Νέα

Έφαγα πόρτα από μπουρδέλο χωρίς λόγο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George100100
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

George100100

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
46
Like
79
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Πώς γίνεται ένα μπουρδέλο να ρίχνει πόρτα να χάνει λεφτά και πελάτες χωρίς να υπάρχει ένας συγκεκριμένος λόγος?
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
1
Like
5.065
Πόντοι
456
Καλησπέρα. Πώς γίνεται ένα μπουρδέλο να ρίχνει πόρτα να χάνει λεφτά και πελάτες χωρίς να υπάρχει ένας συγκεκριμένος λόγος?
Φίλε παρόμοια κουβέντα είχα πρόσφατα με φίλο για κάτι ναυάγια που έγιναν σα το χρέος κ σε βρίζουν κ από πάνω όταν παίρνεις τηλ..
Πιαστο αυγό κ κουρευτω
 
OP
OP
G

George100100

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
46
Like
79
Πόντοι
0
Φίλε παρόμοια κουβέντα είχα πρόσφατα με φίλο για κάτι ναυάγια που έγιναν σα το χρέος κ σε βρίζουν κ από πάνω όταν παίρνεις τηλ..
Πιαστο αυγό κ κουρευτω
Εχει τρελαθεί ο κόσμος φίλε .. Από την μία μας τα ζαλίζουν να περάσουμε δωμάτιο και από την άλλη μας διώχνουν μπορεί να είναι παρενέργειες από τα πολλά ναρκωτικά που πίνουν.. Και το αστείο ξέρεις ποιο είναι η συγκεκριμένη μου έλεγε να κάτσω και παραπάνω ώρα με παραπάνω λεφτά εννοείται και μετά από αρκετές φορές που πήγα μου λέει μην ξαναρθείς! Και δεν είμαι ούτε παππούς ούτε μ****** στο χαρακτήρα ούτε βρωμιάρης ούτε μπάζο... καμία λογική
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
933
Like
2.979
Πόντοι
446
Προ 5ετιας είχε πάει ένας γνωστός μου, τεράστιων διαστάσεων, 130kg τουλάχιστον σε στούντιο, και εκεί που βγάζει το 50ρικο και πάει να το δώσει στη τσατσα του λέει η πουτανα φύγε από εδώ χοντρε δε σε θέλω


Πρέπει να είναι τρελή ήττα το να φας πόρτα σε μπουρδελο
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
933
Like
2.979
Πόντοι
446
Εχει τρελαθεί ο κόσμος φίλε .. Από την μία μας τα ζαλίζουν να περάσουμε δωμάτιο και από την άλλη μας διώχνουν μπορεί να είναι παρενέργειες από τα πολλά ναρκωτικά που πίνουν.. Και το αστείο ξέρεις ποιο είναι η συγκεκριμένη μου έλεγε να κάτσω και παραπάνω ώρα με παραπάνω λεφτά εννοείται και μετά από αρκετές φορές που πήγα μου λέει μην ξαναρθείς! Και δεν είμαι ούτε παππούς ούτε μ****** στο χαρακτήρα ούτε βρωμιάρης ούτε μπάζο... καμία λογική

Μήπως έκανες κάτι στο παρελθόν και δεν το πήρες χαμπάρι; Όπως να της βάρεσες τίποτα δυνατά χαστούκια, να μύριζες περίεργα κλπ
 
OP
OP
G

George100100

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
46
Like
79
Πόντοι
0
Προ 5ετιας είχε πάει ένας γνωστός μου, τεράστιων διαστάσεων, 130kg τουλάχιστον σε στούντιο, και εκεί που βγάζει το 50ρικο και πάει να το δώσει στη τσατσα του λέει η πουτανα φύγε από εδώ χοντρε δε σε θέλω


Πρέπει να είναι τρελή ήττα το να φας πόρτα σε μπουρδελο
Πραγματικά φίλε είναι Απαράδεκτο να τρως πόρτα χωρίς να ξέρεις το λόγο και χωρίς να σου λένε το λόγο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μήπως έκανες κάτι στο παρελθόν και δεν το πήρες χαμπάρι; Όπως να της βάρεσες τίποτα δυνατά χαστούκια, να μύριζες περίεργα κλπ
Όχι Όχι φίλε μου καμία σχέση ακριβώς το αντίθετο
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.834
Κριτικές
8
Like
1.370
Πόντοι
216
Καλησπέρα. Πώς γίνεται ένα μπουρδέλο να ρίχνει πόρτα να χάνει λεφτά και πελάτες χωρίς να υπάρχει ένας συγκεκριμένος λόγος?
Έλα ρε πονηρέ ... σου έριξαν πόρτα γιατί κάτι έκανες που ενόχλησε την πουτάνα και δεν σε θέλει για πελάτη. Είτε έχεις περίεργα βίτσια που δεν θέλει να στα κάνει η πουτάνα είτε πήγαινες συνέχεια και την ενοχλούσες.
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
1
Like
5.065
Πόντοι
456
Να μας πεις ποιο ήταν να πάρουμε γνώμες κ να ρίξουμε άκυρο αν είναι ανισορροπες εκει
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
605
Like
1.293
Πόντοι
206
Πόρτα θυμάμαι σε λίιγες περιπτώσεις τουλάχιστον πριν χρόνια.
1. Αν είχες πιει κάτι παραπάνω, καθώς η μέθη εμποδίζει στο να χύσεις γρήγορα ή καθόλου
2. Σε ξένους, επαναλαμβάνω αναφέρομαι σε παλιές καλές εποχές. Θυμάμαι μία τσατσά που όταν μπήκαν αλλοδαποί ναυτικοί που ήταν μια χαρά δηλαδή όχι μαύροι, τους είπε "no Greeks? Bye bye!". Οι αλλοδαποί τύποι δε το πίστευαν και μάλιστα ζητούσαν κάποιον υπεύθυνο για το λόγο. Ήρθε ένας από τους μπράβους ο οποίος τους είπε με ευγενικό τρόπο ότι δε δέχονταν ξένους. Οι ξένοι τύποι εξακολουθούσαν να είναι απορημένοι.
3. Γενικά στους περίεργους με φάτσα χαζούλη.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
789
Κριτικές
12
Like
2.186
Πόντοι
496
Έχω φάει σούτ απο Μπουρδέλο Φυλής πρίν απο 7-8 χρόνια.
Ημέρα Παρασκευή,μπαίνω μέσα είταν ακόμα ένα άτομο εγώ σενιέ πενιέ μπάνιο στην πένα κτλ.
Είτανε μια ξανθιά εξ λογικά ρωσσίδα μπορεί και όχι.
Βγαίνει φέρνει βόλτες στο δωμάτιο,ο άλλος γυρίζει φεύγει μένω μόνος μου.
Λέω στην τσα θα περάσω,βγάζω το μπλέ να μπώ και ακούω την κοπέλα να της μιλάει.
Μου επιστρέφει τα λεφτα πίσω και μου απαντά ότι η κοπέλα δεν θέλει να μπεί δωμάτιο μαζί σου.
Μένω λίγο μαλάκας και απαντώ ότι μου κάνει πλάκα έτσι.
Όχι απλά,η φάτσα σου λίγο την τρομάζει.
Αν θυμάμαι καλά.
Δεν έδωσα σημασία έφυγα και πήγα αλλού.



(Δεν έχω κανένα θέμα ούτε με πρόσωπο,ούτε με κιλά,ούτε καπνίζω)

Το γράφεις στα αρχίδια σου και πάς παρακάτω.
 
OP
OP
G

George100100

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
46
Like
79
Πόντοι
0
Πόρτα θυμάμαι σε λίιγες περιπτώσεις τουλάχιστον πριν χρόνια.
1. Αν είχες πιει κάτι παραπάνω, καθώς η μέθη εμποδίζει στο να χύσεις γρήγορα ή καθόλου
2. Σε ξένους, επαναλαμβάνω αναφέρομαι σε παλιές καλές εποχές. Θυμάμαι μία τσατσά που όταν μπήκαν αλλοδαποί ναυτικοί που ήταν μια χαρά δηλαδή όχι μαύροι, τους είπε "no Greeks? Bye bye!". Οι αλλοδαποί τύποι δε το πίστευαν και μάλιστα ζητούσαν κάποιον υπεύθυνο για το λόγο. Ήρθε ένας από τους μπράβους ο οποίος τους είπε με ευγενικό τρόπο ότι δε δέχονταν ξένους. Οι ξένοι τύποι εξακολουθούσαν να είναι απορημένοι.
3. Γενικά στους περίεργους με φάτσα χαζούλη.
Στην δικιά μου περίπτωση δεν ισχύει κάτι από τα παραπάνω Είχα πάει πολλές φορές στο συγκεκριμένο χωρίς ποτέ να έχω φάει παρατήρηση για κάτι
 
OP
OP
G

George100100

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
46
Like
79
Πόντοι
0
Έχω φάει σούτ απο Μπουρδέλο Φυλής πρίν απο 7-8 χρόνια.
Ημέρα Παρασκευή,μπαίνω μέσα είταν ακόμα ένα άτομο εγώ σενιέ πενιέ μπάνιο στην πένα κτλ.
Είτανε μια ξανθιά εξ λογικά ρωσσίδα μπορεί και όχι.
Βγαίνει φέρνει βόλτες στο δωμάτιο,ο άλλος γυρίζει φεύγει μένω μόνος μου.
Λέω στην τσα θα περάσω,βγάζω το μπλέ να μπώ και ακούω την κοπέλα να της μιλάει.
Μου επιστρέφει τα λεφτα πίσω και μου απαντά ότι η κοπέλα δεν θέλει να μπεί δωμάτιο μαζί σου.
Μένω λίγο μαλάκας και απαντώ ότι μου κάνει πλάκα έτσι.
Όχι απλά,η φάτσα σου λίγο την τρομάζει.
Αν θυμάμαι καλά.
Δεν έδωσα σημασία έφυγα και πήγα αλλού.



(Δεν έχω κανένα θέμα ούτε με πρόσωπο,ούτε με κιλά,ούτε καπνίζω)

Το γράφεις στα αρχίδια σου και πάς παρακάτω.
Το έπαιζαν γκόμενες ή έξω τώρα το παίζουνε και οι μέσα
 
OP
OP
G

George100100

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
46
Like
79
Πόντοι
0
OP
OP
G

George100100

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
46
Like
79
Πόντοι
0
Αυτό που λέμε "δεν γαμας ούτε με αίτηση" έγινε πραγματικότητα!!...
:2funny:
Θυμάμαι παλιά που λέγαμε για πλάκα και σε μπουρδέλο να πας θα σου πει η π****** κλείσαμε Έλα που έγινε πραγματικότητα
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
605
Like
1.293
Πόντοι
206
Τύποι λογικό είναι σε νεαρή ηλικία να μας επηρεάζουν οι απορρίψεις από το άλλο φύλο. Θυμάμαι ένα άρθρο για την σεξουαλική ανικανότητα νεαρών αντρών που οφείλοταν σε ψυχολογικό παράγοντα. Ήταν μία περίπτωση 20άρη ναυτικού που του "κόπηκαν τα φτερά" όταν μία ιερόδουλη στην λατινική αμερική τον αποκάλεσε παγοκολόνα. Ο τύπος είπε ότι έκλαιγε ένα μήνα......
Εγώ προσωπικά δε θα ήθελα να ξαναγίνω 20 χρονών. Η ωριμότητα της ηλικίας έχει το θετικό της ισχυροποίησης του χαρακτήρα και της αυτάρκειας. Δε ζηλεύω τους νέους και αν θέλετε το πιστεύετε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom