Νέα

Δεν νιώθω άνετα στο σεξ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psolarmenistis-123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
μη πολυ σεβεσαι τις γυναίκες.Δε λεω να γίνεις μουνόπανο να τις βαρας και να τις βρίζεις...τεσπα θα τα καταλαβεις με τα χρόνια αυτα
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
407
Κριτικές
2
Like
685
Πόντοι
81
Καλησπέρα....

παρατηρώ ότι όσες φορές προσπαθώ να συνευρεθώ ερωτικά με μια κοπέλα ή δε θα έχω όρεξη ή θα είναι αλλού το μυαλό μου ή δε θα νιώθω άνετα... Άνετα είτε να εκφραστώ όπως εγώ θέλω στο σεξ είτε να είμαι σε σημείο που ντρέπομαι να έρθω σε οργασμό...

δε ξέρω αν είναι θέμα αυτοπεποίθησης
δε ξέρω αν είναι ψυχολογικό
δε ξέρω αν είναι θέμα έλλειψης εμπειριών

Θα ήθελα να ακούσω σχετικές δικές σας εμπειρίες...
Άποψη μου ότι λίγο πολύ όλοι οι λόγοι που αναφέρεις συντελούν στο "πρόβλημα " σου.
Θεωρώ όμως ότι το πιο σημαντικό από όλα , είναι ότι δεν έχεις βρεθεί με την κατάλληλη γυναίκα που θα σε "ξεκλειδώσει " .
Για μένα άσε τον αγοραίο έρωτα για αργότερα.
Στην παρούσα φάση πειραματίσου με κοπέλες στην ηλικία σου και θα την βρεις την άκρη.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.944
Κριτικές
1
Like
29.672
Πόντοι
8.006
πινε 2 μπυριτσες να χαλαρωνεις προηγουμενως και θα τα βλεπεις ολα ροζ μετα
Το χειροτερο πραγμα που μπορει να κανει καποιος που αισθανεται δειλια στο σεξ, ειναι να πιει προηγουμενως. Δεν ειναι νευρικο το παιδι για να χρειαζεται χαλαρωση. Συστολή εχει.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.944
Κριτικές
1
Like
29.672
Πόντοι
8.006
Για μένα άσε τον αγοραίο έρωτα για αργότερα.
Στην παρούσα φάση πειραματίσου με κοπέλες στην ηλικία σου και θα την βρεις την άκρη.
Οχι φιλε, σε καμια περιπτωση. Οι πειραματισμοι πρεπει να γινονται με γυναικες που πιθανοτατα δεν θα τις ξαναδει ποτέ και δεν προκειται να τον κρινουν.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506
Οχι φιλε, σε καμια περιπτωση. Οι πειραματισμοι πρεπει να γινονται με γυναικες που πιθανοτατα δεν θα τις ξαναδει ποτέ και δεν προκειται να τον κρινουν.
αυτό πιστεύω και εγώ ότι θα τον βοηθήσει
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
Καλησπέρα....

παρατηρώ ότι όσες φορές προσπαθώ να συνευρεθώ ερωτικά με μια κοπέλα ή δε θα έχω όρεξη ή θα είναι αλλού το μυαλό μου ή δε θα νιώθω άνετα... Άνετα είτε να εκφραστώ όπως εγώ θέλω στο σεξ είτε να είμαι σε σημείο που ντρέπομαι να έρθω σε οργασμό...

δε ξέρω αν είναι θέμα αυτοπεποίθησης
δε ξέρω αν είναι ψυχολογικό
δε ξέρω αν είναι θέμα έλλειψης εμπειριών

Θα ήθελα να ακούσω σχετικές δικές σας εμπειρίες...
Τύπε,μήπως έχεις κάποιο φετίχ στο σεξ που σε κάνει να ντρέπεσαι και επειδή δεν το αφήνεις να φανερωθεί στην συνεύρεση μπλοκάρεις?Το έχεις σκεφτεί?
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Άποψη μου ότι λίγο πολύ όλοι οι λόγοι που αναφέρεις συντελούν στο "πρόβλημα " σου.
Θεωρώ όμως ότι το πιο σημαντικό από όλα , είναι ότι δεν έχεις βρεθεί με την κατάλληλη γυναίκα που θα σε "ξεκλειδώσει " .
Για μένα άσε τον αγοραίο έρωτα για αργότερα.
Στην παρούσα φάση πειραματίσου με κοπέλες στην ηλικία σου και θα την βρεις την άκρη.
σωθηκα αυτες ειναι οι χειροτερες τυπε... μωρ λες γι αυτο να εχω θεμα;
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Τύπε,μήπως έχεις κάποιο φετίχ στο σεξ που σε κάνει να ντρέπεσαι και επειδή δεν το αφήνεις να φανερωθεί στην συνεύρεση μπλοκάρεις?Το έχεις σκεφτεί?
φετιχ δε ξερω... αλλά στο μυαλό μου θελω να ειμαι πολυ πιο ανετος... και δεν ειμαι
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
φετιχ δε ξερω... αλλά στο μυαλό μου θελω να ειμαι πολυ πιο ανετος... και δεν ειμαι
ωραια κουμπωσε εκει ενα 25ρακι βιαγκρα και θα εισαι κομπλε.Κι εγω το παθαινω μερικες φορες ειδικα αν ειναι πρωτο γαμησι...θελω να τη κανω να παραμιλαει ρε παιδι μ πως το λενε
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
Υποσυνείδητα σίγουρα σου αρέσουν οι γυναίκες? Πχ τώρα το καλοκαίρι που τα πετούσαν όλα έξω και τις έβλεπες στον δρόμο έλεγες από μέσα σου ...να σε ξεσκίσω καριολα και τέτοια... ή τις έβλεπες να παίρνανε σαν ένα κομμάτι κρέας και έμενες αδιάφορος.. Είναι σημαντικό αυτό που σου ρωτάω μιας και είσαι νεαρός όπως προανεφερες.
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.353
Πόντοι
206
για να νοιώσεις ανετα πρεπει να ΞΕΡΕΙΣ τι θες στο ερωτικό κομμάτι. σιγουρα ομως χωρις αναστολές και ταμπου. ξεκάθαρα τον σεξουαλικό σου προσαναρτολισμό και τα όποια φετιχ σου. ξερεις ομως; σ αυτα δεν χωρανε ντροπές.
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Τι δεν νιώθεις ανετα ρε μεγάλε ?
Δεν σου σηκώνετε 20χρονο παιδί? Τι είσαι προωρος και χυνεις στο λεπτο?

Ρε μηπως και σου σηκώνετε απο απίσω και φοβασαι να μας το πεις? Δεν βγαζεις νοημα!
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.305
Κριτικές
21
Like
9.545
Πόντοι
3.346
Τύπε μου, ΕΔΩ θα βρεις τις απαντήσεις που χρειάζεσαι... Με τις απόψεις και αφραγκία των εκεί ναυαγίων, θα τα δεις ΟΛΑ πιο αισιόδοξα στην ζωή!
Πρέπει να προετοιμαστεί για ατελείωτη μελέτη.
 

Reddotkilling

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
327
Κριτικές
13
Like
726
Πόντοι
311
Αν ήταν εδώ (ποιος ξερει) η μαρίνα θα σου έλεγα να πας καμμία 2-3 φορές να φύγουν οι φοβίες και οι ανασφάλειες ότι είπε ο Άλεξ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom