Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Η Ερικα η καλυτερη στο χωρο για μενα δεν κολαει πουθενα και παντα προσθετει κατι διαφορτικο στα σεσσιον σαν γνησια αφεντρα,στο τελευταιο σεσσιον που εκανα μαζι της με εντυσε με εβαψε και με εβαλε να ικανοποιησω και ενα σκλαβο της ,υπεροχη εμπειρια,την επομενη φορα θα με βγαλει δημοσια ντυμενη με κολαρο γιατι εχουμε καιρο να κανουμε κ

Η Ερικα η καλυτερη στο χωρο για μενα δεν κολαει πουθενα και παντα προσθετει κατι διαφορτικο στα σεσσιον σαν γνησια αφεντρα,στο τελευταιο σεσσιον που εκανα μαζι της με εντυσε με εβαψε και με εβαλε να ικανοποιησω και ενα σκλαβο της ,υπεροχη εμπειρια,την επομενη φορα θα με βγαλει δημοσια ντυμενη με κολαρο γιατι εχουμε καιρο να κανουμε κατι εξω
public session μόνο η ερικα κανει
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Ερικα και λολα οι καλύτερες ούτε κουτσομπολιά εχέμυθες πανέμορφες, η λολα δεν έβαλε ποτε αγγελίες ουτε εκανε φβ εμεις την παρακαλάμε να επιστρέψει
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
και μένα η πρώτη μου εμπειρία ήταν με την Κυρία Έρικα. Πέρασα πολύ όμορφα. Αν επικοινωνήσεις μαζί της να της αναφέρεις ότι θα είναι πρώτη φορά
Συμφωνώ θα της πεις την αλήθεια οτι εισαι πρωταρης
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
δυό χρόνια κάνω ραντεβού με την έρικα στραπάρει πολύ καλά και είναι βιτσιόζα αλλά την παίρνω τηλέφωνο 7 μέρες και το τηλέφωνο κλειστό έχω χάσει το προσωπικό της αν το έχει κάποιος ας μου το στείλει σε μήνυμα

Η Έρικα είναι από τις αφεντρες που γουστάρει να περνάει καλά. Αφήνει γλυφομούνι αλλά θα πρέπει να "δώσεις" κάτι όμως. Face sitting, ίσως το καλύτερο που μου έχει κάνει γυναίκα ποτέ. Μαστόρισα, μερακλού, Κυρία, μα πολύ ανθρώπινη πάνω απ όλα. Ευγενική με ταμπεραμέντο και φιλική. Παρ' όλα αυτά ενδείκνυται για πολύ σκληρές καταστάσεις.
Ρολόι δεν υπάρχει στη συνεδρία και γι αυτό δεν χρεώνει με την ώρα. Την πρώτη φορά, σε μένα τουλάχιστον η συνεδρία διήρκεσε μιάμιση ώρα και την δεύτερη ένα δίωρο. Σχετικά με την χρέωση επειδή δεν θα κοιτάξει ποτέ εναν άνθρωπο στο πορτοφόλι και λόγω των δύσκολων καιρών που ζούμε είναι πολύ συζητήσιμη και σίγουρα θα βρείτε μια λύση αρκεί να είσαι ειλικρινής.
Από τις καλύτερες εμπειρίες που είχα ποτέ.
Η ερικα ειναι χαμαιλεων και οντως δεν χρεωνει με την ώρα
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Είναι φαινόμενο η γυναίκα,Αυτό που γουστάρω στην έρικα είναι ότι είναι σκληρή Αφέντρα αλλά ενίοτε γίνεται και αισθησιακή, δεν πάει ποτέ βάση σεναρίου, όπως της βγει, πρόσφατα μου έκανε fisting και cbt ταυτόχρονα, και στο ballbusting στον Σταυρό που με έβαλε πάλι ταυτόχρονα μου έκανε και έλενχο οργασμού μετά στο πάτωμα κατούρημα και μετά καθάρισμα στο μουνί ανάποδα γιατί μου έφτυνε τον πούτσο,το είχα γράψει και παλαιότερα χτες που ξαναπήγα το γαμήσι της ανεπανάληπτο
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
μετά απο πολλα χρόνια την ξαναεπισκεφτηκα ,αυθεντική αφέντρα αυτοδίδακτη,πανέμορφηκαι πέρασα τελεια ,χρονια την υπηρετώ χρόνια αλλά απείχα απο το bdsm χρονια ,θα διοργανώσει πάρτυ με 5 σκλάβους στην βίλα της το Πάσχα
 

Mikeopx

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2020
Μηνύματα
67
Like
136
Πόντοι
0
Η Ερικα για εμένα είναι η γνήσια σαδιστρια και η μόνη που ικανοποιει τα θέλω μου
Και εγώ έρικα πάω και κάθε φορά και καλύτερα, την προηγούμενη βδομάδα έκανα και ballbusting στον Σταυρό δυνατή γυναίκα και εγκεφαλική, το στράπ της σε άλλο επίπεδο η καλύτερη για εμένα
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
202
Πόντοι
20
Είναι φαινόμενο η γυναίκα,Αυτό που γουστάρω στην έρικα είναι ότι είναι σκληρή Αφέντρα αλλά ενίοτε γίνεται και αισθησιακή, δεν πάει ποτέ βάση σεναρίου, όπως της βγει, πρόσφατα μου έκανε fisting και cbt ταυτόχρονα, και στο ballbusting στον Σταυρό που με έβαλε πάλι ταυτόχρονα μου έκανε και έλενχο οργασμού μετά στο πάτωμα κατούρημα και μετά καθάρισμα στο μουνί ανάποδα γιατί μου έφτυνε τον πούτσο,το είχα γράψει και παλαιότερα χτες που ξαναπήγα το γαμήσι της ανεπανάληπτο
και λίγα σου έκανε σε εμένα κάνει περισσότερα
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
202
Πόντοι
20
Εντυπωσιακή και επιβλητική Αφέντρα ,μοσχομυρίζει ,καθαρή και ιατρικώς ελεγμένη για να είμαστε και σίγουροι μην πάθουμε καμιά ζημιά,στο αυταρχικό δίνει τα ρέστα της
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
202
Πόντοι
20
Η ερικα ειναι χαμαιλεων και οντως δεν χρεωνει με την ώρα

Συμφωνώ θα της πεις την αλήθεια οτι εισαι πρωταρ

Συμφωνώ θα της πεις την αλήθεια οτι εισαι πρωταρης
είτε είσαι πρωτάρης είτε προχωρημένος η γυναίκα το έχει ,σε ψυχολογεί σου κόβει κουστούμι που λέμε και το σίγουρο είναι ότι θα περάσεις καλά
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
91
Like
158
Πόντοι
0
Η δσσκάλα μου είναι η ericca με μύησε στο bdsm και με εκπαίδευσε σε όλα,πιστός της σκλάβος για πάντα
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
91
Like
158
Πόντοι
0
Η Ερικα η καλυτερη στο χωρο για μενα δεν κολαει πουθενα και παντα προσθετει κατι διαφορτικο στα σεσσιον σαν γνησια αφεντρα,στο τελευταιο σεσσιον που εκανα μαζι της με εντυσε με εβαψε και με εβαλε να ικανοποιησω και ενα σκλαβο της ,υπεροχη εμπειρια,την επομενη φορα θα με βγαλει δημοσια ντυμενη με κολαρο γιατι εχουμε καιρο να κανουμε κατι εξω
Υπέροχη εμειρία
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Ερικα, λολα οι καλύτερες αφέντρες ,σωστές, εχεμυθες και εμπειρες ,έχουν διδάξει το αυταρχικο οι πιο παλιές στον χώρο
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Την ξαναείδα προχτες για δημόσιο session ,βόλτα στο παρκο με το λουρακι μου ,φορωντας μάσκα και μία ταπα πισω μου, προχωρημενη ώρα για ευνόητους λόγους μετα με πηγε στο dungeon της και με απογείωσε ,στο πυλωρι στην αρχη για στραπ και μασάζ προστάτη και ξυλιες στο κωλαράκι μου μετα,στο άλλο δωμάτο για δεσιμο και έλεγχο οργασμου και ενω ημουν δεμενος σηκωθηκε ορθια και μου εβαζε εναλλάξ τα πόδια της στο στομα μου μετά γυρισε αναποδα μου τον εφτυνε και εγω την λάτρευα με την γλώσσα μου μπρος και πισω ,υπεροχη μυρωδια ολο της το σωμα
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Η Ερικα η καλυτερη στο χωρο για μενα δεν κολαει πουθενα και παντα προσθετει κατι διαφορτικο στα σεσσιον σαν γνησια αφεντρα,στο τελευταιο σεσσιον που εκανα μαζι της με εντυσε με εβαψε και με εβαλε να ικανοποιησω και ενα σκλαβο της ,υπεροχη εμπειρια,την επομενη φορα θα με βγαλει δημοσια ντυμενη με κολαρο γιατι εχουμε καιρο να κανουμε κατι εξω
Έκανα προχτες δημοσιο session στο παρκο μαζι της
 
  • Like
Αντιδράσεις: MIKY73

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Η δσσκάλα μου είναι η ericca με μύησε στο bdsm και με εκπαίδευσε σε όλα,πιστός της σκλάβος για πάντα
η ερικα εχει μυησει πολλούς απο τα 19 της στο αυταρχικό η πιο παλια μαζί με την λόλα
 

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
86
Πόντοι
0
Την ξαναείδα προχτες για δημόσιο session ,βόλτα στο παρκο με το λουρακι μου ,φορωντας μάσκα και μία ταπα πισω μου, προχωρημενη ώρα για ευνόητους λόγους μετα με πηγε στο dungeon της και με απογείωσε ,στο πυλωρι στην αρχη για στραπ και μασάζ προστάτη και ξυλιες στο κωλαράκι μου μετα,στο άλλο δωμάτο για δεσιμο και έλεγχο οργασμου και ενω ημουν δεμενος σηκωθηκε ορθια και μου εβαζε εναλλάξ τα πόδια της στο στομα μου μετά γυρισε αναποδα μου τον εφτυνε και εγω την λάτρευα με την γλώσσα μου μπρος και πισω ,υπεροχη μυρωδια ολο της το σωμα
φιλε μου δεν παιζετε η Ερικα στο δημοσιο σεσσιον πιο παρκο και προχωρημενη ωρα εμενα με εντυσε με εβαψε μου φορεσε και κολαρο εκεινη ντυμενη Αφεντρα και πηγαμε για φαγητο και ποτο και μου εκανε διαφορα παιχνιδια δημοσια τωρα κανονιζουμε να με ξαναβγαλει ετσι την αλλη κυριακη η δευτερα θα μου πει ποτε μπορει
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
101
Like
318
Πόντοι
21
  • Έχει ψυχή και είναι τύπισσα και το πιο σημαντικό αυτό που γράφουν όλοι δεν κρατάει ρολόι βέβαια πρέπει να βγει και χημεία βέβαια αλλά μαζί της νιώθω άνετα,
    Είναι κορυφή τι να λέμε τα δίνει όλα και όταν με γαμάει χύνει το ζει συν ότι είναι πεντακάθαρη, μασάζ προστάτη που μου έχει κάνει έλιωσα στην κυριολεξία,cbt, δέσιμο και καθαρή και η ίδια και ο χώρος της,κορυφή στο strap και στα mind games, sounding σκέτη καύλα και δεμένος,δεν παίζεται η τύπισσα πάντα με ωραίο ντύσιμο και τα πόδια της περιποιημένα,βαμμένα κόκκινα,μασάζ προστάτη ενώ με είχε δεμένο και έλεγχο οργασμού είναι top




 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom