Νέα

Έχω μια απορία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NiLe
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Νομίζω ότι μόνο μοντ μπορεί να στο διορθώσει αυτό!Το κακό είναι ότι κι όταν αλλάξεις την ψηφοφορία ο αριθμός επιλογών θα πρέπει να είναι ίδιος με αυτόν της προηγούμενης!

Το φαντάστηκα.
Εγώ θέλω να βάλω ερώτηση "Ποιός πιστεύετε θα είναι ο νικητής του Final 4?" αλλά έχω βάλει 4 επιλογές από προηγούμενη ψηφοφορία. :2funny:

Τεσπα, αν το δει κανας mod και δε βαριέται, ας πάει στο thread "Euroleague basketball & μπάσκετ γενικά":
και να βάλει ως επιλογές "Barcelona - CSKA - Olympiacos - Panathinaikos" με 1 επιλογή για ψήφο.
Ευχαριστώ. :rockon:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Το φαντάστηκα.
Εγώ θέλω να βάλω ερώτηση "Ποιός πιστεύετε θα είναι ο νικητής του Final 4?" αλλά έχω βάλει 4 επιλογές από προηγούμενη ψηφοφορία. :2funny:
Τεσπα, αν το δει κανας mod και δε βαριέται, ας πάει στο thread "Euroleague basketball & μπάσκετ γενικά":
και να βάλει ως επιλογές "Barcelona - CSKA - Olympiacos - Panathinaikos" με 1 επιλογή για ψήφο.
Ευχαριστώ. :rockon:

Eτοιμο! :)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
γιατι στο τελος της σελιδας που λεει μελη που βλεπουν το σαιτ καποια μελη ειναι ειτε με κιτρινα ειτε με μπλε γραμματα;

Γιατί δεν είναι απλά μέλη, έχουν διαφορετικά αξιώματα στο sitε...
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Δηλ όποιος γαμήσει τις περισσότερες, αλλάζει χρώμα? :grin:

Στις 500, γίνομαι glob admin? Αλλά δεν έχω μπαταρίες Dura ρε πούστη μου... :cheesy:
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
8
Πόντοι
6
Π..τσες μπλέ  ;)

παίρνεις πόντους ανάλογως... και αλλάζεις χρώμα.

Τώρα αν είναι καλό αυτό...... οι απόψεις διίστανται. :P
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Πώς μπορώ να τροποποιήσω μία ψηφοφορία στην οποία είχα βάλει αρχικά 4 επιλογές για ψήφους αλλά θέλω να την κάνω 1?
Όταν πατάω τροποποίηση, δε μου παρουσιάζει αυτήν την επιλογή παρά μόνο αλλαγές στις υποψηφιότητες ή μηδενισμό ψήφων.
:think:

Απ΄ οσο ξερω δυστυχως αυτα τα πραγματα δεν αλλαζουν.

Ειχα ρωτησει παλιοτερα και εγω πως μπορω ανκανω τροποποιηση ψηφου σε μια ψηφοφρια και εξεχων μελος του site με ενηεμρωσε οτι δεν ειναι δυνατον.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Απ΄ οσο ξερω δυστυχως αυτα τα πραγματα δεν αλλαζουν.

Ειχα ρωτησει παλιοτερα και εγω πως μπορω ανκανω τροποποιηση ψηφου σε μια ψηφοφρια και εξεχων μελος του site με ενηεμρωσε οτι δεν ειναι δυνατον.

Ευχαριστώ για την απάντηση αν και τελικά μου την άλλαξαν.
Μόνο οι mods μπορούν να αλλάξουν τις επιλογές ψηφοφορίας ενώ:
α) αλλαγή ερώτησης
β) αλλαγή σε υποψηφιότητες
γ) μηδενισμό ψήφων
μπορεί να το κάνει το μέλος που άρχισε το θέμα/ψηφοφορία.
Εγώ όποτε ξαναχρειαστώ διαφορετική αλλαγή από τις παραπάνω, θα ξαναποστάρω εδώ και όποτε ευκαιρήσει κάποιος mod, λογικά θα την αλλάξει.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ρε παιδιά σβήσατε το thread με τη ψάχνω γκόμενα που ήταν 50 άτομα μέσα και κάναν πλάκα;; Το bmw 320i valvetronic 2004 είναι πιο καλό;
 

vla

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εγω εχω αλλες αποριες σχετικα με το sex.....
βλεπω κατι τσοντες με την παρεα μου....και ειναι καποιοι που βαζουν ενα gel και γινετε η πουτσα τους τεραστια....
ειπαμε και εμεις σαν παρεα να βρουμε  μια πουτανα και να την ξεσκησουμε....αλλα θελουμε οι πουτσες μας να ειναι τεραστιες οπως της τσοντας.....και να την γαμησουμε κανονικοτατα....που θα βρουμε αυτην την μαλακια (το gel)  να νιοσουμε και εμεις περισσοτερο αντρες???????
 

nazgul30

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
91
Like
36
Πόντοι
81
Για ποιο λόγο οι κριτικές στην ενότητα των cg να είναι τόσο χύμα και στα σπιτάκια ή τα ct να έχουν (άριστη) δομή? Θέλω να πω, δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί στα cg το user interface που υπάρχει για κριτικές ct? Ειδικά αυτό με τις κλίμακες που βαθμολογείς θα εξυπηρετούσε πολύ.

PS: Ποστάρω την ίδια ερώτηση και στο 'οι κριτικές στο bourdela.tv' γιατί δεν ξέρω που ταιριάζει καλύτερα. Σορυ mod
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
παιδια εγω εχω αλλες αποριες σχετικα με το sex.....
βλεπω κατι τσοντες με την παρεα μου....και ειναι καποιοι που βαζουν ενα gel και γινετε η πουτσα τους τεραστια....
ειπαμε και εμεις σαν παρεα να βρουμε  μια πουτανα και να την ξεσκησουμε....αλλα θελουμε οι πουτσες μας να ειναι τεραστιες οπως της τσοντας.....και να την γαμησουμε κανονικοτατα....που θα βρουμε αυτην την μαλακια (το gel)  να νιοσουμε και εμεις περισσοτερο αντρες???????
:2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
παιδια εγω εχω αλλες αποριες σχετικα με το sex.....
βλεπω κατι τσοντες με την παρεα μου....και ειναι καποιοι που βαζουν ενα gel και γινετε η πουτσα τους τεραστια....
ειπαμε και εμεις σαν παρεα να βρουμε  μια πουτανα και να την ξεσκησουμε....αλλα θελουμε οι πουτσες μας να ειναι τεραστιες οπως της τσοντας.....και να την γαμησουμε κανονικοτατα....που θα βρουμε αυτην την μαλακια (το gel)  να νιοσουμε και εμεις περισσοτερο αντρες???????
Παληκαρια κοψτε τις πολες τσοντες και  :jerking: :jerking: :jerking: και κοιταξτε να γαματε,αφηστε τις παπαριες που θελετε να μεγαλωση, η ειναι μεγαλος η δεν ειναι
Θα ξεσκησετε την πουτανα!!!  :2funny:  το πηγαδι δεν εχει προβλημα αλλα το σκοινι και ο κουβας ναι
Για να νιωσετε περισσοτερο αντρες μαθετε  να γαματε καλα ποιοτικα
 

Επισκέπτης
Απλή απορία -περιέργεια.Πόσες γυναίκες γράφουν εδώ στο φόρουμ?
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Το γραφω εδω γιατι δεν βρηκα κατι σχετικο και γιατι δεν ξερω αν ειναι σωστο(μαλλον οχι) να ανοιχτει νεο thread για κατι το οποιο σιγουρα πρεπει να υπαρχει ηδη.
Oσο κι αν το ψαχνω δεν βρισκω κατι. Ειναι τοσα πολλα τα threads που ειναι αδυνατον να τα δω ολα. Πιθανοτατα λοιπον αυτη η απορια εχει απαντηθει αλλου. Θα παρακαλουσα αν ειναι δυνατον να γινει μια παραπομπη στο thread που θα μου λυσει τις εξης αποριες.

Κατω απ το ονομα χρηστη σε καθε ποσταρισμα μας αναγραφονται διαφορα. Νεος, προχωρημενος, μαλαμα κλπ.
Σε καποιους ακριβως πανω απο αυτες τις 'κατηγοριες'(ας το διατυπωσω ετσι) υπαρχουν 'προειδοποιησεις'.

Warned. Banned. Muted. Με εντονο διαφορετικο χρωμα καθε φορα.
Υποθετω οτι τις 'ποινες' τις βαζουν οι admins. Πως αποφασιζεται ποιος 'τιμωρειται'? Ποια ειναι τα κριτηρια? Νομιζα οτι θα εβρισκα την απαντηση στους κανονες λειτουργιας αλλα το θεμα εκει εχει κλειδωσει και δεν γραφει και κατι σχετικο.

Αυτη ειναι η απορια μου.
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Το γραφω εδω γιατι δεν βρηκα κατι σχετικο και γιατι δεν ξερω αν ειναι σωστο(μαλλον οχι) να ανοιχτει νεο thread για κατι το οποιο σιγουρα πρεπει να υπαρχει ηδη.
Oσο κι αν το ψαχνω δεν βρισκω κατι. Ειναι τοσα πολλα τα threads που ειναι αδυνατον να τα δω ολα. Πιθανοτατα λοιπον αυτη η απορια εχει απαντηθει αλλου. Θα παρακαλουσα αν ειναι δυνατον να γινει μια παραπομπη στο thread που θα μου λυσει τις εξης αποριες.

Κατω απ το ονομα χρηστη σε καθε ποσταρισμα μας αναγραφονται διαφορα. Νεος, προχωρημενος, μαλαμα κλπ.
Σε καποιους ακριβως πανω απο αυτες τις 'κατηγοριες'(ας το διατυπωσω ετσι) υπαρχουν 'προειδοποιησεις'.

Warned. Banned. Muted. Με εντονο διαφορετικο χρωμα καθε φορα.
Υποθετω οτι τις 'ποινες' τις βαζουν οι admins. Πως αποφασιζεται ποιος 'τιμωρειται'? Ποια ειναι τα κριτηρια? Νομιζα οτι θα εβρισκα την απαντηση στους κανονες λειτουργιας αλλα το θεμα εκει εχει κλειδωσει και δεν γραφει και κατι σχετικο.

Αυτη ειναι η απορια μου.


Ρε τον νεκροθαφτη τι ξεσκεπασε.... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom