φανταζομαι κ....  :S
+απειρο..
οαση εισαι agrimi!
 

Επισκέπτης
Πέσ'τα ρε κοπελιά, έχουμε γεμίσει φλώρους και η πλάκα είναι πως αρέσουν στις περισσότερες γυναίκες, όταν όμως οι φλώροι,και λογικό είναι, συμπεριφέρονται σαν λιμοκοντόροι, τότε τα γκομενάκια αρχίζουν τις μαλακίες, πως δεν υπάρχουν άντρες πια και άλλα τέτοια..........!!!!!!!!!!
Ρε ουστ........!!!!!!!!!!

Να που εμενα δεν μου αρεσει, μ'αρεσει ο αντρας να ειναι ΑΝΤΡΑΣ  :cool2:
+απειρο..
οαση εισαι agrimi!

μπορει κ να ειμαι  ;)
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
Να που εμενα δεν μου αρεσει, μ'αρεσει ο αντρας να ειναι ΑΝΤΡΑΣ  :cool2:
μπορει κ να ειμαι  ;)

εχω διαβασει γενικα τις αποψεις σου κ ταυτιζονται με καποιων φιλων μου(βεβαια αυτες ειναι 34-40) κ ειναι απο της παλαιας κοπης τα θυληκα,αυτα που ολοι οι αντρες λατρευουν :)

αρκετα με τις μαλακισμενες που γουσταρουν ξυρισμενο,με καρφακια κ καπρι παντελονι κ σαγιοναρα 'ανδρα' κ το περνουν προς τα εξω σαν 'φυσιολογικο'..

+απειρο ξανα,πρεπει να σε φυλαξουμε σαν κορη οφθαλμου στο site ..  :) :)  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom