Νέα

Dnipropetrovsk

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα yantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Y

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
τρις  τρις  τέσσερι  τέσσερις  μαζί  στα  τραπέζια  πολύ  ωραία  ντυμένες  όχι  "καριολε"  αλλα  πολύ  όμορφα,,,,,,,  φουστανάκια  χρώματα    λουλούδια  χάρμα  οφθαλμών  .........    αρχίζουμε  λοιπόν  να  μιλάμε  δυνατά    ελληνικά  όπως  κάνουμε  σε  αλλα  μέρη  τις  ουκρανίας  και  οι  γκόμενες  γυρνάνε  κοιτάνε    ερωτικό  κάλεσμα  δηλαδή  foul ,,,,,,,,  εε  εκεί    στο  reporter    τίποτα  λες  και  δεν  υπάρχουμε  .......  αλλα  κόλπα  πάλι  λέω  μέσα  μου    τι  γίνετε  εδώ  exe  γούστο  να  φάμε  καμια  φάβα  "ακαποτι"    πάλι  .......τίποτα    ερωτικό  κάλεσμα  zero  μηδέν  νιέτο ....  φεύγουμε  από  εκεί  2  καφέδες  4  νερά  evian  0.3    70  γρίβνα  κατεβαίνουμε  ne  τα  πόδια  στο  ποτάμι  μπροστά από  το  hotel  depropetrovsc  και  πέφτουμε  πάνω  σε κάτι  σαν  διαδήλωση,,,,,,,,,  όλος  ο  κόσμος  μπίρα    στο  χέρι  και  πάνω  κάτω  non  stop  με  θεα  το  ποτάμι......... πόλις  κόσμος  αγνά  πράγματα    παρέες  παρέες    πιόμα    συζήτηση  και  γέλια  εμενα  μου  αρέσουν  αυτά  ο  μικρός  όμως  είναι  <γρεκοκοπροσκιλους    mimouaptus > και  δεν  γούσταρε  που  του  κάναν  τράκα  σουρωμένοι  τσιγάρα ...  οποτε  γυρνάμε  κατά  τις  10  σπίτι  για  χαλάρωμα    και    έξοδο
 
OP
OP
Y

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
κατά  τις  12 βγαίνουμε  έχω  πηγαίνουμε  mac ντόναλτς  πίνουμε  καφέ  πάνω  στον πεζόδρομο  και  παρατηρούμε  τον  κόσμο  είναι  τεταρτη  βραδυ  από μια  γκομενίτσα  στο  ζέφυρ  στην  yalta  είχαμε  μάθει  για  το  club  opera      ..  τσιμπάμε    έναν  ταρίφα  με  lada  80s  και  πάμε    opera  αρχίδια    κίτρινα    κλειστό,,,,,,,  πάμε    σφαίρα    αρχίδια    αράπικα  ψημένα  στα  κάρβουνα  κλειστό ........ λέμε  του  ταρίφα  που  paeei  ο κόσμος  τεταρτη    σε  άπταιστα    ρωσικα  <<  ραμπότα ???? club      ραμπότα  "δισκοτεκ"????/>>> και  μετά  από  τηλεφωνα  που  πήρε  και  μίλησε  με  άλλους  ταρίφες  μας  πάει  βορά  βορά  κόστος  τις  γήρας  με    τον  ταρίφα  90    γρίβνα    περίπου  30  λεπτά  γύρα  ...... κατεβαίνουμε    στο  μυαλό  μου  έρχεται    άμεσος  μιας  και  το  μαγαζί    είναι  πάνω  στο  ποτάμι ...... η τριλίκη "δισκοτεκ"  βορά  βορά  στην  αθηνα ......  όπου  στην  δεκαετία    του  80  την  είχα  τιμήσει  δεόντως ......  μιας  και  ήμουνα  και  το  πρώτο  καμάκι  αμα-λαχι - naoume  .....χάρηκα    Forever Young  λέω  μέσα  μου  και  πάμε  στην  πόρτα  απέξω  καμια  25    άτομα  βλέπανε    το  ποτάμι  romantzada  μπαίνουμε    εξονυχιστικός  έλεγχος  με  ανιχνευτή  μετάλλων  είσοδος  80  γρίβνα  και  οι  δυο  μαζί  μπαίνουμε  μέσα  φάβα  ρε  τι  έγινε  ?////?  300 tm  ένα  μπαρ  στην  άκρη  και  κανένας  αντροπος  μέσα  ούτε  barman  ούτε  τίποτα  είδησης    για  κουφούς    κοιτιόμαστε      μουσική  έπαιζε    τέζα .....  opss    από  την  άλλη  άκρη    ξεπετάγεται  από  κάτω  μια  παρέα ........  πηγαίνουμε    εκεί  βλέπουμε  μια    σκάλα  την  κατεβενουμε  και  επιτέλους  η  diskotek  όπα  σε  στυλ  80ς  με  μπάλες    από  κατθρεφτη  και  όλα  τα  ρωσικα  μουσικά hit  .... μουναρες  τέζα    χορό  αλλα  πολλά  πιτσιρίκια  17  -23 .......  καθόμαστε    στο  ένα  και  μεγάλο  μπαρ  που  έχει  και  άλλο  κουλό  πάλι.....σύντροφοι    στο  μαγαζί  δεν  πίνανε  alkol    μονο  χυμούς  νερά    καφέ    και  όλοι  κάπνιζαν    αργκίλε  < καλιάν  τον  λένε  στα  ουκρανικά>  μονο  εμείς  πίναμε  vodkes  πάλι .......  επίσης  οι  γυναίκες  είχαν  τις  τσάντες  μαζί  μεγάλες  τσάντες  τις  άφηναν  στην  πιστα  και  χόρευαν  από  πάνω  .....ερωτικό    κάλεσμα    από  τις  γυναίκες  με  άριστα    το  10    6 με  7    είχε  μέσα  5-6  θεομουναρες    γύρο  στο  1.85  που  άμα  μια  από  αυτές    έρθει  ελλάδα    θα  "μεταναστεψι"    όλος    ο  αντρικός  πληθυσμός    στην  ουκρανία  τούμπανα    σας  λέω    teezzzzzzaaaaaa       
 
OP
OP
Y

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
αφού  ήπιαμε  675,4  vodka-πορτοκαλι 2 euro  η  μια  και  εγώ  γούσταρα    τρελα  γιατί  το  σκηνικό  ήταν  όπως  ακριβώς    δεκαετία  80 ελλάδα ....  ξανάνιωσα    ο παππούς  ο  βάτραχος  όπως    λέγαμε  τότε    τζή-τζή.....  πρέπει  να  σας  πω  δε    ότι  εκτος    από  "μουνακιας"  είμαι  και  αθεράπευτα  clubo-μπαρόβιος ....  αχ  αχ      οποιος    νύχτα  περπάτει    όλα  τα  ωραία    ζει.........ο  μαθητευόμενος  χαλαρά  έκανε  ένα  οπτικό  καμάκι  από  μακριά <<ρουμανικη μέθοδος>> εγώ  έπαιξα  ένα  απίστευτο ουκρανικό  heavy horses    πέρασε  από  μπροστά  μου  επιδεικτικά  3-4  φορες  χαμογελα  ματιές  εγώ  όπα  ψυχολογικά ,,,,,,όταν  σε  παίζει  μουνάρα  ξυπνάει  όλο  το  κεντρικό  νευρικό  σύστημα  και  ο  υποθάλαμος  βαράει  ορμονικά  παλαμάκια  στα επινεφρίδια  και στην  καρδια olee  !!!!!!!! στην  ηλικία μου  πιο  πολύ  από  το  κρεβάτι  μετράει  το  παιχνίδι    μέχρι  το  krevati,........αλλα  ρε  πούστη  μου γάμο    την    γκαντεμιά  μου  η  γκόμενα    συνοδευότανε :headbang: :headbang: :headbang:  πάντως    φτιάχτηκα  :dancing: :dancing:  φεύγουμε  τα  μωρά    μας  χαιρετάνε    από  μακριά  κάνουμε    νόημα  να  ρθούν    αλλα  δεν  irthan  συνοδευόντουσαν  πάμε  για  ύπνο  κομμάτια από  vodkes  και  κούραση  :P :P :P είμαστε  από  παρασκευή  non  stop  ασωτία  ταξίδι  και ξίδια  το  mpοrά  mpοrά  καλούτσικο  λόγο  χαρούμενης  ατμόσφαιρας 80s  και  δεβουσκον  όχι  τέζα  club  πάντως
 
OP
OP
Y

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
Πέμπτη  πρωί  και  ξυπνάμε  από  το    συνεχές    χτιπιμα    του    κινητού  του  μαθητευομένου        στο  τηλέφωνο      είναι  ο    ιβαν      Ουκρανός    φίλος    που    ήταν    στην  πρεσβεία        του    Βουκουρεστίου    έξι    χρονιά        και  είχε    έρθει    από    Κίεβο    στο  ντιπρο    για    δουλειά    και    για    να    μας  δει    αφού    του    το    είχαμε  πει      από    Γιάλτα    ότι  θα    είμαστε      εκεί    .  όλε    μας    λέει    ότι    το  απόγευμα    θα    έρθει    να    μας    πάρει          εμείς      ντυνόμαστε      στο  χαλαρό  και    πηγαίνουμε      για    καφέ      στο  μοστ      μαλλ      στο    κέντρο      φτάνουμε    ποδαράτοι      και  παθαίνουμε    πλακά      ……είναι      τεράστιο …..    καθόμαστε    σε  ένα    καφέ    και  καταλαβενουμε    ότι    παίζει    πολύ  μουνι    στην  πολύ    και  είναι  και    Αύγουστος  ..δηλαδή    το  χειμώνα  πρέπει      να    γίνετε    χαμός      μου  την  πέφτει    μια  40  άρα    χιμά    έκατσε    απέναντι  και  με  έφαγε    με  τα    ματιά    την    εγραπσα…..    τετεια    εχο    ελλαδα    αλλα…….    ερωτικό  κάλεσμα    φουλ……..2  καφέδες    2  γλυκά    4    νερά  0.3 …………..  7  ευρώ
 
OP
OP
Y

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
Moct  mall  έχει    τα  πάντα      καφέ    εστιατόρια    εμπορικά      super  market  internet    cafééé      12  grivna    1 ώρα    πιστά  πατιναζ      ολυμπιακών    διαστάσεων        και    το  κυριότερο      όλα    τα  καριολιδια    τις    πόλεις    περνάνε    από  εδώ  …..    φάγαμε  μετά  στο    ουκρανικό  παραδοσιακό  στον  πρώτο  όροφο    2  άτομα    φουλ    15    ευρώ    και  πάλι  τα  ιδία    35αρα    σκηλαρος    κάθετε    απέναντι    και    παίζει    τον    σύντροφο    με    τα    ματιά    ολεεεε    λασπι    στο  moct    full  το  χειμώνα      δηλαδή  οπα  τεζα    παρτα  κρανα    τσολιά!!!!!!!    βεβαία        σαν    original    βαλκανοσκηλα      δεν  κάναμε    τόσα  χιλιόμετρα      για    β  και  κάτω  εθνική      <<  οπού    στην  Ελλάδα  είναι    α  εθνική  >>      φεύγουμε    για  χαλάρωμα    στο    σπίτι    με  τα  ποδιά  ….  στο  κέντρο    είναι    τα  πάντα    στο διπνιροπετροβσκ 
 
OP
OP
Y

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
Κατά τις 7 έρχεται ο ivan και μας παίρνει από το σπίτι 35 aris 6 χρονιά στην prezveia τις Ουκρανίας στο Βουκουρέστι στο παρελθόν …… πανηγύρι σαν και εμάς λόγω Ρουμανίας πάμε σε ένα καφέ    και αρχίζουμε τα ρουμανικά << βρήκε ο γύφτος την γενιά του και αναγάλλιασε Η καρδιά του>>      γέλαγε    συνεχεία    δεν  το  πίστευε    ότι    φτάσαμε      εδώ  πάνω    με    αυτοκίνητο      όπως    επίσης    ότι  ι  Γιάλτα    δεν    μας      άρεσε      ΤΩΡΑ  ΩΜΟΣ    ΔΩΣΤΕ    ΠΡΟΣΟΧΗ  τον    αρχίζω    σε  ερωτήσεις      για    την  ουκρανική    πραγματικότητα    και  τις    γυναίκες    και  μου  λέει        στην    Ουκρανία    αλλά  πράγματα      ισχύουν      για    τις    γυναίκες    και    αλλά  για    τους  άνδρες  όπως    επίσης      αλλά  πράγματα  ισχύουν  για    τους      έχοντες    και    κατέχοντας  και    αλλά  για    τον  πολύ  τον  κόσμο …  άντρας      και    γυναικά    είναι    άλλο  πράγμα  εδώ      άλλος    τρόπος      σκεπσις  άλλη    κατανόηση    τις    πραγματικότητας  σαν  να  μου  έλεγε      κάπως    σαν    Τουρκία  αλλά    χωρίς    την  καταπίεση    τις    τουρκικής    κοινωνίας    στις    γυναίκες  επίσης        μου  λέει    ι  ιστορία      ξένος    φραγκατος    σε    club    kai    disco      δεν    περνάει    εδώ    και    πολύ  καιρό    στην  Ουκρανία      άμα  θέλεις      τα  τοπ      μονό    με    Ουκρανούς    μαζί    σε    εστιατόρια      και    σε    εργασιακούς    χορούς    ι  παλιός    πάρε  πουτανα    και  φύγε    μου  λέει      ο    ιβαν      είναι    ι  αποπσι  του    !!!!!!!!!    επίσης    μου  λέει    στις    δισκοτεκ    άμα    δεν    σινοδεβετε    ι    γκόμενα    είναι    πουτανα    χεκολα  μου  λέει !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  μας    έχεις    για    μαλάκες    εμάς  τους    Ουκρανούς    εμείς    μου  λέει  είμαστε  Ουκρανοί      όχι  μαλάκες    Ρώσοι    γέλαγα    από  μέσα  μου :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Y

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
ANTE    NA  SOU  EXIGISO  TI  GINETE    mou  λέει  ο  ιβαν !!!!!!!!  άλλωστε    μετάξι    τουρκόγυφτων    <<  Ρουμάνων>>  ειλικρίνεια      στο  Κίεβο    ο  κόσμος    ξέρει    καλά  τι  πσαχνουν    οι    ξένοι    εδώ  και    χρονιά    όλοι  λένε    ακριβώς    τα  ιδία  παραμυθία      πηγαίνουν      στα  ιδία    μέρη    και    γαμανε    ακριβώς      τις  ιδιες  πουτανες      με    το    αζημίωτο    φυσικά        ………………….κόκαλο    ο  παππούς  ο  βάτραχος    !!!!!!!    αφού    μου  λέει    εχουν    βγει    ανεκδοτα    με  ξένους      <<<<    τι  πσαχνει    ενας  αμερικανος  στο  Κίεβο  ????    απαντιση          πσαχνει    να  βρει  που        εχασε    την    golden  card  tou  και    χα    χα    χα    χα    τα  γελια !!!!!!!!!  μου  λέει  μην  είστε  μαλάκες    κοφτέ  τα  μπαρ    και  τις    ντισκό  βρείτε    μια  δουλειά  στο  Κίεβο      και  νταραβεριστείτε    με  Ουκρανούς ………………  θα    σας    γνωρίσουν  όσες    γυναίκες    θέλετε      άλλωστε  μου  λέει    θέλουμε    να  τις    ξεφωρτοθουμε    γιατί    κοστίζουν  χα  χα    χα    χα    ο  ιβαν    πάλι    αύριο  βραδύ    θα    σας    φέρω  2  φίλες    τις    γκόμενας  μου  και  έχω  και  την  αδερφή  μου  την  μικρή      για  τον  σύντροφο    μαθητεύομενο  αλλά  άσε    καλυτέρα    θα  την  γαμιση  και  θα  την  παρατήσει !!!!!!!!  ξέχασα    εμείς  είμαστε  Ρουμάνοι    και    χααα    χα  χα    τα  γέλια    γύρισε    όλο  το  μαγαζί    από  τα  γέλια      :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
συντροφε, για να καταλαβουμε, πηγεs 10 μερεs ουκρανια, εφαγεs 4-5.000 γιουργια & γυρισεs ασφαιροs? δεν τραβηκσεs καν το πιστολι απο τι θηκη?  :2funny:  :2funny: ενα χουφτομα στο παγκακι htan olo?  :think:  :jerking:  :jerking:  :jerking:
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
ο Nemirof σου γραφει αυτο εδω τι εχεις να πεις γι'αυτο?ΤΗΝ ΕΠΑΘΕς ΠΑΛΙ ΡΕΖΗΛΙ ΕΓΙΝΕς!μηπως και ο Nemirof εχε προκαταλιψη απεναντι σου?οσο για της περισσοτερες απο της φωτο που εχεις βαλει ειναι καθαρα επαγγελματικες κατεβασμενες απο το ιντερνετ.δεν λεω πηγες εκει αλλα στην καλητερη περιπτωση να  :knockinb: τιποτα μπαζα.και μας εβαλες αυτες της φωτο για να μας πουλισεις μουρη :2funny: :2funny: :2funny:

Δημητρακη, το εχο γραψει και παλιοτερα, πολλοι εδω μεσα τρελενονται να πουλανε τρελα & δηθεν επυτιχιεs. Ο καλοs κατα τα αλλα συντροφοs Υαντιs εδω επεσε σε ατοπημα & εκτεθηκε  :jerking:
 
OP
OP
Y

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
Γέλια  πολλά  με    τον  ιβαν  και    καινούργια  συμπεράσματα      για  την  Ουκρανία  …………  μου  είπε    και  αλλά  πράγματα      πολλή  χρήσιμα  και  μας  πάει    για    φαγητό    στο  γερμανικό  εστιατόριο    που  είναι  μέσα    στο  στενό    διπλά    στο  εμπορικό    europa      πολύ    καλό !!!!!!!!!!  μπίρα    σε    5λιτρο  και    γιαμας-    γκουτα      και  γέλια    από  ανάμνησης  πιο  παλιές    κατά  τις  12.30  είναι    βραδύ  πέμπτης  προς    παρασκευή      ο  ιβαν  πάει    για  ύπνο    και    μας  λέει  πηγαίνετε      λαβυρηντθο      λάσπη  original    alla  roumania    90ς    ……  άλλο  που  δεν  θέλαμε    πηγαμε    με  τα  ποδιά    και  αφτο    στο  κέντρο    πολύ  κοντά    μπαίνουμε    στην  στοά    και  στο  βάθος  ι  είσοδος  χλιδή      όλε  ………… μπαίνουμε    έλεγχος    με  ανιχνευτη    μεταλον  90  γριβνα  και  οι  δύο    εισητηρεια  !!!!!!! κατεβαίνουμε    στην    στοά ……  πρώτη  στοά    μουσική    rave  λίγα  πιτσιρίκια    χτιπιοντουσαν    πάνω    κάτω ,,,  δεύτερη    στοά      εδώ    είμαστε    μουσική    ευχάριστη ……… όχι  παρά  πολλής      κόσμος  αλλά    τρελό  κέφι      και    χορός    από    χε-κολιδια      τόσο    καβλοτικος    που    τα  αρχιδια  μου    βαράγανε      παλαμάκια    στο    καβλι  μου  και    το  καβλι  μου    χόρεψε    ζορμπα  [video]  [video]http://www.youtube.com/watch?v=cXNApZ2ALiQ[/video] [/video] ολεεε      σας      λέω!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 
OP
OP
Y

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
Καθόμαστε      στο  μπαρ    vodka  portokali  2  euro  ι  mia    και    από    το  μαγαζί      περνάνε    όλες    οι    πουτανες    επί  πληρωμή  κουνώντας      τα    κολαρακια    τους    μπροστά    μας ……. το    καταλάβαμε      αφού    μας    έλεγε    την  τιμή    ο  μπαρμαν  100    -  200    --300  δολάρια    για    τις  πιο    καλλες  εμείς    σαν    Ρουμάνοι      καμάκι    στις    άλλες      και  ,,,,,,  όλε    έρχεται    ένα  βαρβατομουνο  στον      σύντροφο    κολλάει    την  κολάρα    τις  πάνω  του    και  δώσε      χορός  καπάκι    βότκα      super    ο  σύντροφος,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,  οι    πουτανες    του  μαγαζιού    όμως      σπαστήκαν      και    έρχονται      και    χορεύουν    πολύ  κοντά  μας  ………………………………………………………………….  ι  δικια  μας  τα  περνει    κρανα    και  τις    αρχιζει    στα  μπινελικια    αφτες    ανταποδιδουν    και    μονό  που    δεν    αρχισαν    τις    σφαλιαρες    γέλια  πολλά    ειμασταν    οι    ρουβαδες    τις    ουκρανιας    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Καθόμαστε      στο   μπαρ    vodka  portokali   2   euro   ι  mia     και    από    το   μαγαζί      περνάνε     όλες    οι    πουτανες     επί   πληρωμή   κουνώντας      τα    κολαρακια     τους    μπροστά    μας ……. το    καταλάβαμε      αφού    μας    έλεγε    την   τιμή    ο   μπαρμαν   100     -  200    --300   δολάρια     για    τις   πιο     καλλες    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΜΟΝΟ ΤΟΣΑ ΛΙΓΑ!!! :2funny:μηπως ζηταγανε 5000 Ευρω? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:αλλες ειναι οι τιμες εκει 250-500 Γριβνα το 3ωρο!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
ο Nemirof σου γραφει αυτο εδω τι εχεις να πεις γι'αυτο?ΤΗΝ ΕΠΑΘΕς ΠΑΛΙ ΡΕΖΗΛΙ ΕΓΙΝΕς!μηπως και ο Nemirof εχε προκαταλιψη απεναντι σου?οσο για της περισσοτερες απο της φωτο που εχεις βαλει ειναι καθαρα επαγγελματικες κατεβασμενες απο το ιντερνετ.δεν λεω πηγες εκει αλλα στην καλητερη περιπτωση να  :knockinb: τιποτα μπαζα.και μας εβαλες αυτες της φωτο για να μας πουλισεις μουρη :2funny: :2funny: :2funny:
Δημητρακη, το εχο γραψει και παλιοτερα, πολλοι εδω μεσα τρελενονται να πουλανε τρελα & δηθεν επυτιχιεs. Ο καλοs κατα τα αλλα συντροφοs Υαντιs εδω επεσε σε ατοπημα & εκτεθηκε  :jerking:
Κοιτα ο yantis ειναι ενας απο ΤΟΥς ΚΛΩΝΟΥς ΤΟΥ Redpeinz.ΑΥΤΟ ΠΙΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΑ'Ι'Τ.ΦΟΥ ΤΟΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΑΜΕ!----ειναι ενας καραγυφτος κατι μεταξυ εμπορομαναβη της λα'ι'κης αγορας και μπραβου σε πολυ λα'ι'κο σκυλαδικο.αλλα ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑς ΤΕΤΟΙΟς ΓΥΦΤΟς ΣΤΗΝ Ουκρανια ΓΑΜΑΕΙ.σου βαζω τι ειπε ο Lefteris38 :-----+1.000.000
Παρα το γεγονος οτι τα κατα καιρους εμετικα σχολια του αγαπητου Ιωσηφ με εβγαλαν απο τα ρουχα μου, και μονο τασεις εμετου μου προκαλουσαν, εδω δεν μπορω να μη του βγαλω το καπελο, διοτι σε 5 γραμμες εδωσε σε ολους να καταλαβουν οτι δεν μπορεσαν στις +400 προηγουμενες σελιδες.
Μοναδικη ενσταση το το δεν εχει αναφερει πουθενα τη ευκολη οδο για τους ρουκις της μαχης της Ουκρανιας.
Σε οποιοδηποτε ξενοδοχειο ολοκληρης της επικρατειας αν ζητησετε απο τον ρεσεψιονιστα η τον σεκουριτα, να σας στειλει στο δωματιο σας γκομενακι συγκεκριμενων χαρακτηριστικων (ψηλη-κοντη, μελαχρινη-ξανθια, βυζοπουλα-αβυζη, χοντρη η διοπτροφορα μη ζητησεται διοτι δεν υπαρχουν τετοιες στην Ουκρανια) θα το πραξει εντος του επομενου 45λεπτου.
Τιμες ποικιλουν ανα περιοχη. Υπολογιστε 250-500 γρβ (22-44 ευρω) για ενα τριωρο.--------αυτες ειναι οι τιμες για να  :knockinb: στην Ουκρανια.εννοειται εκτος απο το Κιεβο που εκει παιζουν αλλες τιμες......
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
........Δεν θυμασαι τι εγραφε σαν  Redpeinz και σαν yantis στο Thread για το Κισινιοφ?λεει οτι ειναι ολα τοσο ακριβα και οτι δεν  :knockinb:για να αποτρεψει τους μελοντικους πορνοεκδρομεις απο το να πανε Ουκρανια οπως ειχε βαλθει να μην τους αφησει να πανε Μολδαβια.τα λογια αυτα του Lefteri38 ειναι ΟΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΟΥΚΡΑΝΙΑ!-------
Σε οποιοδηποτε ξενοδοχειο ολοκληρης της επικρατειας αν ζητησετε απο τον ρεσεψιονιστα η τον σεκουριτα, να σας στειλει στο δωματιο σας γκομενακι συγκεκριμενων χαρακτηριστικων (ψηλη-κοντη, μελαχρινη-ξανθια, βυζοπουλα-αβυζη, χοντρη η διοπτροφορα μη ζητησεται διοτι δεν υπαρχουν τετοιες στην Ουκρανια) θα το πραξει εντος του επομενου 45λεπτου.
Τιμες ποικιλουν ανα περιοχη. Υπολογιστε 250-500 γρβ (22-44 ευρω) για ενα τριωρο.---------ακομα και ενας γυφτος σαν τον Redpeinz μπορει να  :knockinb: στην Ουκρανια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:το κακο ειναι οτι χανει την αξιοπιστια του το σα'ι'τ με αυτες της ασυναρτησιες και αυτα τα ψεματα!!!!
 
OP
OP
Y

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
Συνεχίζουμε    τις    βότκες    και  τον  χορό  χωρίς    αλλά  έκτροπα    και  σε  κάποια    φάση    μου  λέει  ο  σύντροφος  πρέπει    να  πάω    το  μόρο  να  πάρει  ταχι    γιατί  πρέπει    να  φύγει  //////// οκ    λέω    σε  περιμένω    εδώ  ,,,,,,,,μετά  από    30  λεπτά    γυρνάει    και  τι  μου  λέει    ο  σύντροφος    ??????????????  όλε !!!!!!!!!!!!!!    το  μόρο    τον  πήγε    στο πάρκο  πιο  πάνω  του    έκανε  μια    πολύ  παθιασμένη    πίπα  τον  ευχαρίστησε  για  τα  ποτά    και  μπήκε    σε  ταξί  και  έφυγε  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ο  σύντροφος    είχε    τρελαθεί      καλά  ρε  τι    γίνετε  εδώ  μου  το  είπε  καμιά    15αρια    φορές  χα    χα  χααααααααααα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom