Νέα

Δεν νιώθω άνετα στο σεξ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psolarmenistis-123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.887
Like
5.593
Πόντοι
1.056
Το χειροτερο πραγμα που μπορει να κανει καποιος που αισθανεται δειλια στο σεξ, ειναι να πιει προηγουμενως. Δεν ειναι νευρικο το παιδι για να χρειαζεται χαλαρωση. Συστολή εχει.
Γενικα οχι μονο στο σεξ..

Το θεμα ειναι σε οτι και αν κανεις να εισαι ο εαυτος σου χωρις ποτο, ναρκωτικα, κτλπ.., ολη η ουσια εκει ειναι!
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.217
Πόντοι
6.056
Καλησπέρα....

παρατηρώ ότι όσες φορές προσπαθώ να συνευρεθώ ερωτικά με μια κοπέλα ή δε θα έχω όρεξη ή θα είναι αλλού το μυαλό μου ή δε θα νιώθω άνετα... Άνετα είτε να εκφραστώ όπως εγώ θέλω στο σεξ είτε να είμαι σε σημείο που ντρέπομαι να έρθω σε οργασμό...

δε ξέρω αν είναι θέμα αυτοπεποίθησης
δε ξέρω αν είναι ψυχολογικό
δε ξέρω αν είναι θέμα έλλειψης εμπειριών

Θα ήθελα να ακούσω σχετικές δικές σας εμπειρίες...
τυπε μου ηρθα να σε σωσω και εσενα...

λοιπον μαλλον απο οτι βλεπω εδω φοβασαι το μουνι

φοβασαι οτι θα πας να γαμησεις και η αλλη θα σε δικασει θα κρινει επιδοσεις θα σε κραξει αν δεν εισαι καλος κλπ

γραψτες στα αρχιδια σου και λυθηκε το θεμα... τα 8ωρα γαμησια τα 30ποντα παπαρια και οι επιδοσεις μαραθωνοδρομου ειναι για τις τσοντες

αυτα

50 ευρω
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.887
Like
5.593
Πόντοι
1.056
@psolarmenistis-123 To σεξ η ο ερωτας ειναι κατι ομορφο και θα πρεπει να το δεις απο διαφορετικη αποψη χωρις αγχος χωρις τπτ και να το απολαμβανεις με τον τροπο σου.. Ειναι τοσο σημαντικος παραγοντας στην ζωη που θα πρεπει να υπερκαλυψει ολες σου τις φοβιες..

Για αρχη δοκιμασε να πας με εμπειρες (εισαι στο σωστο μερος γιαυτο) και απολαυσε το οσο μπορεις! Επισης πειραματισου!! (με την βοηθεια τους)

Οσο θα το απολαμβανεις τοσο θα σου αρεσει και θα αρχιζεις να τα ξεχνας ολα!
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
ωραια κουμπωσε εκει ενα 25ρακι βιαγκρα και θα εισαι κομπλε.Κι εγω το παθαινω μερικες φορες ειδικα αν ειναι πρωτο γαμησι...θελω να τη κανω να παραμιλαει ρε παιδι μ πως το λενε
δεν εννοω οτι δε μου κανει κουκου μου κανει και μου παρακανει απλα νιωθω οτι δε μπορω να κανω κινησεις που θα ηθελα να κανω λες κ θα με παρεξηγησει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
τυπε μου ηρθα να σε σωσω και εσενα...

λοιπον μαλλον απο οτι βλεπω εδω φοβασαι το μουνι

φοβασαι οτι θα πας να γαμησεις και η αλλη θα σε δικασει θα κρινει επιδοσεις θα σε κραξει αν δεν εισαι καλος κλπ

γραψτες στα αρχιδια σου και λυθηκε το θεμα... τα 8ωρα γαμησια τα 30ποντα παπαρια και οι επιδοσεις μαραθωνοδρομου ειναι για τις τσοντες

αυτα

50 ευρω
χαχα ωραιος
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356

pitsirikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
76
Κριτικές
31
Like
590
Πόντοι
290
Καλησπέρα....

παρατηρώ ότι όσες φορές προσπαθώ να συνευρεθώ ερωτικά με μια κοπέλα ή δε θα έχω όρεξη ή θα είναι αλλού το μυαλό μου ή δε θα νιώθω άνετα... Άνετα είτε να εκφραστώ όπως εγώ θέλω στο σεξ είτε να είμαι σε σημείο που ντρέπομαι να έρθω σε οργασμό...

δε ξέρω αν είναι θέμα αυτοπεποίθησης
δε ξέρω αν είναι ψυχολογικό
δε ξέρω αν είναι θέμα έλλειψης εμπειριών

Θα ήθελα να ακούσω σχετικές δικές σας εμπειρίες...
Aντί να τα λες εδώ, το σωστό θα ΄ήταν να αναζητήσεις επαγγελματική βοήθεια, μιλώντας με έναν Ψ (ψυχολόγο ή ψυχίατρο). Το θέμα σου είναι ψυχολογικό, υπαρχει κάτι από το παρελθόν που έρχεται στην επιφάνεια εκείνες τις στιγμές και σε κόβει. Πήγαινε και συζήτα το με έναν ειδικό το συντομότερο, είναι το καλύτερο που μπορείς να κάνεις στον εαυτό σου.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
10
Like
2.086
Πόντοι
3.187
Καλησπέρα....
δε ξέρω αν είναι θέμα αυτοπεποίθησης
δε ξέρω αν είναι ψυχολογικό
δε ξέρω αν είναι θέμα έλλειψης εμπειριών
Φιλαράκο άκου...... υπάρχει μια παροιμία που λέει ....... Τρώγοντας έρχεται η όρεξη.
Η όρεξη θα σου έρθει αν δεν το αφήσεις να σε καταβάλει. Αν επιβληθείς στο τέρας τότε μόνο θα το κερδίσεις.
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
O αντρας συνηθως ανηψωνει την κοπελα του - γυναικα του στα ουρανια (στο μυαλο του). Αυτο συχνα δημιουργει αναστολες στο σεξ. Πρεπει να το συζητησεις λιγο με την κοπελα σου - πχ ξερεις θελω να σε σκισω ετσι και ετσι κτλ κτλ. Εξαλλου απο οτι καταλαβα, μικρη θα ειναι και δεν θα ξερει απο τιποτα... Βαλε ενα συνορο... πχ στο κρεβατι και στο σεξ θα σε σεβομαι λιγοτερο - γιατι αλλιως δεν γινεται κτλ κτλ... Θα σε σεβομαι μετα ξερωγω...
Επισης να σου πω οτι αν ειναι λιγο μπουρουχα και δεν σε αναβει... τοτε τα πραγματα ειναι λιγο δυσκολα γιατι να σε αναψει γυναικα με την σεξουαλικη συμπεριφορα της - τα ναζια της κτλ ειναι λιγο δυσκολο να βρεις τετοια γυναικα - δεν υπαρχουν και πολλες...
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
δεν εννοω οτι δε μου κανει κουκου μου κανει και μου παρακανει απλα νιωθω οτι δε μπορω να κανω κινησεις που θα ηθελα να κανω λες κ θα με παρεξηγησει.
Εμένα λες να μη μου κάνει κούκου αν δε πάρω βιαγκρα?...τώρα για το άλλο που λες..δε σε καταλαβαίνω ρε πιτσιρικοτυπε....τι πάει να πει μη σε παρεξήγησει? Με τη πριγκίπισσα της Ουαλίας τα έφτιαξες?
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.081
Πόντοι
456
Πρεπει να το συζητησεις λιγο με την κοπελα σου - πχ ξερεις θελω να σε σκισω ετσι και ετσι κτλ κτλ. Εξαλλου απο οτι καταλαβα, μικρη θα ειναι και δεν θα ξερει απο τιποτα...
Ποια κοπέλα του. Πουτάνες εννοεί το παιδί:
σωθηκα αυτες ειναι οι χειροτερες τυπε... μωρ λες γι αυτο να εχω θεμα;
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
O αντρας συνηθως ανηψωνει την κοπελα του - γυναικα του στα ουρανια (στο μυαλο του). Αυτο συχνα δημιουργει αναστολες στο σεξ. Πρεπει να το συζητησεις λιγο με την κοπελα σου - πχ ξερεις θελω να σε σκισω ετσι και ετσι κτλ κτλ. Εξαλλου απο οτι καταλαβα, μικρη θα ειναι και δεν θα ξερει απο τιποτα... Βαλε ενα συνορο... πχ στο κρεβατι και στο σεξ θα σε σεβομαι λιγοτερο - γιατι αλλιως δεν γινεται κτλ κτλ... Θα σε σεβομαι μετα ξερωγω...
Επισης να σου πω οτι αν ειναι λιγο μπουρουχα και δεν σε αναβει... τοτε τα πραγματα ειναι λιγο δυσκολα γιατι να σε αναψει γυναικα με την σεξουαλικη συμπεριφορα της - τα ναζια της κτλ ειναι λιγο δυσκολο να βρεις τετοια γυναικα - δεν υπαρχουν και πολλες...
με κοπελα ειναι ακομα πιο δυσκολο γτ οπως λες κ εσυ ειναι δυσκολο να βρεις γυναικα σε μικρη ηλικια -αρα κ μικρη εμπειρια - να σε αναψει
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
παρε ενα βιαγκρα,αμα δεν σου σηκωθει με ενα μουνι,παρε τηλ.τον αμπντουλ,αμα σου σηκωθει με τον αμπντουλ θα καταλαβεις ποιο ειναι το προβλημα σιγουρα.
αμα παρεις βιαγκρα παντως το σιγουρο ειναι οτι θα σου σηκωθει.
το θεμα απο κει κ περα ειναι αν σου σηκωνεται με μουνι ή με καυλι?
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.917
Κριτικές
37
Like
20.128
Πόντοι
4.646
με κοπελα ειναι ακομα πιο δυσκολο γτ οπως λες κ εσυ ειναι δυσκολο να βρεις γυναικα σε μικρη ηλικια -αρα κ μικρη εμπειρια - να σε αναψει
Άκου νά δείς τυπε τί θα κάνεις.
Θά ψάξεις εδώ νά βρεις μια επαγγελματία έμπειρη θά τής εξηγήσεις όμορφα και ωραία τί και πώς και αφού συμφώνηση θά κλείσεις ραντεβού για δύο ώρες, στο ραντεβού θά πάς χαλαρά και ήρεμα χωρίς νά έχεις στο μυαλό σου ότι πρέπει νά γαμισης ντε και καλά, στο χαλαρό λοιπόν θά αραξεις με την κοπέλα καφεδάκι, κουβέντα, μουσική κλπ εκείνη αν είναι έμπειρη ξέρει τί και πώς.........:wink: αν κάπου εκεί τά βρείτε νιώθεις καλά θά έρθει από μόνο του.....αν όχι λυπάμαι.... αλλά ξαναδοκιμάσε άλλη μία φορά και βλέπεις.
Καλό θα είναι νά συναντήθητε μαζί κάτω και να πάτε μαζί στο δωμάτιο.
Όσο τό σκέφτεσαι και τό υπέρ αναλύεις τόσο χειρότερα τά κανείς.

Αυτά..... ή πληρωμή μετά την επιτυχία :grin:
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
281
Χωρίς να έχω διαβάσει κανένα από τα μηνύματα, εγώ θα σε ρωτήσω μήπως έχει κατάθλιψη; δεν χρειάζεται να απαντήσεις αλλά μπορεί απλά αυτή η λέξη να είναι η απάντηση. Πιες κάνα τσίπουρο ρε φίλε
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
παρε ενα βιαγκρα,αμα δεν σου σηκωθει με ενα μουνι,παρε τηλ.τον αμπντουλ,αμα σου σηκωθει με τον αμπντουλ θα καταλαβεις ποιο ειναι το προβλημα σιγουρα.
αμα παρεις βιαγκρα παντως το σιγουρο ειναι οτι θα σου σηκωθει.
το θεμα απο κει κ περα ειναι αν σου σηκωνεται με μουνι ή με καυλι?
μαλλον δεν καταλαβες σε τι αναφερομαι
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
407
Κριτικές
2
Like
685
Πόντοι
81
σωθηκα αυτες ειναι οι χειροτερες τυπε... μωρ λες γι αυτο να εχω θεμα;
Στα μακρινά 25 μου το καλύτερο σεξ το έκανα με την εκάστοτε κοπέλα μου.
Οι λόγοι πάρα πολλοί Συναισθηματικό δέσιμο
Ανεση χρόνου .
Η οικειότητα και χίλιοι άλλοι λόγοι , όπου στον αγοραίο έρωτα απλά δεν υπάρχουν.
Σίγουρα υπαρχουν και οι ανισόρροπες αλλά πολύ απλά μαθαίνεις να τις προσπερνάς.
Τώρα βέβαια ο καθένας είναι και τι ψάχνει στο σεξ . Αποκτώντας εμπειρίες κάποια στιγμή θα βρεις και την κατάλληλη παρέα.
Σαν την Ιθάκη ένα πράγμα , το ταξίδι μετράει
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
Παικταρά για αρχή να σου πω ότι δεν είναι τόσο σπάνια η περίπτωσή σου.
Από ότι καταλαβαίνω έχεις μικρή ή μηδενική εμπειρία από σχέσεις και δυστυχώς πολλές απορρίψεις. Για κάποιο λόγο (ίσως έχεις γενικό πρόβλημα αυτοπεποίθησης ή κατάθλιψη) κατηγορείς τον εαυτό σου ότι δε μπορείς να ικανοποιήσεις τη γυναίκα, ότι με το να πηγαίνει μαζί σου υποφέρει ,ότι είσαι ένα βάρος στην κοινωνία κτλ.
Δε θα είχες αυτά τα προβλήματα αν είχες κάνει σχέση με κοπέλα που να είσαι ερωτευμένος μαζί της. Εντάξει αυτό δε συμβαίνει κάθε μέρα αλλά αν το προσπαθήσεις κάποια στιγμή θα γίνει.
Αν νιώθεις άσχημα για την εμφάνισή σου, δίαιτα, άλλαξε ντύσιμο, γυμναστική, όταν φτιάξει το σώμα σου θα ανέβει και η αυτοπεποίθησή σου.

Στον αγοραίο έρωτα μην περιμένεις να φέρεις τη σεξεργάτρια σε αλεπάλληλους οργασμούς. Είναι άλλη φάση αυτές οι γυναίκες, πολύ πιο δύσκολα ικανοποιούνται. Δοκίμασε να παίξεις μπάλα με μιλφάρες ή με κοπέλες της ηλικίας σου που έχουν πιο επιθετική σεξουαλικότητα ,είναι πιο καυλιάρες.
Επίσης ελάττωσε τις τσόντες, ή βλέπε πιο πολύ amateur. Μάλλον έχεις θεοποιήσει το σεξ. Να θυμάσαι ότι κάποιες φορές θα είναι υπερουάου και κάποιες μια απλή αμοιβαία εκτόνωση.

Μάθε να αγαπάς τον εαυτό σου, είσαι σε ηλικία που μπορείς να γαμάς σαν το κουνέλι και να μην κουράζεσαι καν.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.291
Πόντοι
456
σε αυτό δεν έχεις άδικο είμαι πιο μαζεμένος...

λες; δεν ειμαι τοσο σιγουρος γι αυτο

δικιο εχεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


φιλαρακι δε βλεπουμε όλοι την κοπελα σαν μια φετα μπριζολα που θελουμε να ξεσκισουμε! υπαρχει κ σεβασμος
το οτι καποιες μπορει να θελουν αποκλειστικα ξεσκισμα ειναι ομως μια πιθανοτητα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom