Νέα

Έχετε πακετώσει πουτάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Casual_Style_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

panorama26

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
εννοω να πηδηξετε χωρις λεφτα. ειμασταν για καφε με ενα φιλαρακο και μας ειπε την βραδυνη αμαρτια του.πηγε απο την αθηνας και τσιμπησε μια αραπινα με το αυτοκινητο.στο δρομο για χαβαλε της ειπε ειναι μπατσος αλλα ψαρωσε αυτη,φοβηθηκε που δεν ειναι νομιμη δε εχει χαρτια και με τα πολλα την γαμησε μεσα στο αυτοκινητο χωρις λεφτα.
Τότε να τό παίζουμε όλοι ΄΄Μπάτσοι΄΄...μπάς καί γαμάμε τσάμπα στά μπουρδέλα... :tooth: :tooth: :tooth:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.249
Πόντοι
7.045
Ωραια ονειρα ζωης εχουν καποιοι..να γαμησουν τσαμπα μια πουτανα..
Αμα σας εχει κολλησει να γαμησετε τσαμπε πορνη παιξτε το αστυνομια,ακτοφυλακη,λιμεναρχες,ναυπηγοι..νοικιαστε και μια στολη για τις αποκριες..να δουμε τι θα καταλαβετε.. :idiot:
Θα παρετε και βραβειο.. :headbang:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
ΜΗΝ κάνετε τέτοια... γιατί θα βρεθεί μαμιά καπάτσα πουτάνα να σας πάρει τις πινακίδες και θα σας δώσει στεγνά... και τότε θα πάτε ΜΕΣΑ για αντιποίηση Αρχής (τουλάχιστον)...
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
εννοω να πηδηξετε χωρις λεφτα. ειμασταν για καφε με ενα φιλαρακο και μας ειπε την βραδυνη αμαρτια του.πηγε απο την αθηνας και τσιμπησε μια αραπινα με το αυτοκινητο.στο δρομο για χαβαλε της ειπε ειναι μπατσος αλλα ψαρωσε αυτη,φοβηθηκε που δεν ειναι νομιμη δε εχει χαρτια και με τα πολλα την γαμησε μεσα στο αυτοκινητο χωρις λεφτα.

πολυ μαγκας ο φιλος σου, ευγε ρε. Αυτος γλιτωσε κανα 20ευρο αλλα πιο πολυ μαγκας μαλλον εισαι εσυ που το κοκορευεσαι κιολας.
 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
αμα ειναι μαγκας ας ξαναπαει εκει
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.732
Πόντοι
6.925
Μπορει να αποφάσισε να καλογερέψει. Αλλιώς οπως λέει και ο zlatan ξαναπάει την βόλτα? Αν τον σταμπάρει η τάνα και τον δώσει σε όποιον την προστατευει/καλύπτει/εκδίδει κλπ. τι θα του κάνουν ?
 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
κι εχει και κατι μαυρους..
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
εγώ σε ένα μπουρδέλο της φυλής είχα πληρώσει 40 ευρώ συνολικά και για εμένα και για τον φύλο μου και η τσατσά μου έδωσε 20 πίσω ρέστα .
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.732
Πόντοι
6.925
Ετσι και γω έδωσα το κοσάρικο αλλά απήλαυσα υπηρεσίες εξτρα (συμφωνα με περιγραφές συναγωνιστών)
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
Ετσι και γω έδωσα το κοσάρικο αλλά απήλαυσα υπηρεσίες εξτρα (συμφωνα με περιγραφές συναγωνιστών)
γι'αυτο ειμαστε εδω,επειδη γουσταρουμε να πληρωνουμε,αλλιως καθομαστε σπιτι
 

tritos_daktylos

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Πλερώνεις, το κάνεις και μην τον είδατε τον Μανωλιό... Χίλιες φορές καλύτερα χωρίς μπλεξίματα και μαλακίες του τύπους σε θέλω, σε αγαπώ, μου λείπεις, να γεράσουμε μαζί κλπ κλπ  :jerking: :jerking: :jerking:
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
220
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
Γιατί το χαλάσατε ρε??Μια χαρά πήγαινε στις πρώτες 1,5 σελίδες...είχα γονατίσει από τα γέλια και περίμενα να δω με αγωνία τι μαλακία θα σκεφτεί ο επόμενος!!!
αλλά εσείς αρχίσατε πάλι τα ηθικοπλαστικά...
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
εγώ συνήθως τις πακετώνω δίνοντας τους πιο πολλά απ'αυτά που ζητάνε άμα είναι καλά κορίτσια  ;)
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
εννοω να πηδηξετε χωρις λεφτα. ειμασταν για καφε με ενα φιλαρακο και μας ειπε την βραδυνη αμαρτια του.πηγε απο την αθηνας και τσιμπησε μια αραπινα με το αυτοκινητο.στο δρομο για χαβαλε της ειπε ειναι μπατσος αλλα ψαρωσε αυτη,φοβηθηκε που δεν ειναι νομιμη δε εχει χαρτια και με τα πολλα την γαμησε μεσα στο αυτοκινητο χωρις λεφτα.
έχεις ερωτηθεί τί άνθρωπος είσαι??καί τί φίλους έχεις??
πάς καί κάνεις πλάκα σέ ένα δυστιχυσμένο άνθρωπο γιά νά γλυτωσεις ένα 20ρικο..
ωραίους φίλους κάνεις αποδεκτούς ..μήπως τόκανες εσύ??
η συμπεριφορά σου μού θυμίζει όταν ήμουν στόν στρατό τά καψώνια πού κάναν στό ποίο αδύνατο ..αυτόν πού δέν είχε τά προσόντα να διαμαρτρηθει διότι ήταν ψυχοπαθής..δηλαδή στόν ποιό αδύναμο..
σέ παρακαλώ πολύ νά πάτε νά ζητήσετε συγνώμη από τήν κοπελίτσα καί νά τήςμ δώσετε τά λεφτά πού χρωστάτε..
γίνε άνθρωπος ,δώσε λίγη ανθρωπιά στούς άλλους καί άν μπορείς βοήθησε αυτούς πού μπορείς.. μήν σκοτώνεις τόν εαυτό σου διότι κ[αποτε θά σε σκοτώσει ό ίδιος ό εαυτόσου...

 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
εννοω να πηδηξετε χωρις λεφτα. ειμασταν για καφε με ενα φιλαρακο και μας ειπε την βραδυνη αμαρτια του.πηγε απο την αθηνας και τσιμπησε μια αραπινα με το αυτοκινητο.στο δρομο για χαβαλε της ειπε ειναι μπατσος αλλα ψαρωσε αυτη,φοβηθηκε που δεν ειναι νομιμη δε εχει χαρτια και με τα πολλα την γαμησε μεσα στο αυτοκινητο χωρις λεφτα.

Και εγω μια φορα φιλε ειχα ντυθει κοκκινοσκουφιτσα και ο φιλος μου κακος λυκος..
Πηραμε ο καθενας το αμαξι του και βγηκαμε τσαρκα..Οταν σταματησα στην πρωτη μαυρη της ειπα..
"κοπελια σε παρακαλω πολυ βοηθησε με,ειναι πισω στο αμαξι ο κακος ο λυκος και μου ειπε αν δεν του βρω να γαμησει τσαμπα θα γαμησει εμενα"..οποτε τι να κανει αυτη με λυπηθηκε και πηγε στο αμαξι του και γαμηθηκε τσαμπα.
Οι ρολοι φυσικα αλλαζουν και ποτε γαμαει εκεινος ποτε εγω. :grin:
Ας σοβαρευτουμε λιγο ρε τυπε που εκανε και κατορθωμα ο τρομπας ο φιλος σου!! :jerking:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
εννοω να πηδηξετε χωρις λεφτα. ειμασταν για καφε με ενα φιλαρακο και μας ειπε την βραδυνη αμαρτια του.πηγε απο την αθηνας και τσιμπησε μια αραπινα με το αυτοκινητο.στο δρομο για χαβαλε της ειπε ειναι μπατσος αλλα ψαρωσε αυτη,φοβηθηκε που δεν ειναι νομιμη δε εχει χαρτια και με τα πολλα την γαμησε μεσα στο αυτοκινητο χωρις λεφτα.

Μεγάλη μαγκιά. Μπράβο στο μαλάκα που εχεις για φίλο
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
2 φορες σε ραντεβου σε ξενοδοχειο ειχα κλεισει για 3 ωρες αλλα συνεβησαν πραγματικα δυσκολες καταστασεις και επρεπε να την κανω πληρωσα παντως την 1ωρα και στις 2 φορες
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
εννοω να πηδηξετε χωρις λεφτα. ειμασταν για καφε με ενα φιλαρακο και μας ειπε την βραδυνη αμαρτια του.πηγε απο την αθηνας και τσιμπησε μια αραπινα με το αυτοκινητο.στο δρομο για χαβαλε της ειπε ειναι μπατσος αλλα ψαρωσε αυτη,φοβηθηκε που δεν ειναι νομιμη δε εχει χαρτια και με τα πολλα την γαμησε μεσα στο αυτοκινητο χωρις λεφτα.
O φίλος σου είναι για λύπηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom