Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Μαζί σου είναι περίπτωση η γυναίκα ανωμαλιάρα και διεστραμμένο μυαλό με φουλ ενέργεια και ωραίο κορμί,pegging τρελό μου έκανε αλλά και facesiting ,με μπούκωσε και με τις πατούσες της με έδεσε στο κρεβάτι,πάντα περνάω καλά μαζί της αλλά θέλω να δω και την όλγα
Πήγαινε δες όλες τις αφέντρες σαν την έρικα δεν θα βρεις το προφίλ μου στο facebook είναι penia panopoulou αν έχεις προφίλ στείλε μου αίτημα δεν αξίζει να γράφεις εδώ και αποχωρώ ,όλα μούφα ιδίως ο corleone που ουδέποτε έκανε session με την Κυρία μου και γράφει για να κάνει τον έξυπνο,τα λέμε στο προφίλ μου
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Η Ερικα ειναι βιτσιοζα και πολυεργαλειο κάνει τα πάντα και το γουστάρει, πολυ σωστή επαγγελματιας
Ναι είναι για αυτό έχει και haters βαλτούς από άλλες που δεν ξέρουν τι τους γίνεται
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
202
Πόντοι
20
Πόσο κοστίζει; επειδή πήγαμε αλλά σε άλλη σουίτα στην καρδιά Πρίαμο με τζακούζι και μου άρεσε σαν σουίτα της αρέσει και της έρικας να κάνει session μέσα στο τζακούζι και θέλω να πάμε και σε αυτό, στράπ και γλύψιμο μέσα ωραία ήταν, σφαλιάρες, Φτύσιμο και έλενχο οργασμού μην ξεχάσω και το μασάζ προστάτη, την χρυσή της βροχή στο τέλος
100 ευρώ δίνω εγώ στην έρικα
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
202
Πόντοι
20
Γεννημένη Αφέντρα τόσο στο αυταρχικό όσο και στον χαρακτήρα της, κάνει τα πάντα και δεν κολώνει πουθενά δεν είναι τυχαίο που ξεκίνησε στα 19 της και συνεχίζει να είναι στην κορυφή μετά απο τόσα χρόνια
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Η Ερικα και η λολα έχουν χρονια στο bdsm οι ιερές αφέντρες του χώρου δυστυχώς την λολα δεν μπορω πλεον να την βρω όσο για την ερικα την ιδρώνει την φανέλα αλλά και αυτή δύσκολα μόνο οταν μπορει και αν θελει
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Ναι είναι για αυτό έχει και haters βαλτούς από άλλες που δεν ξέρουν τι τους γίνεται
Ξέρεις αλλη αφεντρα να εχει ξεκινησει στα 19 αντε 20 χρονών ειτε στην Ελλαδα ειτε στο εξωτερικο μονο η έρικα επισης εχει ζησει χρονια στο Λονδινο το πολυεργαλειο
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Ξέρεις αλλη αφεντρα να εχει ξεκινησει στα 19 αντε 20 χρονών ειτε στην Ελλαδα ειτε στο εξωτερικο μονο η έρικα επισης εχει ζησει χρονια στο Λονδινο το πολυεργαλειο
Το γνωρίζω η έρικα άρχισε στα 19 της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν εχει ανταγωνισμό η ερικα
Μόνο την Αλεξάνδρα αυτές οι δύο αξίζουν
 
Τελευταία τροποποίηση:

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
537
Κριτικές
3
Like
767
Πόντοι
86
Και είς ανώτερα
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Μου το ανέβασε στα 120 ενώ έδινα 100 επειδή με ντύνει και με βάφει συν τα role play ,strap,fisting cbt τα πάντα και επειδή κάθομαι 2 ώρες
Για δύωρο μια χαρά είναι τα 120 ,στην λόλα εδινα 120 την μια ωρα και λολα και ερικα ειναι οι καλυτερες ,εμπειρια ομορφια και σωστές σε ολα τους δεν θα σε εκθέσουν ποτέ,απεχω χρονια και στο τηλεφωνο της αγγελιας της δεν μπορω να την βρω αν θελεις στειλε μου το προσωπικό της
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Γεννημένη Αφέντρα τόσο στο αυταρχικό όσο και στον χαρακτήρα της, κάνει τα πάντα και δεν κολώνει πουθενά δεν είναι τυχαίο που ξεκίνησε στα 19 της και συνεχίζει να είναι στην κορυφή μετά απο τόσα χρόνια
Αυτοδίδακτη ειναι η έρικα
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Μου το ανέβασε στα 120 ενώ έδινα 100 επειδή με ντύνει και με βάφει συν τα role play ,strap,fisting cbt τα πάντα και επειδή κάθομαι 2 ώρες
Ευχαριστώ που μου το έστειλες σε pm αλλά κακώς διέγραψες τον λογαριασμό σου
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Πήγαινε δες όλες τις αφέντρες σαν την έρικα δεν θα βρεις το προφίλ μου στο facebook είναι penia panopoulou αν έχεις προφίλ στείλε μου αίτημα δεν αξίζει να γράφεις εδώ και αποχωρώ ,όλα μούφα ιδίως ο corleone που ουδέποτε έκανε session με την Κυρία μου και γράφει για να κάνει τον έξυπνο,τα λέμε στο προφίλ μου
Σου έστειλα αιτημα στο προφίλ σου κακώς αποχώρησες
 

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
86
Πόντοι
0
Η Ερικα η καλυτερη στο χωρο για μενα δεν κολαει πουθενα και παντα προσθετει κατι διαφορτικο στα σεσσιον σαν γνησια αφεντρα,στο τελευταιο σεσσιον που εκανα μαζι της με εντυσε με εβαψε και με εβαλε να ικανοποιησω και ενα σκλαβο της ,υπεροχη εμπειρια,την επομενη φορα θα με βγαλει δημοσια ντυμενη με κολαρο γιατι εχουμε καιρο να κανουμε κατι εξω
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Η Ερικα για εμένα είναι η γνήσια σαδιστρια και η μόνη που ικανοποιει τα θέλω μου
Συμφωνώ χρόνια στο bdsm από τα 19 της η μόνη αφέντρα που ξεκίνησε τόσο νέα και οχι μόνο στην ελλαδα , έχει ζησει και στο Λοδίνο , πολυεργαλειο ,καθαρή και προπάντων εχεμυθη ,είναι σαδίστρια αλλά είναι χαμαιλέων ,εχω χρονια να την δω απείχα απο τον χωρο χρονια ,θα την δω σημερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom