Νέα

Έχει δικαίωμα ιερόδουλη να απορρίψει πελάτη από την εμφάνιση του;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 316
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.183
Κριτικές
60
Like
20.073
Πόντοι
14.936
Το εζησα πριν λιγο καιρο σε σαλονι studio...
Νεαρα ψωνισμενη εκδιδομενη να γλενταει με πολυ ασχημο τροπο
εναν 50 φευγα και να του ζηταει εξωφρενικο ποσο που και ο φουκαρας
να το εδινε παλι ακυρο θα ετρωγε...
Αναρωτιεμαι πραγματικα με καποιες ορισμενες φορες...
Ο τυπος απο την αλλη μαζοχα καθοταν και την παρακαλαγε λες και ηταν καποια
η ταλαιπωρη...
Αφου σαν μαλακας και εγω με την σειρα μου μπηκα εφαγα την ΦΟΛΑ του αιωνα
καλυτερα το πενηνταρικο να το εκαιγα πραγματικα...
Μου την ειπε κιολας επειδη δεν εχυσα στο λεπτο με μηδεν προκαταρτικα και αφου την
διαολοστειλα με τον καλυτερο δυνατο τροπο εφυγε φανερα εκνευρισμενη λεγοντας μου
οτι θελει οι πελατες της να πηγαινουν σουπερ φτιαγμενοι για να μην ταλαιπωρειται παρα πολυ
και εκανε και παραπονα στην υπηρεσια η οποια με την σειρα της πηγε κατι να μου πει προσβλητικα
και ακουσε τα καριολια της η γαμιολα και αυτη και πηρα τον δρομο για Φυλης...
Απο εξω πετυχα τον 50 φευγα να τον τρωει το μαραζι που δεν τον δεχτηκε και τον πληροφορησα
οτι ειναι πολυ τυχερος γιατι ειχε στην τσεπη του κατι που δεν ειχα εγω...
Το χαμενο πενηνταρικο...
Αυτα και προσοχη...
Οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος...
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Το εζησα πριν λιγο καιρο σε σαλονι studio...
Νεαρα ψωνισμενη εκδιδομενη να γλενταει με πολυ ασχημο τροπο
εναν 50 φευγα και να του ζηταει εξωφρενικο ποσο που και ο φουκαρας
να το εδινε παλι ακυρο θα ετρωγε...
Αναρωτιεμαι πραγματικα με καποιες ορισμενες φορες...
Ο τυπος απο την αλλη μαζοχα καθοταν και την παρακαλαγε λες και ηταν καποια
η ταλαιπωρη...
Αφου σαν μαλακας και εγω με την σειρα μου μπηκα εφαγα την ΦΟΛΑ του αιωνα
καλυτερα το πενηνταρικο να το εκαιγα πραγματικα...
Μου την ειπε κιολας επειδη δεν εχυσα στο λεπτο με μηδεν προκαταρτικα και αφου την
διαολοστειλα με τον καλυτερο δυνατο τροπο εφυγε φανερα εκνευρισμενη λεγοντας μου
οτι θελει οι πελατες της να πηγαινουν σουπερ φτιαγμενοι για να μην ταλαιπωρειται παρα πολυ
και εκανε και παραπονα στην υπηρεσια η οποια με την σειρα της πηγε κατι να μου πει προσβλητικα
και ακουσε τα καριολια της η γαμιολα και αυτη και πηρα τον δρομο για Φυλης...
Απο εξω πετυχα τον 50 φευγα να τον τρωει το μαραζι που δεν τον δεχτηκε και τον πληροφορησα
οτι ειναι πολυ τυχερος γιατι ειχε στην τσεπη του κατι που δεν ειχα εγω...
Το χαμενο πενηνταρικο...
Αυτα και προσοχη...
Οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος...
Κάπου πάει το μυαλό μου για ποιά μιλάς. :2funny: Ξεκινάει από Μ. το όνομά της αρχηγέ μου;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.049
Κριτικές
18
Like
15.899
Πόντοι
4.546
Ναι...
Ναι ρε με το ερειπιο...
Τι να πω φίλε μου.... Την είχα πάρει πάνω από ένα χρόνο πριν, το πιπινάκι την Μ, και, ποιός ξέρει ποιός Θεός έβαλε το χέρι του, είχα αρκετά θετική εμπειρία! Της το είπα κιόλας ότι θα τα πούμε σίγουρα ξανά και χαμογέλασε! Μετά, λίγο οι καραντίνες, λίγο η δουλειά μου, δεν έτυχε να την δω για μερικούς μήνες.
Από αυτά όμως που έχω διαβάσει από πάρα πολλούς από τότε, για τις άσχημες εμπειρίες, να σου πω την αλήθεια, δεν ξανατόλμησα να ξαναπάω από εκεί, μέχρι τώρα...

Υ.Γ.: ελπίζω να μιλάμε για την ίδια!
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Απόψε φαίνεται είναι η βραδιά της νεκρανάστασης αρχαίων νημάτων.

Βρείτε κανέναν απο το 2012 να τον σκουπιδιάσουμε ομαδικώς.
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.183
Κριτικές
60
Like
20.073
Πόντοι
14.936
Ποσταρετε μια κριτική ρε μάγκες να μην χάσει άλλος το πενηνταρι

Ακόμα και οι πληρωμένες γίνονται ελλεινιδες στο αγαμισταν
Εχω γυρω στις 15 κριτικες να ανεβασω απλα λογω του οτι μου αρεσει το
γραψιμο και τα θελω γραμμενα με ωραιο τροπο δεν προλαβαινω γιατι τρεχω με την δουλεια
αλλα εννοειται οτι για το ναυαγιο θα γραψω...
Να σωθει κανενας συναγωνιστης απο δαυτες...
Ρε τι ζουμε οι ανθρωποι...
Μουρη που ηθελε και 500 ευρω για να κατσει στον ταλαιπωρο τον αλλο...
Αυτα μονο εδω πραγματικα...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.049
Κριτικές
18
Like
15.899
Πόντοι
4.546
Έφαγα πίκρα με κοπέλα σε μασατζίδικο και με την οποία είχα ξαναπάει και πέρασα πολύ καλά, χωρίς να μου παραπονεθεί για απολύτως τίποτα.... Ήμουν τακτικότατος πελάτης του μαγαζιού.
Ενώ σαλονάρισε κανονικά, όταν την επέλεξα, βρήκε μια δικαιολογία για ένα θέμα υγείας της και ότι έπρεπε να φύγει (μούφα, το κατάλαβα κατευθείαν, αλλά δεν της είπα τίποτα, ήμουν ευγενικός, αλλά ακόμα και τώρα, δεν ξέρω γιατί στο καλό έγινε αυτό... )
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.766
Κριτικές
11
Like
13.934
Πόντοι
3.246
Το εζησα πριν λιγο καιρο σε σαλονι studio...
Νεαρα ψωνισμενη εκδιδομενη να γλενταει με πολυ ασχημο τροπο
εναν 50 φευγα και να του ζηταει εξωφρενικο ποσο που και ο φουκαρας
να το εδινε παλι ακυρο θα ετρωγε...
Αναρωτιεμαι πραγματικα με καποιες ορισμενες φορες...
Ο τυπος απο την αλλη μαζοχα καθοταν και την παρακαλαγε λες και ηταν καποια
η ταλαιπωρη...
Αφου σαν μαλακας και εγω με την σειρα μου μπηκα εφαγα την ΦΟΛΑ του αιωνα
καλυτερα το πενηνταρικο να το εκαιγα πραγματικα...
Μου την ειπε κιολας επειδη δεν εχυσα στο λεπτο με μηδεν προκαταρτικα και αφου την
διαολοστειλα με τον καλυτερο δυνατο τροπο εφυγε φανερα εκνευρισμενη λεγοντας μου
οτι θελει οι πελατες της να πηγαινουν σουπερ φτιαγμενοι για να μην ταλαιπωρειται παρα πολυ
και εκανε και παραπονα στην υπηρεσια η οποια με την σειρα της πηγε κατι να μου πει προσβλητικα
και ακουσε τα καριολια της η γαμιολα και αυτη και πηρα τον δρομο για Φυλης...
Απο εξω πετυχα τον 50 φευγα να τον τρωει το μαραζι που δεν τον δεχτηκε και τον πληροφορησα
οτι ειναι πολυ τυχερος γιατι ειχε στην τσεπη του κατι που δεν ειχα εγω...
Το χαμενο πενηνταρικο...
Αυτα και προσοχη...
Οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος...
Εχει φολιασει αρκετους μαζι κ εμενα, την πατας επειδη εμφανισιακα ειναι καλη
Απο υπηρεσίες καλυτερα να βαρεσεις μια μαλακια και σου μενει και το 50αρικο
ελατε να δειτε στο νημα ενημέρωση για στουντιο τα λεμε συνεχεια για το ποιες ειναι φολες και ποιες αξιζουν
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.183
Κριτικές
60
Like
20.073
Πόντοι
14.936
Εμενα αυτη την κοφα μου την ειχε δειξει στο Instagram ενας πιτσιρικας
απο την δουλεια μου...
Μαλιστα ειχε ξετρελαθει με τα οπισθια της που εμενα μου δημιουργησαν
αισθημα αποστροφης γιατι ειναι πολυ μεγαλα...
Σορυ αλλα ειμαι του στυλ Πετρουλα Κωστιδου...
Την επομενη μερα που του ειπα ποσο θερμη ειναι η Miss Young Μενιδι
ξενερωσε με την ζωη του...
Την μιση ωρα μου μιλαγε για το τι πινει και ποσο πινει και την αλλη μιση
δεν ηξερε να γαμηθει...
Πουλο ρε λεμε...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.049
Κριτικές
18
Like
15.899
Πόντοι
4.546
Απλά κρίμα, γιατί με την επιλογή της για αυτή την δουλειά, χαλάει /χάλασε το όνομά της, άντε μετά να κερδίσει πελάτες... όταν το καταλάβει θα είναι αργά, τώρα μιλάει η νεανική της χαζομάρα , θα χτυπάει το κεφάλι της, σύντομα, αν δεν το χτυπάει ήδη (που μάλλον δεν έχει αρκετούς πελάτες, ή μήπως έχει αγαπούληδες να ξεζουμίσει... και δεν της καίγεται καρφί;;; )
Είναι ωραίο κορμί και θα μπορούσε να βγάλει χρήματα, πολλά χρήματα.... Τα χρόνια όμως περνάνε γρήγορα, δεν θα είναι για πάντα νεαρά.
 

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
666
Κριτικές
12
Like
1.246
Πόντοι
376
Πριν κάποιες μέρες επισκέφτηκα ένα στούντιο, οσο ήμουν στο σαλόνι μπήκε ενας ηλικιωμένος στα 65-70 περίπου αλλα καλοστεκούμενος, του ελείπαν κάποια δόντια παρατήρησα οταν μίλησε.. Βγήκε η υπηρεσία του ειπε ποια κοπέλα ηταν και πλήρωσε και μπήκε δωμάτιο.. Οταν βγήκε η κοπέλα αντιλήφθηκα οτι η υπηρεσία την ενημέρωσε οτι ειχε δωμάτιο με τον παππούλη, προφανώς τον γνώριζε, και αυτή μούτρωσε και της είπε οτι "σου έχω πει δε τον δέχομαι αυτόν". η υπηρεσία της απάντησε "δε μπόρεσα να του το πώ". Εχει δικαίωμα μια ιερόδουλη να απορρίπτει πελάτη για κάποιους λόγους; Τι λέτε;
Μια κοπέλα μόνο για λόγους υγιεινής μπορεί και ΠΡΕΠΕΙ να διώξει πελάτη . Το τονίζω ΚΑΤ έμε για αυτόν το λόγο επιβάλλεται και για την ίδια και τους επόμενους . Οποίος άλλος λόγος απλά απαράδεκτος
 

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
666
Κριτικές
12
Like
1.246
Πόντοι
376
Και βέβαια έχει. Έχει το δικαίωμα να διαλέξει όπως και εμείς.
Αν πάρουμε όμως ότι καφετέρια δεν έχει το δικαίωμα να διώξει άνθρωπο όμως και κάνουμε την συνάρτηση ότι ενα cg είναι μαγαζί
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Μια κοπέλα μόνο για λόγους υγιεινής μπορεί και ΠΡΕΠΕΙ να διώξει πελάτη . Το τονίζω ΚΑΤ έμε για αυτόν το λόγο επιβάλλεται και για την ίδια και τους επόμενους . Οποίος άλλος λόγος απλά απαράδεκτος

Το μπούρδελο είναι το τελευταίο καταφύγιο όλων τυπε.. όλοι οσοι εχουν σκοπο απλά να γαμησουν και να φύγουν κύριοι, πρέπει να γίνονται δεκτοί
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Το μπούρδελο είναι το τελευταίο καταφύγιο όλων τυπε.. όλοι οσοι εχουν σκοπο απλά να γαμησουν και να φύγουν κύριοι, πρέπει να γίνονται δεκτοί
Και όμως υπάρχουν κάποιοι που τρώνε πόρτα ακόμα και σε μπουρδέλο...:confused::confused::confused:

ΝΙΟ ΠΟΡΤΑ.jpg
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Και όμως υπάρχουν κάποιοι που τρώνε πόρτα ακόμα και σε μπουρδέλο...:confused::confused::confused:

ΝΙΟ ΠΟΡΤΑ.jpg


Νταξει και μένα πουτανα σε μπούρδελο μου έριξε άκυρο επειδή την γαμαγα 30+ λεπτά χωρίς να μπορώ να χυσω.. με είδε και λέει όχι αυτός δε χυνει επίτηδες δε τον θέλω είπε αχα
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Μια κοπέλα μόνο για λόγους υγιεινής μπορεί και ΠΡΕΠΕΙ να διώξει πελάτη . Το τονίζω ΚΑΤ έμε για αυτόν το λόγο επιβάλλεται και για την ίδια και τους επόμενους . Οποίος άλλος λόγος απλά απαράδεκτος
Και για λόγους συμπεριφοράς αδερφέ!!! Μερικοί είναι πραγματικά βιαστές που το καλύπτουν με το εισιτήριο! Δε λέω για απλά πράγματα, μιλάω για απαράδεκτες συμπεριφορές!!!
 

TheDim

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2022
Μηνύματα
17
Like
35
Πόντοι
0
Και για λόγους συμπεριφοράς αδερφέ!!! Μερικοί είναι πραγματικά βιαστές που το καλύπτουν με το εισιτήριο! Δε λέω για απλά πράγματα, μιλάω για απαράδεκτες συμπεριφορές!!!
Λογους δηλαδη για τους οποιους μια οποιαδηποτε καφετερια/μαγαζι.επαγγελματιας θα μπορουσε να εδιωχνε εναν πελατη.
 

Nitro-x

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Το εζησα πριν λιγο καιρο σε σαλονι studio...
Νεαρα ψωνισμενη εκδιδομενη να γλενταει με πολυ ασχημο τροπο
εναν 50 φευγα και να του ζηταει εξωφρενικο ποσο που και ο φουκαρας
να το εδινε παλι ακυρο θα ετρωγε...
Αναρωτιεμαι πραγματικα με καποιες ορισμενες φορες...
Ο τυπος απο την αλλη μαζοχα καθοταν και την παρακαλαγε λες και ηταν καποια
η ταλαιπωρη...
Αφου σαν μαλακας και εγω με την σειρα μου μπηκα εφαγα την ΦΟΛΑ του αιωνα
καλυτερα το πενηνταρικο να το εκαιγα πραγματικα...
Μου την ειπε κιολας επειδη δεν εχυσα στο λεπτο με μηδεν προκαταρτικα και αφου την
διαολοστειλα με τον καλυτερο δυνατο τροπο εφυγε φανερα εκνευρισμενη λεγοντας μου
οτι θελει οι πελατες της να πηγαινουν σουπερ φτιαγμενοι για να μην ταλαιπωρειται παρα πολυ
και εκανε και παραπονα στην υπηρεσια η οποια με την σειρα της πηγε κατι να μου πει προσβλητικα
και ακουσε τα καριολια της η γαμιολα και αυτη και πηρα τον δρομο για Φυλης...
Απο εξω πετυχα τον 50 φευγα να τον τρωει το μαραζι που δεν τον δεχτηκε και τον πληροφορησα
οτι ειναι πολυ τυχερος γιατι ειχε στην τσεπη του κατι που δεν ειχα εγω...
Το χαμενο πενηνταρικο...
Αυτα και προσοχη...
Οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος...
Εγώ όταν πήγα για να την δω στο σαλοναρισμα αρπάχτηκε με κάτι και ήταν έτοιμη να παίξει ξύλο, και η τσατσά μπήκε στη μέση τάχα να την σταματήσει. Το συγκεκριμένο κοριτσάκι έχει καεί από αυτά που πίνει σε λίγα χρόνια θα έχει γίνει ερείπιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom