Νέα

Creampie Clan (Ακάποτοι Καταδρομείς)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Junis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Προς τι η έκρηξη τύπε?
Ο Μύστης Ερως παραθέτει επιστημονικά δεδομένα
Ο καθενας με τα δεδομένα αυτα κάνει τις επιλογές του
ελα ρε ανθρωπε τωρα με τις ιδιες παπαριες που εγραφε και ο τζουνης και τωρα οι 2 κλωνοι του.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
:pipa3:
τραβα ρε βλακα πλυνε κανα πιατο σε νησι.αυτο σε πειραξε εσενα
γιατι τυπε μου;οταν τρως καπου καποιοι δεν πλενουν τα πιατα σου πριν και μετα;το θεωρεις υποτημητικο;ξερεις τη διαφορα αραγε αναμεσα σε hiv και aids?
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
ελα ρε ανθρωπε τωρα με τις ιδιες παπαριες που εγραφε και ο τζουνης και τωρα οι 2 κλωνοι του.
Δεν ειναι παπαριές τύπε
Νομιζω οτι το εχω ξαναγράψει αλλα..
Τσαρκα με συναγωνιστη
Βγαινει εντρομος απο το δωματιο λεγοντας οτι
εμεινε η καποτα μεσα στην κορασιδα
Τον πάω αμεσως για fanta αλλα επειδη ανησυχούσε ακομα
καναμε και ενα περασμα απο το λοιμοδών στην Θεσσαλονικη
Λογω απογευματος τα ιατρεια ηταν κλειστα
Παιρνει την γραμμη για AIDS σε ανοιχτη ακροαση στο αμαξι
και η τυπισσα στο τηλ ηταν καθησυχαστική
Ακουσα να του λέει πως δεν συντρεχει σοβαρος κινδυνος,
ειδικά αφου δεν την εχυσε, και ΑΝ θελει ας παει μια
βολτα και απο τα ιατρεια
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Dagger Rough δεν σε έβρισα!
Επίσης από εκείνη την στιγμή δεν έχω πάει με άλλη και ούτε θα ξαναπάω μέχρι να σιγουρευτώ ότι είμαι 1000% καλά!
Το γνωρίζω ότι μπορεί να κόλλησα HIV με την πρώτη  .. . Μόνο να ήξερες το άγχος και την στεναχώρια που είχα, έχω και θα έχω!!!
εμενα μου εχει σπασει 2 φορες σε μπουρδελο και μεχρι να περασει το 2μηνο για να κανω τις εξετασεις και να βγουν τα αποτελεσματα ειχα καταντησει τρελος.το οτι καποιος αναζητα απο μονος του ακαποτο με την πουτανα ειναι τρελο.εσυ τωρα αν εχεις κολλησει που δεν στο ευχομαι και μακαρι να μην κολλησες.πες οτι κολλησες ομως.κατα 99.9% θα συνεχισεις την ζωη σου γαμωντας πουτανες και ακαποτα οποια σου καταει βεβαια.δεν υπαρχει περιπτωση να μην σε θολωσει το μισος.
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
εμενα μου εχει σπασει 2 φορες σε μπουρδελο και μεχρι να περασει το 2μηνο για να κανω τις εξετασεις και να βγουν τα αποτελεσματα ειχα καταντησει τρελος.το οτι καποιος αναζητα απο μονος του ακαποτο με την πουτανα ειναι τρελο.εσυ τωρα αν εχεις κολλησει που δεν στο ευχομαι και μακαρι να μην κολλησες.πες οτι κολλησες ομως.κατα 99.9% θα συνεχισεις την ζωη σου γαμωντας πουτανες και ακαποτα οποια σου καταει βεβαια.δεν υπαρχει περιπτωση να μην σε θολωσει το μισος.
Καταρχάς σ'ευχαριστώ!!!
Αλλά επειδή δεν θέλω να περάσουν και άλλοι αυτά που πέρασα, περνάω και θα περάσω δεν πρόκειται να το κάνω αυτό που λες !!!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
σαν το βλακα τον αθανασιαδη εχω φιλο που δουλευει σεζον.γαμαει ακαποτα ελληνιδα το ορνιο απο τη πρωτη φορα και γυρισε με κονδυλώματα.
για να φαινεσαι εσυ εξυπνος πρεπει εγω να ειμαι βλακας.μηπως.μηπως λεω ,δεν πολυγαμας; :think:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
σαν το βλακα τον αθανασιαδη εχω φιλο που δουλευει σεζον.γαμαει ακαποτα ελληνιδα το ορνιο απο τη πρωτη φορα και γυρισε με κονδυλώματα.
Αν την επαιρνε ακα απο την πεμπτη φορά δεν θα
κολλούσε :jerking: :jerking: :jerking:
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
για να φαινεσαι εσυ εξυπνος πρεπει εγω να ειμαι βλακας.μηπως.μηπως λεω ,δεν πολυγαμας; :think:
δεν ειναι εκει το σκαλωμα μου.ευτυχως γαμαω πολυ.ειτε πουτανες ειτε γκομενες.δεν εχω καμια στερηση.σε σχεση με σενα κιολας γαμαω πολυ περισσοτερο.το θεμα μου ειναι να σεβαστειτε τη ζωη και την υγεια σας γιατι ετσι σεβεστε και των αλλων.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
:s&m_3:e
δεν ειναι εκει το σκαλωμα μου.ευτυχως γαμαω πολυ.ειτε πουτανες ειτε γκομενες.δεν εχω καμια στερηση.σε σχεση με σενα κιολας γαμαω πολυ περισσοτερο.το θεμα μου ειναι να σεβαστειτε τη ζωη και την υγεια σας γιατι ετσι σεβεστε και των αλλων.
τι να κανουμε.δεν μπορουμε να ειμαστε ολοι γαμιαδες σαν εσενα :S :Sρε τυπε σε ρωτησα συγκεκριμενα.την διαφορα την γαμημενη την ξερεις;;;
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
:s&m_3:eτι να κανουμε.δεν μπορουμε να ειμαστε ολοι γαμιαδες σαν εσενα :S :Sρε τυπε σε ρωτησα συγκεκριμενα.την διαφορα την γαμημενη την ξερεις;;;
εγω αυτο που ξερω ειναι οτι ο χιβ ειναι ο ιος της ανθρωπινης ανοσοανεπαρκειας και επισης ο ιος που προκαλει υο ειτζ.αφου εσυ βλακακο τα ξερεις καλυτερα απο μενα καλο θα ειναι να σταματησεις τις μαλακιες που κανεις.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
για να ηρεμησουν τα πνευματα .......
χτες βραδυ το milfaki που παιζω λυσσαξε για ζεστο χυσι βαθια μεσα στην μουνα της.....Τι να εκανα ο ο κυριος ?? Να αρνηθω?????? δεν ειναι σωστο.. :rolleyes: :rolleyes:
Οποτε και εγω μετα απο 30 λεπτα αννελεητου σφυροκοπηματος τις πιανω την λεκανη την τραβαω πανω μου και αδειασα οσο ποιο μεσα της μπορουσα. Εχυσε και μονο με την αισθηση οτι γεμιζε καυτο χυσι  η μουνοτρυπα της ... Κοντεψε να την ακουσει η γειτονια  :grin: :grin: .......

να πω την αποψη μου και εγω??? Σαφως και ο κυνδυνος να κολλησει καποιος κανοντας ακα υπαρχει ΑΛΛΑ μονο αν καποιος γαμαει ακα ΟΤΙ βρει.... Αν εχεις σταθερα δυο - τρεις οι οποιες ξερεις οτι ειναι καθαρες π.χ την γυναικα σου ή  την γκομενα  ή και τις 2 οποτε και δεν παιζει (??????)  να πηγαινουν με οτι βρουν ακαποτα τοτε πιστευω δεν κινδυνευει κανεις... σε ολες τις αλλες περιπτωσεις απλα οι πιθανοτητες να κολλησεις κατι αυξανονται εις βαρος μας οποτε και ο καθενας ειναι υπευθηνος των πραξεων του .....
Και να κλεισω με κατι που θα σας δωσει τροφη για σκεψη... Φιλος κολλησε ΣΜΝ απο τουαλετα.Οχι κατι σοβαρο αλλα κολλησε ... Σιγουρα και το ξερω καλα... ο Γιατρος του ειπε οτι και οι γυναικες μπορει να κολλησουν απο τουαλετα πολυ ευκολα οποτε και αυτες μετα να το δωσουν σε αντρες... Αντε τωρα να πεισει την γυναικα του οτι δεν πηγε με αλλη και μαλιστα ακα ( με τα πολλα πειστικε) ...  :headbang: :headbang: :headbang:  ...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.627
Κριτικές
61
Like
39.820
Πόντοι
21.555
..............

................. ΤΙΜΗ & ΔΟΞΑ ΛΕΒΕΝΤΕΣ ΜΟΥ..........

ΣΤΗΝ CREAMPIE CLAN.............

:hi: :hi: :kneel: :kneel: :kneel:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom