Νέα

Dnipropetrovsk

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα yantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikolas80

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
που  είσαστε    μου  λέει    ???    σπίτι  τις  λέω    που  είναι  το  σπίτι    μου  λέει    Κάρλα  μαρξα    κα  γκογκολα    γωνία  τις  λέω 

δικε μου σε παω λεμεεεεεεε
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
το εχω ξαναπει, κατω τα χερια απο τον Υαντιs  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
UPDATE  καινουργιο  κλαμπ  παρις  επανω  οροφος  ντισκο κλαμπ  κατο  οροφος  καραοκε  κλαμπ  επισης  κλαμπ  ριο  πανω  στο  ποταμι  και  τα δυο  στο κεντρο  του  δνιπρο  επισης  νον στοπ  καφε  οπος  ειναι  το  ρεπορτερ  τωρα  ειναι  και  το  ταβερνα  καλο  μικρο  πολις  κοσμος  το  πρωι  μετα  τα  ξιδια  ο δρομος  μεχρι  δνιπρο  το  χειμωνα  αστα  να  πανε  καμια  20 αρια νταλικες  τουμπα  στιν  ακρη  του  δρομου  οταν  γυριζαμαι  τα  ιδια  προσοχη  μεγαλη  !!!!!
 

Συνημμένα

  • War-Dog-Website.jpg
    War-Dog-Website.jpg
    88,4 KB · Εμφανίσεις: 97

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Παισες εχει κανεις προσφατα στο Dnipropetrovsk?
Θέλω update της καταστασης εκει περα.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Κατά τις 7 έρχεται ο ivan και μας παίρνει από το σπίτι 35 aris 6 χρονιά στην prezveia τις Ουκρανίας στο Βουκουρέστι στο παρελθόν …… πανηγύρι σαν και εμάς λόγω Ρουμανίας πάμε σε ένα καφέ    και αρχίζουμε τα ρουμανικά << βρήκε ο γύφτος την γενιά του και αναγάλλιασε Η καρδιά του>>      γέλαγε    συνεχεία    δεν   το  πίστευε     ότι     φτάσαμε      εδώ   πάνω    με    αυτοκίνητο       όπως     επίσης     ότι   ι   Γιάλτα    δεν     μας      άρεσε      ΤΩΡΑ  ΩΜΟΣ    ΔΩΣΤΕ    ΠΡΟΣΟΧΗ   τον    αρχίζω    σε   ερωτήσεις       για    την   ουκρανική    πραγματικότητα     και   τις    γυναίκες    και   μου  λέει        στην    Ουκρανία    αλλά   πράγματα      ισχύουν      για    τις    γυναίκες     και    αλλά   για    τους   άνδρες  όπως     επίσης       αλλά   πράγματα   ισχύουν   για    τους       έχοντες     και     κατέχοντας   και    αλλά  για    τον   πολύ  τον   κόσμο …  άντρας      και    γυναικά    είναι     άλλο   πράγμα   εδώ       άλλος    τρόπος      σκεπσις  άλλη     κατανόηση    τις    πραγματικότητας   σαν   να   μου   έλεγε       κάπως     σαν     Τουρκία   αλλά     χωρίς     την   καταπίεση    τις    τουρκικής     κοινωνίας     στις    γυναίκες   επίσης        μου   λέει    ι   ιστορία      ξένος     φραγκατος     σε    club     kai    disco       δεν    περνάει    εδώ     και    πολύ   καιρό    στην   Ουκρανία      άμα   θέλεις      τα   τοπ       μονό     με    Ουκρανούς     μαζί     σε    εστιατόρια       και    σε    εργασιακούς     χορούς    ι   παλιός     πάρε   πουτανα     και   φύγε     μου  λέει      ο    ιβαν      είναι     ι   αποπσι  του     !!!!!!!!!     επίσης    μου  λέει    στις    δισκοτεκ     άμα     δεν    σινοδεβετε     ι    γκόμενα     είναι    πουτανα     χεκολα   μου  λέει !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   μας     έχεις    για    μαλάκες     εμάς   τους     Ουκρανούς    εμείς    μου   λέει   είμαστε   Ουκρανοί      όχι   μαλάκες    Ρώσοι     γέλαγα     από   μέσα  μου :2funny: :2funny: :2funny:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
τι εγραφε ο νταβαριτσ για ουκρανια το 2009 ολα αυτα που λεω για νορμαλ γκομενεσ πως βρισκεις και γιατι εχω παραπονο που μονο πουταναρεσ βρισκουμε
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ANTE     NA   SOU   EXIGISO   TI   GINETE    mou   λέει   ο   ιβαν !!!!!!!!   άλλωστε    μετάξι    τουρκόγυφτων    <<  Ρουμάνων>>   ειλικρίνεια       στο   Κίεβο     ο  κόσμος     ξέρει    καλά   τι   πσαχνουν    οι    ξένοι    εδώ   και    χρονιά     όλοι   λένε    ακριβώς    τα   ιδία   παραμυθία      πηγαίνουν      στα   ιδία    μέρη     και    γαμανε    ακριβώς       τις   ιδιες   πουτανες       με     το    αζημίωτο    φυσικά        ………………….κόκαλο     ο   παππούς   ο   βάτραχος     !!!!!!!     αφού    μου   λέει    εχουν     βγει    ανεκδοτα    με   ξένους      <<<<    τι   πσαχνει    ενας   αμερικανος   στο   Κίεβο   ????     απαντιση           πσαχνει     να  βρει   που         εχασε     την    golden   card   tou  και     χα    χα    χα     χα     τα  γελια !!!!!!!!!  μου   λέει   μην   είστε   μαλάκες     κοφτέ   τα   μπαρ    και   τις    ντισκό   βρείτε    μια   δουλειά  στο  Κίεβο       και   νταραβεριστείτε    με   Ουκρανούς ………………   θα    σας    γνωρίσουν   όσες    γυναίκες    θέλετε      άλλωστε   μου  λέει    θέλουμε     να   τις     ξεφωρτοθουμε     γιατί    κοστίζουν   χα   χα    χα    χα     ο  ιβαν    πάλι     αύριο   βραδύ     θα    σας     φέρω   2  φίλες    τις    γκόμενας   μου   και   έχω   και   την   αδερφή  μου   την   μικρή      για   τον   σύντροφο    μαθητεύομενο   αλλά   άσε    καλυτέρα     θα   την   γαμιση  και   θα   την   παρατήσει !!!!!!!!  ξέχασα     εμείς   είμαστε   Ρουμάνοι     και    χααα    χα   χα    τα   γέλια    γύρισε    όλο   το  μαγαζί    από   τα   γέλια       :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και εδω η γνωμη ουκρανου φιλου του νταβαριτσ που δουλευε πρεσβεια στο βουκουρεστι και γνωριζονταν απο εκει.αυτα που λεω,ζεισ μονιμα εκει,δουλευεισ εχεισ νορμαλ γκομενεσ αλλιοσ ξεχαστε σαν τουριστεσ.ευχαριστουμε τον νταβαριτσ οπου και αν χαθηκε
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
πολυ σωστη αυτη η αποψη , για αυτο εκανα δουλεια στη μολδαβια και παρεα με ντοπιους
οι πορτες που σου ανοιγονται δεν εχουν καμια σχεση με το αν θα πηγαινες σαν τουριστας ,λογικοτατο.
τωρα ποσο χρονικο διαστημα μπορεις να αντεξεις μονο με κανονικες γκομενες εκει ,εναι αλλο θεμα  :grin:
εξαρταται απο τον χαρακτηρα του καθενος...
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
πολυ σωστη αυτη η αποψη , για αυτο εκανα δουλεια στη μολδαβια και παρεα με ντοπιους
οι πορτες που σου ανοιγονται δεν εχουν καμια σχεση με το αν θα πηγαινες σαν τουριστας ,λογικοτατο.
τωρα ποσο χρονικο διαστημα μπορεις να αντεξεις μονο με κανονικες γκομενες εκει ,εναι αλλο θεμα  :grin:
εξαρταται απο τον χαρακτηρα του καθενος...
ντοπιουσ δεν ενοουμε τον καθε αδεσποτο αφραγγο αλλα τυπουσ σαν αυτον ποθ ηξερε ο νταβαριτσ,να δουλευουν σε καμια εταιρια σοβαρη δουλεια.απο ντοπιουσ αφραγγουσ τισ ιδιεσ γνωριζουν σε ολεσ γκομενεσ που τρωνε μαζι σου και τισ γαμανε αυτοι.ντοπιους οσουν εχουν χρηματα σαν και μασ να το ξεκαθαρισουμε,για αδεσποτεσ βρησκω και μονοσ δεν τοθσ χρειαζομε χαχαχαχ
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
ντοπιουσ δεν ενοουμε τον καθε αδεσποτο αφραγγο αλλα τυπουσ σαν αυτον ποθ ηξερε ο νταβαριτσ,να δουλευουν σε καμια εταιρια σοβαρη δουλεια.απο ντοπιουσ αφραγγουσ τισ ιδιεσ γνωριζουν σε ολεσ γκομενεσ που τρωνε μαζι σου και τισ γαμανε αυτοι.ντοπιους οσουν εχουν χρηματα σαν και μασ να το ξεκαθαρισουμε,για αδεσποτεσ βρησκω και μονοσ δεν τοθσ χρειαζομε χαχαχαχ

ετσι ειναι χαρη για εναν τουριστα που παει στην ουκρανια για 1 εβδομαδα η 10 μερες δεν μπορει να φαει γκομενακι και να κανει μαζι της σοβαρη σχεση αν δεν ειναι μονιμος η ημιμονιμος κατοικος ουκρανιας και με καλη δουλεια και φραγκα μονο αν πληρωσει θα γαμησει

εγω οσες φορες πηγα ουκρανια δεν εκατσα παραπανω απο 6 μερες σου λεω οτι δεν εφαγα χωρις φραγκα γκομενακι που ειμαι ωραιος αντρας
και αυτες που μου την πεσαν οι ιδιες οι γκομενες ζητησαν δωρακι απο πριν.

εξαλλου το επιβεβαιωσε και ουκρανος (στο προηγουμενο ποστ) για τους τουριστες των λιγων ημερων τους βλεπουν μονο σαν χρημα οι πουτανες και οσα περισσοτερα δωρακια η χρηματα παρουν τοσο το καλυτερο γι' αυτες.

αυτο με τους αμερικανους εχει πολυ πλακα μεγαλα θυματα οι ''γκρινγκο'' τους εχουν φαει ολοκληρες πιστωτικες gold  :2funny: :2funny: :2funny:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
ντοπιουσ δεν ενοουμε τον καθε αδεσποτο αφραγγο αλλα τυπουσ σαν αυτον ποθ ηξερε ο νταβαριτσ,να δουλευουν σε καμια εταιρια σοβαρη δουλεια.απο ντοπιουσ αφραγγουσ τισ ιδιεσ γνωριζουν σε ολεσ γκομενεσ που τρωνε μαζι σου και τισ γαμανε αυτοι.ντοπιους οσουν εχουν χρηματα σαν και μασ να το ξεκαθαρισουμε,για αδεσποτεσ βρησκω και μονοσ δεν τοθσ χρειαζομε χαχαχαχ
εννοειται σοβαρους και φραγκατους , απο εναν τετοιο γνωρισα ισως την καλυτερη γκομενα που εχω παρει κισιναου.

υγ ο νταβαριτς καλος ητανε στην θεωρια αλλα στην πραξη επαιρνε μηδεν χαχα οπως γινεται ως συνηθως  :grin: επαιρνε και εκεινο το σοβαροφανες υφος λες και ητανε καθηγητης πανεπιστημιου οταν μιλουσε για τις ΑΑΑ εθνικης γκομενες  :helpplea:
αντε να μην πω και αλλα  :2funny:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
εχει πάει κανας τύπος πρόσφατα,σχεδιαζω ταξιδι αστραπη για επιδειξη βαλκανικης υπεροχής και επειδη πέρασα φευγατος προ 15 ετιας και μονο το ποτάμι και το γήπεδο θυμαμαι θα θελα αν εχει κανα τύπος πιο προσφατο φιντμπακ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
αν  δεν αλλαξω σχεδια θα ειμαι ιουνι δνεπρο.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ειδα μερικα βιντεακια απο τον λαβυρινθο κλαμπ αλλα ειναι της πουτανας και πολλοι πουτσοι.
θα αποφυγω τα κλαμπ γιατι θα γινω ευκολα στοχος και ειναι ζορικη πολη δνεπρο οχι οπως η οδυσσος.
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6

Έχει πάει κανείς τον τελευταίο καιρό ?
Θα ήθελα πληροφορίες για καλά καφέ εστιατόρια που πάνε γκόμενες όχι πουτάνες.

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Έχει πάει κανείς τον τελευταίο καιρό ?
Θα ήθελα πληροφορίες για καλά καφέ εστιατόρια που πάνε γκόμενες όχι πουτάνες.


[/quot θα πηγαινα τα τελευταια 2 χρονια αλλα ναυαγησε λογο δουλειας στην οδυσσο.
χτες φιλος μου αρμενης λεει μην πας εκει αλλα κιεβο,λεει τρυπα ειναι.
αλλος φιλος πηγε 2 φωρες αλλα γεναρι ειπε και αυτος καλα ειναι αλλα κιεβ καλυτερα.
πιο ζορικος κοσμος απο κιεβο ακουσα.ιουνιο σκεφτωμουν να κατεβω αν δεν παω τυφλιδα κιεβο
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Έχει πάει κανείς τον τελευταίο καιρό ?
Θα ήθελα πληροφορίες για καλά καφέ εστιατόρια που πάνε γκόμενες όχι πουτάνες.


[/quot θα πηγαινα τα τελευταια 2 χρονια αλλα ναυαγησε λογο δουλειας στην οδυσσο.
χτες φιλος μου αρμενης λεει μην πας εκει αλλα κιεβο,λεει τρυπα ειναι.
αλλος φιλος πηγε 2 φωρες αλλα γεναρι ειπε και αυτος καλα ειναι αλλα κιεβ καλυτερα.
πιο ζορικος κοσμος απο κιεβο ακουσα.ιουνιο σκεφτωμουν να κατεβω αν δεν παω τυφλιδα κιεβο

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση , για δουλειά πάω και έχω κάνει κάποιες επαφές από date site αλλά δεν ξέρω που να βγαίνω και που πάνε εκεί οι γκόμενες....
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
νεες πληροφωριες απο δνεπρο λενε να μην παω εκει δεν αξιζει και ζωρικη πολη.
ολοι λενε τραβα κιεβ.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.795
Κριτικές
178
Like
39.343
Πόντοι
21.896
εγω φιλε αν γουσταρα τις ουκρανιδες θ προτιμουσα να πηγαινω σε πολεις μεγαλες επαρχιακες παρα στο κιεβο με τις ψιλομυτες
αλλα γενικκα σκατοψυχες τις θεωρως ολες αλλα μιας και εσυ τις γυταρεις θα ελεγα να δοκιμασεις επαρχια

κιεβο οδησο ειναι καμμενη γη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom