Νέα

Creampie Clan (Ακάποτοι Καταδρομείς)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Junis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.628
Κριτικές
61
Like
39.827
Πόντοι
21.555
:hi: :hi:

.......... Καλημέρα , άπευθύνομαι στούς φίλτατους συναγωνιστάς πού κριτικάρουν τούς λάτρεις τού  creampie καλό θά είναι ...... άπλά νά μένουν έξέδρα ( κουρτίνα ) & νά μήν μας ζαλίζουν τά άρχίδια ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
:hi: :hi:

.......... Καλημέρα , άπευθύνομαι στούς φίλτατους συναγωνιστάς πού κριτικάρουν τούς λάτρεις τού  creampie καλό θά είναι ...... άπλά νά μένουν έξέδρα ( κουρτίνα ) & νά μήν μας ζαλίζουν τά άρχίδια ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!
:headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
:headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
:hi: :hi:

.......... Καλημέρα , άπευθύνομαι στούς φίλτατους συναγωνιστάς πού κριτικάρουν τούς λάτρεις τού  creampie καλό θά είναι ...... άπλά νά μένουν έξέδρα ( κουρτίνα ) & νά μήν μας ζαλίζουν τά άρχίδια ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!
ασε ρε γερο
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
:hi: :hi:

.......... Καλημέρα , άπευθύνομαι στούς φίλτατους συναγωνιστάς πού κριτικάρουν τούς λάτρεις τού  creampie καλό θά είναι ...... άπλά νά μένουν έξέδρα ( κουρτίνα ) & νά μήν μας ζαλίζουν τά άρχίδια ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!

:hi:
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
εχω 3 απωριεσ
1,τι διαφορα εχη σινεσθηματικα ψιχολογικα να χινεισ αγκαποτα σε ντριπα η αγκαποτα μεσ την γκαποτα?
2,αφτεσ ποθ δεχοντε το ριζογαλο μεσ την ντριπα τι σινεσθηματα εχοθν?
3,μπορω να ιμε κ εγω εξωτερικο μελοσ ωσ επισκεπτησ στο φημισμενο φαν γκλαμπ σασ?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
εχω 3 απωριεσ
1,τι διαφορα εχη σινεσθηματικα ψιχολογικα να χινεισ αγκαποτα σε ντριπα η αγκαποτα μεσ την γκαποτα?
2,αφτεσ ποθ δεχοντε το ριζογαλο μεσ την ντριπα τι σινεσθηματα εχοθν?
3,μπορω να ιμε κ εγω εξωτερικο μελοσ ωσ επισκεπτησ στο φημισμενο φαν γκλαμπ σασ?
giasou ποτε κρεμπεδιασες τελευταια φορα? :think:
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Τον τελευταιο καιρο χυνω συνεχως ακαποτα σε μουνι 40+ παντρεμενης .... Κατι σε αντιστοιχη παρομοια περιπτωση με αυτην που λεει ο Αποστολης Κ ....

Πιανεται αυτο οτι εχω συμπληρωσει ατυπα εστω την φορμα για μελος της creampie clan ?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Τον τελευταιο καιρο χυνω συνεχως ακαποτα σε μουνι 40+ παντρεμενης .... Κατι σε αντιστοιχη παρομοια περιπτωση με αυτην που λεει ο Αποστολης Κ ....

Πιανεται αυτο οτι εχω συμπληρωσει ατυπα εστω την φορμα για μελος της creampie clan ?
κωλοτρυπιδι? :think:
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
652
Πόντοι
96
Τον τελευταιο καιρο χυνω συνεχως ακαποτα σε μουνι 40+ παντρεμενης .... Κατι σε αντιστοιχη παρομοια περιπτωση με αυτην που λεει ο Αποστολης Κ ....

Πιανεται αυτο οτι εχω συμπληρωσει ατυπα εστω την φορμα για μελος της creampie clan ?
..εδώ τα παιδιά είναι καμικάζι του κρεμπιέ.. που πας εσύ βρε "κακομοίρη" με μιά απλή 40άρα και 16 μηνύματα στο φόρουμ ???  :2funny:

πλακίτσα κάνω ;) απλά γελάω με τους διαλόγους  :-*
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
 οχι ακομα φιλε νασο ..... αν και ωρες ωρες ετοιμη ειναι η ρουφιανα .... γενικα δεν το χω παει ακομα προς τα κει το πραγμα οποτε ακομα δεν ξερω εντελως ξεκαθαρα αν ειναι απολυτως μαστορισσα ...αλλα απ'οτι φαινεται ειναι...  :dancing:
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
..εδώ τα παιδιά είναι καμικάζι του κρεμπιέ.. που πας εσύ βρε "κακομοίρη" με μιά απλή 40άρα και 16 μηνύματα στο φόρουμ ???  :2funny:

πλακίτσα κάνω ;) απλά γελάω με τους διαλόγους  :-*
δεν ξερω τι κανουν τα παιδια φιλε the game ... με γεια τους με χαρα τους ... δεν πα να ειναι σαντινιστας του creampie  ο καθεις οτι τον ευχαριστει...αλλα με προσοχη  ;)
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
 οχι ακομα φιλε νασο ..... αν και ωρες ωρες ετοιμη ειναι η ρουφιανα .... γενικα δεν το χω παει ακομα προς τα κει το πραγμα οποτε ακομα δεν ξερω εντελως ξεκαθαρα αν ειναι απολυτως μαστορισσα ...αλλα απ'οτι φαινεται ειναι...  :dancing:
αντε,πες κανα σκηνικο.ποτε λες να κανεις την κινηση για γκροβερ?
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
αντε,πες κανα σκηνικο.ποτε λες να κανεις την κινηση για γκροβερ?
κοιτα φιλε αυτα ειναι της στιγμης ....οταν ερθει η στιγμη θα γινει ...μην ξεχνιομαστε ειναι και παντρεμενη ...ειναι και γυναικα ....ειναι και ελλεηνιδα ....η μαλλον για να διορθωσω ζει στο κοινωνικο υποβαθρο της ελλεηνιδιστικης κοινωνιας το οποιο συνεπικουρειται απο τα 'πρεπει' που επιβαλλει η τοπικη κοινωνια στην οποια ζουμε και οι δυο... οποτε και το 'ανοιγμα' της γινεται σιγα σιγα .... ΑΥΤΑ τα ατιμα τα κοινωνικα πρεπει εδω στην Ελλαδα και οχι μονο να μην 'εδεναν' τα δεδομενα και θα καναμε παρτυ ορισμενοι...... η μαλλον για να το πω καλυτερα θα καναμε ΑΚΟΜΑ μεγαλυτερο παρτυ .... γιατι και αυτε οι καημενες δεν ειναι και ντιπ ξενερωτες ολες τους ... εχουν κατι καβλες ειδικα οταν μπαινουν στα ΑΝΤΑ και δεν τις 'περιποιειται' οσο πρεπει ο εκαστοτε συζυγος....... τον Jesus ανθυπολοχαγο μπορει να δεις(σχωρα με θεε μου)  :erection:
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
κοιτα φιλε αυτα ειναι της στιγμης ....οταν ερθει η στιγμη θα γινει ...μην ξεχνιομαστε ειναι και παντρεμενη ...ειναι και γυναικα ....ειναι και ελλεηνιδα ....η μαλλον για να διορθωσω ζει στο κοινωνικο υποβαθρο της ελλεηνιδιστικης κοινωνιας το οποιο συνεπικουρειται απο τα 'πρεπει' που επιβαλλει η τοπικη κοινωνια στην οποια ζουμε και οι δυο... οποτε και το 'ανοιγμα' της γινεται σιγα σιγα .... ΑΥΤΑ τα ατιμα τα κοινωνικα πρεπει εδω στην Ελλαδα και οχι μονο να μην 'εδεναν' τα δεδομενα και θα καναμε παρτυ ορισμενοι...... η μαλλον για να το πω καλυτερα θα καναμε ΑΚΟΜΑ μεγαλυτερο παρτυ .... γιατι και αυτε οι καημενες δεν ειναι και ντιπ ξενερωτες ολες τους ... εχουν κατι καβλες ειδικα οταν μπαινουν στα ΑΝΤΑ και δεν τις 'περιποιειται' οσο πρεπει ο εκαστοτε συζυγος....... τον Jesus ανθυπολοχαγο μπορει να δεις(σχωρα με θεε μου)  :erection:

ετσι ... ετσι .... συμφωνω με τις καυλες τους .... Λυσσα στην κυριολεξια...  :dancing: :dancing:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom