Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
256
Πόντοι
21
Την περιμένω να γυρίσει,δεν είναι Αθήνα,έχω κάνει δύο session μαζί της,μου γάμησε το μυαλό,με διαφορά η καλύτερη,εκτός από κουκλάρα είνσι γεννημένη Αφέντρα και χωρίς υφάκι.
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
256
Πόντοι
21
Πριν 2 χρόνια είχα κάνει διπλό, μαζί της ήταν και μία αλλοδαπή,καλά είχα περάσει,έκλεισα session πριν κανά δίμηνο και πέρασα πολύ καλύτερα,,σωστό άτομο,ξηγημένη,είχαμε ώρα και για συζήτηση και μετά άρχισε το παιχνίδι,όντως είναι άκρως εγκεφαλική γυναίκα,παίζει ρόλο και αν δέσει το γλυκό που λέμε, αυτή την φορά έδεσε απόλυτα,κοινώς με άδειασε με την καλή έννοια.Είναι μέσα σε όλα λέμε αλλά σεξ δεν παίζει με τίποτα.
Νσι είναι εγκεφαλική για αυτό είναι και μοναδική,στο τζακούζι μέσα να δεις τι κόλπα κάνει,έχω κάνει καιsession μαζί της σε ξενοδοχείο,σουίτα με πήρε μέσα στο τζακούζι,με μπούκωσε με τα πόδια της,δεν περιγράφονται αυτά που μου έκανε.
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Δεν ήξερα ότι δέχεται να έρθει ξενοδοχείο,στο τζακούζι δεν έχω κάνει ποτέ, γράφεις ότι σε πήρε μέσα στο τζακούζι, δεν πονάει μέσα στο νερό;γράψε μου αν θέλεις τι στο περίπου σου έκανε, είτε εδώ είτε σε πμ.
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
256
Πόντοι
21
Δέχτηκε σε σουίτα με τζακούζι,της εξήγησα ότι για πρώτη φορά που θα κάνω session με οποιαδήποτε προτιμώ το ξενοδοχείο,μετά πήγα και στο dungeon της,όχι δεν πόνεσα,πριν μπούμε στο τζακούζι μου έβαλε λιπαντικό ειδικό μόνο για pegging και μου έβαλε και μία τάπα,όσο της έγλυφα τα πόδια είχα και την τάπα μέσα μου,μου έκανε πολλά μέσα στο τζακούζι,ακόμα και δέσιμο με σκοινιά,μου έκανε και μασάζ προστάτη,έλεγχο οργασμού και φτύσιμο στον πούτσο και καθώς ήμουν έτοιμος να χύσω αφού μου τον έφτυνε και μου τον έπαιζε με έκοβε,ανέβαινε από πάνω μου στο πρόσωπο μου μέχρι να χύσει και μετά τα έγλυφα κατόπιν εντολής της,χαστούκια,τα πάντα,θα μπορούσα να γράφω ώρες,στο στράπ με πήρε μέσα στο τζακούζι,έχει φαντασία και το γουστάρει πολύ αυτό που κάνει,ούτε ώρα μετρούσε.
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Δέχτηκε σε σουίτα με τζακούζι,της εξήγησα ότι για πρώτη φορά που θα κάνω session με οποιαδήποτε προτιμώ το ξενοδοχείο,μετά πήγα και στο dungeon της,όχι δεν πόνεσα,πριν μπούμε στο τζακούζι μου έβαλε λιπαντικό ειδικό μόνο για pegging και μου έβαλε και μία τάπα,όσο της έγλυφα τα πόδια είχα και την τάπα μέσα μου,μου έκανε πολλά μέσα στο τζακούζι,ακόμα και δέσιμο με σκοινιά,μου έκανε και μασάζ προστάτη,έλεγχο οργασμού και φτύσιμο στον πούτσο και καθώς ήμουν έτοιμος να χύσω αφού μου τον έφτυνε και μου τον έπαιζε με έκοβε,ανέβαινε από πάνω μου στο πρόσωπο μου μέχρι να χύσει και μετά τα έγλυφα κατόπιν εντολής της,χαστούκια,τα πάντα,θα μπορούσα να γράφω ώρες,στο στράπ με πήρε μέσα στο τζακούζι,έχει φαντασία και το γουστάρει πολύ αυτό που κάνει,ούτε ώρα μετρούσε.

Την δεύτερη φορά που έκανα session και ήταν μόνη της πέρασα πολύ καλά,αλλά σε τζακούζι μέσα στράπ πρώτη φορά το ακούω,σε πιστεύω θα το δοκιμάσω και εγώ και με την έρικα και με άλλες αφέντρες αν δεχτούν.
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Δεν την έχω δει από κοντά,είχαμε κάνει on line session,όταν την δω και από κοντά θα γράψω αν αξίζει όσο γράφετε στο αυταρχικό,στην κάμερα ήταν όπως στις φωτογραφίες της αλλά άλλο η κάμερα και άλλο από κοντά.
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
206
Πόντοι
20
Έκανα session μαζί της χθες το βράδυ, καύλα σκέτη το στραπάρισμα που μου έκανε, όχι μόνο το κλασσικό το πισωκολλητό αλλά και στο πλάι,το καλύτερο που μου έκανε ήταν όταν κάθισα εγώ από πάνω της και μου έγλυφε τις ρόγες μου, μου είχε βάλει και σουτιέν και ένα στρινκ, με ξευτίλισε στον πούτσο, καύλα και ηδονή ,μετά στο άλλο δωμάτιο για να μου τον πατήσει στο cock box και να μου τον φτύνει ,σταυρό μου είπε την επόμενη φορά, σειρά είχε ένα μυστήριο έπιπλο που μπήκε το κεφάλι μου μέσα τα χέρια μου και τα πόδια μου, από εδώ δεν ξεφεύγεις με τίποτα μου είπε και με ξαναπήρε αλλά με το χέρι της ,έφαγα και κάμποσες ξυλιές στον κώλο όσο μου έκανε φίστικγκ, είχε και πορεία μετά πάλι σε άλλο έπιπλο ξαπλωμένος και με κατούρησε, το είχα ζητήσει από την αρχή, μία κατηγορία μόνη της είναι.
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
206
Πόντοι
20
Είναι τόσο αδύνατη και ασπουλιαρα όσο φαίνεται στις φωτο?
Αδύνατη δεν είναι κανονική και με πιασίματα,το δέρμα της ναι είναι αρκετά ανοιχτό.
Κανονική είναι στα κιλά της και όλα της πάνω της είναι φυσικά δεν έχει κάνει πλαστικές, έκανα session χτες γαμάει και δέρνει.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Δεν την έχω δει από κοντά,είχαμε κάνει on line session,όταν την δω και από κοντά θα γράψω αν αξίζει όσο γράφετε στο αυταρχικό,στην κάμερα ήταν όπως στις φωτογραφίες της αλλά άλλο η κάμερα και άλλο από κοντά.
Δες την αν και δύσκολο να την πιάσεις στο τηλέφωνο αν δεν έχεις το προσωπικό της,αν και νομίζω είναι στην Θεσσαλονίκη.Αξίζει.
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Δεν την έχω δει από κοντά,είχαμε κάνει on line session,όταν την δω και από κοντά θα γράψω αν αξίζει όσο γράφετε στο αυταρχικό,στην κάμερα ήταν όπως στις φωτογραφίες της αλλά άλλο η κάμερα και άλλο από κοντά.
Δες την αν και δύσκολο να την πιάσεις στο τηλέφωνο αν δεν έχεις το προσωπικό της,αν και νομίζω είναι στην Θεσσαλονίκη.Αξίζει.
Ευχαριστώ ,θα πάω και θα γράψω.
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
98
Like
162
Πόντοι
0
H ericca μου έμαθε πολλά ,ξεκίνησα ως ποδολάγνος μαζί της και strap έκανα, είναι απίστευτη σε όλα,orgasm denial μου έκανε την δεύτερη φορά την επόμενη φορά μου έκανε το αντίθετο με έδεσε κ μου μου έκανε milking, κάθε φορά και καλύτερα ,είναι ότι καλύτερο έχω βιώσει στο bdsm.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Η Ερικα παίζει Champions league και η αμέσως επόμενη μετέχει στην α' ερασιτεχνική Τροιζήνας. Raypay σε καταλαβαίνω απολύτως για το σεξάκι που λες, αλλά αν δεν έχεις γυναίκα, υπάρχει και η διπλανή κατηγορία με τα call girls, αυτές θα στο προσφέρουν απλόχερα! Να τα βρεις όλα σε μία, δύσκολο εως αδύνατο (δυστυχώς)
Κορυφή μας παίζει όπως γουστάρει, κάνει τα πάντα και δεν κολλάει σε τίποτα, την παραδέχομαι και σαν Αφεντρα και σαν γυναίκα,κόλαση είναι.
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
98
Like
162
Πόντοι
0
Κόλαση και παράδεισος είναι η ericca,με μεγάλη διαφορά σε όλα, στα mind games, στο strap,η πρώτη αφέντρα που με πήρε και έλιωσα στην κυριολεξία,δεν την αλλάζω με τίποτα,με έχει μάθει αρκετά αλλά σίγουρα μαζί της έχω πολλά να μάθω ακόμα,αυτό που την κάνει ξεχωριστή είναι που δεν βάζει ώρα και που έρχεται σε οργασμό όταν μου κάνει strap,τα πόδια της τα γλύφω και δεν τα χορταίνω,πεντακάθαρη αφέντρα,είδα στο profil της ότι έχει σταματήσει επειδή δυστυχώς πάμε από το κακό στο χειρότερο με αυτόν τον ιό.
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
256
Πόντοι
21
Κόλαση και παράδεισος είναι η ericca,με μεγάλη διαφορά σε όλα, στα mind games, στο strap,η πρώτη αφέντρα που με πήρε και έλιωσα στην κυριολεξία,δεν την αλλάζω με τίποτα,με έχει μάθει αρκετά αλλά σίγουρα μαζί της έχω πολλά να μάθω ακόμα,αυτό που την κάνει ξεχωριστή είναι που δεν βάζει ώρα και που έρχεται σε οργασμό όταν μου κάνει strap,τα πόδια της τα γλύφω και δεν τα χορταίνω,πεντακάθαρη αφέντρα,είδα στο profil της ότι έχει σταματήσει επειδή δυστυχώς πάμε από το κακό στο χειρότερο με αυτόν τον ιό.
Και εγώ το διάβασα στο προφίλ της ότι σταμάτησε και το τηλέφωνο κλειστό ,το άλλο που έχει το δεύτερο δεν μπορώ να το βρω ,μου το είχε δώσει ,αν το έχεις στείλε το μου σε μήνυμα ,ίσως δέχεται γνωστούς πελάτες και έχω δικό μου τέστ
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
107
Like
320
Πόντοι
21
ότι και να γράψω για την έρικα θα είναι λίγο,το καλύτερο γαμήσι και η καλύτερη στα medical,έχει ψυχή η έρικα,σπάνια εμπειρία.
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
107
Like
320
Πόντοι
21
ότι και να γράψω για την έρικα θα είναι λίγο,το καλύτερο γαμήσι και η καλύτερη στα medical,έχει ψυχή η έρικα,σπάνια εμπειρία.

Δουλεύει τελικά ακόμα;;
Έχω το προσωπικό της τηλέφωνο, από ότι κατάλαβα βλέπει μόνο όσους γνωρίζει ήδη και μόνο αν έχουν αρνητικό test για τον κορονοιό,η μόνη που με γαμούσε δύο ώρες και το γούσταρε, το έχουν γράψει και άλλοι χύνει όταν στραπάρει ,κορυφή και στα σκληρά,η μόνη που κάνει medical και τις πολύ προχωρημένες λαγνείες αλλά δεν πιάνεται λέμε ,είναι κορυφή κάνει τα πάντα και το γουστάρει.
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
107
Like
320
Πόντοι
21
Κόλαση και παράδεισος είναι η ericca,με μεγάλη διαφορά σε όλα, στα mind games, στο strap,η πρώτη αφέντρα που με πήρε και έλιωσα στην κυριολεξία,δεν την αλλάζω με τίποτα,με έχει μάθει αρκετά αλλά σίγουρα μαζί της έχω πολλά να μάθω ακόμα,αυτό που την κάνει ξεχωριστή είναι που δεν βάζει ώρα και που έρχεται σε οργασμό όταν μου κάνει strap,τα πόδια της τα γλύφω και δεν τα χορταίνω,πεντακάθαρη αφέντρα,είδα στο profil της ότι έχει σταματήσει επειδή δυστυχώς πάμε από το κακό στο χειρότερο με αυτόν τον ιό.
Χύνει από το μουνί όταν στραπάρει,
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
98
Like
162
Πόντοι
0
Το αυταρχικό το έχει στο αίμα της η Ericca, στο DNA της, αλλά κάνει μόνο ένα session την βδομάδα, έτσι γράφει και μόνο με test, και καλά κάνει και δεν ρισκάρει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom