Νέα

Έφαγα πόρτα από μπουρδέλο χωρίς λόγο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George100100
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.284
Πόντοι
721
Μην του λέτε για έρωτες και μαλακίες, μπορεί να το πιστέψει αν έχει κόλλημα.

Φίλε μου για χ ψ λόγους στράβωσε η φάση, έχει τύχει σε πολλούς μπουρδελιάρηδες (οι περισσότεροι ντρέπονται να το πουν), δεν σε ερωτεύτηκε, θύματα ψάχνουν μεταξύ των πιο τελειωμένων ναυαγίων της ζωής. Βρε μια άλλη πουτανίτσα να περνάς καλά. Σε κόβω για νέο ηλικιακά, υπάρχει αρκετό νιμου στον αγοραίο.

Σιγά το γυφταριό ρε μαν. Να ήταν καμιά Ρωσιδούλα, να το κατανοήσω εν μέρει(!) το κόλλημα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
965
Like
10.838
Πόντοι
2.246
Το ενδεχομενο να τη ξεπατωσες σε πληρη ρυθμο και με ενταση αυτα τα 10 λεπτα και μετα να εκανε παραπονα στη τσατσα οτι δεν μπορει να δουλεψει παιζει ;

Μου εχει τυχει με χωρισμενη που διακοψαμε γιατι αυτη ηταν του 20πτου
 
OP
OP
G

George100100

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
46
Like
79
Πόντοι
0
Μην του λέτε για έρωτες και μαλακίες, μπορεί να το πιστέψει αν έχει κόλλημα.

Φίλε μου για χ ψ λόγους στράβωσε η φάση, έχει τύψει σε πολλούς μπουρδελιάρηδες (οι περισσότεροι ντρέπονται να το πουν), δεν σε ερωτεύτηκε, θύματα ψάχνουν μεταξύ των πιο τελειωμένων ναυαγίων της ζωής. Βρε μια άλλη πουτανίτσα να περνάς καλά. Σε κόβω για νέο ηλικιακά, υπάρχει αρκετό νιμου στον αγοραίο.

Σιγά το γυφταριό ρε μαν. Να ήταν καμιά Ρωσιδούλα, να το κατανοήσω εν μέρει(!) το κόλλημα.
Ψυχολόγος θα έπρεπε να γίνεις εσύ. Δεν το λέω ειρωνικά
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.021
Κριτικές
94
Like
46.329
Πόντοι
17.311
Χαχαχα τέτοια πες μου δεν θέλω και πολύ
περα απο την πλακα, επειδη φαινεσαι πολυ μικρος-νεος απο τον τροπο γραφης σου και επειδη ειμαστε και σοβαροι... καποιες φορες, η λυση στην ανησυχια σου ειναι αναμεσα σε αυτα τα δυο ποστς.
#8
#32
μελετησε τα καλα, φιλοσοφησε τα (οσο περισσοτερο μπορεις) και καλη συνεχεια με προσοχη παντα !
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους.....αντε...να πω και εγω τα δικα μου...
Δεκαετια 80....αρχες.Εχουμε κανει κοπανα απο το γυμνασιο και εχουμε παει στον Κεραμεικο για τσοντουλα και καρατε...μολις τελειωσε το εργο με τους αλλους κοπανατζηδες αποφασισαμε να παμε μπουρδελοτσαρκα....οι αλλοι ητανε πιο ψηλοι ...πιο γεματοι...εγω αδυνατουλης και κοντουλης....για να μην δημιουργηθει προβλημα οι αλλοι μπαινανε πρωτοι και κρυβομουνα απο πισω τους ....
Παμε στην Αγησιλαου στο γωνιακιο με τα σκαλοπατια....εκει που ειναι και η Κολωνου,διπλα στο οικοπεδο το ανοιχτο αν υπαρχει ακομα....ανεβαινουμε 6-7 εμεις και βρισκουμε και καμμια 10 μεσα....ενταξει λεω θα δουμε και κανενα βυζι ζωντανο....βγαινει η τσατσα και πως με παιρνει ματι και φωναζει....
"Που πας εσυ βρεεεεεεεεεεε!!!!θα μου κλεισεις το σπιτιιιιιιιιιι!!!!!!!!βγες εξωωωωωωωωω!!!!"μολις την ακουσα και ερχοτανε προς το μερος μου εγινα ''μπουχος''.....γελαγανε και οι αλλοι οι μαλακες...χαχχααχαχααχαχαχχαχα
Απο τοτες εχουνε περασει χρονια.....εκαψα πολλες καποτες......πορτες και μπουτια απο πουτανες δεν ξανακλεισανε.....
Καλα να περνατε Κυριοι.....
 
OP
OP
G

George100100

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
46
Like
79
Πόντοι
0
περα απο την πλακα, επειδη φαινεσαι πολυ μικρος-νεος απο τον τροπο γραφης σου και επειδη ειμαστε και σοβαροι... καποιες φορες, η λυση στην ανησυχια σου ειναι αναμεσα σε αυτα τα δυο ποστς.
#8
#32
μελετησε τα καλα, φιλοσοφησε τα (οσο περισσοτερο μπορεις) και καλη συνεχεια με προσοχη παντα !
Το 8 Σίγουρα όχι
 

Mpirimpas76

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
232
Κριτικές
4
Like
536
Πόντοι
21
Είναι σκληρή δουλειά και δύσκολη. Πολλά πράγματα και καταστάσεις δεν μπορούμε να τα εξηγήσουμε.Αυτες ξέρουν καλυτερα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Καλησπέρα. Πώς γίνεται ένα μπουρδέλο να ρίχνει πόρτα να χάνει λεφτά και πελάτες χωρίς να υπάρχει ένας συγκεκριμένος λόγος?
η θα σε περασε για ξενο η κατι θα εγινε με τη πουτανα που σε ειδε στη καμερα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
πως στην εριξε τη πορτα? "κλεισαμε κυριος¨ η "εσυ δε μπαινεις?" μια φορα το ειπανε και σε μενα γιατι για καποιο λογο δεν ηθελε η πουτανα να συνεχισει οποτε μιλαμε για γενικο και οχι προσωπικο
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Αν έχεις ξαναπάει, υπάρχει σίγουρα λόγος που το έκανε.

Θυμάμαι μία που καθυστέρησα να τελειώσω, εξαντλώντας απλά τον χρόνο μου. Έλα όμως που από τα μισά του χρόνου είχε αρχίσει τα κόλπα για να τελειώνω μπαμ μπαμ. Έβαζε χέρια για να μετριάζει τα μπασίματα, έτριβε αρχίδια για να σε τελειώσει. Της έπαιρνα τα χέρια. Την επόμενη φορά, μετά από κανά μήνα που την είδα, περνάει από μπροστά μου, λέει κάτι στην γλώσσα της και λέω στην τσα2 οκ μπαίνω σε ένα σαλόνι γεμάτο κόσμο. Έρχεται η τσα2 προς τιμήν της και μου λέει σιγά η κοπέλα δεν θέλει να περάσει μαζί σου. Αυτό έλεγε η μαλάκω στη γλώσσα της. Η τσα2 μου λέει και δεν ξέρω γιατί το είπε, μια χαρά παιδί είσαι κ.λπ. Της λέω ξέρω εγώ γιατί, θέλει άτομα να τελειώνουν γρήγορα, την προηγούμενη φορά έκατσα μέχρι τέλους. Και πάλι θα μπορούσε να είναι κάτι άλλο.

Σίγουρα σε κάνει να απορείς, αλλά γάμησέ τες και προχώρα. Υπάρχει προσφορά να επιλέξουμε. Μιλάμε για καμένα χαρτιά, τί λογική ψάχνεις να βρεις μαζί τους. Τη δουλειά μας να κάνουμε και πούλο. Όχι σαν κάτι θύματα που πάνε δώρα, λουλούδια και γλυκά χαχαχαχαχαχα


Βίζιτα, αν σφυροκοπάς τα 45 ή 35 λεπτά που παριστάνουν την ώρα, δεν σε ξαναπαίρνει με τίποτε.
Φεύγει μόλις σε δει .
 
  • Like
Αντιδράσεις: AdP
OP
OP
G

George100100

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
46
Like
79
Πόντοι
0
πως στην εριξε τη πορτα? "κλεισαμε κυριος¨ η "εσυ δε μπαινεις?" μια φορα το ειπανε και σε μενα γιατι για καποιο λογο δεν ηθελε η πουτανα να συνεχισει οποτε μιλαμε για γενικο και οχι προσωπικο
Ο τσατσος μου λέει Πρέπει να φύγεις μου είπε η κοπέλα να σου πω να μην ξανά έρθεις
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.756
Πόντοι
6.186
Μην ακούς τι σου λένε δεν σε ερωτεύτηκε! Αφού πήγαινες συχνά άρχισες να έχεις οικειότητα κ να γίνεσαι αγαπουλης με αποτέλεσμα να σε ξεφορτωθούν πριν αρχίσεις να δημιουργείς προβλήματα, εσύ μπορεί να μην το καταλάβαινες αλλά αυτές έβλεπαν τα red flags να έρχονται!
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Δεν παίζει αυτό με ξέρουν γενικά εκεί
Κατα λαθος διαβασα εδω τις παπαρολογιες περι Σάρας.
Λοιπον σου γραφει αυτη τη στιγμη ατομο που γνωριζει τη σαρα απο ολες τις πλευρες ξερω το χαρακτηρα της καλυτερα και απο την ιδια, σπιτι μου σπιτι της και οτι αλλο φανταζεται το νεαρο μυαλο σου τα εχουμε κανει. Εχει γκομενο ( οχι εμενα ) εχει παιδι που ειναι ολη η ζωη της ειναι και τουβλο διοτι απο μυαλο κοκορετσι ανυπαρκτο.Ουτε σε ερωτευτηκε ουτε της αρεσες ουτε σε ειδε γόη ουτε τιποτα απλα κανει τη δουλεια της ωστε να παρει οσο ποιο πολλα χρηματα μπορει.Το οτι σου ελεγε να παρεις ποιο πολυ χρονο μαζι της με χρηματα εξηπακουεται δε σημαινει οτι σε γουσταρε, πορτοφολι εισαι γιαυτην.Κοιτα να φυγεις μακρια μη ξαναπατησεις εκει την πόδα σου για το δικο σου καλο, αν συνεχισεις απλα τα πραματα θα σε καταστρεψει και μετα θα αναρωτιεσαι το ΓΙΑΤΙ. Αν ομως νομιζεις οτι μπορεις και θελεις να εχεις καποιες σχεσεις με πουτανες θα πρεπει να εισαι και πολυυυυυυυυυυυ γαιδουρι μεσα σου και επειδη εσυ δεν εισαι και καλα κανεις γιαυτο σου εγραψα αυτα που εγραψα να σε βοηθησω οχι για αυτοπροβολη που ισως καποιοι πιστεψουν.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.284
Πόντοι
721
Το ότι κάποιες πουτάνες έχουν και γκόμενο (που αποδέχεται την κατάσταση φυσικά) με ξεπερνάει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα. Πώς γίνεται ένα μπουρδέλο να ρίχνει πόρτα να χάνει λεφτά και πελάτες χωρίς να υπάρχει ένας συγκεκριμένος λόγος?
Γινεται και συχνα θα ελεγα.
Μαλλον εσυ δεν καταλαβες το λογο που σου ριξαν πορτα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom