Νέα

Έχετε ΧΕΣΕΙ ποτέ σε μπουρδέλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μπάλθαζορ

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2023
Μηνύματα
6
Like
10
Πόντοι
0
Αφορμή αυτού του νήματος είναι η πρόσφατη επίσκεψη φίλου που όσο κάναμε βόλτα στα μαγαζιά, μου έλεγε ότι τον έχει πιάσει λίγο χέσιμο....Μπαίνοντας σε ένα από αυτά αντικρίσαμε μια κοπέλα που του έκανε το κλικ...Αφού πέρασε στο δωμάτιο, και άρχισε ο αγώνας, ενώ η κοπέλα ήταν από πάνω του και αυτός έδινε πόνο, αισθάνθηκε πως ήθελε να κλάσει, προσπάθησε να την αφήσει "τζούφια" αλλά μαζί με αυτή βγήκε λίγο (μπορεί και αρκετό) σκατόζουμο το οποίο πότισε αρκετά τα σεντόνια, τώρα αν το μύρισε η κοπέλα ή το είδε, δεν μάθαμε, γιατί μόλις συνέβη αυτό, προσποιήθηκε ότι έχυσε, και φύγαμε τρέχοντας

Έχετε κάποια παρόμοια ιστορία με χέσιμο σε μπουρδέλο?
χαίρε συνέλληνα! Δεν έχω χέσει ποτέ, ούτε κλάσει σε οίκο ανοχής και γενικά κατά την διάρκεια οποιουδήποτε γαμιστικού αγώνα, αλλά σίγουρα έχω κατουρήσει 2 λίτρα κάτουρο στους νιπτήρες και μια φορά με έπιασε η κοπέλα την ώρα που το έπραττα και έβαλε τα γέλια..
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
284
Like
321
Πόντοι
21
Παντως θα ειχε τρομερο ενδιαφερον να ανοιγε ενα νημα καποια στιγμη απο κοριτσια πασης κατηγοριας του αγοραιου ερωτα να εξιστορουν περιεργες ιστοριες που εχουν ζησει πανω στην δουλεια.

κορίτσι δεν είμαι... αλλά από τις εμπειρίες που είχα
μία από αυτές που μου έχει μείνει και σχετική με το θέμα...

ένας 30χρονος παντρεμένος υπεργολάβος οικοδομής, πανέμορφος για τα γούστα μου, που ερχόταν κανα δυο φορές το χρόνο
βασικά είχε ωραίο πρόσωπο και μία απο τις μεγαλύτερες ψωλάρες που έχω φάει μέχρι σήμερα (μέσα στις 10 μεγαλύτερες)

αφού είχε έρθει αρκετές φορές λοιπόν
την τελευταία μετά το μασάζ/σεξ είχε πάει τουαλέτα
και αφού τελείωσε μπαίνει στο ντους
και μπαίνω κι εγώ στο μπάνιο, είτε να πλυθώ είτε να μιλήσουμε
και βλέπω...

να μην έχει τραβήξει καζανάκι
και ένα κομμάτι... κολλημένο στον τοίχο/πλακάκι, δίπλα στη λεκάνη :confused:
έπαθα ένα σοκ, και προσπαθούσα να καταλάβω γιατί έγινε ή τι σήμαινε
στη μία μεριά του μπάνιου η ντουζιέρα, στην άλλη μεριά η λεκάνη, και εγώ ανάμεσα, μιλούσαμε και με κοιτούσε, θέλω να πω, ακόμα και να το είχε ξεχάσει, σίγουρα έβλεπε τη λεκάνη, ακόμα και αυτό στον τοίχο καθώς το μπάνιο ήταν στα λευκά και πάντα πεντακάθαρο
τελείωσε το ντους, δεν του είπα τίποτα, έφυγε
δεν τον ξανα δέχτηκα, και όταν μου ξανα έστειλε μήνυμα για ραντεβού του είπα να μη ξανα στείλει

δεν θα με πείραζε αν μου το έλεγε, ζήταγε συγγνώμη ή ακόμη και αν το έκανε επίτηδες (αν και δεν το πιστεύω) για να δει αν έχω κανα τέτοιο φετίχ κτλπ
με χάλασε η συμπεριφορά, γιατί όπως είπα παραπάνω αποκλείεται να μην το είδε όσο έκανε ντους
τι να πω...

- - - - -

αρκετοί που έρχονταν σε εμένα, καθώς σπίτι, διακριτικό και καθαρό, χρησιμοποιούσαν το μπάνιο
ευτυχώς είχε παραθυράκι πάνω από τη λεκάνη (που το άνοιγα μόνο σε τέτοιες περιπτώσεις καθώς χειρότερες μυρωδιές έρχονταν από τα γύρω σπίτια/διαμερίσματα)
και γι αυτό θεωρώ απαραίτητο τον αφυγραντήρα/ιονιστή που με είχε σώσει πολλές φορές!!!
καθώς και να μύριζε το σπίτι/μπάνιο μετά από πχ ένα χέσιμο, έφευγε η μυρωδιά σε δύο λεπτάκια

το μόνο μείον που έχει ο αφυγραντήρας/ιονιστής βέβαια είναι ότι έτσι δεν σου επιτρέπει να έχεις κάποιο αρωματικό κερί/συσκευή στον χώρο, καθώς δεν έχει νόημα
αλλά ειδικά κέντρο και λόγο υγρασίας είναι απαραίτητος
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
Εγώ είχα πάει πριν μια 10 ετια περίπου σε μασατζου κάπου κέντρο, ίσως Αχαρνών. Ήταν υπόγειο και μέσα είχε και ένα κωλοσκυλακι. Είχε θυμάμαι απίστευτες βυζαρες αλλά ήταν χοντρουλα. Θυμάμαι ότι με το που μπαίνω με πιάνει σαν κόψιμο και τρέχω τουαλέτα που η μαλακισμενη δεν είχε ούτε φως οπότε έπρεπε να έχω την πόρτα ανοιχτή, και 2ο δεν είχε ούτε σακούλα στο καλαθάκι αν θυμάμαι καλά. Τρελό χεσιμο είχε πέσει. Εν τέλει μου έκανε και μασάζ και στο τέλος της έριξα ένα χύσιμο από τις πιο μεγάλες ποσότητες που έχω βγάλει μιλάμε χάχα. Φοβερές εμπειρίες
 

pantero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
16
Κριτικές
23
Like
186
Πόντοι
290
Έχω χέσει σε σπιτάκι που με φολιάσανε στο γαμησι. Η πουτανα εκτός του ότι με πίεζε να τελειώσω αφού τα παράτησα στη μέση του αγώνα με έλεγε μετά ανίκανο και ότι δε μπορούσα να τη γαμησω. Με τόσο πρηξαρχιδιασμα όντως δε μπορούσα να γαμησω αλλά μπόρεσα να χέσω. Μέσα στο νιπτήρα και τα άφησα όλα εκεί επιδεικτικά. Εννοείται δε πέρασα ξανά ποτέ από εκεί.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.168
Πόντοι
9.095
Τι ωραίο θέμα! Πως μου ξέφυγε! Εννοείται και έχω χεσει αφού όπως όλοι ξέρουμε το σκατο δε κανει διακρίσεις. Συγγρου 232,de Paris και σε ένα άλλο που δε θυμάμαι έχω αφήσει αποτύπωμα
 

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.607
Like
10.482
Πόντοι
2.256
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86
Έχω χέσει σε σπιτάκι που με φολιάσανε στο γαμησι. Η πουτανα εκτός του ότι με πίεζε να τελειώσω αφού τα παράτησα στη μέση του αγώνα με έλεγε μετά ανίκανο και ότι δε μπορούσα να τη γαμησω. Με τόσο πρηξαρχιδιασμα όντως δε μπορούσα να γαμησω αλλά μπόρεσα να χέσω. Μέσα στο νιπτήρα και τα άφησα όλα εκεί επιδεικτικά. Εννοείται δε πέρασα ξανά ποτέ από εκεί.


Τι της έμελλε της τσατσας, οχι μόνο έχασε πελάτη, έπρεπε να παλέψει και με το κουράδι ως κερασάκι στη τούρτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom