Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Έχει κάποιος κάνει medical play με την ΕΡΙΚΑ να μας πει την εμπειρία του;
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
107
Like
320
Πόντοι
21
Το έχω γράψει ήδη ,κορυφή στα medical και στα extreme play,για περισσότερες πληροφορίες στείλε μου προσωπικό μήνυμα, σπάνια εμπειρία.
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
107
Like
320
Πόντοι
21
Κόλαση και παράδεισος είναι η ericca,με μεγάλη διαφορά σε όλα, στα mind games, στο strap,η πρώτη αφέντρα που με πήρε και έλιωσα στην κυριολεξία,δεν την αλλάζω με τίποτα,με έχει μάθει αρκετά αλλά σίγουρα μαζί της έχω πολλά να μάθω ακόμα,αυτό που την κάνει ξεχωριστή είναι που δεν βάζει ώρα και που έρχεται σε οργασμό όταν μου κάνει strap,τα πόδια της τα γλύφω και δεν τα χορταίνω,πεντακάθαρη αφέντρα,είδα στο profil της ότι έχει σταματήσει επειδή δυστυχώς πάμε από το κακό στο χειρότερο με αυτόν τον ιό.
Και εγώ το διάβασα στο προφίλ της ότι σταμάτησε και το τηλέφωνο κλειστό ,το άλλο που έχει το δεύτερο δεν μπορώ να το βρω ,μου το είχε δώσει ,αν το έχεις στείλε το μου σε μήνυμα ,ίσως δέχεται γνωστούς πελάτες και έχω δικό μου τέστ
Δες τα μηνύματα σου ,στο έστειλα ,ναι και σε εμένα όσο με στράπαρε έχυνε.
 

Giovanni(3)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2021
Μηνύματα
2
Like
6
Πόντοι
0
Ορίστε η εμπειρία μου!! Γενικά μου αρέσει το sissy bi και είμαι πελάτης της! Παίρνω τηλέφωνο το περασμένο Σεπτέμβρη μεσημεράκι για να κανονίσουμε ένα σεσσιον sissy bi για την επόμενη μέρα!! Μου λέει θα πάρει τηλέφωνα για να δει αν υπάρχει κάποιος διαθέσιμος! Με παίρνει μετά από μισή ώρα και μου λέει οκ για αύριο απογευματάκι αφού επιβεβαιωθεί το πρωί!! Παίρνω τηλ την επόμενη μέρα το πρωί επιβεβαιώνω και απλά μου λέει να πάω λιγάκι νωρίτερα για να με φτιάξει!! Πηγαίνω το απόγευμα και μου ρίχνει ένα έντονο βάψιμο με πολύ make up και με ντύνει πραγματική Τσούλα με ένα κοφτό βρακακι και μια κοντη μίνι φούστα με δίχτυ καλσόν και ψηλά τακούνια! και με κάνει αγνώριστη ούτε που φαινομουν ότι είμαι άντρας!! Αφού μου δώσε και όνομα και αναμέναμε την άφιξη του φίλου της ( εκείνη την ώρα οι παλμοί μου είχαν ανέβει ) μου τράβηξε κ μερικές φώτο με το κινητό της παίρνοντας σέξυ στάσεις! Ξαφνικά χτυπάει κουδούνι μου λέει να πάω στο κουζινακι της! Μπαίνει ο κύριος ήταν μεγαλύτερος από μένα με φωνάζει με το όνομα που μου δε δώσει και έρχομαι στο σαλονακι με διατάζει να τους σερβίρω 2 ποτάκια ! Ετοίμασα τα ποτάκια τους σερβίρω και με διατάζει να κάτσω στα πόδια του! Κάθομαι και αρχίζει να με κουτουπωνει και να παίζει μέσα από το κοκοράκι μου με τη τρ..πα μου!! Ξαφνικά λέει να σηκωθώ και να του χωρεψω αισθησιακά και μετά να κάτσω πάλι πάνω του !! Αρχίζω και νιώθω στα οπίσθιά μου να του χει γίνει τούμπανο ! Πάμε μέσα λέει η κυρία να νιώσουμε πιο άνετα βάζει το στραπον της και αρχίζει να με παίρνει αφού με έχει μπουκωσει ο φίλος της!!
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
98
Like
162
Πόντοι
0
Η Ericca είναι η καλύτερη δασκάλα του bdsm, ανυπομονώ να την ξαναδώ, ευχαριστώ τον φίλο Gianni που μου έστειλε το προσωπικό της,έχω κάνει και το τεστ που ζητάει και είμαι έτοιμος να μάθω και άλλα.
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Κόλαση και παράδεισος είναι η ericca,με μεγάλη διαφορά σε όλα, στα mind games, στο strap,η πρώτη αφέντρα που με πήρε και έλιωσα στην κυριολεξία,δεν την αλλάζω με τίποτα,με έχει μάθει αρκετά αλλά σίγουρα μαζί της έχω πολλά να μάθω ακόμα,αυτό που την κάνει ξεχωριστή είναι που δεν βάζει ώρα και που έρχεται σε οργασμό όταν μου κάνει strap,τα πόδια της τα γλύφω και δεν τα χορταίνω,πεντακάθαρη αφέντρα,είδα στο profil της ότι έχει σταματήσει επειδή δυστυχώς πάμε από το κακό στο χειρότερο με αυτόν τον ιό.
Και εγώ το διάβασα στο προφίλ της ότι σταμάτησε και το τηλέφωνο κλειστό ,το άλλο που έχει το δεύτερο δεν μπορώ να το βρω ,μου το είχε δώσει ,αν το έχεις στείλε το μου σε μήνυμα ,ίσως δέχεται γνωστούς πελάτες και έχω δικό μου τέστ
Μπορεί κάποιος να μου στείλει το προσωπικό της τηλέφωνο? δεν θα πω πως το βρήκα, ευχαριστώ.
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
256
Πόντοι
21
Εφόσον δεν έχεις κάνει session μαζί της όπως γράφεις δεν έχει νόημα, όποιος και να στο στείλει τζάμπα η προσπάθεια, εκτός από καταπληκτική αφέντρα είναι και έξυπνη και άκρως εγκεφαλική, θα καταλάβει ότι δεν σε έχει δει, έχω κάνει session με τις περισσότερες αφέντρες αυτά που μου έκανε η έρικα και μέσα σε τζακούζι αλλά και στο dungeon δεν μου τα έχει κάνει καμία άλλη και δεν λέω μόνο για το pegging που δίνει ρέστα, τα πάντα όλα, έλεγχο αναπνοής με τα βυζιά της αλλά και με facesitting,cbt τέλειο ,δέσιμο και trambling και όλα μέσα στο τζακούζι, να γλύφω τα πόδια της και εκείνη να μου κάνει anal play,κορυφή.
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.418
Πόντοι
216
Ορίστε η εμπειρία μου!! Γενικά μου αρέσει το sissy bi και είμαι πελάτης της! Παίρνω τηλέφωνο το περασμένο Σεπτέμβρη μεσημεράκι για να κανονίσουμε ένα σεσσιον sissy bi για την επόμενη μέρα!! Μου λέει θα πάρει τηλέφωνα για να δει αν υπάρχει κάποιος διαθέσιμος! Με παίρνει μετά από μισή ώρα και μου λέει οκ για αύριο απογευματάκι αφού επιβεβαιωθεί το πρωί!! Παίρνω τηλ την επόμενη μέρα το πρωί επιβεβαιώνω και απλά μου λέει να πάω λιγάκι νωρίτερα για να με φτιάξει!! Πηγαίνω το απόγευμα και μου ρίχνει ένα έντονο βάψιμο με πολύ make up και με ντύνει πραγματική Τσούλα με ένα κοφτό βρακακι και μια κοντη μίνι φούστα με δίχτυ καλσόν και ψηλά τακούνια! και με κάνει αγνώριστη ούτε που φαινομουν ότι είμαι άντρας!! Αφού μου δώσε και όνομα και αναμέναμε την άφιξη του φίλου της ( εκείνη την ώρα οι παλμοί μου είχαν ανέβει ) μου τράβηξε κ μερικές φώτο με το κινητό της παίρνοντας σέξυ στάσεις! Ξαφνικά χτυπάει κουδούνι μου λέει να πάω στο κουζινακι της! Μπαίνει ο κύριος ήταν μεγαλύτερος από μένα με φωνάζει με το όνομα που μου δε δώσει και έρχομαι στο σαλονακι με διατάζει να τους σερβίρω 2 ποτάκια ! Ετοίμασα τα ποτάκια τους σερβίρω και με διατάζει να κάτσω στα πόδια του! Κάθομαι και αρχίζει να με κουτουπωνει και να παίζει μέσα από το κοκοράκι μου με τη τρ..πα μου!! Ξαφνικά λέει να σηκωθώ και να του χωρεψω αισθησιακά και μετά να κάτσω πάλι πάνω του !! Αρχίζω και νιώθω στα οπίσθιά μου να του χει γίνει τούμπανο ! Πάμε μέσα λέει η κυρία να νιώσουμε πιο άνετα βάζει το στραπον της και αρχίζει να με παίρνει αφού με έχει μπουκωσει ο φίλος της!!
Και μετα λετε τι τρεχει με τις ελλεηνιδες
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
206
Πόντοι
20
Το καλύτερο στραπάρισμα και το καλύτερο φίστινγκ,με γάμησε σε όλες τις στάσεις και μου έσκισε και το στρίνκ που μου είχε φορέσει,καύλα.
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
256
Πόντοι
21
Το καλύτερο στραπάρισμα και το καλύτερο φίστινγκ,με γάμησε σε όλες τις στάσεις και μου έσκισε και το στρίνκ που μου είχε φορέσει,καύλα.
Ναι είναι κορυφή αλλά έχει σταματήσει λόγω του κορονοιού ,το καλύτερο pegging,τα πάντα κάνει στο αυταρχικό,αλλά δίνει ρέστα στο pegging,αν και δεν είμαι φαν της ποδολαγνείας μαζί της έκανα η καλύτερα μου έκανε μπούκωμα στο στόμα μου με τις πατούσες της, ποδοσκάμπιλα και μιλάει την ώρα του session,εγκεφαλική αφέντρα και μουνάρα.
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
98
Like
162
Πόντοι
0
Ναι είναι κορυφή αλλά έχει σταματήσει λόγω του κορονοιού ,το καλύτερο pegging,τα πάντα κάνει στο αυταρχικό,αλλά δίνει ρέστα στο pegging,αν και δεν είμαι φαν της ποδολαγνείας μαζί της έκανα η καλύτερα μου έκανε μπούκωμα στο στόμα μου με τις πατούσες της, ποδοσκάμπιλα και μιλάει την ώρα του session,εγκεφαλική αφέντρα και μουνάρα.
Ευελπιστώ σύντομα να ξαναρχίσει η Ericca, έτσι και αλλιώς μας πάνε για ήπια ανοσία της αγέλης.
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Από κάμερα δεν έχει νόημα.
Τότε έκανε μόνο από κάμερα,το τηλέφωνο που έχει στις αγγελίες είναι μονίμως κλειστό,το προσωπικό της δεν το ξέρω ούτε μου το έστειλε κανένας,δεν την έχω δει από κοντά.
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Μας έχει λείψει η έρικα, μακάρι να επιτραπούν σύντομα οι μετακινήσεις από νομό σε άλλο νομό και να μας ξαναεπισκεφτεί στην Θεσσαλονίκη.
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Δεν την έχω δει από κοντά,είχαμε κάνει on line session,όταν την δω και από κοντά θα γράψω αν αξίζει όσο γράφετε στο αυταρχικό,στην κάμερα ήταν όπως στις φωτογραφίες της αλλά άλλο η κάμερα και άλλο από κοντά.

Κόλαση και παράδεισος είναι η ericca,με μεγάλη διαφορά σε όλα, στα mind games, στο strap,η πρώτη αφέντρα που με πήρε και έλιωσα στην κυριολεξία,δεν την αλλάζω με τίποτα,με έχει μάθει αρκετά αλλά σίγουρα μαζί της έχω πολλά να μάθω ακόμα,αυτό που την κάνει ξεχωριστή είναι που δεν βάζει ώρα και που έρχεται σε οργασμό όταν μου κάνει strap,τα πόδια της τα γλύφω και δεν τα χορταίνω,πεντακάθαρη αφέντρα,είδα στο profil της ότι έχει σταματήσει επειδή δυστυχώς πάμε από το κακό στο χειρότερο με αυτόν τον ιό.
Το καλύτερο γαμήσι που μου έχει κάνει αφέντρα,μίλησα μαζί της στο προσωπικό της τηλέφωνο και μου είπε να πάρω από την επόμενη βδομάδα.
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
206
Πόντοι
20
Η έρικα είναι χαμαιλέων,κάνει τα πάντα στο αυταρχικό,ποδολαγνεία κάνει και σου μιλάει και σε καθοδηγεί ακόμα και στην ποδολαγνεία,εγώ μαζί της έκανα και facesitting αλλά στο στράπ που από ότι κατάλαβα δεν σε ενδιαφέρει εκεί δίνει ρέστα,το να την πετύχεις είναι το δύσκολο.
Στο στράπ είναι το κάτι άλλο,αληθινός γαμιάς,γεύτηκα και τα κάτουρα της,γλυκά ήταν,τα ήπια όλα.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Χύνει από το μουνί όταν στραπάρει,
Αληθεύει.Ότι τελειώνει όταν γαμάει,εμένα με ντύνει,με βάφει και μετά παίζουμε role play,δεν μασάει πουθενά,πότε οι φιλενάδες λεσβίες ,άλλη φορά ντυμένη αστυνομικίνα,τα πάντα όλα,κορυφή σε όλα. :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom