Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Αν πήες χθες δεν δούλευε η Saya.. θα πάω να την τιμήσω μέσα στην βδομάδα...

Σε πρόσφατο πέρασμα από εδώ την είδα την Saya! Mama mia!!! :rockon: :rockon:

Απίστευτο κορμί γυμνασμένο όπως πρέπει να είναι μια στριπερ-χορεύτρια.
Ο χορός της από τους καλύτερους που έχω δει εδώ και πολλά χρόνια. Φτάνει να πω πώς όταν χόρευε αυτή όλο το μαγαζί είχε καρφωθεί πάνω της. Ενοοώ και οι άλλες κοπέλες.....

Με μπακραουντ από μπαλέτο (Ρωσίδα ή Ουκρανίδα) η κοπέλα. Για λοιπά δεν ξέρω μια και μου αναφέθηκε ως "ψυλομύτα" οπότε δεν δοκίμασα κάτι παραπάνω. Πάντως τέτοιο κορμί και χορός πάνω στο στύλο αξίζει!!!

 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
304
Like
92
Πόντοι
1
μια απο μαμβα που την λενε κατερινα με τατουαζ στι πλατι την ξερει κανεις?
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
Βάλε το προφίλ της να τη δούμε
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Πρόσφατο πέρασμα από το μαγαζί μετά από καιρό. Αρχικά πολύ υποτονικά τα πράγματα αλλά μετα τις 3 σχεδόν γέμισε.

Από παρουσίες είδα ένα ενδιαφέρον στυλιαροειδές Κέλλυ αν ενθυμούμαι καλά ελληνοαμερικανίς μελαχρινή μακρύ μαλλί ενώ έμαθα ότι ανεβάινει και στο πατάρι   ;)
Η Γκρέτα ωραία παρουσία αρχοντογυναικάρα αλλά δεν ανεβαινει τα σκαλιά....
Η μις κώλος με την πιστόλα  :kissass: :kissass: που με ξεζούμισε  :dancing:
Η Νατάσσα κλασικά επίσης ετιμήθει στα ιδιαίτερα απο πάνω!!  :grin:

Η τελευταία θα απουσιάσει για λίγες ημέρες. Και η είδηση είναι ότι :
Μαζί της θα επιστρέψει μετά από 2 περίπου χρόνια απουσίας .....η Κάρλα!!!    :headbaning2: :headbaning2:


 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
Ποια καρλα μωρεεεεεε το κοντοπουτανο με τη κολαρα;
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Μία Κάρλα ξέρω εγώ...  :grin:
Παλιά καραβάνα με θητεία Lolita, Μούσες και πριν φύγει για Ρουμανία ήταν για πολλά χρόνια Ανατολή. Ναι κοντοπούτανο μελαχρινό με φοβερό σπαγγάτο  :rockon: :rockon: και prive special  ;)
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
Πρόσφατο πέρασμα από το μαγαζί μετά από καιρό. Αρχικά πολύ υποτονικά τα πράγματα αλλά μετα τις 3 σχεδόν γέμισε.

Από παρουσίες είδα ένα ενδιαφέρον στυλιαροειδές Κέλλυ αν ενθυμούμαι καλά ελληνοαμερικανίς μελαχρινή μακρύ μαλλί ενώ έμαθα ότι ανεβάινει και στο πατάρι  ;)
Η Γκρέτα ωραία παρουσία αρχοντογυναικάρα αλλά δεν ανεβαινει τα σκαλιά....
Η μις κώλος με την πιστόλα  :kissass: :kissass: που με ξεζούμισε  :dancing:
Η Νατάσσα κλασικά επίσης ετιμήθει στα ιδιαίτερα απο πάνω!!  :grin:

Η τελευταία θα απουσιάσει για λίγες ημέρες. Και η είδηση είναι ότι :
Μαζί της θα επιστρέψει μετά από 2 περίπου χρόνια απουσίας .....η Κάρλα!!!    :headbaning2: :headbaning2:
τελικά γαμας εκεί ή όχι; Εγώ από επαρχία είμαι (!!!!!!!!)
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.136
Πόντοι
496
οτι χειροτερο...το επισκευθηκα με ενα φιλο πριν κανα μηνα περιπου κυριακη κατα τις 1 4 κοπελες ολες κιολες ο χωρος πολλυ καλος αλλα απο υπηρεσιες καμια σχεση με το ανατολη που ημουν θαμονας εποχες 2008-2010
ο χορος στα 10 ο φιλος μου πηρε μια για χορο και με το που της επιασε το κωλο πετακτηκε αυτος ξενερωσε και την εστειλε εμενα μου ρθε μια μελαχρινη ρωσιδα τουμπανιαρα και μ λεγε κερασει ποτο για να ντικολογισεις ωραια παρουσια μου ντιπλα σου?ηρθε και μια αμερικανοελληνιδα μπορδοχα  σιδεροστροειδης και μου λεγε για το θεο και οτι ηταν κλεισμενη σπιτι της και αλλα κουλα
μακρια τυποι
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Επίσκεψη πρόσφατη!
Απλά,λιτά και απέριττα....απλώς ΧΑΛΙΑ!
Δεν χωράει πολλά πολλά.Μαγαζί που φυτοζωεί,τουλάχιστον καθημερινές,και θυμίζει πιο πολύ επαρχιώτικο κωλόμπαρο της συμφοράς,παρά στριπ περί οπής στα κεντρικά.
Γυναίκες έξι όλες κι όλες τον αριθμό και μόλις 5 πελάτες,όλοι μαζί!Η επίσκεψη έγινε για λόγους αναγνωριστικούς και μόνο.Άκυρο για μεγάλο διάστημα,λοιπόν,καθώς μετάνιωσα ακόμα και τα 10 του ποτού+την βενζίνη που "έκαψα".
Υ.Γ:Το μόνο "συν",ότι σταμάτησαν το ανεκδιήγητο+1euro και το ποτό είναι στα 10 στρογγυλά!  ;) :)
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
Μία Κάρλα ξέρω εγώ...  :grin:
Παλιά καραβάνα με θητεία Lolita, Μούσες και πριν φύγει για Ρουμανία ήταν για πολλά χρόνια Ανατολή. Ναι κοντοπούτανο μελαχρινό με φοβερό σπαγγάτο  :rockon: :rockon: και prive special  ;)

τελικά η κάρλα επέστρεψε?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Επίσκεψη πρόσφατη!
Απλά,λιτά και απέριττα....απλώς ΧΑΛΙΑ!
Δεν χωράει πολλά πολλά.Μαγαζί που φυτοζωεί,τουλάχιστον καθημερινές,και θυμίζει πιο πολύ επαρχιώτικο κωλόμπαρο της συμφοράς,παρά στριπ περί οπής στα κεντρικά.
Γυναίκες έξι όλες κι όλες τον αριθμό και μόλις 5 πελάτες,όλοι μαζί!Η επίσκεψη έγινε για λόγους αναγνωριστικούς και μόνο.Άκυρο για μεγάλο διάστημα,λοιπόν,καθώς μετάνιωσα ακόμα και τα 10 του ποτού+την βενζίνη που "έκαψα".
Υ.Γ:Το μόνο "συν",ότι σταμάτησαν το ανεκδιήγητο+1euro και το ποτό είναι στα 10 στρογγυλά!  ;) :)

Παρακμή της παρακμής....
 

William Wallace

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
0
Αυτό το club ήταν το καλύτερο όταν βρίσκονταν στη Χαμοστέρνας στο ποτάμι προ αμνημονεύτων χρόνων.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Αυτό το club ήταν το καλύτερο όταν βρίσκονταν στη Χαμοστέρνας στο ποτάμι προ αμνημονεύτων χρόνων.

Πέρασμα καθημερινή...
Απ τα χειρότερα έχει καταντήσει...
Ανέβασα κριτική...Μάπα...Μπορείτε να επιλέξετε κάποιο άλλο γνωμη μου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom