Νέα

Δε μου σηκώνεται τελευταία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george398
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.672
Like
2.705
Πόντοι
456
Το Βιάγκρα δεν είναι λύση αν δεν σου σηκώνεται.χειρότερα σ εκανει

Μέτα θες και Λλο Βιάγκρα και άλλο και άλλο. Στο τέλος δεν θα κάνει τίποτα. Λύση είναι να αρχίσεις κάνα τρέξιμο κάνα ποδήλατο να κοιμάστε καλά να τρως λαχανικά φρουτσ
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Εγω μπηκα για να πω οτι το θεμα εχει φοβερο ενδιαφερον και φοβερες απαντησεις. Αξιζει πολλα.
 

adidas79

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
40
Like
94
Πόντοι
0
Aρχικα θα σου ελεγα να πας σε ενα καρδιολογο, μην ψαχνεις δικαιολογιες στο αγχος η στην κακη ποιοτητα ζωης οχι οτι δεν εχουν μεριδιο και αυτα.
 

Quarantaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
31
Κριτικές
18
Like
805
Πόντοι
990
Ήταν να μου τύχει κι εμένα. Έχει λίγες μέρες που βγαίνω με μια και από τότε που ξεκίνησε η φάση μέχρι που φτάσαμε και στο κρεβάτι το κάτω κεφάλι απλά δεν. Ενώ μέχρι πρότινος με το που ξυπνούσα μου ήταν κάγκελο, μέσα στη μέρα το ίδιο, μπορεί να τον έπαιζα σχεδόν κάθε μέρα για να μη μου σηκώνεται στο άκυρο, τώρα τίποτα.

Σίγουρα είναι θέμα άγχους αλλά τι στο διάλο να κάνω; Έχω σκεφτεί για κανένα φυτικό βοήθημα αλλά πραγματικά με έχει τρομάξει η όλη φάση. Είναι δυνατόν να έχουν περάσει 8 μέρες από τότε που τον έπαιξα (ναι πριν βγούμε την πρώτη φορά είπα να το κάνω μη μου σηκωθεί μπροστά της) και μετά τα πρώτα χαμουρέματα να είναι λες και κατέβηκε ο γενικός;

Σίγουρα στάνταρ συνταγή δεν υπάρχει αλλά αν σας έτυχε πως το διαχειριστήκατε; Πήρατε κάποιο βοήθημα και λύθηκε το πρόβλημα;

Ήταν να μου τύχει κι εμένα. Έχει λίγες μέρες που βγαίνω με μια και από τότε που ξεκίνησε η φάση μέχρι που φτάσαμε και στο κρεβάτι το κάτω κεφάλι απλά δεν. Ενώ μέχρι πρότινος με το που ξυπνούσα μου ήταν κάγκελο, μέσα στη μέρα το ίδιο, μπορεί να τον έπαιζα σχεδόν κάθε μέρα για να μη μου σηκώνεται στο άκυρο, τώρα τίποτα.

Σίγουρα είναι θέμα άγχους αλλά τι στο διάλο να κάνω; Έχω σκεφτεί για κανένα φυτικό βοήθημα αλλά πραγματικά με έχει τρομάξει η όλη φάση. Είναι δυνατόν να έχουν περάσει 8 μέρες από τότε που τον έπαιξα (ναι πριν βγούμε την πρώτη φορά είπα να το κάνω μη μου σηκωθεί μπροστά της) και μετά τα πρώτα χαμουρέματα να είναι λες και κατέβηκε ο γενικός;

Σίγουρα στάνταρ συνταγή δεν υπάρχει αλλά αν σας έτυχε πως το διαχειριστήκατε; Πήρατε κάποιο βοήθημα και λύθηκε το πρόβλημα;
Λίγο πολύ ότι σου είπαν και άλλοι.
Γυμναστική, καλή διατροφή και αν καπνίζεις κόψτο ή μείωσέ το πολύ. Μέτρο και στο αλκοόλ αν πίνεις.
Επειδή όμως είναι κ σημαντικό οργανικό σύμπτωμα μήπως θα πρέπει να πας σε κάποιον ουρολόγο να σου δει τον προστάτη. Είσαι στατιστικά νέος για τέτοια εξέταση αλλά είσαι επίσης στατιστικά νέος για δυσλειτουργείες.
Καλή δύναμη ότι αποφασίσεις.
 

Νικόλας13

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
13
Like
158
Πόντοι
0
Ρε Αδερφέ τριβολι δοκίμασε και θα δεις τρελές αποδόσεις!! Η Τεστοστερόνη στα ύψη.. Και για όσους δεν γνωρίζουν ας ψάξουν λίγο.. Τα Βιάγκρα πλέον δεν κλανουν μια μπροστά στο τριβολι!!!
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom