Νέα

Έχετε πακετώσει πουτάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Casual_Style_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Το να φερθεις εστι σε γυναικα ειναι οτι πιο αναδρο μπορεις να κανεις..............
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Δεν φτάνει που τις τρομοκρατούνε οι νταβάδες τους τώρα την τρομοκρατεί και ο άλλος για να γαμήσει.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
εγώ σε ένα μπουρδέλο της φυλής είχα πληρώσει 40 ευρώ συνολικά και για εμένα και για τον φύλο μου και η τσατσά μου έδωσε 20 πίσω ρέστα .
τόση προμήθεια πέρνεις για νά κάνεις διαφήμηση μέσω τών ρεπορταζ σου ..γιά νά ξέρω νά σου δώσω καί άλλες δουλειες αλλά γιά κανένα ταλιράκι τό πολύ ..πάντως κάνεις ανταγωνισμό  στο μπουρδελα τβ πού ζητάει παραπάνω  γιά διαφήμηση από τά μπουρδελα καί τά στούντιο ... καί θά προτείνω νά σέ διαγράψουν.. στό ιερίδουλες κομ μπορεί καί νά σέ δεχθουν..
συγνώμη αλλά αδυνατώ νά κατανοήσω αυτό πού εγραψες μέ άλλο τρόπο..
 

badi

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Ωραίους φίλους έχεις. "Ό,τι είναι τα σκατά, είναι και το φτυάρι", με το συμπάθειο.

Υπάρχουν κάμποσοι τομείς που το φιλαράκι σου μπορεί να κάνει λαμπρή καρριέρα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
εννοω να πηδηξετε χωρις λεφτα. ειμασταν για καφε με ενα φιλαρακο και μας ειπε την βραδυνη αμαρτια του.πηγε απο την αθηνας και τσιμπησε μια αραπινα με το αυτοκινητο.στο δρομο για χαβαλε της ειπε ειναι μπατσος αλλα ψαρωσε αυτη,φοβηθηκε που δεν ειναι νομιμη δε εχει χαρτια και με τα πολλα την γαμησε μεσα στο αυτοκινητο χωρις λεφτα.

Του φιλου σου θα του αξιζε να βρεθει καποιος "γατος" και να του το παιξει εφοριακος -ΣΔΟΕ, να παει στην δουλειά του και για να αποφυγει τον ελεγχο και καλα, να του τσιμπισει κανενα "πακετο"

Αυτο κι΄αν θα ηταν "πακετωμα"......

:grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
εννοω να πηδηξετε χωρις λεφτα. ειμασταν για καφε με ενα φιλαρακο και μας ειπε την βραδυνη αμαρτια του.πηγε απο την αθηνας και τσιμπησε μια αραπινα με το αυτοκινητο.στο δρομο για χαβαλε της ειπε ειναι μπατσος αλλα ψαρωσε αυτη,φοβηθηκε που δεν ειναι νομιμη δε εχει χαρτια και με τα πολλα την γαμησε μεσα στο αυτοκινητο χωρις λεφτα.

Καλα την εκανε τη μαιμου... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Jerel mcneal

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες εχει πακετωσει πουτάνα κανεις σας;
Λοιπόν 12 το βράδυ στην ιστορική Πατησίων Βρισκω μια μαυρουλα γνωστή πουτανα της γειτονιάς,πάω τη. Ρωτάω έχεις ώρα μου λέει ώρα και μου κάνει,πάμε; Που πάμε της λέω παριστάνοντας τον ανηξερο,μου δείχνει Καποτα και πάμε σε ένα στενό μου λέει τα λεφτά πρώτα,της λέω είσαι μόνη η με νταβα,λέει μονη και της λέω ωραία λεφτά δεν έχω θα κεράσεις ένα τσιμπουκακι για 6 τσιγάρα,το κέρασε εν τέλει το τσιμπουκακι παίρνοντας μόνο τα τσιγαρα
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Πουτανα δεν εχω πακετωσει αλλα ή η τσατσα ή ο επομενος πελατης εφαγε το πακετο πριν καμια 20ετια.
Σε οικο που εχει κλεισει πλεον ειχα δωσει το ακριβες αντιτιμο (3000δρχ) και μου εφερε ρεστα απο πεντοχιλιαρο η κοπελα στο δωματιο.
Οταν τελειωσα ντυθηκα σε χρονο DT πριν προλαβει να παει στον επομενο (λογικα θα ηταν δικα του τα ρεστα).
Καβαλησα το παπι και εξαφανιστηκα ...
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Εγώ είχα παρκετωσει μια.
 

kostis76

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
579
Like
375
Πόντοι
26
Πουτανα δεν εχω πακετωσει αλλα ή η τσατσα ή ο επομενος πελατης εφαγε το πακετο πριν καμια 20ετια.
Σε οικο που εχει κλεισει πλεον ειχα δωσει το ακριβες αντιτιμο (3000δρχ) και μου εφερε ρεστα απο πεντοχιλιαρο η κοπελα στο δωματιο.
Οταν τελειωσα ντυθηκα σε χρονο DT πριν προλαβει να παει στον επομενο (λογικα θα ηταν δικα του τα ρεστα).
Καβαλησα το παπι και εξαφανιστηκα ...
Πέρασες με κόκκινο τα φανάρια; :wink:
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Ολα κοκκινα ηταν ....
 

hany

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
168
Like
193
Πόντοι
1
μπορειτε την πιασετε και γκομενα και να την πηδατε και να σας δεινει και την εισπραξη !
 

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
498
Like
1.388
Πόντοι
201
εννοω να πηδηξετε χωρις λεφτα. ειμασταν για καφε με ενα φιλαρακο και μας ειπε την βραδυνη αμαρτια του.πηγε απο την αθηνας και τσιμπησε μια αραπινα με το αυτοκινητο.στο δρομο για χαβαλε της ειπε ειναι μπατσος αλλα ψαρωσε αυτη,φοβηθηκε που δεν ειναι νομιμη δε εχει χαρτια και με τα πολλα την γαμησε μεσα στο αυτοκινητο χωρις λεφτα.
Τύπε μήπως ήταν ο φίλος σου αυτός:
 

agnwstosx

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
35
Like
34
Πόντοι
0
Λοιπόν 12 το βράδυ στην ιστορική Πατησίων Βρισκω μια μαυρουλα γνωστή πουτανα της γειτονιάς,πάω τη. Ρωτάω έχεις ώρα μου λέει ώρα και μου κάνει,πάμε; Που πάμε της λέω παριστάνοντας τον ανηξερο,μου δείχνει Καποτα και πάμε σε ένα στενό μου λέει τα λεφτά πρώτα,της λέω είσαι μόνη η με νταβα,λέει μονη και της λέω ωραία λεφτά δεν έχω θα κεράσεις ένα τσιμπουκακι για 6 τσιγάρα,το κέρασε εν τέλει το τσιμπουκακι παίρνοντας μόνο τα τσιγαρα
τι νεκρανασταση ηταν αυτη -13 χρονια μετα...
 

Geiler12

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2021
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
504
Πόντοι
301
εννοω να πηδηξετε χωρις λεφτα. ειμασταν για καφε με ενα φιλαρακο και μας ειπε την βραδυνη αμαρτια του.πηγε απο την αθηνας και τσιμπησε μια αραπινα με το αυτοκινητο.στο δρομο για χαβαλε της ειπε ειναι μπατσος αλλα ψαρωσε αυτη,φοβηθηκε που δεν ειναι νομιμη δε εχει χαρτια και με τα πολλα την γαμησε μεσα στο αυτοκινητο χωρις λεφτα.
Ναι χαζή ήταν η αράπο,τον κέρασε κανονικά αυτά που δίνουν και στους πολισμάνους τζάμπα έρπητα,κονδυλώματα και άλλα αφροδίσια.....τζάμπα...ήτανε..!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom