Νέα

Έχετε ΧΕΣΕΙ ποτέ σε μπουρδέλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

KOKOS12345

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2014
Μηνύματα
13
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
0
Εμένα με είχε πιάσει χέσιμο σε σπιτάκι ΦΥΛΗΣ, μπαίνω και τα έκανα μέσα στο νιπτήρα. Προσπαθούσα μετά με το χέρι να τα σπρώξω να φύγουν μέσα στο σιφόνι. Αφού τα κατάφερα έμεινε ρε παιδιά μία μπόχα ελεινή!!!
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.504
Πόντοι
5.345
Ήμουν στη Θεσσαλονίκη, πήγα βόλτα στα μπουρδέλα πίσω από τη Μοναστηριού, Βαρδάρη. Μπαίνω σε ένα σπίτι, μπαίνω στο δωμάτιο & με πιάνει η ανάγκη για τα χονδρά. Μπαίνω στη ντουζιέρα που είχε το δωμάτιο πριν έρθει η κοπέλα & τα κάνω, ρίχνω νερό δεν έφευγαν με τίποτα, συνέχιζα να ρίχνω νερό έφευγαν αργά αργά. Μπαίνει η κοπέλα έγινε το σεξ .....δεν θυμάμαι αν όταν έφυγα είχε καθαρίσει η καμπίνα. Πάνε αρκετά χρόνια, ίσως δεκαετία.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.504
Πόντοι
5.345
Ιστορια φιλης. Εχει τσιμπησει τυπο απο μπαρακι και ετοιμαζετε για μαχη. Καθως πανε στο σπιτι της αυτη χεζεται. Η φαση ειναι του λεει δωσε μου λιγο να μαζεψω το σκυλο. Δεν ειχε κατοικιδιο ομως. Παει αφηνει ο,τι εχει στα γρηγορα, σκουπιζετε απλα και γρηγορα γρηγορα του λεει ελα πανω. Μου ελεγε με τρομο πως ξεκινα η φαση και πριν τη γαμησει εχει κλειδωσει στοχο και χωνει τη γλωσσα του κυριολεκτικα για 1 λεπτο μουνι και μετα για ωρα στον κωλο της. Μετα το 15λεπτο η αλλη ειχε φρικαρει δεν αντεξε στην ιδεα πως εχει φαει τρελο σκατο ο τυπακος και του πεταξε πως δεν ειναι ετοιμη να προχωρησει. Οπως μας ελεγε ο τυπος σχεδον τη γαμουσε με τη γλωσσα και ηταν γεματος παθος. Εξαιρετικα ευγενικος της εστελνε ξανα και ξανα μετα αλλα ποτε δεν τον ειδε ξανα. Κανεις δεν ξερει τι παιζει με τη γλωσσα του και την υγεια του.
Στο σπίτι της & βιαζόταν? Ντρεπόταν να του πει ότι πάει να φρεσκαριστει?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
11
Like
17.255
Πόντοι
3.796
Ότι υπάρχουν ορισμένοι άρρωστοι που θα μπορούσαν να χεσουν σε καλάθι ,ντουζερια , νιπτήρα..γενικά σε μπουρδέλο το ξέραμε !
Αλλά ότι θα γεμίσουν σε 1 ημέρα τρεις σελίδες αφηγήσεις δεν το περίμενα ..πλέον θα φοβόμαστε να πιάσουμε και το χερούλι της πόρτας .
Απορώ πως αντέχει η πουτανα την σκατιλα που μυρίζετε μέχρι να έρθει .
 

leftgk

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
16
Like
58
Πόντοι
0
Απο προσωπικές εμπειρίες, ξημερώματα Κυριακής κομμάτια απο ξύδια περιμένω τη σειρά μου στο σαλόνι μισοκοιμισμένος στον καναπέ, ξαφνικά ακούω τσιρίδα, ανοίγει η πόρτα και ο τύπος φεύγει τρέχοντας. Πάει η τσατσά στο δωμάτιο και αρχίζει τις Παναγίες, τι ζώα είστε οι άντρες και είστε όλοι γουρούνια και κάτι τέτοια. Ο μύστης μάγκες πάνω στην ώρα που έδινε, αφέθηκε και γέμισε ζουμιά απο το μαξιλάρι μέχρι σεντόνι και πάτωμα. Να είσαι καλά αδερφέ όπου κι αν βρίσκεσαι
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.984
Κριτικές
9
Like
3.289
Πόντοι
456
ξερω καποιον που κατουρησε τις κουρτινες και το κρεβατι..μετραει;
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Ιστορια φιλης. Εχει τσιμπησει τυπο απο μπαρακι και ετοιμαζετε για μαχη. Καθως πανε στο σπιτι της αυτη χεζεται. Η φαση ειναι του λεει δωσε μου λιγο να μαζεψω το σκυλο. Δεν ειχε κατοικιδιο ομως. Παει αφηνει ο,τι εχει στα γρηγορα, σκουπιζετε απλα και γρηγορα γρηγορα του λεει ελα πανω. Μου ελεγε με τρομο πως ξεκινα η φαση και πριν τη γαμησει εχει κλειδωσει στοχο και χωνει τη γλωσσα του κυριολεκτικα για 1 λεπτο μουνι και μετα για ωρα στον κωλο της. Μετα το 15λεπτο η αλλη ειχε φρικαρει δεν αντεξε στην ιδεα πως εχει φαει τρελο σκατο ο τυπακος και του πεταξε πως δεν ειναι ετοιμη να προχωρησει. Οπως μας ελεγε ο τυπος σχεδον τη γαμουσε με τη γλωσσα και ηταν γεματος παθος. Εξαιρετικα ευγενικος της εστελνε ξανα και ξανα μετα αλλα ποτε δεν τον ειδε ξανα. Κανεις δεν ξερει τι παιζει με τη γλωσσα του και την υγεια του.

Ή η φίλη σου είναι διαστημικό μουνί ή ο μερακλής είναι μέλος μας.

Ποιο μέλος είναι τόσο μερακλής;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: stelda

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.625
Πόντοι
456
Δεν ήξερα ότι οι γκόμενες χέζουν :think:
 
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
931
Like
2.978
Πόντοι
446
Ιστορια φιλης. Εχει τσιμπησει τυπο απο μπαρακι και ετοιμαζετε για μαχη. Καθως πανε στο σπιτι της αυτη χεζεται. Η φαση ειναι του λεει δωσε μου λιγο να μαζεψω το σκυλο. Δεν ειχε κατοικιδιο ομως. Παει αφηνει ο,τι εχει στα γρηγορα, σκουπιζετε απλα και γρηγορα γρηγορα του λεει ελα πανω. Μου ελεγε με τρομο πως ξεκινα η φαση και πριν τη γαμησει εχει κλειδωσει στοχο και χωνει τη γλωσσα του κυριολεκτικα για 1 λεπτο μουνι και μετα για ωρα στον κωλο της. Μετα το 15λεπτο η αλλη ειχε φρικαρει δεν αντεξε στην ιδεα πως εχει φαει τρελο σκατο ο τυπακος και του πεταξε πως δεν ειναι ετοιμη να προχωρησει. Οπως μας ελεγε ο τυπος σχεδον τη γαμουσε με τη γλωσσα και ηταν γεματος παθος. Εξαιρετικα ευγενικος της εστελνε ξανα και ξανα μετα αλλα ποτε δεν τον ειδε ξανα. Κανεις δεν ξερει τι παιζει με τη γλωσσα του και την υγεια του.

Σίγουρα θα έχει συμβεί κάτι παρόμοιο σε όλους εμάς που γλύφουμε κωλο τακτικά...είναι ένα μέρος του παιχνιδιού και αυτό....Και στην τελικη, από λίγη μερέντα δεν πέθανε και κανείς, πάνω στη καύλα πολλά γίνονται, λίγα λέγονται
 
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
931
Like
2.978
Πόντοι
446
Δεν ξερω, ομως εγω μπορω να σου πω για γκομενα που την εχω δει με τα ματια μου να βαζει τη λαβη του πιγκαλ στον κωλο της να δινει 3-4 πιστονιες και μετα να μου λεει ενα να με παρεις βρωμιαρη. Φυσικα απο κωλο. Ενημερωτικα η τυπισσα ειχε ζητησει μονη της πριν ενα ωραιο περιποιημενο κατουρημα στη ντουζιερα της και ξεφτυλισμα με ροχαλες και μπινελικια. Ειχε τετοια τρελα εγλειφε τα κατουρα απο τα πλακακια και τα δαχτυλα του ποδιου μου. Δεν εχω ξαναδει τετοιο πραγμα και ηταν πολυ σοβαρη. Εργαζομενη σε πολυεθνικη με θεση πολυ υψηλου κυρους και τρελο μισθο.

Φίλε πέτυχες διαμάντι!! Ελπίζω να το αξιοποίησες στο έπακρο
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
8.535
πρεπει να ξαναγραψει το στορυ εκεινος ο θεος που ελεγε οτι τον επιασε κοψιμο σε στουντιο,πηγε εχεσε στην τουαλετα του μπουρδελου,αλλα κατα λαθος του φυγε η κουραδα απ εξω κ επειδη φοβοτανε τον μπραβο του μαγαζιου μην τον ανακαλυψει,προσπαθουσε να πιασει την κουραδα με τα χερια να την ριξει μεσα καλαθι...
τελικα τα καταφερε κ στο τελος πληρωσε κ γαμησε κ την πουτανα απο ντροπη επειδη τους εχεσε το wc.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.333
Πόντοι
2.816
Σε μπουρδέλο ποτέ.. δεν εννοούν και οι συνθήκες...
Σε στούντιο πάλι δεν νομίζω
Σε μασάζ έχω ρίξει το χέσιμο μου 2-3 φορές σίγουρα

Καλά για κατούρημα δεν το συζητώ.. συνεχώς.. σε ντουζ και νιπτήρες
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.712
Like
6.601
Πόντοι
1.056
132314061_2850343251954535_9009343668996893148_n.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom