Νέα

Δε μου σηκώνεται τελευταία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george398
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
18.321
Πόντοι
3.836
32, όχι κανονικά κιλά χωρίς κάποιο θέμα υγείας
Μαζί της έχω αγχωθεί μάλλον
Μαζί της γιατί να έχεις αγχωθεί; Μήπως δεν την ικανοποιήσεις;
Παίζει να γουστάρεις καμία πρώην και να μην μπορείς να ξεκολλήσεις;
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Εχει τυχει σε ολους φιλε.
Μη πιεζεσαι.
Αστο και θα σου βγει μονο του.
Βγες με τη γκομενα περαστε καλα νοιωστε εξοικειωση
Νοιωσε ανετος να τον βγαζεις εξω μπροστα της και να τον παιζεις.
Βαλτη να στον παιξει.
Βουτα τον πουτσοκεφαλο μες το μουνι της λιγο βγαλτον εξω παιξτον ξανα
Ολα χωρις αγχος.
Ζητα της να μαλακιστει κι εκεινη
Ζητα της ενα φετιχ σου συζητηστε το
Γενικα θελει επικοινωνια αυτο και να βρεις για πιο λογο εχεις αγχος και σημαινει τοσα πολλα για σενα να την γαμησεις.
Εχει σημασια επισης με ποσες γυναικες εκτος αγοραιου ερωτα εχεις παει.
Ενα απο τα αρνητικα του αγοραιου ερωτα ειναι οτι σου γεννα αγχος αποδοσης ειδικα αν εχει τυχει να φας ακυρο απο πορνη φολα ακριβώς λογω αγχους.
Οι φολες τι κανουν:βλεπουν οτι εισαι λιγο αγχωμενος και οτι δε σου καλοσηκωνεται στην πιπα και σου σπανε το ηθικο με σχολια τυπου "γιατι δε σου σηκωνεται καλα μωρο μου;" η "εχεις πιει;"
Τετοια κανουν οι φολες που θελουν να σου ριξουν τελειως το ηθικο για να μη μπορεις να τις γαμησεις.
Μου χει τυχει καμμια 10 αρια φορες σε ολη τη μπουρδελοκαριερα μου.
Ομως μου χει τυχει και με γκομενες να εχω αγχος αποδοσης με αποτελεσμα να μη μπορω να τις γαμησω και να μη μου σηκωνεται.
Ειτε γιατι μου τυχαν φοβερες μουναρες ειτε γιατι εκανε φοβερη ζεστη και ειχα ιδρωσει και το χασα κτλ
Παρατηρησα ομως οτι υποσυνειδητα κουβαλουσα το αγχος της συνευρεσης με ιεροδουλη και στις κοπελες εκτος αγοραιου.
Αυτο αν η αλλη ειναι εμπειρη ξερει να σε κανει να ξεμπλοκαρεις
Πχ καποια σαλιωσε το χερι της και μου κανε στριφογυριστο μασαζ στο πουτσοκεφαλο.
Για ποτε αφηνιασα και την εστησα στα 4 και τη γαμησα με μανια ουτε που καταλαβα.
Συμπερασμα:χαλαρωσε η κοπελα που δεν ειναι του αγοραιου σεξ δε βιαζεται και δεν κρινει αυστηρα.
Γι αυτο κανε οτι πρεπει να νοιωσεις ανετα και θα δεις θα σου βγει απο μονο του.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
Προκαταρκτικά κάνατε; Χάιδεμα, φιλιά, κ.λ.π.

Μηπώς δεν είναι... ξυρισμένη... φαλακρό βουνό και ρυάκι, όπως οι κορασίδες που πάμε; Σε καυλώνει γυμνή ή όχι;
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
1
Like
5.455
Πόντοι
2.356
Τι σχέση έχει το γυμναστήριο με τη στυτική δυσλειτουργία, ρε τύποι; :think:

Ψυχολογικό είναι το θέμα του τύπου, θεωρώ. :confused:
 
OP
OP
G

george398

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
19
Like
10
Πόντοι
0
Προκαταρκτικά κάνατε; Χάιδεμα, φιλιά, κ.λ.π.

Μηπώς δεν είναι... ξυρισμένη... φαλακρό βουνό και ρυάκι, όπως οι κορασίδες που πάμε; Σε καυλώνει γυμνή ή όχι;
Κάναμε ναι, και ήταν τόσο υγρό το μουνάκι της αλλά δεν.
Εκείνη την ώρα απλά δε σηκώνεται
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Τυπε πηγαινε στο νημα με τα χημικα, τους μισους εκει τους ειχε παρει ο Οπενχαϊμερ να του φτιαξουν την ατομικη βομβα….δεν υπαρχει περιπτωση να μην σε φτιαξουν.
φροντισε μονο να πας διαβασμενος, ειναι ολοι ακαδημαϊκοι και δεν σηκωνουν πολλα….
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
Καλή η γυμναστική για μακροπρόθεσμους στόχους και καλή υγεία, αλλά ο τύπος χρειάζεται ΑΜΕΣΗ βοήθεια.. :D:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
Νομίζω ότι παραλείψαμε το σημαντικότερο....

Τύπε μου καλέ, ΙΣΩΣ θα έκανε καλό να σου στείλουμε έναν άξιο αντικαταστάτη, μέλος της ελίτ του μπου φυσικά, να σε βγάλει ασπροπρόσωπο στο σεξ μέχρι νεωτέρας, μέχρι να... ξανασταθείς στο τρίτο πόδι σου στα πόδια σου.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.597
Πόντοι
3.656
Ήταν να μου τύχει κι εμένα. Έχει λίγες μέρες που βγαίνω με μια και από τότε που ξεκίνησε η φάση μέχρι που φτάσαμε και στο κρεβάτι το κάτω κεφάλι απλά δεν. Ενώ μέχρι πρότινος με το που ξυπνούσα μου ήταν κάγκελο, μέσα στη μέρα το ίδιο, μπορεί να τον έπαιζα σχεδόν κάθε μέρα για να μη μου σηκώνεται στο άκυρο, τώρα τίποτα.

Σίγουρα είναι θέμα άγχους αλλά τι στο διάλο να κάνω; Έχω σκεφτεί για κανένα φυτικό βοήθημα αλλά πραγματικά με έχει τρομάξει η όλη φάση. Είναι δυνατόν να έχουν περάσει 8 μέρες από τότε που τον έπαιξα (ναι πριν βγούμε την πρώτη φορά είπα να το κάνω μη μου σηκωθεί μπροστά της) και μετά τα πρώτα χαμουρέματα να είναι λες και κατέβηκε ο γενικός;

Σίγουρα στάνταρ συνταγή δεν υπάρχει αλλά αν σας έτυχε πως το διαχειριστήκατε; Πήρατε κάποιο βοήθημα και λύθηκε το πρόβλημα;

πιες φαντα τυπε :confused::confused::confused:
thank me later :confused::confused::confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.597
Πόντοι
3.656
τύπε αυτηνε που λες ειναι η αλλη που ειχες γραψει σε μια δοση οτι πυρφοριζες δίχως αυριο να πουμε; :wanker::wanker::wanker:


τυπε κλωνος ειναι,οτι θελει γραφει ο τυπος :confused::confused::confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
32, όχι κανονικά κιλά χωρίς κάποιο θέμα υγείας
Μαζί της έχω αγχωθεί μάλλον
κοιταξε να δεις....εγω παντα με ενα νεο μουνι που εβγαινα,επερνα μαζι μ και ενα 25ρακι βιαγκρα το ειχα τσεπη..οχι οτι ειχα κάποιο θέμα αλλα για καποιο περιεργο λογο πρωτο γαμησι με επιανε και μενα ενα αγχος,ασε που ηθελα να δωσω και καλες εντυπωσεις.Αυτα για το πρωτο ομως οχι συνεχεια...μαλλον αγχος θα ειναι οχι κατι σοβαρο...μη κανεις ομως τις μαλακιες τις δικες μου γιατι εγω τη πάτησα απο αυτες τις μαγκιες.Δεν εχεις κανενα λογο να αγχωθεις,δε περνάς απο καποια αξιολογηση. (ποιος μιλάει θα μ πεις τωρα)
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.597
Πόντοι
3.656
Ε ΚΑΛΑ δεν ειναι κ ιδιαιτερα ενεργος,1 ποστ το χρονο βαζει ο τυπος:2funny:

τυπε τα ποστ του ειναι μεστα νοηματος και δεν χρειαζεται να γραψει πολλα καθε χρονο ο τυπος :confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom