Νέα

Έχει δικαίωμα ιερόδουλη να απορρίψει πελάτη από την εμφάνιση του;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 316
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
666
Κριτικές
12
Like
1.246
Πόντοι
376
Και για λόγους συμπεριφοράς αδερφέ!!! Μερικοί είναι πραγματικά βιαστές που το καλύπτουν με το εισιτήριο! Δε λέω για απλά πράγματα, μιλάω για απαράδεκτες συμπεριφορές!!!
Ναι έχεις δίκιο ισχύει και αυτό
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.937
Κριτικές
18
Like
15.751
Πόντοι
4.546
Στις "κοπέλες" ρε τύποι παμε σενιοι ,αρωματισμένοι, καθαροί όπως όταν βγαίνουμε με γκόμενα..
Πρέπει να πάμε ΚΑΛΥΤΕΡΑ από ότι με γκόμενα, γιατί την γκόμενα ίσως και να μην την πηδήξεις(αν δεν είναι η κοπέλα σου), ενώ την εκδιδόμενη είναι σίγουρο ότι θα...
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.156
Πόντοι
3.135
Πρέπει να πάμε ΚΑΛΥΤΕΡΑ από ότι με γκόμενα, γιατί την γκόμενα ίσως και να μην την πηδήξεις(αν δεν είναι η κοπέλα σου), ενώ την εκδιδόμενη είναι σίγουρο ότι θα...
σαφώς ............ΒΡΩΜΙΛΟΙ ΓΙΟΚ!!!
 

gymaster

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Νοε 2016
Μηνύματα
3.414
Κριτικές
22
Like
9.841
Πόντοι
3.446
οσο καποιοι τις κανουν θεες με κριτικες που τις αποθεωνουν και ανεβαζουν τα 20 αρια καθε μηνα και αρωματισμενοι να παμε θα μας διωξουν η καλυτερα δεν θα μας δεχονται σιγα σιγα. Οι βρωμιλοι γενικα δεν πρεπει να εχουν καμια τυχη !!!
 

Nionios(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
971
Κριτικές
37
Like
3.627
Πόντοι
2.596
Πρέπει να πάμε ΚΑΛΥΤΕΡΑ από ότι με γκόμενα, γιατί την γκόμενα ίσως και να μην την πηδήξεις(αν δεν είναι η κοπέλα σου), ενώ την εκδιδόμενη είναι σίγουρο ότι θα...
Ναι αυτό να λέγεται
Με την καθαριότητα κερδίζεις...
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.179
Κριτικές
60
Like
20.010
Πόντοι
14.936
Εγώ όταν πήγα για να την δω στο σαλοναρισμα αρπάχτηκε με κάτι και ήταν έτοιμη να παίξει ξύλο, και η τσατσά μπήκε στη μέση τάχα να την σταματήσει. Το συγκεκριμένο κοριτσάκι έχει καεί από αυτά που πίνει σε λίγα χρόνια θα έχει γίνει ερείπιο.
Ναι ρε μιλαμε αγιατρευτη κατασταση η κοντη...
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.753
Κριτικές
30
Like
20.020
Πόντοι
8.746
οσο καποιοι τις κανουν θεες με κριτικες που τις αποθεωνουν και ανεβαζουν τα 20 αρια καθε μηνα και αρωματισμενοι να παμε θα μας διωξουν η καλυτερα δεν θα μας δεχονται σιγα σιγα. Οι βρωμιλοι γενικα δεν πρεπει να εχουν καμια τυχη !!!
οι κοπέλες μπορούν να πουν όχι ακόμα και την ώρα που είστε στο κρεβάτι.
για τους σωστούς λόγους αβλεπεί. οφείλουν να το κάνουν (πχ βίαιη συμπεριφορά, βρωμιά κλπ).
αλλά και για μαλακίες πάλι μπορούν να πουν όχι και τότε θα πρέπει να σηκωθούμε να φύγουμε.
εννοείται σε αυτές τις περιπτώσεις γράφονται τα ανάλογα ώστε να ενημερωθεί ο κόσμος. επίσης αν είναι η αρχή του ραντεβού δεν υπάρχει πληρωμή (η κοπέλα αν θέλει έχει και αντίλογο εννοείται).
σε οποιαδήποτε περίπτωση όμως αν πουν όχι την κάνουμε. αλλιώς είναι βιασμός.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Έχω τύχει μπροστά σε περιστατικό, γνωστή νευρική εργαζόμενη να διώχνει ένα *τσόλι (αυτός που πάει συνέχεια τσάρκα μόνο για μάτι και δεν περνάει ποτέ δωμάτιο) σχεδόν με τις κλωτσιές χαχαχαχα
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
Έχω τύχει μπροστά σε περιστατικό, γνωστή νευρική εργαζόμενη να διώχνει ένα *τσόλι (αυτός που πάει συνέχεια τσάρκα μόνο για μάτι και δεν περνάει ποτέ δωμάτιο) σχεδόν με τις κλωτσιές χαχαχαχα
Ποια ήταν;;; χαχαχα
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
21.990
Κριτικές
1
Like
146.209
Έχω τύχει μπροστά σε περιστατικό, γνωστή νευρική εργαζόμενη να διώχνει ένα *τσόλι (αυτός που πάει συνέχεια τσάρκα μόνο για μάτι και δεν περνάει ποτέ δωμάτιο) σχεδόν με τις κλωτσιές χαχαχαχα
Θεα!!!:2funny:
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
21.990
Κριτικές
1
Like
146.209
Το θέμα είναι πως μόλις την είδαμε οι υπόλοιποι έτσι, εκτός εαυτού, άδειασε το μαγαζί χαχαχα ποιος είχε άντερα να φυτιλιάσει το 20άρικο;;;;
Το κανω εικόνα...σταμάτα, δεν μπορώ κλαίω απο τα γέλια ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Το κανω εικόνα...σταμάτα, δεν μπορώ κλαίω σπο τα γέλια ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!
Στο μεταξύ η τύπισσα κατά τα άλλα ήταν (και είναι ακόμα νομίζω) πολύ καλή στη δουλειά της αλλά όταν στράβωνε με κάποιον... Τον πήγαινε γαμιώντας στις σκάλες με το στρινγκ και με τα βυζιά πέρα δώθε!!!
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
21.990
Κριτικές
1
Like
146.209
Και μια που είδα το νημα λογω φάσης μ αρκούδο, να πω σαν εργαζόμενη, ΠΟΤΕ λόγω εμφάνισης δεν έχω απορρίψει πελάτη και ας είχε ιδιαιτεροτητες στην εμφάνιση του,είναι άδικο,κατ εμέ...ΦΥΣΙΚΆ σε θέματα καθαριότητας/υγιεινής και άσχημης/σνομπ συμπεριφοράς, έχω φύγει /διωξει με συνοπτικές διαδικασίες
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
21
Like
9.709
Πόντοι
3.346
Και μια που είδα το νημα λογω φάσης μ αρκούδο, να πω σαν εργαζόμενη, ΠΟΤΕ λόγω εμφάνισης δεν έχω απορρίψει πελάτη και ας είχε ιδιαιτεροτητες στην εμφάνιση του,είναι άδικο,κατ εμέ...ΦΥΣΙΚΆ σε θέματα καθαριότητας/υγιεινής και άσχημης/σνομπ συμπεριφοράς, έχω φύγει /διωξει με συνοπτικές διαδικασίες
Άλλο λιγότερο όμορφος και άλλο άπλυτος! Τα σέβη μου :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom