Νέα

Έχει κάνει κανείς περιτομή;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα maturelover2013
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 327
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.551
Πόντοι
2.256
Το έκανα στα 11-12, το μόνο που θυμάμαι είναι ότι όταν τον είδα μετά την ανάνηψη έκανα εμετό και ο πόνος ήταν μεγάλος όταν μου σηκωνόταν!!!
 

Ninja Gr

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
66
Like
225
Πόντοι
20
Φίμωση δεν είχα αλλά τι πετσακι κάτω από το πουτσοκεφαλο ήταν κοντό. Όσο βαρούσα μαλακια πιτσιρικάς δεν καταλάβαινα τι είχα. Όταν γάμησα όμως πρώτη φορά επειδή ασκούνται άλλες δυνάμεις πολύ μεγαλύτερες της μαλακίας κατάλαβα ότι είχα πρόβλημα. Πρήζονταν κατω από το πουτσοκεφαλο μάζευε πύον και πονούσε πολύ. Δεν είχα ιδέα τι πρόβλημα είχα χέστηκα πάνω μου από φόβο κ έτρεξα σε αφροδισιολόγο. Με καθυσηχασε κ μου είπε ότι πολύ άντρες το παθαίνουν αυτό. Μετά με τοπική αναισθησία το έκοψε και το μεγάλωσε. Με είχε προειδοποιήσει όμως ότι για να κρατήσει την ελαστικότητα του θα πρέπει να γαμας συχνά αλλιώς πάλι θα σε πονέσει και θα πρέπει να πάρει λίγο χρόνο μετά για να ξανά στρώσει.
 

Klklkl

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Δεν κατέβαινε ποτέ και για κανέναν λόγο. Ηταν μονιμως κρυμμένο. Μια φορά πήρε την πρωτοβουλία να κατέβει (αν θυμάμαι καλά οταν έβγαλα το προφυλακτικο το κατάλαβα) και η εμπειρια ηταν δυσάρεστη. Παραφίμωση οπως είπα που ευτυχώς υποχώρησε μετά. Αυτο ομως με κινητοποίησε να κάνω την περιτομή. Το φοβόμουν δεν θα πω ψέματα. Αλλά είχα να επιλέξω, ή να ζω με τον φόβο μην το ξαναπάθω και αυτη την φορά δεν υποχωρήσει και τρεχω στα επειγοντα ή να κανω την περιτομή και να ζω σαν άνθρωπος για το υπόλοιπο της ζωής μου. Επέλεξα το δεύτερο και ησύχασα.
Και όταν δε ήσουν σε στυση δε προσπαθούσες να το αποκαλύψεις??
 

nikos45gr

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
50
Like
81
Πόντοι
0
Έκανα περιτομή γύρω στα 30. Απλή μέθη, άκουγα τα πάντα στο χειρουργείο, είχε γέλιο με τις μαλακίες που έλεγαν μεταξύ τους και μετά από μια ώρα αφότου τελείωσε, έφυγα από την κλινική. Περίπου μία εβδομάδα τον βάφτιζα σε χαμομήλι και μετά από καμιά 20αρια μέρες έπεσαν μόνα τους τα ράμματα. Σεξ μετά από περίπου 40 ημέρες, αρκετά χαλαρά στην αρχή γιατί είναι λίγο κάπως, αλλά μετά δεν καταλαβαίνεις τίποτα.

Δεν μεγαλώνει εννοείται, αλλά μετά από χρόνια πλέον έχει γίνει αναίσθητος.... Χαχαχαχχ
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Περιτομή έχω την εντύπωση ότι κάνουν οι άνθρωποι είτε λόγω θρησκευτικών πεποιθήσεων είτε λόγο ενός θέματος που λέγεται φίμωση. Κάποιες αναφορές ωστόσο λένε ότι όσοι έχουν κάνει περιτομή κινδυνεύουν πολύ λιγότερο από ουρολοιμώξεις. Εγώ δεν θα έκανα πάντως ομολογώ.
 

Marketeer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
7
Πόντοι
0
Έκανα περιτομή γύρω στα 30. Απλή μέθη, άκουγα τα πάντα στο χειρουργείο, είχε γέλιο με τις μαλακίες που έλεγαν μεταξύ τους και μετά από μια ώρα αφότου τελείωσε, έφυγα από την κλινική. Περίπου μία εβδομάδα τον βάφτιζα σε χαμομήλι και μετά από καμιά 20αρια μέρες έπεσαν μόνα τους τα ράμματα. Σεξ μετά από περίπου 40 ημέρες, αρκετά χαλαρά στην αρχή γιατί είναι λίγο κάπως, αλλά μετά δεν καταλαβαίνεις τίποτα.

Δεν μεγαλώνει εννοείται, αλλά μετά από χρόνια πλέον έχει γίνει αναίσθητος.... Χαχαχαχχ
Φιλε μου οταν λες αναισθητος εννοεις με την κακη εννοια; Εχει σταματησει να ειναι τοσο ευχαριστο το σεξ και να ερεθιζεται η βαλανος;
ΕΙναι ο βασικος λογος που φοβαμαι να προχωρησω σε περιτομη.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
326
Like
559
Πόντοι
81
Εχω κανει ναι , σε παρα πολυ μικρη ηλικια λογω φιμωσης και στην ουσια ζω με αυτην σχεδον ολη μου τη ζωη !!!
Οσον αφορα το τριψιμο της βαλανου με το εσωρουχο μην σας ανησυχει απο ενα σημειο και μετα ουτε που θα το σκεφτεστε γιατι θα το εχετε συνηθισει . Τωρα οσον αφορα την εκσπερματωση κατα τη διαρκεια του σεξ προσωπικα αλλες φορες τελειωνω πιο γρηγορα αλλες πιο αργα δεν μπορει να το προβλεψει κανεις αυτο μετα το χειρουργιο μην σας αγχωνουν τετοια αν χρειαζεται να κανετε την επεμβαση μην το αμελησετε .
Τελος θελω να θεσω ενα προσωπικο ερωτημα σε οσους εχουν κανει και αυτοι περιτομη , σημαδια απο τα ραμματα εχετε ή μονο σε εμενα κανουν μπαμ ??
 

Marketeer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
7
Πόντοι
0
Εχω κανει ναι , σε παρα πολυ μικρη ηλικια λογω φιμωσης και στην ουσια ζω με αυτην σχεδον ολη μου τη ζωη !!!
Οσον αφορα το τριψιμο της βαλανου με το εσωρουχο μην σας ανησυχει απο ενα σημειο και μετα ουτε που θα το σκεφτεστε γιατι θα το εχετε συνηθισει . Τωρα οσον αφορα την εκσπερματωση κατα τη διαρκεια του σεξ προσωπικα αλλες φορες τελειωνω πιο γρηγορα αλλες πιο αργα δεν μπορει να το προβλεψει κανεις αυτο μετα το χειρουργιο μην σας αγχωνουν τετοια αν χρειαζεται να κανετε την επεμβαση μην το αμελησετε .
Τελος θελω να θεσω ενα προσωπικο ερωτημα σε οσους εχουν κανει και αυτοι περιτομη , σημαδια απο τα ραμματα εχετε ή μονο σε εμενα κανουν μπαμ ??
το θεμα ειναι αν εχει γινει σε πολυ μικρη ηλικια , δεν θυμασαι την αισθηση πριν και μετα την περιτομη.
Οταν ειναι το κεφαλι/βαλανος προστατευμενο ειναι και πιο ευαισθητο και η αιθηση πιο εντονη.

Το χασιμο της αισθησης με ανυσυχει.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.353
Πόντοι
206
οχι εγω το πετσακι μου το εχω. νομιζω είναι πιο ωραίο ετσι.ετσι κι αλλως είμαι πεντακάθαρος παντα.
 
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
35
Like
58
Πόντοι
0
Το είχα κάνει αν θυμάμαι καλά 8 χρόνων πόνος λίγες μέρες μετά από την εγχείρηση δεν έκατσα καθόλου μέσα ήταν με ολική και έφυγα
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
714
Κριτικές
5
Like
2.755
Πόντοι
726
Μου έγινε περιτομή όταν ήμουν 12 , τοπική αναισθησία και τα έβλεπα όλα. Μόλις είδα το κοφτακι του γιατρού να κόβει την πέτσα φοβήθηκα βέβαια αλλά δεν ένιωσα κανένα πόνο. Τα ράμματα απορροφήθηκαν , πόνος δεν υπήρχε αλλά και ούτε ανεργεσεις για κάποιο διάστημα. Είχα και έχω αίσθηση της εισόδου σε γυναικείο ταμτιριρι απλά είναι πιο σκληρό το δέρμα μου εκεί .
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.932
Κριτικές
31
Like
25.723
Πόντοι
7.046
Άπειρες γκόμενες και από διάφορες κουλτούρες λατρεύουν το πετσάκι και μου έχουν εξομολογηθεί πως η περιτομή τις ξενερώνει γιατί νιώθουν πως αυτό το καυλί έχει πρόβλημα ή κάτι δεν πάει καλά. Επιπλέον από τη φύση τους ασχολούνται παραπάνω γιατί εκεί έχουμε και πλήθος νευρικών απολήξεων.
Το αντίθετο, όταν μια γυναίκα βλέπει πουλι "περιτομιασμενο" το ελέγχει καλυτερα για καθαριότητα κι επίσης δυσκολα να μην καθαριστεί καλά.
Επίσης δυο φίλες ιερόδουλες που έχω ρωτήσει (πελατης χρόνια, οχι περιστασιακα) για αυτό το θέμα μου εχουν πει ότι προτιμανε πολυ περισσοτερο πουλι με περιτομη.
Περιτομή = ευκολη καθαριότητα = μεγαλυτερη υγιεινή.
Εγώ δεν έχω κάνει αλλά έχω κάψει με λέιζερ το χαλινό. Το χαλινό μου έχει εξαφανιστεί! Δεν είχα προβλημα, απλά δε μου άρεσε εμφανισιακά αυτό το άσπρο "καλώδιο" πίσω από το μπουτζο μου.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.081
Πόντοι
456
Όλοι με φίμωση γεννιούνται η οποία φεύγει από μόνη της στα 12-13 έτη όταν αρχίσουν οι σηκωμάρες.

Δυστυχώς οι παιδίατροι τραβολογάνε το πουτσόδερμα από τη νηπιακή ηλικία προσπαθώντας να δημιουργήσουν τραυματισμούς και συμφύσεις για να κάνεις αργότερα περιτομή.

Να προσθέσουμε ότι μόλις κόψετε το πετσάκι θα χαθεί όλη η αίσθηση στη μαλακία. Δεν θα μπορείτε να τον παίξετε. Μετά θα πρέπει να έχετε σίγουρη τρύπα σαν τους μουσουλμάνους ή θα παλεύετε με φτύσιμο στην παλαμη και τα fleshlight.
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.382
Κριτικές
8
Like
4.093
Πόντοι
736
Να προσθέσουμε ότι μόλις κόψετε το πετσάκι θα χαθεί όλη η αίσθηση στη μαλακία. Δεν θα μπορείτε να τον παίξετε. Μετά θα πρέπει να έχετε σίγουρη τρύπα σαν τους μουσουλμάνους ή θα παλεύετε με φτύσιμο στην παλαμη και τα fleshlight.
Μν γραφεις τετοια γιατι θελω να κανω περιτομη!!
Για καντο πιο ψιλα!!!
Τι εννοεις?
Εγω και αν δωσω καμια πιο ωραια αισθανομαι οταν ειναι εξω το κεφαλι!
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
2
Like
65.107
Πόντοι
12.056
Μν γραφεις τετοια γιατι θελω να κανω περιτομη!!
Για καντο πιο ψιλα!!!
Τι εννοεις?
Εγω και αν δωσω καμια πιο ωραια αισθανομαι οταν ειναι εξω το κεφαλι!
να βρεις κανενα βαρβατο αγορι :gay: να σε ξαλαφρωνει :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom