Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
New entry Αναστασία εκ Ρουμανίας ωραίο αψηλό μελαχροινό Mid 20s με όμορφα μάτια μακρί μαλί στητό στήθος ωραίο κωλαράκι και ...ποδάρες!! Συνεννόηση Αγγλικά Only (δήλωσε πρόσφατη στην Ελλάδα). Καλή φάση, ευχάριστη στην παρέα  και prive all the way!! :dancing: :dancing:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
New entry Αναστασία εκ Ρουμανίας ωραίο αψηλό μελαχροινό Mid 20s με όμορφα μάτια μακρί μαλί στητό στήθος ωραίο κωλαράκι και ...ποδάρες!! Συνεννόηση Αγγλικά Only (δήλωσε πρόσφατη στην Ελλάδα). Καλή φάση, ευχάριστη στην παρέα  και prive all the way!! :dancing: :dancing:


Δηλαδή πριβέ;;;Την πήρες;;;
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Η μεγαλυτερη ΦΟΛΑ, σε "special prive".
Σου ταζουν στην ψυχρα τα παντα, για να παρεις το πακετο του 100ρικου
και μετα πισω απο την κουρτινα ... παθαινουν αυτισμο
και παυουν να μιλουν ολες τις γλωσσες με τις οποιες μιλουσατε μεχρι και πριν την εισοδο στην κουρτινα. Και φυσικα απο υπηρεσιες, παιρνεις τα @@ σου.
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Μετά από καιρό επίσκεψη καθημερινή με ελάχιστο κόσμο. Η Νατάσα απουσιάζει για λίγο διάστημα και έτσι ακολουθώντας την συμβουλή του "Υπουργού" ετιμήθη η Κορίνα από Μολδαβία.

Κορινα Μολδαβεζα (απο Princess), με λιγα κιλακια παραπανω στην κοιλιτσα της, κωλος και ποδια τελεια οπως παλια, προσωπο μες στην καυλα και η ρωγα τεραστια (μπορεις να κρεμασεις το μπουφαν σου ανετα) ... εννοειται οτι πηρα χωρο και πυρφορησα μαζι της σαν σχολιαροπαιδο ... αξιζει τον κοπο οι παλιοι να θυμηθουν και οι νεοι να μαθουν


Ωραίο τυπάκι, ξηγημένο. Πριβέ με φουλ σέρβις χωρίς μα και μου... :rockon: :rockon:
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Πέρασμά  απο το ιδρυμα πριν μερικες μερες ειχα να παω 6 μηνες κ βαλε.
Απο γυναικες αν εξαιρεσεις 1.2 οι υπολοιπες μετριες.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Καμία κοπέλα θυμάσαι από το ρόστερ;;;
.....
Simona  ρωσιδα απ οτι λεει μουφα χορο αροαχτη.
Ωραια φατσα ομως.
Μια με βυζαρες που δεν ειχα ξαναδει νομιζω απο Ι το ονομα της.
Αριαννα...κ νομιζω γκρετα ψηλη ξανθια .
Μια βουλγαρα πιπινεξ αδιαφορη κ νερικες αλλες.
Χοροι στην πιστα λογοι εξου κ τα λιγα ονοματα.
Υ.ς μια καβλοφατσα πολλα υποσχομενη νομιζω αλισα αλλα δεν εισκαρα πριβε.
Στο μαγαζι παω σταθερα απο τοτε που ηταν στον ραυρο
Μπορει πολυ αραια αλλα δεβ το αλλάζω εχει οικογένειακο κλιμα.
Οποιος ειναι θαμωνας κ θελει εχω μερικες ερωτησεις αρκει να υπαρχει εχεμύθεια εστω κ στο αγνωστο
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Επιστροφή της Νατάσας από διακοπές. Για όσους ενδιαφέρονται....
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Ποια μπριζολιαζεται στα σιγουρα ομως? Εντος η εκτος μαγαζιου.
Ξαναπηγα πρόσφατα διπλα μου καθονταν ενας 50αρη ς  φιτ όχι κοιλαρας τις 2 ωρες που ημουν την εβγαλε με ενα ποτο μονο...έδιωξε πολλες τελικα πηρε μια αδύνατη μονιζω Ρουμάνα. ...λεω κανα χορο θα πηρε....τελικα γυρισε μετά απο μισαωρο... η κοπελα απ οσεςχε ει το μαγαζι ισως η πιο μετρια αλλά λογικα ο τυπος θα τ βαλε μεσα.
Δεν πιστευω στα λόγια πριν..οπως ειπε κ ο Λάκης. ...γι αυτο ρωταω...
Υ.ς η γκαμπριελα ειναι αρρωστια....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Το μαγαζι δεν ειναι ηταν ουτε θαναι ιδιο level me alcatraz  palio babyo babygold lido etc.....
Αλλα το κλίμα  που έχει χαλαροτητας κ αν γνωρίσεις 1.2 άτομα δεν τ χει κανενα.
Εχω κανει 1.2 μαλακιες που αλλου θα γινονταν σκηνικο εκει τιποτα.
Υπηρχαν χρόνιες π στον ταυρο κ οταν μετακόμισε συγγρου ειχε απίστευτα μωρα...
Αλλου ακομη κ στην κριση νομιζουν οτι εισαι υποχρωμενος να τα δωσεις στραβονουν οταν λες οχι...ξεπετα χοροι κ οταν ζηταν ποτο ζηρανε τ πιο ακριβο με την μία.
Δ2ν θυμαμαι ονομα ειναι μια μελαχρινη νταρντανα οποτε μες οχι αν γινονταν θα σου εσκαγε μπουκέτο.
...
Γενικα απο τιμες το αντρικο ποτο στα 8 ευρω γυναικειο ας το αφησουν 10.20.30...
Κ ο χορός ας παει στα 7.
Νομιζω για εποχη πιο νορμαλ τιμες...το πριβε τώρα απλο 30 σπεσιαλ 70..
Αλλα αφου υπαρχουν ατομα π θα σκασουν 100 κ με ποτα θα βγει 180...γιατι νς ριξουν τιμες.
Χανουν το νοημα ομως ολα τα μαγαζια αν βγω κ εχω τσεπη 120ε με σκοπό να φαω τα 40  με 70 αν περνςω καλα θα ξοδ2ψω κ τα 120...
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Πρόσφατο πέρασμα από εδώ μετά από αρκετό καιρό. Έχουμε και λέμε:
Νατάσσα απούσα Ρουμανία  :'(
Αντριάννα μόλις επέστρεψε από άδεια. Αυτή έχει ομορφύνει. Θα την τιμούσα αλλά την είχε ένας μπαρμπας και κέρναγε αβέρτα οπότε δεν κουνιόταν από εκεί.
Μαράκι επέστρεψε και αυτή πριν μια εβομάδα μες στην καύλα το μωρό ετιμήθει στο πριβέ!! :dancing:
Κορίνα απουσίαζε...

Από καινούργιες διέκρινα την Μήλα από Ουκρανία πιτσιρίκα, ξανθό ψηλό ποδάρες πανέμορφα μάτια αλλά στο πριβέ μου είπε δεν το πάει το γράμμα... >:(
Κατερίνα μελαχρινό μικρό κι αυτό αδύνατο όχι για τα γούστα μου μου είπε πάει πριβέ, για μπριζόλα αλλά δεν κάνει  :pipa1:  :headbang:

Γενικά είχε αρκετές κοπέλες, καλής εμφάνισης!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.280
Κριτικές
22
Like
2.014
Πόντοι
1.796
Πρόσφατο πέρασμα από εδώ μετά από αρκετό καιρό. Έχουμε και λέμε:
Νατάσσα απούσα Ρουμανία  :'(
Αντριάννα μόλις επέστρεψε από άδεια. Αυτή έχει ομορφύνει. Θα την τιμούσα αλλά την είχε ένας μπαρμπας και κέρναγε αβέρτα οπότε δεν κουνιόταν από εκεί.
Μαράκι επέστρεψε και αυτή πριν μια εβομάδα μες στην καύλα το μωρό ετιμήθει στο πριβέ!! :dancing:
Κορίνα απουσίαζε...

Από καινούργιες διέκρινα την Μήλα από Ουκρανία πιτσιρίκα, ξανθό ψηλό ποδάρες πανέμορφα μάτια αλλά στο πριβέ μου είπε δεν το πάει το γράμμα... >:(
Κατερίνα μελαχρινό μικρό κι αυτό αδύνατο όχι για τα γούστα μου μου είπε πάει πριβέ, για μπριζόλα αλλά δεν κάνει  :pipa1:  :headbang:

Γενικά είχε αρκετές κοπέλες, καλής εμφάνισης!

Αν πήες χθες δεν δούλευε η Saya.. θα πάω να την τιμήσω μέσα στην βδομάδα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom