Νέα

Δε μου σηκώνεται τελευταία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george398
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koinos_thnitos

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2023
Μηνύματα
33
Κριτικές
22
Like
1.111
Πόντοι
2.390
32, όχι κανονικά κιλά χωρίς κάποιο θέμα υγείας
Μαζί της έχω αγχωθεί μάλλον
Μηπος υποσυνειδητα η γκομενα σου περναει αρνητικα μηνυματα και δεν θελεις να το παραδεχετεις;
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.740
Κριτικές
8
Like
24.278
Πόντοι
6.336
εσυ αν εχεις σωμα σα και της φωτογραφιας παντως φανταζομαι θα αθλησαι και θα τρεφεσαι πολυ υγειηνα και ο γιατρος θα σου εχει πει εχεις ενα πολυ καλο και υγειηνο σωμα.
Γουστάρς τύπο 398?


:confused:
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΦΟΝΙΑΔΕΣ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ..
πες τα ντε χαχαχαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ο ταιλερ δε ειναι της μασαμπουκας οπως εγω.
θεμα συνηθειας ειναι ολα
αμα γυμναστεις θα καις κ παραπανω μασαμπουκα
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
Γυμνάζομαι έχω αρκετά καλό μπράτσο από push ups και κάνω τρέξιμο κάθε μέρα σχεδόν και τα πόδια μου είναι πέτρα.Τα έχω πάρει στη κοιλιά τα πιο πολλά.Ειμαι δηλαδή ένας γυμνασμενος με κάποια παραπάνω κιλά.
E MIA ΧΑΡΑ εισαι τοτε ρε φιλαρακι
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.625
Κριτικές
61
Like
39.769
Πόντοι
21.555
:headbang::2funny::headbang::2funny::headbang::2funny:
Πήγαινε Άγκυρας 1...
Θα σε καθοδήγηση η Μαριάννα για το τι και πώς...
Εγγύηση !!
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
ΤΟ ΣΩΜΑ
Αυτό σου λέω κακός δε είμαι αλλά δε έχω και το σώμα του τύπου στη φωτο που φαίνεται με μπράτσα βλεβες και λεπτή κοιλιά.
του τυπου για να το εχεις πρεπει να πηγαινεις γυμναστηριο καθε μερα,μια χαρα εισαι.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Όχι μόνο γυμναστήριο αλλά και να κάνω διατροφή.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ναι γιατί δε μιλάω σε γκόμενες γιατί οι περισσότερες είναι ντίβες και απλησίαστες και ξέρω πως θα με ξεφτυλισουν.Χαλασαν οι εποχές συναγωνιστή δε είναι όπως παλιά που έκανες καμακι και όλα κομπλέ.Ειμαι στη χειρότερη εποχή νέος.
δε σου εμαθε ο DONALD ακομα πως να ρίχνεις γκόμενες?
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.079
Like
11.541
Πόντοι
2.606
το 398 ειναι εαρμεθ τυπε?
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Μου έμαθε αλλά είναι και οι περισσότερες απλησίαστες γενικά τουλάχιστον οι συνομιλικες μου.Οι 30-35 είναι λίγο πιο νορμάλ τουλάχιστον δε είναι υπερβολικές ντίβες και τόσο μαλακισμένες.
γαααμααααααα χανόμαστε λεμε γαμα!!δεν μ λες...ο τζιμάκος εισαι? ελα θα μεινει μεταξύ μας
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
119
Like
271
Πόντοι
21
μια χαρα περασες κατεμε
γλειφομουνι ολε!

μια χαρα περασες κατεμε
γλειφομουνι ολε!
Και βυζάρες με φοβερή ρόγα που επειδή δεν έβγαλε φόρεμα και μπλούζα τις είχε βγάλει έξω και ήταν και σφιχτά από τα ρούχα σκέτη καύλα. Το κάτω κεφάλι έκανε όμως τα δικά του. Κάποια στιγμή μετά αφού έχυσε από το γλυψιμο και τα χάδια, στον καναπέ, με κρασάκι άρχισε να μου την παίζει. Εκεί μου σηκώθηκε αλλά δεν την άφησα να με τελειώσει γιατί περίμενα επόμενο γύρο. Μαλακία έκανα γιατί μετά μου είπε ότι έχυσε δυνατά και δεν έχει άλλο όρεξη και θέλει να φύγει.
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
Και βυζάρες με φοβερή ρόγα που επειδή δεν έβγαλε φόρεμα και μπλούζα τις είχε βγάλει έξω και ήταν και σφιχτά από τα ρούχα σκέτη καύλα. Το κάτω κεφάλι έκανε όμως τα δικά του. Κάποια στιγμή μετά αφού έχυσε από το γλυψιμο και τα χάδια, στον καναπέ, με κρασάκι άρχισε να μου την παίζει. Εκεί μου σηκώθηκε αλλά δεν την άφησα να με τελειώσει γιατί περίμενα επόμενο γύρο. Μαλακία έκανα γιατί μετά μου είπε ότι έχυσε δυνατά και δεν έχει άλλο όρεξη και θέλει να φύγει.
πωωωω μια χαρα παικτη!
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
270
Κριτικές
1
Like
1.032
Πόντοι
81
Σίγουρα είναι θέμα άγχους αλλά τι στο διάλο να κάνω;

Πήρατε κάποιο βοήθημα και λύθηκε το πρόβλημα;
Η σιγουριά σου από που προκύπτει; Έκανες αιματολογικές εξετάσεις; Είδες καρδιολόγο; Έλεγξες τον θυρεοειδή σου; Αν ναι, τότε μίλα με ψυχολόγο. Αν όχι, κλείσε ραντεβού.

Τα βοηθήματα είναι σαν να ρίχνεις τις σκόνες κάτω από το χαλί. Σου δίνουν τη δυνατότητα να απολαύσεις το σεξ μια στο τόσο, αλλά δεν λύνουν το πρόβλημα.
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.577
Πόντοι
486
Ήταν να μου τύχει κι εμένα. Έχει λίγες μέρες που βγαίνω με μια και από τότε που ξεκίνησε η φάση μέχρι που φτάσαμε και στο κρεβάτι το κάτω κεφάλι απλά δεν. Ενώ μέχρι πρότινος με το που ξυπνούσα μου ήταν κάγκελο, μέσα στη μέρα το ίδιο, μπορεί να τον έπαιζα σχεδόν κάθε μέρα για να μη μου σηκώνεται στο άκυρο, τώρα τίποτα.

Σίγουρα είναι θέμα άγχους αλλά τι στο διάλο να κάνω; Έχω σκεφτεί για κανένα φυτικό βοήθημα αλλά πραγματικά με έχει τρομάξει η όλη φάση. Είναι δυνατόν να έχουν περάσει 8 μέρες από τότε που τον έπαιξα (ναι πριν βγούμε την πρώτη φορά είπα να το κάνω μη μου σηκωθεί μπροστά της) και μετά τα πρώτα χαμουρέματα να είναι λες και κατέβηκε ο γενικός;

Σίγουρα στάνταρ συνταγή δεν υπάρχει αλλά αν σας έτυχε πως το διαχειριστήκατε; Πήρατε κάποιο βοήθημα και λύθηκε το πρόβλημα;
Άμα συνεχίσεις και το σκέφτεσαι έτσι θα σου ξεκολλήσει και θα φύγει στο τέλος.. άμα σε αγχώνει μια γκόμενα χεστην καλύτερα ...Ε δεν θα πάρεις και ανχολιτικα στο τέλος για δαύτην.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom