Νέα

Έχετε ΧΕΣΕΙ ποτέ σε μπουρδέλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
Αφορμή αυτού του νήματος είναι η πρόσφατη επίσκεψη φίλου που όσο κάναμε βόλτα στα μαγαζιά, μου έλεγε ότι τον έχει πιάσει λίγο χέσιμο....Μπαίνοντας σε ένα από αυτά αντικρίσαμε μια κοπέλα που του έκανε το κλικ...Αφού πέρασε στο δωμάτιο, και άρχισε ο αγώνας, ενώ η κοπέλα ήταν από πάνω του και αυτός έδινε πόνο, αισθάνθηκε πως ήθελε να κλάσει, προσπάθησε να την αφήσει "τζούφια" αλλά μαζί με αυτή βγήκε λίγο (μπορεί και αρκετό) σκατόζουμο το οποίο πότισε αρκετά τα σεντόνια, τώρα αν το μύρισε η κοπέλα ή το είδε, δεν μάθαμε, γιατί μόλις συνέβη αυτό, προσποιήθηκε ότι έχυσε, και φύγαμε τρέχοντας

Έχετε κάποια παρόμοια ιστορία με χέσιμο σε μπουρδέλο?
Για μπουρδελο δεν εχω..
Αλλα αυτο που θα σας πω ειναι 100% αληθινο. Το θυμαμαι τωρα που το γραφω και γελαω..
Παρεα πιτσιρικαδων κατω απο 18 τοτε, πριν πολλα χρονια πηγαν να ψυρισουν οτι βρουν σε ενα σπιτι το οποιο αυτοι που το ειχαν εμεναν εξωτερικο και ειχαν βαλει πωληται, ερχοντουσαν μια φορα στα δυο χρονια ετσι για λιγο δεν μενανε εκει απλα ριχνανε καμια ματια.
Να μην τα πολυλογο, την μερα που πηγαν..ενω οι αλλοι ψαχναν να βρουν τιποτα ξεχασμενο στα νουλαπια η στην αποθηκη..
Ενας απο αυτους τον επιασε κοψιμο και πηγε στην τουαλετα του σπιτιου, εχεσε κανονικα και επειδης δεν ειχε νερο το σπιτι τα αφησε ετσι, μολις πηραν χαμπαρι την μποχα οι αλλοι.. τον λενε τι εκανες εχεσες μεσα στο σπιτι;; ναι τους λεει αυτος τι να εκανα να εβγαινα εξω και να με επαιρνε κανα ματι :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.327
Κριτικές
124
Like
6.422
Πόντοι
5.097
Πολλές φορές έχω κατουρήσει νιπτήρα μαζί με δυνατο κλανιδι το οποίο εντέλει κατεληξε σε χέσιμο. Ευτυχώς είχα μαζί μου μωρομαντηλα κι έτσι μπόρεσα και να γαμησω.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Αφορμή αυτού του νήματος είναι η πρόσφατη επίσκεψη φίλου που όσο κάναμε βόλτα στα μαγαζιά, μου έλεγε ότι τον έχει πιάσει λίγο χέσιμο....Μπαίνοντας σε ένα από αυτά αντικρίσαμε μια κοπέλα που του έκανε το κλικ...Αφού πέρασε στο δωμάτιο, και άρχισε ο αγώνας, ενώ η κοπέλα ήταν από πάνω του και αυτός έδινε πόνο, αισθάνθηκε πως ήθελε να κλάσει, προσπάθησε να την αφήσει "τζούφια" αλλά μαζί με αυτή βγήκε λίγο (μπορεί και αρκετό) σκατόζουμο το οποίο πότισε αρκετά τα σεντόνια, τώρα αν το μύρισε η κοπέλα ή το είδε, δεν μάθαμε, γιατί μόλις συνέβη αυτό, προσποιήθηκε ότι έχυσε, και φύγαμε τρέχοντας

Έχετε κάποια παρόμοια ιστορία με χέσιμο σε μπουρδέλο?

Κρατηθείτε!

Εγώ είδα μια μορφάρα- πελάτη να βγάζει απο την τσάντα του φαγητό και να τρώει στην αναμονή του studio, λέτε αυτός να ντράπηκε να πάει να και χέσει μετά;

Πρέπει να έβγαλε σάντουιτς ή φρούτο.


Δεν θυμάμαι καλά.

Πάντως ο τύπος ήταν μεγάλη μορφή.
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
Κάθε φορά που τρώω ξηροκαρπια και πηγαίνω βράδυ στον μύλο για ψάξιμο παίρνω μαζί μου πολύ χαρτί και μωρομαντυλα γιατί πάντα με πιάνει χέσιμο.. έπειτα από την πρώτη φορά που είχα φάει τόσο επίσης και πήγα καυλωμένος αλλά δεν είχα μαζί μου να σκουπιστω και πήγα σουμπιτης σπίτι..
 

vabiri(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2020
Μηνύματα
53
Like
124
Πόντοι
0
Slow Down Reaction GIF by Hyper RPG

Πραγματικές χριστουγεννιάτικες ιστορίες!!! Μέσα στο πνεύμα των γιορτών!!!:shit:
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.962
Πόντοι
2.046
Μια φορά στο δωματιο, ειχε ενα ψηλο καδο σκουπιδιων και αφου εφυγε η κοπελα ανοιξα το καπακι και τα εκανα μεσα στο καδο με ειχε παει κόψιμο, σκουπιστικα έκλεισα τον καδο και εφυγα τρέχοντας, ελπίζω να το πηραν χαμπαρι και να τον καθαρισαν αλλιως ο επόμενος θα ετρωγε ολη τη σκατιλα.
αν ο οίκος ήταν χωματιανού 11 και η κοπέλα
η Αντριάνα και το κανες πριν κανα 1,1 μιση μήνα τότε όχι δεν το πήραν χαμπάρι
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
482
Πόντοι
306
Σημερα έχεσα στο ντουζ του medusa massage.Σκατα μαγαζί κρυο δωμάτιο και σκοταδια.Τους έχεσα για τα καλα.......Εχει πολλους προμότορες εδω μεσα.Προσοχη στους νέους
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.444
Πόντοι
481
Παντως θα ειχε τρομερο ενδιαφερον να ανοιγε ενα νημα καποια στιγμη απο κοριτσια πασης κατηγοριας του αγοραιου ερωτα να εξιστορουν περιεργες ιστοριες που εχουν ζησει πανω στην δουλεια.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.801
Like
3.622
Πόντοι
456
Παντως θα ειχε τρομερο ενδιαφερον να ανοιγε ενα νημα καποια στιγμη απο κοριτσια πασης κατηγοριας του αγοραιου ερωτα να εξιστορουν περιεργες ιστοριες που εχουν ζησει πανω στην δουλεια.
Kαλύτερα όχι. Θα σβήσει η αγάπη για το χώρο από τεράστιο ποσοστό. :badair:
Παίζει το λιγότερο να έχουν πάει χεσμένοι, αξύριστοι με πουρί πάνω στη πούτσα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.937
Κριτικές
1
Like
29.665
Πόντοι
8.006
To θεμα να ενοποιηθει με την ημερησια ενημερωση για χεσιμο παρακαλω

Παχουλοκομψέ λειπεις
 

Ninja Gr

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
66
Like
225
Πόντοι
20
Δεν έχω χέσει ποτέ σε μπουρδέλο το πιο εξτριμ χέσιμο που έχω κάνει ήταν στο στρατόπεδο όταν βγήκαμε για τρέξιμο με έπιασε ένα τρελό χεσιδι την ώρα που τρέχαμε έκοψα ταχύτητα σιγά σιγά έμεινα πίσω και σταμάτησα και πέταξα κουράδα καθώς έβλεπα την διμοιρία να απομακρύνετε τρέχοντας.Μοναδικο συναίσθημα αφού πήρα και τις ανάσες μου
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.623
Like
14.595
Πόντοι
3.656
Αφορμή αυτού του νήματος είναι η πρόσφατη επίσκεψη φίλου που όσο κάναμε βόλτα στα μαγαζιά, μου έλεγε ότι τον έχει πιάσει λίγο χέσιμο....Μπαίνοντας σε ένα από αυτά αντικρίσαμε μια κοπέλα που του έκανε το κλικ...Αφού πέρασε στο δωμάτιο, και άρχισε ο αγώνας, ενώ η κοπέλα ήταν από πάνω του και αυτός έδινε πόνο, αισθάνθηκε πως ήθελε να κλάσει, προσπάθησε να την αφήσει "τζούφια" αλλά μαζί με αυτή βγήκε λίγο (μπορεί και αρκετό) σκατόζουμο το οποίο πότισε αρκετά τα σεντόνια, τώρα αν το μύρισε η κοπέλα ή το είδε, δεν μάθαμε, γιατί μόλις συνέβη αυτό, προσποιήθηκε ότι έχυσε, και φύγαμε τρέχοντας

Έχετε κάποια παρόμοια ιστορία με χέσιμο σε μπουρδέλο?


:confused::confused::confused:


b3e4b33f97e4589564dca9fe8a0291d6.gif
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.693
Πόντοι
2.777
Πώς την άφησε κάτω από το κρεβάτι; Προφανώς η κουράδα είχε ''παγώσει'' και την έσπρωξαν κάτω. Υπάρχει και πιθανότητα να βγήκε και κοτρόνα και να σπρώχθηκε καρφί κάτω από το κρεβάτι όμως. Ποιος ξέρει. Τρομερή ιστορία.
τι να σου πω, ότι και να έγινε ανήκει στη σφαίρα των ανικανοποίητων επιθυμιών του πελάτη,...μάλλον.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.984
Κριτικές
9
Like
3.289
Πόντοι
456
τι σκατα ειδα;;;;;;
 

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
626
Like
1.304
Πόντοι
206
Σε μπουρδελο όχι .
Αλλά σε δοκιμαστήριο το βλέπω κάποια στιγμή στο μέλλον . Εάν βρεθώ σε μαγαζί και χεζομαι εάν μου πουν ότι δεν έχουν τουαλέτα την γαμησαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom